>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

8 kolejka Primera Division 24-25 października 2009r.

Status
Zamknięty.
tbm 642

tbm

Forum VIP
Przed nami 8 seria spotkań hiszpańskiej Primera Division. Tym razem nie będziemy oglądali wielkich hitów, ale nie oznacza to, że zabraknie w tej kolejce ciekawych spotkań, a co bardziej istotne dla nas - dobrych typów.

Zapraszam do typowania i analizowania tej serii spotkań.

Oto zestaw par wraz z notowaniami u bukmachera Unibet:


 
maciejziele 0

maciejziele

Użytkownik
jak dla mnie stosunek pewności typu do jego kursu i ryzyka jest najbardziej korzystny w meczu Atletico Madryt v Mallorca
Atletico być moze nie gra swietnie...zdecydowanie poniżej oczekiwań klubu jak i kibiców...ale zdecydowane kroki ku lepszemu zostały juz podjete...
Jak podaje strona http://www.goal.pl nowym trenerem został Sanchez Flores. I nie widze lepszego momentu na przerwanie złej passy jak wygrana z jakby nie patrzeć dość mocną mallorcą... jednakże na wyjazdach prezentującą sie dosc słabo jak na razie.(wysoka przegrana z Sporting Gijon, 0-2 z Sevilla i bezbramek z Villarrealem) Nie znam jeszcze prawdopodonych składów...także zastrzegam sobie małą korektę...
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Atletico po serii niepowodzeń dokonało zmiany na stanowisku szkoleniowca i pytanie... co teraz? Kadrowo wyjściowa jedenastka wygląda na bardzo mocną i jak mówią sami piłkarze kiedy mają swój dzień mogą ograć każdego, ale pytanie kiedy on nadejdzie? W Atletico Cleber Santana i Jurado, którzy stanowili w ubiegłym roku o sile Mallorci to dodaje smaczku temu spotkaniu. Ja wstrzymam się jednak z typem do jutra.

Całkiem ok wygląda typ na Sevillę, która po porażce z Deportivo powinna powrócić na zwycięską ścieżkę kosztem Espanyolu.
 
180michal 17

180michal

Użytkownik
Atletico Madryt - Mallorca
TBM, wydaje mi sie ze dzisiejsze spotkanie poprowadzi jeszcze asystent poprzedniego trenera czyli Santi Denia (moge sie mylic oczywiscie).
Wracajac do meczu to niestety Atletico przezywa kryzys. Jak do tej pory wygrali tylko 1 spotkanie i maja na swoim koncie o polowe mniej pkt niz ich dzisiejszy rywal. Moze zmiana trenera wplynie lepiej na gre piłkarzy bo przeciez na papierze to maja jedna z czolowych ekip w lidze, ale niestety nie funkcjonuje to tak jak powinno. Goscie znajduja sie obecnie na wysokim 5 miejscu z dorobkiem 13 pkt. Jednak tak dobry wynik uzyskali dzieki bardzo dobrej grze na wlasnym obiekcie, poniewaz na boiskach rywali zdobyli tylko 1pkt. Na 10 spotkan rozegranych na boisku Atletico, 5 razy wygrywali gospodarze, 2 razy padł remis, 3 razy wygrała Mallorca. Mam taka nadzieje ze wkoncu Atletico sie przelamie, bo jak nie teraz to kiedy ?
Typ: Atletico ⛔
-------------
Sevilla - Espanyol
Sevilla w poprzedniej kolejce zaskoczyła wszystkich przegrywajac mecz w La Coruny. Dzisiaj jest nowa kolejka i zapewne nowe cele przed piłkarzami gospodarzy jakim zapewne jest zwyciestwo w dzisiejszym meczu. Jak do tej pory Sevilla na własnym boisku jest niepokonana. 3 zwyciestwa, 8 strzelonych bramek i 2 stracone. Do zespołu powracaja Negredo, Renato oraz Konko, natomiast ze składu wypadł Palop i Adriano. Espanyol zajmuje 8 miejsce z dorobkiem 11 pkt. Na wyjazdach piłkarz z Barcelony zdobyli 4 pkt. W ekipie gosci nie ma powazniejszych ubytkow oprocz oczywiscie tamudo ktory juz pauzuje od dluzszego czasu. Na 12 meczy na stadionie Sevilli, gospodarze wygrali az 8 razy i wydaje mi sie, ze dzisiaj powtorza tenze wyczyn.
Typ: Sevilla ⛔

------------
Sporting Gijon - Real Madryt
W tym meczu ciezko wg mnie cos powiedziec. Patrzac po nazwie obu druzyn i po pozycji w tabeli wygrany powinien byc tylko jeden. Niestety w ekipie Realu mamy pare waznych kontuzjii. Sa to: Ronaldo, Benzema oraz Higuain, a Lass wyjechal z powodu problemow rodzinnych. Takze siła ofensywna + podpora srodka pola zostaly mocno osłabione. Gijon prezentuje dobra forme co pokazuja mecze u siebie w ktorych jeszcze nie odniesli porazki. Trudno mi wytypowac cokolwiek w tym meczu. Na razie sie wstrzymam, moze przed samym meczem cos podam.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Michał masz rację, póki co Flores nie poprowadzi Atletico, bo dopiero w poniedziałek zostanie zaprezentowany jako trener rojiblancos. Do tego czasu rolę trenera przejmie asystent. Atletico faktycznie musi się kiedyś przełamać i chyba jest to faktycznie bardzo dobry moment. Typ popieram.
Do tego proponuję over 2.5 w meczu Sevilla - Espanyol. Kursy w granicach 1.7. Do składu wraca Renato, najprawdopodobniej gotowy do gry będzie Negredo. Liczę na co najmniej 2-3 bramki Sevilli, a są do tego bez wątpienia zdolni. Ostatnio mieli kilka spotkań gdzie strzelali 3 czy nawet 4 bramki i to zespołom klasy Espanyolu albo lepszym - Glasgow Rangers, Stuttgart, Bilbao. Myślę więc, że dziś spokojnie też sobie postrzelają. A może i Espanyol coś ustrzeli.
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Na Estadio Ramón Sánchez Pizjuán bardzo dobrze spisująca się od początku sezonu Sevilla zagra z Espanyolem. Goście z Barcelony po siedmiu rozegranych spotkaniach zgromadzili 11 punktów, patrząc obiektywnie nie prezentują zbyt ciekawej piłki, a dotychczasowe trzy zwycięstwa ledwie wymęczyli. Faktem jest, że Espanyol nie przegrał już od pięciu meczów, ale remisy u siebie z Xerex czy na wyjeździe z Villareal no i te wymęczone wygrane z Tenerife i Malagą nie robią na mnie pozytywnego wrażenia. Sevilla z wyjątkiem dwóch wyjazdowych porażek z Valencią w pierwszej kolejce i z Deportivo w ostatniej pokazuje kawał dobrego futbolu, przed własną publicznością ograli Real Madryt, nie dali szans Zaragozie, Mallorce, Athletic Bilbao i Osasunie strzelają w tych meczach łącznie 14 bramek. Manolo Jimenez może być zadowolony ze swoich podopiecznych, którzy także w Lidze Mistrzów prezentują się wybornie i ich awans od 1/8 finału jest raczej tylko formalnością. Problemem gospodarzy może być brak podstawowego bramkarza Palopa, ale myślę, że jego zastępca da z siebie wszystko i nie będzie musiał wyciągać piłki z siatki ani razu. Stawiam bez żadnych wątpliwości na Sevillę.
Moja propozycja: Sevilla ~ 1,50
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Gijon-Real Madryt ----&gt; 2 @@ 1,50 (Zwycięstwo Realu Madryt)
Królewscy mocno rozpędzeni. Do Gijon pojadą bez Benzemy, Lassa oraz
Higuaína. Wielka szansa debiutu przez młodzikiem Acuną jest to 21 letni
zawodnik rezerw. Wracając do spotkania: patrząc na formę obu drużyn
zdecydowanie Real prezentuje lepszą. Dodatkowo chce się zrehabilitować za
porażkę z Ligi Mistrzów z zespołem Milanu. Uważam również, że w tym
spotkaniu padnie over 2,5 ale to pozostawiam Wam do typowania.
 
hardpr0 6

hardpr0

Użytkownik
Sevilla - Espanyol - drużyna gospodarzy wygra dwiema bramkami lub więcej @ 1.92 - betsson ⛔(0:0)
W ostatniej kolejce drużyna Sevilli po 5 wygranych z rzędu została pokonana na wyjeździe prze Deportivo. Jednak gracze Sevilli w minionej kolejce Ligi Mistrzów pewnie pokonali na wyjeździe drużynę z Bundesligi - Vfb Stuttgart 3:1. W meczu ze Stuttgartem Sevilla grała bez trzech podstawowych graczy - Renato, Negredo oraz Konko. Prawdopodobnie będą oni do dyspozycji Manolo Jimeneza na najbliższy mecz ligowy z Espanyolem. Kluczowym powrotem może okazac się powrót Renato, który w bieżącym sezonie spisuje się znakomicie. Na 100% w meczu zabraknie Adriano, który doznał kontuzji we środowym meczu Ligi Mistrzów, która wyklucza go z gry na okres 1 miesiąca. Pod znakiem zapytania stoi występ 1-go bramkarza Sevilli - Palopa. Wygrana z galaktycznym Realem Madryt u siebie 2:1 pokazuje jak mocna jest drużyna Andaluzji na swoim stadionie. Espanyol przyjedzie na Estadio Ramon Sanchez Pizjuan po 5 nieprzegranych meczach z rzędu w Primiera Division. W składzie Mauricio Pochettino zabraknie Tamudo, Chica i Coro. Aktualnie Espanyol zajmuje 8 pozycję w tabeli z dorobkiem 11 pkt, a Sevilla 3 miejsce z 15 pkt tuż za wielką dwójką, czyli Barceloną i Realem Madryt. W poprzednim sezonie dwukrotnie wygrywała Sevilla dwa razy po 2:0. Myślę, że i teraz będzie podobnie, że Sevilla będzie w stanie wygrac dwiema bramkami z Espanyolem, tym bardziej, że w tym sezonie nie przegrała żadnego meczu na własnym stadionie.
 
kuuba 28

kuuba

Użytkownik
ja bym powstrzymałbym się z graniem na Real. Plaga kontuzji znów nawiedziła tę drużynę. Brak Higuaina, Benzemy (choć to akurat plus dla Królewskich, bo Benzema jest beznadziejnie beznadziejny), najlepszeo ostatnio Lassa i oczywiście Cristiano Ronaldo nie będzie obojętny. Sporting spisuje się nadspodziewanie dobrze w tym sezonie. Zajmują siódme miejsce w tabeli remisując na wyjeździe z Valencią i wygrywając takżę na wyjeździe na trudnym terenie w Bilbao. Real ma gwiazdy, ale nie ma zespołu. Real nie gra nawet w połowie tak, jakby tego oczekiwali ich kibice. Moim zdaniem Real tego meczu nie wygra. Może zaryzykuję na Sporting... Kurs &gt; 7.00 kusi.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Gijon-Real Madryt ----&gt; 2 @@ 1,50 (Zwycięstwo Realu Madryt)
Królewscy mocno rozpędzeni. Do Gijon pojadą bez Benzemy, Lassa oraz
Higuaína. Wielka szansa debiutu przez młodzikiem Acuną jest to 21 letni
zawodnik rezerw. Wracając do spotkania: patrząc na formę obu drużyn
zdecydowanie Real prezentuje lepszą.
Oj czy Real ma lepsza formę? Porownując możliwosci obu drużyn to moim zdaniem Gijon jest w lepszej dyspozycji. Real rozczarowuje nie ma co ukrywać. Oczekiwano od tej druzyny czegoś wielkiego tym czasem wiele nieporozumień jest w tej drużynie i coś wyraźnie jest nie tak. Nie mowię, że Real nie wygra, ale nie sądzę aby Królewscy byli rozpędzeni w obecnej chwili...

---

Swoje środki w dniu dzisiejszym zainwestuję w Sevillę. Ekipa Manolo Jimeneza może i rozczarowała przegrywajac z Deportivo 0-1, ale na Riazor wcale nie jest łatwo o punkty, a warto pamiętać, że dosyć mocno osłabiona Sevilla przystępowała do tamtego spotkania. Teraz do składu wracają chociażby Renato, Konko czy Negredo, którzy mają szansę gry w wyjściowej jedenastce. Espanyol jest dosyć chimeryczną drużyną i nie zawsze potrafi grać na najwyższym poziomie. Sevilla znów powinna swoją fantastyczną grą skrzydłami zdominować przeciwnika i wygrać pewnie ten mecz.
Sevilla - 1,45 w Unibet [5/10]
 
T 0

tominho

Użytkownik
ja bym powstrzymałbym się z graniem na Real. Plaga kontuzji znów nawiedziła tę drużynę. Brak Higuaina, Benzemy (choć to akurat plus dla Królewskich, bo Benzema jest beznadziejnie beznadziejny), najlepszeo ostatnio Lassa i oczywiście Cristiano Ronaldo nie będzie obojętny. Sporting spisuje się nadspodziewanie dobrze w tym sezonie. Zajmują siódme miejsce w tabeli remisując na wyjeździe z Valencią i wygrywając takżę na wyjeździe na trudnym terenie w Bilbao. Real ma gwiazdy, ale nie ma zespołu. Real nie gra nawet w połowie tak, jakby tego oczekiwali ich kibice. Moim zdaniem Real tego meczu nie wygra. Może zaryzykuję na Sporting... Kurs &gt; 7.00 kusi.
Dobrze po 1 Real tego meczu napewno nie przegra , zagrali zla 2 polowe z milanem a gdyby sedzia podyktowal 11 na bezzemie to byloby 2;0 i mysle inny scenariusz . GRa jest moze jeszce nie najlepsza ale to takiej porazce jestem pewnien ze beda chciali za wszelka cene udowodnic swoja wartosc . I wlasnie kurs 1,5 uwazam za dobry bo motywacja odgrywa duza role szczegolnie w pilce co pokazuje ze jak chca to potrafia 13 meczy z rzedu wygrac a jak nie ma o co walczyc to 5 z rzedu przegrac . Oslabienia sa ale dzis mysle ze Kaka pokaze swoj kunszt i moze Drente ktory odzyskal pewnosc siebie i bedzie podbudowany napewno zobaczymy ja gram 2 i pewnosc typu oceniam na 7/10 .
 
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
Nie ma czasu na jakąś dłuższą wypowiedź, ale sądzę, że Sevilla jest dzisiejszym pewniakiem. Do składu wraca Renato i Negredo, co będzie wzmocnieniem gospodarzy. Ekipą jest zapewne podrażniona porażką z Deportivo w poprzedniej kolejce i dzisiaj zagra o zwycięstwo, aby nie stracić kontaktu z czołówką. Stawiam dzisiaj na zdecydowane zwycięstwo gospodarzy, którzy przed swoją publicznością grają niezwykle ofensywnie i skutecznie. Nie takie zespoły jak Espanyol wyjeżdżały z Sevilli bez punktów.

Moje typy:
Sevilla 1,50
Sevilla -1 2,30
 
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
Sevilla kompletnie zawiodła, masa sytuacji, szczególnie w drugiej połowie, ale jednocześnie brak skuteczności. Na dzisiaj proponuje typ na Getafe , które u siebie jest bardzo solidne. Ich rywale z Bilbao nie zachwycają formą, którą zgubili gdzieś na początku sezonu. Nawet Nacional był w Lidze Europejskiej blisko sprawienia niespodzianki w meczu z Baskami. Skłaniałbym się też ku typowi na Zaragozę. Co prawda rywale z Xerez w ostatnich trzech meczach zdobyli jak dotąd wszystkie pięć punktów. Ale Teneryfa jeśli chcę się utrzymać musi wygrywać, na wyjeździe przegrali wszystkie cztery mecze, więc trzeba punktów szukać u siebie i myślę, że gospodarze zainkasują komplet punktów. No i chyba jednak Villarreal. Jeśli nie z Malagą i u siebie no to z kim mają w tej lidze wygrać w końcu?

Getafe, Villareal i Teneryfa zgodnie z planem ????
 
halus 7

halus

Użytkownik
Dla mnie dzisiaj jest prezentem kurs 2,65 na La Corunę. Piłkarze La Courni są na fali 4 wygrane mecze z rzędu , w tym z bardzo mocną w tym sezonie Sevilla. Ich rywalem będzie słabiutki Valladoild, który może wystąpić bez kilku graczy.
Dla mnie czysta 2 z kursem 2,65 w bwin
Można jeszcze postawić poniżej 2,5 gola z kursem 1,78 w Expekcie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom