>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

8 kolejka Premier League (14-15 październik)

Status
Zamknięty.
mateuka 11

mateuka

Użytkownik
Pod nóż idzie meczyk Crystal Palace vs. Chelsea.
Crystal po 7 kolejkach ma 0 strzelonych i 17 straconych bramek w tym wszystkie mecze przegrane.
Proponuje zagrać tutaj typ - Crystal strzeli gola po 1,90 w STS. W końcu muszą strzelić i się przełamać, tym bardziej, że wielu piłkaży THE BLUES jest po meczach reprezentacji.
Należy dodać, że ostatnie spotkanie z Chelsea wygrali 3:1.
 
karfus 88,6K

karfus

Użytkownik
Do tej pory skuteczność typów z Premier League 5/5 i lecimy po więcej.

Watford - Arsenal

typ: obie drużyny strzelą gola: TAK
kurs: 1.60 | sts

Początkowo celowałem w 1 drużyna strzeli bramkę, jednak kurs troszkę za niski(1.40), dlatego typ btts. Sądzę, ze po 4 czystych kontach, Arsenal w końcu coś straci, ponieważ ich defensywa w tym meczu będzie znacznie osłabiona, poprzez absencję dwóch kluczowych stoperów. Wypadł Mustafi, raczej nie wystąpi Koscielny, który boryka się z kontuzją Achillesa. Więc jeśli Wenger nie zakombinuje z formacją, trójka defensorów powinna być Holding - Mertesacker - Moneral, więc o tego jednego gola będzie prościej, szczególnie liczę tutaj na Richalisona, który świetnie wprowadził się do drużyny i zbiera dobre recenzje. Z bramką dla Arsenalu raczej nie powinno być problemu, chociaż do tej pory tej sztuki na wyjeździe nie udało się dokonać, jednakże do drużyny wrócił Alexis Sanchez, a tego pana i jego umiejętności przedstawiać nie trzeba.
edit: Dziś na konferencji Wenger potwierdził, że Mustafi wypadł minimum do kolejnej przerwy na repy, do tego dochodzi kontuzja kolejnego obrońcy Kolasinaca, jedak są szanse na grę podobnie jak u Kościelnego, mimo wszystko granie czystej ,,dwójeczki&quot; na Arsenal odradzam, bo jeśli Watford to wygra bądź zremisuje, to nie będzie to żadna niespodzianka.

Crystal Palace - Chelsea
typ: Eden Hazard strzeli bramkę
kurs: 2.00 | sts

Mistrz Anglii gra z najsłabszą drużyną i najsłabszą defensywą w lidze. Pod nieobecność Alvaro Moraty to właśnie Eden Hazard powinien być najgroźniejszą armatą w ekipie The Blues. Poprzedni sezon miał świetny 16 bramek i 5 asyst, początek tego sezonu ominął go poprzez kontuzję, lecz teraz jest już w optymalnej formie i w świetnej dyspozycji co potwierdził w ostatnim meczu reprezentacji Belgii gdzie strzelił dwie bramki. Liczę w tym meczu na co najmniej jedną bramkę, jeżeli nie z akcji to może z ewentualnego rzutu karnego, które to właśnie Belg w Chelsea egzekwuje. Do tego wszystkiego można by dodać niepewny występ dwóch defensorów CP, Scott&#39;a Dann&#39;a oraz James&#39;a Tomkinsa, ale czy to cokolwiek zmieni?
edit: Watford zgodnie z przewidywaniami wygrywa 2:1 z Arsenalem, natomiast to co zrobiła Chelsea to szkoda komentować.
 
kombajn 171,1K

kombajn

Użytkownik
Liverpool - Manchester United
Mané nie zagra w sobotnim spotkaniu...
(...)został zastąpiony w 89. minucie wygranego przez Senegal 2:0 meczu z Wyspami Zielonego Przylądka.
Po wnikliwszych badaniach potwierdzono, że zawodnik Liverpoolu nabawił się kontuzji, która może wykluczyć go z gry nawet do 6 tygodni.
źródło: lfc pl
Obsada sędziowska tego spotkania:
Referee - Martin Atkinson
Assistant Referee - Lee Betts
Assistant Referee - Stephen Child
Fourth Official - Jon Moss
 
K 181

karolw555

Użytkownik
Crystal Palace - Chelsea
typ: Chelsea
kurs: 1.40 | sts
Postanowiłem zagrać tutaj rozsądnie, bez szaleństw z żadnymi handicapami. Widzę tutaj wygraną gości.Chelsea 4 w tabeli i musi uważać żeby czołówka im nie uciekła. Crystal Palace ostatnie miejsce, bez punktów do tej pory, 17 straconych bramek i żadnej strzelonej. Nie widzę tu żadnych najmniejszych szans na to aby tu zdarzyła się jakaś niespodzianka. Goście nie mogą zaliczać takich wpadek. Mimo tego, że wielu piłkarzy jest po meczach w reprezentacjach mimo tego że Chelsea gra na tygodniu w LM to spokojnie powinni to spotkanie wygrać. W LM na razie komplet punktów, nie sądzę żeby trener oszczędzał kluczowych zawodników na mecz z Romą. Patrząc nawet czysto statystycznie na ten mecz. Gospodarze 0 bramek przez 7 meczy ligowych, a goście strzelają w zasadzie co mecz jedną lub przynajmniej kilka bramek ( nie licząc meczu z Arsenalem i City).
 
K 181

karolw555

Użytkownik

Watford - Arsenal

typ:Arsenal
kurs: 1.65 | sts
Kolejny mecz na którym widzę szansę zarobku. Gospodarze typowy średniak, aktualnie 8 miejsce w tabeli i ekipa co roku walcząca o minimum pierwszą trójkę -Arsenal. Watford wysoka pozycja w tabeli póki co, ale spójrzmy z jakimi ekipami zdobywali punkty: West Brom, Swansea, Southampton, czy Brighton. Jak tylko przyszedł mecz z ekipą mocniejszą- City, przegrali u siebie 0:6. Kanonierzy aktualnie 5 miejsce w tabeli i na pewno wymaga sie od nich więcej. Ostatnio 3 zwycięstwa, remis z Chelsea i porażka z Liverpoolem na wyjeździe. Martwi troszkę ta słaba dyspozycja wyjazdowa, ale myślę, że jest to idealny mecz na przełamanie Arsenalu i wygraną w delegacji. Patrząc nawet na bezpośrednie pojedynki, można zauważyć że Kanonierom po prostu leży ten rywal- wygrywali więszkość spotkań. Myślę, że tutaj również nie będzie żadnej niespodzianki i goście to wygrają.
 
karabadziacha 131

karabadziacha

Użytkownik
Watford - Arsenal
typ: Watford albo remis##### 2.31@@@@ fortuna

Ja mam odmienne zdanie na temat spotkania na Vicarage Road. Nie do końca się zgodzę że Kanonierom leżą Szerszenie, ostatnie 5 potyczek 3 krotnie wygrywał Arsenal 2 razy lepszy był Watford. Co do Watfordu to jest to według mnie zupełnie inna drużyna niż w poprzednim sezonie. Przyszedł nowy, młody i utalentowany menadżer, kupili ciekawych zawodników którzy znacznie podnieśli jakość zespołu. Widać gołym okiem zmianę na lepsze. Jest to drużyna grająca do przodu pokazali to nawet z City. Dostali lanie od ekipy z Manchesteru ale do momentu straty pierwszej bramki byli równorzędnym przeciwnikiem dla ekipy Pepa. Moim zdaniem źle podeszli do tego meczu grając za bardzo do przodu i zapominając o tyłach gdzie potrafią się zagubić jak pokazało to ich pierwsze spotkanie sezonu z Liverpoolem. Co do Arsenalu to jest to drużyna która mnie nie przekonuje. Mają kilku znakomitych grajków ale od lat grają bardzo nie równo. Po serii niezłych spotkań znacząco obniżają loty i przytrafiają im się wpadki z teoretycznie słabszymi rywalami. Ostatniego spotkania nie oglądałem ale mecz z WBA widziałem i drużyna Pulisa która słynie raczej z defensywnego stylu gry, wyprowadziła kilka ciekawych akcji po których Kanonierzy mieli dużo szczęścia albo wybijali piłkę z bramki. Uważam że Arsenal czeka bardzo trudny pojedynek z zespołem który potrafi grać piłką a nie tylko się bronic. Watford co prawda jeszcze bez zwycięstwa w domu dlatego podpieram się remisem. Kurs całkiem ciekawy????.
2-1 ✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Liverpool - Manchester United
2 DNB @1,84
fortuna ▶ ZWROT
obie strzelą @1,62 fortuna ⛔
Mecz na który czeka nie tylko cała piłkarska Anglia, ale również Europa. Ogólnie ciężka kolejka do typowania wyników, ponieważ piłkarze są po meczach reprezentacji, a w dodatku w przyszłym tygodniu odbędzie się kolejna runda Ligi Mistrzów, jednak tu nie powinno być żadnych kalkulacji i obaj trenerzy wystawią co mają najlepszego w swoich szeregach. Czerwone Diabły wreszcie grają na miarę oczekiwań swoich fanów, doskonale do zespołu wkomponowali się nowi zawodnicy, a szczególnie Lukaku, który w dotychczasowych meczach tylko raz nie pokonał bramkarza rywali i po 7 kolejkach przewodzi klasyfikacji strzelców z 7 bramkami, zaś sam Manchester jest drugi w tabeli, 19 pkt 6w i 1p bramki 21:2, ustępuje tylko lokalnemu rywalowi w kwestii strzelonych goli, ma jednego mniej, natomiast Liverpool mimo, że gra bardzo atrakcyjną piłkę pod publikę, traci wiele głupich bramek, stąd też aktualnie 7. miejsce w tabeli 12 pkt 3w 3r i 1p bramki 13:12. Jeśli chodzi o bezpośrednie H2H to w 3 ostatnich meczach między nimi padał wynik remisowy, dlatego podpieram się zakładem bez remisu, a typuję wynik 1:2 w stronę United, stąd też drugi typ na obie strzelą.
Crystal Palace - Chelsea
2 @1,4
fortuna ⛔
2 +1,5 gola @1,5 fortuna ⛔
W tym meczu nie widzę innej opcji niż wygrana gości, kurs może nie powala, ale do jakiegoś AKO jako uzupełnienie w sam raz, wiem, że gospodarze muszą w końcu wystrzelić, bo jak wiadomo narazie same porażki, w dodatku nie strzelili jeszcze nawet gola w tym sezonie, jednak na pierwsze punkty będą musieli raczej poczekać, Chelsea mimo, że w tygodniu będzie grała mecz w Lidze Mistrzów po ostatniej porażce z City nie może sobie pozwolić na stratę punktów, bo czołówka odjeżdża. U gospodarzy nie zagrają kontuzjowani Benteke, Dann, Loftus-Chek, Tomkins, Wickham i Zaha, a u gości Morata, Kante i Drinkwater. Drugi typ to minimum 2 bramki przyjezdnych, ponieważ myślę, że Chelsea wygra 2-3 do zera. Ewentualnie za drobne można zagrać, że obie strzelą @2,05 fortuna gdyby w końcówce Chelsea się za bardzo rozluźniła i Crystal Palace zdobył by honorową, a zarazem pierwszą bramkę w sezonie.
 
L 19

lukasz95

Użytkownik
U gospodarzy nie zagrają kontuzjowani Benteke, Dann, Loftus-Chek, Tomkins, Wickham i Zaha, a u gości Morata, Kante i Drinkwater.
http://www.skysports.com/football/news/11706/11067851/wilfried-zaha-returns-to-crystal-palace-training-after-knee-injury
Zaha wraca po kontuzji na mecz z Chelsea. Oczywiście jest po długiej kontuzji i może zacząć tylko na ławce jednak jeśli pojawi się na boisku może się okazać brakującym elementem Palace. Wiadomo jaki wiatr potrafi zrobić ten zawodnik. Brak Moraty było widać w meczu z City, do jego zejścia gra Chelsea nie wyglądała aż tak fatalnie. Do tego wypadł Kante, który jest mega ważnym ogniwem. Pedro i Willian są totalnie bez formy, Batshuayi pomimo bramki z Bośnią zmarnował w tym meczu 3-4 bardzo dobre okazje także z przodu zostaje tylko Hazard. Nie odbierałbym szans gospodarzom, uważam że ich fatalna seria jutro może dobiec końca.
Palace strzeli gola @1.90 - STS
1X @3.15 - Fortuna
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Anglia
Godz: 14:30
Spotkanie Brighton-Everton
Typ: 2
Kurs 2.48
Buk Fortuna
Analiza: Beniaminek z Brighton w tej kolejce Angielskiej ekstraklasy piłkarskiej podejmował będzie ekipę Evertonu Liverpool , gospodarze w tym momencie z dorobkiem zaledwie 7 punktami zajmują 14 pozycję w ligowej klasyfikacji , goście są dwie pozycje niżej mają tyle samo oczek ale gorszy bilans bramkowy , Everton w tym momencie ma zaledwie 4 strzelone bramki w 7 rozegranych spotkaniach , gospodarze natomiast mają tych goli 5 , dlatego jest wysoki kurs na zdarzenie iż w tym spotkaniu padnie więcej niż 1.5 gola . Myślę że goście powinni spróbować powalczyć o komplet punktów na stadionie beniaminka , który w tym sezonie jest dla mnie jednym z kandydatów do spadku, a Everton z takim składem jaki posiada w końcu powinien zacząć marsz w góre ligowej klasyfikacji pomimo tego że na razie ich gra nie wyglądała do tej pory za dobrze. Trzeba też spojrzeć na to z jakimi rywalami grał Everton, były to zespoły ze ścisłej czołówki Man Utd, Chelsea, czy Tottenham. Tutaj stawiam na wynik 0:1 po pierwszych 45 minutach oraz 1:2 po 90 minutach rywalizacji.
 
G 693

generalkaman

Użytkownik
Liverpool - Manchester United
Over 2,5 gola
Kurs : 1.98
Bukmacher : Fortuna
W mojej opinii bardzo fajny, wysoki kurs na Over bramkowy w hicie angielskiej Premier League. Manchester w czterech spośród swoich ostatnich pięciu spotkań zdobywał cztery bramki, drużyna Czerwonych Diabłów prezentuje bardzo dobrą formę i myślę że przerwa na kadrę nie zepsuje im tego. Liverpool gra u siebie, tu jest na prawdę mocny potrafił zdobyć tu cztery bramki przeciwko Arsenalowi, Hoffenhaim czy dwie przeciwko Sevilli. Dodatkowo obrona The Reds nie stanowi monolitu co skrzętnie powinni wykorzystać goście. Dodatkowo jest to typ na przełamanie ponieważ w ostatnich pięciu bezpośrednich meczach tych zespołów nie padł taki Over.
Wynik 0:0
Typ: ⛔
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Lpool vs MU. Lpool z remisem 1.5 Fortuna 0:0 Lpool byl tutaj lepszy a MU pokazal braki w konstruowaniu akcji. City narazie idzie na mistrza bo graja z polotem.
A ja sobie zagram Lpool z remisem. MU w formie, jednak to jest liga angielska, Lpool gra u siebie a tutaj rzadko kiedy przegrywa. Gdyby to bylo w Manchesterze o wynik bym sie nie obawial, ale MU gra z Lpoolem na wyjeździe i wg mnie moze w tym meczu stracic punkty, pomimo braku Mane u gospodarzy.
Burnley vs WHU. Burnley z remisem 1.5 Fortuna. 1:1.
Idę w gospodarzy, bo WHU gra piach. Ostatnio u siebie jakims cudem wygrali,ale na wyjeździe bedzie im ciezko urwac tak solidnej druzynie jak Burnley. Burnley potrafi walczyc z najlepszymi co udowodnila w meczu z Lpoolem i Chelsea urywajac im punkty. Sam Chicharito meczu nie wygra. Wolę ambitnych i solidnych gospodarzy niz zbieranine gwiazd bez pomyslu na gre.
Crystal vs Chelsea. Under 2.5 gola 1.97 Fortuna 2:1. ehh Zaha klasa .
Crystal jest cienkie ale w koncu moze sie przelamac. CHelsea mimo wszystko jest solidna ekipa w obronie. W ataku cos im ostatnio nie idzie ale tez nie traca goli. Porazka z City na fali tylko 0:1, do tego z Arsenalem 0:0. Teraz graja z gorsza druzyna od Arsenalu i City i cos strzelą a obrona jak zagra solidnie jak zawsze moze sie skonczyc 1:0 2:0 dla The Blues.
Watford vs Arsenal. Under 3.5 2:1.
Arsenal w obronie wyglada naprawde solidnie ostatnio. Jesli zagraja jak z CHelsea to tutaj powinni ograc sredniaka Watford. Ja jednak idę w under 3.5 gola bo jak ma wygrac dzis Arsenal to tak 3:0 max.
 
M 21

mirekinter

Użytkownik
Gdyby Liverpoll grał z Mane i Salahem to wszedłbym w over 2,5 ale bez tych 2 zawodników sytuacja sie komplikuje bo są to dwa motory napędowe tej drużyny , to oni rozpoczynają akcje ofensywne i to oni kończą a dzis ich zabraknie .. Firmino jest bez formy to w sumie zostaje Sturrige i Coutinho jak największe zagrożenie dla Manchesteru .. Jose na bank zabezpieczy tyły co potrafi robi jak mało kto a nie wiem czy z tak osłabiona siła ognia Liverpoll jedt w stanie strzelić więcej niz gola ..bedą to typowe szachy i według mnie możliwe 0-0 lub 0-1 dla Manchesteru po brzydkim meczu
 
M 21

mirekinter

Użytkownik
Czy ktoś poda informacje o Salahu ? W tygodniu było info o poważnej kontuzji ale teraz czytam ze federacja egiptu to zaprzeczyła i pilakrz jest zdrowy .. to ważne info w kontekście liczby bramek bo bez niego w over bym nie uderzał ..
Gdyby Liverpoll grał z Mane i Salahem to wszedłbym w over 2,5 ale bez tych 2 zawodników sytuacja sie komplikuje bo są to dwa motory napędowe tej drużyny , to oni rozpoczynają akcje ofensywne i to oni kończą a dzis ich zabraknie .. Firmino jest bez formy to w sumie zostaje Sturrige i Coutinho jak największe zagrożenie dla Manchesteru .. Jose na bank zabezpieczy tyły co potrafi robi jak mało kto a nie wiem czy z tak osłabiona siła ognia Liverpoll jedt w stanie strzelić więcej niz gola ..bedą to typowe szachy i według mnie możliwe 0-0 lub 0-1 dla Manchesteru po brzydkim meczu
os
 
V 216

viewer12

Użytkownik
Salah jest zdrowy i nie widzę przeciwwskazań, by dziś wystąpił.
Co do dzisiejszych meczów, kusi kurs na Chelsea z handi w okolicach ~2.15, choć zwycięstwo jednobramkowe tutaj jest mocno prawdopodobne (0-1, 1-2), a i Crystal Palace musi w końcu coś wygrać (lub chociaż strzelić, wraca Zaha), a problemy w środku pola w Chelsea mogą im w tym pomóc. Taki niebezpieczny trochę mecz.
Popieram BTSy w meczach Liverpoolu z United oraz Watfordu z Arsenalem - Szerszenie to świetna gra do przodu, może niekoniecznie poukładana w tyłach, natomiast Arsenal ma problemy w defensywie (wypadł Mustafi, Koscielny z problemami) i passa czystych kont raczej dobiegnie końca.
Do tego under 2.5 w meczu Swansea - Huddersfield - goście po wspaniałym początku troche przystopowali, aczkolwiek zdarza im się zanotować czyste konta i na pewno to jest ich głównym celem, a Swansea budowana od tyłu nie ma za bardzo wielu skutecznych zawodników i tutaj oba zespoły, które na koniec sezonu widzę w dolnej części tabeli, będą chciały skupić się przede wszystkim na niestraceniu bramki i nieprzegraniu tego spotkania.
 
nike93 53

nike93

Użytkownik
Joe Gomez (Liverpool) żółta kartka - TAK
unibet 2.8 kurs

Jak wszyscy dziś dobrze wiemy za 30min odbędzie się hitowy mecz angielskiej Premier League pomiędzy Liverpoolem a Manchesterem United. Mam nadzieję jak pewnie i wszyscy na ciekawy otwarty mecz z ogromną liczbą akcji i bramek. Dlaczego właśnie wybrałem taki typ? 20 letni obrońca ma za sobą 5 meczy w lidze a na kon cie ma już 2 żółte kartki a w jednym meczu Ligi Mistrzów otrzymał dwie czyli czerwoną kartkę. W lidze kartki dotychczas zebrał na ciężkim terenie stadionu Newcastle lecz przeciwnicy po jego stronie nie byli tak mocni jak np w drugim meczu z Arsenalem gdzie otrzymał również kartkę gdzie na własnym boisku musiał przeciwstawić się m.in Sanchezowi czy Belleriniemu. Dzisiaj młody obrońca stanie na przeciw m.in Martiala który potrafi ośmieszyć zakładając siatkę każdego obrońcę czy też przeciwko Darmianowi więc jest bardzo duże prawdopodobieństwo ze młody zawodnik nie wytrzyma chociaż raz presji i ujrzy żółta kartkę a nam wpadnie $ na konto.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Na poniedzialek.
Leicester vs WBA. Leicester 2.02 Fortuna.
Lisy u siebie grac potrafią.Troche przyspali poczatek ale Vardy i spolka u siebie dadzą radę grajkom z WBa. Nie ma co patrzec na staty w tym meczu. Lisy wezmą ten mecz bo widmo spadku coraz bliższe i jak znam Lisy pokażą pazur w poniedzialek.
 
R 55

rafko007

Użytkownik
Godzina: 21:00
Spotkanie: Leicester - West Brom
Typ: liczba goli w meczu 2.5 - poniżej

Kurs: 1.70
Bukmacher: STS

Analiza:

W poniedziałek o godzinie 21:00 Leicester podejmie West Brom. Moim typem na ten mecz jest under 2.5 bramek po kursie 1.70.
Zacznę od gospodarzy. Od początku sezon nie układa się najlepiej dla drużyny Craiga Shakespeare&#39;a, świadczą o tym zgromadzone zaledwie 5 punktów w 7 meczach. Co prawda nie mieli zbyt łatwego początku, bo już 4 razy mierzyli się z drużynami z &#39;top6&#39;, no ale w żadnym z tych meczów nie udało im się ugrać nawet punktu. W poprzedniej kolejce mierzyli się z Bournemouth, mecz zakończył się wynikiem 0:0, a Lisy oddały w całym meczu tylko jeden celny strzał na bramkę. W ostatnich 5 meczach Lisy zdołały zdobyć tylko 2 punkty grając z wymienionym przeze mnie Bournemouth i beniaminkiem Huddersfield. Ich dyspozycja pozostawia wiele do życzenia. Z pewnością zechcą się przełamać przed własną publicznością w meczu z West Bromem, ale czy ekipa z Grzegorzem Krychowiakiem w składzie na to pozwoli?
Goście zaczęli ten sezon nie najgorzej, w pierwszych trzech meczach zdobyli 7 punktów(zachowując dwukrotnie czyste konto), później zaliczyli wpadkę z Brighton (3:1), by później znowu zachować czyste konto w meczu z West Hamem(0:0). Można powiedzieć, że ich defensywa przeplata dobre mecze złymi, ponieważ później tracili kolejne bramki z nieprzewidywalnym w tym sezonie Watfordem(2:2) i drużynie z &#39;top6&#39; - Arsenalem(2:0).
Ich gra zaczyna się coraz bardziej układać, jednak w ofensywie ciągle czegoś im brakuje. Na 7 meczów strzelili tylko 6 bramek i pod tym względem są piątą drużyną od końca w tabeli.
Co do absencji w tym meczu to niepewny jest występ dwóch napastników West Bromu - Rondona i Robsona-Kanu. Niepewny do gry jest także James Morrison i Nacer Chadli.
W Leicester nie zagra kontuzjowany Robert Huth.
Podsumowując - nie spodziewam się ciekawego meczu obfitującego w gole. Według mnie West Brom zamuruje dostęp do swojej bramki, próbując strzelić coś z kontry, a Lisom nawet jeśli uda się coś strzelić to na pewno nie więcej niż jedną bramkę. Gdybym miał typować wynik tego spotkania to byłoby to 0:0 ewentualnie 1:0 dla Lisów.
Dopiero zaczynam przygodę z bukmacherką, więc proszę o wyrozumiałość, pewnie ciężko się to czyta.
Pozdrawiam i życzę powodzenia w betach. ????
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Anglia
Godz: 21:00
Spotkanie Leicester-West Brom
Typ: 1/1
Kurs 3.0
Buk Fortuna
Analiza: Spotkanie pomiędzy drużynami Leicesteru oraz West Bromu zakończy nam 8 kolejkę spotkań w Angielskiej ekstraklasie piłkarskiej, Leicester w tym momencie znajduję się na 18 pozycji w ligowej klasyfikacji i ma swoim koncie zaledwie 5 zdobytych punktów, goście mają o 4 oczka więcej i zajmują 11 pozycję w lidzę,w tym spotkaniu faworytem do zdobycia kompletu punktów będzie drużyna gospodarzy , która na swoim stadionie powinna na spokojnie zawalczyć o 3 oczka, gospodarze na pewno będą chcieli szybko strzelić bramkę bowiem muszę gdzieś szukać ligowych punktów a, wiadomo że najłatwiej poszukać ich na swoim własnym stadionie, goście mają problemy z organizowaniem sobie gry w spotkaniach wyjazdowych bowiem tam rzadko dobywają ligowe punkty, co prawda na tym stadionie grało im się zawsze dobrze,ale moim zdaniem tutaj to ekipa gospodarzy znacznie bardziej potrzebuję punktów i to ona powinna się bardziej postarać i zaatakować od pierwszych minut spotkania, Mój typ na ten mecz to wynik 1:0 po pierwszych 45 minutach oraz 2:1 po końcowym gwizdku sędziego i tak też bym postawił, myślę że już w pierwszej połowie jakieś bramki zobaczymy.
 
bukmaheroo 0

bukmaheroo

Użytkownik
=&quot;Pikarafa17, post: 6534626, member: 57697&quot;]Na poniedzialek.
Leicester vs WBA. Leicester 2.02 Fortuna.
Lisy u siebie grac potrafią.Troche przyspali poczatek ale Vardy i spolka u siebie dadzą radę grajkom z WBa. Nie ma co patrzec na staty w tym meczu. Lisy wezmą ten mecz bo widmo spadku coraz bliższe i jak znam Lisy pokażą pazur w poniedzialek.[/quote]
Zgadzam się z przedmówcami, Lisy powinny dzisiaj wygrać jednak nie oczekujmy tu wielu goli, dla gospodarzy jednak wygrana to punkty , których potrzebują. Wcześniejsze porażki Leicester to porażki z top 6, więc czołówka, West Brom to inna bajka, powinni dać radę. Mój typ to: wygrana Leicester i poniżej 2.5 gola. Powodzenia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom