>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

8 kolejka Serie A [14-16 października 2017]

Status
Zamknięty.
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP


Totolotek - Darmowe 20PLN za rejestracje + bonus 100% do 500PLN - zobacz i graj
Derby Słońca o 20:45 ? Co tu się porobiło? Wszyscy we Włoszech zdrowi? ????
Powiem Wam w ten sposób, jeśli miałbym czekać na ligę co 2 tygodnie jak to ma miejsce w tej chwili, ale pod warunkiem takim że będą to takie hity jak te 3 mecze to nie wiem co bym wybrał. Jedno jest pewne, przez tą długą pauzę te mecze nabierają jeszcze większą moc.

Niedzielne popołudnie i mecz we Florencji idealny na porannego kaca. Udinese w końcu się przełamało czego nie można powiedzieć o Violi. Ale dzięki temu możemy liczyć na w miarę wyrównane spotkanie.
O 15 zapowiada się jeszcze ciekawiej bo Sampdoria - Atalanta to jeszcze większa gwarancja dobrego spotkania. Zwłaszcza gdy mamy Dorię u siebie, która lubi dominować z każdym rywalem.
Ale wiadomo, niedziela to tylko i wyłącznie San Siro o 20;45

Składy i kontuzje: Gazzetta i Tuttosport.
Zapraszamy do dyskusji i pisania komentarzy.
 
aman 139

aman

Użytkownik
AS Roma - Napoli - AS Roma zwycięstwo bez remisu kurs 2.2 eFortuna
Witam wszystkich zainteresowanych. Dzisiaj planuję grubiej wejść w ten typ, lub nawet czyste zwycięstwo Romy po kursie 3.2. Mam świadomość, że Roma jest przetrzebiona kontuzjami, ale na najwyższym szczeblu rozgrywkowym, poziom piłkarski drużyn jest zbliżony, a decyduje często dyspozycja dnia, czy nastawienie zawodników do meczu.
Idąc tym tropem, zwracam szczególną uwagę na nadchodzące mecze obu drużyn w LM.
17.10.2017 (wtorek) Napoli gra mecz na wyjeździe z Manchesterem City i dobrze byłoby, żeby wywalczyli chociaż remis, ponieważ ostatnio zaliczyli wtopę, przegrywając z Szachtarem i to prawdopodobnie z Ukraińcami będą walczyć o wyjście z grupy.
18.10.2017(środa) Roma gra mecz na wyjeździe z Chelsea. Sytuację w grupie mają dla siebie dobrą, ponieważ udało im się zremisować z Atl. Madryt i w dłuższej perspektywie mogą sobie pozwolić na pełne skupienie na dzisiejszym, ligowym meczu z Napoli -&gt; zwłaszcza, że w lidze są na 5 miejscu*. W ostatniej kolejce pokonali AC Milan 2:0 na wyjeździe, co napawa optymizmem przed dzisiejszym spotkaniem.
*Roma ma jeden mecz zaległy.

Argumenty za typem:
+Napoli 3 dni odpoczynku, Roma 4 - do meczów w LM.
+Napoli bez przegranej w lidze, zaś z problemami w LM. (lider Serie A)
+Roma mecz u siebie.
+Roma musi wygrać, by nadążyć za czołówką w lidze.
Kontrargumenty:
-kontuzje w Romie
-Napoli na fali (12 zwycięstw z rzędu w lidze)
Do pełnej analizy meczu potrzebuję opinii fanów Romy, którzy powiedzą mi jak duże znaczenie dla klubu mają kontuzje piłkarzy.
Liczę na Ciebie robson-united
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
mara_1910 257

mara_1910

Użytkownik
AS Roma - Napoli - AS Roma zwycięstwo bez remisu kurs 2.2 eFortuna
Witam wszystkich zainteresowanych. Dzisiaj planuję grubiej wejść w ten typ, lub nawet czyste zwycięstwo Romy po kursie 3.2. Mam świadomość, że Roma jest przetrzebiona kontuzjami, ale na najwyższym szczeblu rozgrywkowym, poziom piłkarski drużyn jest zbliżony, a decyduje często dyspozycja dnia, czy nastawienie zawodników do meczu.
Idąc tym tropem, zwracam szczególną uwagę na nadchodzące mecze obu drużyn w LM.
17.10.2017 (wtorek) Napoli gra mecz na wyjeździe z Manchesterem City i dobrze byłoby, żeby wywalczyli chociaż remis, ponieważ ostatnio zaliczyli wtopę, przegrywając z Szachtarem i to prawdopodobnie z Ukraińcami będą walczyć o wyjście z grupy.
18.10.2017(środa) Roma gra mecz na wyjeździe z Chelsea. Sytuację w grupie mają dla siebie dobrą, ponieważ udało im się zremisować z Atl. Madryt i w dłuższej perspektywie mogą sobie pozwolić na pełne skupienie na dzisiejszym, ligowym meczu z Napoli -&gt; zwłaszcza, że w lidze są na 5 miejscu*. W ostatniej kolejce pokonali AC Milan 2:0 na wyjeździe, co napawa optymizmem przed dzisiejszym spotkaniem.
*Roma ma jeden mecz zaległy.

Argumenty za typem:
+Napoli 3 dni odpoczynku, Roma 4 - do meczów w LM.
+Napoli bez przegranej w lidze, zaś z problemami w LM. (lider Serie A)
+Roma mecz u siebie.
+Roma musi wygrać, by nadążyć za czołówką w lidze.
Kontrargumenty:
-kontuzje w Romie
-Napoli na fali (12 zwycięstw z rzędu w lidze)
Do pełnej analizy meczu potrzebuję opinii fanów Romy, którzy powiedzą mi jak duże znaczenie dla klubu mają kontuzje piłkarzy.
Liczę na Ciebie robson-united
robson-united nie jest fanem Romy ;) kontuzje, które w tej chwili mają piłkarze z Rzymu nie mają aż tak dużego znaczenia, chodzi o to że na mecz z Napoli z podstawowej jedenastki wypadł Strootman ale jego zastąpi wychowanek Pellegrini a dla mnie to akurat jest plus, zresztą Pellegrini już pokazał swoją wartość w poprzednim spotkaniu na San Siro nota bene zastępując właśnie Holendra, do nieobecnych dołączył El Shaarawy ale akurat on jak do tej pory był tylko zmiennikiem, na listę powołanych wraca prawy obrońca Rick Karsdorp, który zacznie mecz na ławce.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
aman 139

aman

Użytkownik
El Shaarawego znam jeszcze z Milanu i on potrafił szarpnąć na skrzydle. Wychodzicie dosyć mocno ofensywnie, bo 3 napastnikami. Grając przeciwko Milanowi Roma wyglądała naprawdę dobrze, tylko martwię się o tą przerwę reprezentacyjną. Jak najbardziej obiektywnie, jak @mara_1910 oceniasz dzisiejsze szanse? Napoli, gdy się rozkręci, potrafi grać fajny, pozycyjny atak. Niestety, Romę w tym sezonie widziałem tylko raz, a zależy mi na dobrej analizie tego meczu, ponieważ okoliczności (Liga Mistrzów) są zdecydowanie za Romą i widzę spore value w kursie na ich zwycięstwo.
 
mara_1910 257

mara_1910

Użytkownik
El Shaarawego znam jeszcze z Milanu i on potrafił szarpnąć na skrzydle. Wychodzicie dosyć mocno ofensywnie, bo 3 napastnikami. Grając przeciwko Milanowi Roma wyglądała naprawdę dobrze, tylko martwię się o tą przerwę reprezentacyjną. Jak najbardziej obiektywnie, jak @mara_1910 oceniasz dzisiejsze szanse? Napoli, gdy się rozkręci, potrafi grać fajny, pozycyjny atak. Niestety, Romę w tym sezonie widziałem tylko raz, a zależy mi na dobrej analizie tego meczu, ponieważ okoliczności (Liga Mistrzów) są zdecydowanie za Romą i widzę spore value w kursie na ich zwycięstwo.
Jak dla mnie jest to mecz 60/40 sam będę grał w stronę Romy, tym bardziej że kursy poszły w górę i liczę na nawiązanie walki z czołówką, Lazio dzisiaj sprawiło niezłą niespodziankę więc jest szansa na dogonienie top 3.
 
aman 139

aman

Użytkownik
Jak dla mnie jest to mecz 60/40 sam będę grał w stronę Romy, tym bardziej że kursy poszły w górę i liczę na nawiązanie walki z czołówką, Lazio dzisiaj sprawiło niezłą niespodziankę więc jest szansa na dogonienie top 3.
Myślę, że gdyby Juventus dziś wygrał, to zadziałało by na korzyść Napoli, ponieważ to, by ich dodatkowo zmotywowało do ucieczki. Na szczęście Lazio wygrało, więc margines błędu im się zwiększył ????
Lecę dziś grubo w stronę Romy i trzymam kciuki.
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Ależ dawka emocji po tych 180 minutach. Praktycznie mi już wystarcza w pełni emocji w tej kolejce a tu jeszcze cała niedziela i wisienka na torcie na SS. Bajka. Reklama nowej rzeczywistości w Serie A wykonana w 99,9 %.
Juventus-Lazio 1-2
Może dwa słowa o tym co się wydarzyło, a właściwie parę wniosków. Dla Juventusu skończyło się eldorado, gdzie mogli na w pół rezerwowym składzie albo przynajmniej bez 2-3 kluczowych zawodników ogrywać 3/4 ligi. Dziwne rotacje Allegrego czy dzisiaj czy ostatnio w Bergamo skutkują zaledwie punktem. Sam mecz konkret jeśli idzie o natychmiastowe kary. Higuain marnuje 100% okazję i co? karny dla Lazio. Caicedo marnuje 100% okazje i co? karny dla Juventusu. Życie jest brutalne.
Na oddzielny akapit zasługuje sytuacja z tym co się stało po doliczonym czasie gry. Kto pamięta mecz Juventus - Milan z zeszłego sezonu ten wie o co mi chodzi. Znowu te same negatywne emocji i wkurw. Na szczęście znowu wrócę do &quot;życia&quot; które oddało to co los zabrał i tym razem nie ma szczęśliwego zakończenia dla Juve.
Roma-Napoli 0-1
Z kolei w Rzymie jak bym oglądał mecz z tamtego sezonu. Po prostu wypisz wymaluj, do 70 minuty a zwłaszcza 1 połowa to cudo Napoli zupełnie jak wtedy. Mieliśmy po raz kolejny obraz jak defensywa Romy nie ogarnia ataków Neapolu. Totalny strach w oczach i bezradność obrońców. I znowu przychodzi ostatnie 25-20 minut i Roma sukcesywnie zbliża się do bramki Reiny. A Reina znowu to zrobił! Interwencja cud miód malina i znowu sparowana na słupek, wtedy chyba była poprzeczka. Roma była blisko remisu to na pewno nie ulega wątpliwościom i tylko Cengiz Under wie jak to zmarnował w nie jednej okazji jaką miał na remis.
Także w tym roku nie zmienia się nic, Neapol ponownie zdobywa Rzym i z Lazio i z Romą.
PS. Polecam rzucić okiem w tabelę, nie ma chyba piękniejszego widoku w piłkarskich realiach jak Napoli wyrastające na takiego kandydata z krwi i kości do Scudetto. ???? Wiem, że jeszcze będzie nie jeden kryzys, kontuzja i strata punktów w przeciągu całego sezonu, ale taki potencjał na 3 mistrzostwo w historii może już się nie prędko zdarzyć.

robson-united nie jest fanem Romy ;)
A zdradzisz tajemnicę komu On kibicuje w Serie A? Nie raz już mnie to interesowało. ;) Strzelam, Milan?
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Calgiari - Genoa

W Genoii zaświeciło słońce podczas tej dwutygodniowej przerwy. Na tyle mocno grzało, że oprócz wy kartkowanych (Taarabt, Omeonga) i kontuzjowanych (Laxalt i Veloso - co prawda grali ale zmagali się z urazami i Lapadulą- tu już było poważniej) wraca po półrocznym zawieszeniu za stare grzechy Armando Izzo. Przerwa reprezentacyjna a więc świeży start i nowe nadzieje na lepsze czasy dla Gryfonich.
Co mnie najbardziej zdziwiło ostatnio to postawa Preziosiego a więc właściciela Genoii. Ultimatum jakie było stawiane przed Juriciem i przed Interem i zwłaszcza przed Bolonią nie zostało spełnione a już wszyscy widzieli Waltera Mazzariego na jego miejscu a tu proszę, kolejna szansa teraz już na pewno ostatnia. Chyba, że jest drugie dno i skąpiec jakim jest Preziosi pożałował kasy, co jest w sumie bardzo możliwe.
Oglądałem 3 ostatnie mecze Genoii zwłaszcza ten z Bolonią daje jakiś obraz. Mecz w 1 połowie tragiczny, tak jak narzekamy nie raz na naszą ligę tak i było w tym przypadku. Mówiąc w skrócie, narobili wstydu marce jaką jest Serie A. Drugie 45 minut to już było o niebo lepsze granie. Gdy Genoa miała dwie super sytuacje na pokonanie Antonio Mirante w tym po pięknej koronkowej akcji z Laxaltem na czele, człowiek przecierał oczy, że oni są wstanie zrobić taką akcje. Nie minęły 2 minuty od tego fragmentu meczu i Palacio poleciał sam z kontrą i pokonał Perina. Miałem pierwotnie grać DNB Bolonii z którego się wycofałem, ale oglądając z tej perspektywy nie raz robiło mi się ciepło, także to jest dobry znak na najbliższą przyszłość dla Genoii. Jakości może nie było najwięcej w odrabianiu strat (za rozgrywanie akcji wziął się nie kto inny jak Goran Pandev, konkretny widok ????), ale było w dalszym ciągu blisko jak chociażby poprzeczka Galabinova w końcówce. Konkluzja jest taka, że nie zasłużyli w 100% na te dwie porażki z Bolonią i Interem i ten obraz nie jest tak miarodajny jak pokazują suche wyniki.
Wydaje się, że wyjazd na Sardynię na mecz z Calgiari to jest (w miarę) idealny kandydat do przełamania i zrobienia pierwszych 3 punktów. Zwłaszcza jak masz w perspektywie Milan i Napoli w najbliższych kolejkach.
Calgiari ostatnio mocno zawodziło i tu mowa o dwóch meczach na Sardynii (celowo tak piszę bo fizycznie grają u siebie, ale to nie jest ten stadion co przed rokiem). Dali się przełamać równie tragicznemu Sassuolo (premierowe i jak dotąd jedyne zwycięstwo) i tydzień później Chievo, gdzie nawet Stępiński walnął bramkę. Więcej oczekiwałem po Calgiari, na dzisiaj jest to 6 punktów zrobione nad Crotone i SPAL i w sumie nic więcej bo reszta spotkań to porażki.
I to tyle na ich temat, bo to w głównej mierze typ oparty na samej Genoii.
A na ławce w końcu długo wyczekiwany kłopot bogactwa i 4 rezerwowych napastników. Jest w czym wybierać; Lapadula, Pellegri, Pandev i Palladino. Jest moc ???? Ponadto do podstawy wraca Bertolacci i to powinna być z miejsca zmiana na duży plus.
Genoa @3,35 Uni ✅✅ 3-2
Genoa dnb @2,4 Uni ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Bologna do tej pory nie wygrała meczu u siebie, ale za przeciwników mieli Torino 1:1, Napoli 0:3, Inter 1:1. W dwóch ostatnich kolejkach wygrane na wyjazdach po 0:1 przeciwko Sassuolo i Genoi. Dzisiaj o 15 wracają na swój obiekt, gdzie przyjedzie beniaminek Serie A - Spal. Goście w tym sezonie zdobyli 5 punktów, z czego 1 na wyjeździe z Lazio w pierwszej ligowej kolejce. W obu drużynach osłabienia (nie będę filozofował, nie znam tych zawodników). Myślę, że dzisiaj zobaczymy wygraną gospodarzy, czym będą kontynuować serię meczy bez porażki, a drużyna Spal będzie musiała poczekać na kolejne punkty w lidze, które głównie będą pewnie inkasować na własnym obiekcie.
Kurs zachęca do gry w stronę Bolonii, ale tutaj mam pytanie do znawców całej ligi włoskiej czy jest sens się pchać w ten bet?
Bologna wygrała 2:1. dz1916, szkoda, że mi nikt nie odpisał na tego posta, bo pewnie bym w to wszedł, ale przez brak dobrej znajomości tych słabszych zespołów się powstrzymałem i mam teraz czego żałować, bo przed samym meczem można było złapać nawet kurs ponad 2, który rósł i rósł.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
D 1,3K

dz1916

Użytkownik
Z dokładnie tym samym pytaniem zajrzałem w ten temat, bo też mi się zdaje, że Bologna wygra. Kurs zachęca, ale co ciekawe wzrósł, bo wczoraj na totolotku widziałem 1.75, teraz 1.90, a na fortunie jest nawet 1.97. Jakieś osłabienia Bolonii czy podpucha?
 
lelek65 101

lelek65

Użytkownik
Fiorentina - Udinese
Typ 1: Fiorentina @1.65
STS
Typ 2: 1 połowa/wynik końcowy - Fiorentina/Fiorentina @2.40 STS​
Udinese to zespół, który kolokwialnie mówiąc leży ekipie z Florencji. Gospodarze wygrali na własnym terenie 10 ostatnich potyczek, strzelając co najmniej 2 bramki w każdej z nich. Ostatnie 3 mecze to wygrane po 3-0. Fiorentina przeszła w letnim mercato prawdziwą rewolucję kadrową i oczywistym jest, że odmieniona drużyna potrzebuje czasu. Początku rozgrywek w ich wykonaniu na pewno nie można zaliczyć do udanych i dlatego takie mecze jak dziś, na własnym obiekcie muszą wygrywać. Na ten moment uważam, że poza Stadio Artemio Franchi będzie im ciężko o zwycięstwa nawet z teoretycznie słabyszymi rywalami. Udine na wyjazdach nie zachwyca i dlatego upatruję tutaj zdecydowanego zwycięstwa gospodarzy.
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Inter - Milan 3-2
Kolejny wielki hit za nami. Może nie z tak wysoką jakością jak wczorajsze spotkania, ale tu był zupełnie inny klimat. Ciężki gatunkowo mecz i to się odbiło w pierwszej połowie na grze ewidentnie. Drugie 45 minut to znakomity zryw Milanu i w sumie nieco szydziłem z wejścia Cutrone a tu chłopak dał sporo do ofensywy. W zasadzie trochę szkoda Milanistów, 2 razy udało się odrobić a i tak na koniec schodzą pokonani. Podwójny ból. Inter w drugiej połowie rozczarowywał i tu jest spore pole do popisu dla Spalettiego. Perisić super motoryka do ostatnich minut, D&#39;amrosio cichy bohater i ale Król jest tylko jeden, znakomite ujęcie.
Bardzo dobra kolejka, widać że przerwa zrobiła swoje bo to było zupełnie inne tempo grania. Genoa z 3 bramkami i to na wyjeździe mówi samo samo za siebie. Bolonia z pierwszą victorią na własnym boisku. Trochę szkoda Crotone, że nie utrzymali i dali sobie wbić na koniec. Powrót Sampdorii w drugiej połowie &quot;szapo ba&quot;.
Trochę czasu upłynie zanim powtórzy się taki weekend.
Jeszcze jutro Hellas - Benevento. Niby to tylko starcie słabo spisujących się beniaminków, ale polecam obejrzeć i zapoznać się z Hellasem bo już za tydzień czekają ich derby z Chievo i mając w perspektywie fajne kursy na Hellas warto się poświęcić.
 
Z 52

zelaznytyp

Użytkownik
Verona- Benevento
W dzisiejszym meczu zmierzą się dwaj beniaminkowie z dołu tabeli, obydwa zespołu mają tragiczny bilans jednak że drużyna gości potrafi zaatakować brakuję im skuteczności ostatnio byli blisko remisu z Interem i naprawdę zaskakiwali momentami, zaś Verona ostatnio fartem bo fartem w ostatnie pięć minut meczu wyrównała z 0:2 do 2:2 co na pewno doda im skrzydeł, z uwagi na przewagę boiska i nie najgorsze morale gospodarze w moim mniemaniu są faworytem
typ: 1 połowa win Verona 2.5
 
A 5,8K

alex.bp

Użytkownik
Jeszcze jutro Hellas - Benevento. Niby to tylko starcie słabo spisujących się beniaminków, ale polecam obejrzeć i zapoznać się z Hellasem bo już za tydzień czekają ich derby z Chievo i mając w perspektywie fajne kursy na Hellas warto się poświęcić.
No to masz już odpowiedź. Obie ekipy prezentują w tej chwili poziom naszej Ekstraklasy i to grupy spadkowej. Naprawdę ciężko jest uwierzyć, że coś takiego gra w Serie A. Ale patrząc na poprzedni sezon, można wyciągnąć wniosek, że we Włoszech nie ma 20 drużyn na najwyższym poziomie rozgrywkowym. Wchodzą jacyś amatorzy, którzy nie potrafią kopnąć piłki, a później mamy takie &quot;widowiska&quot;, gdzie wyższy poziom jest w naszej B Klasie. Co tydzień każdy kurs przeciwko Hellas do gry w ciemno. O Benevento już nie wspomnę, bo to w tej chwili chyba najgorsza drużyna w Europie.
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Naprawdę ciężko jest uwierzyć, że coś takiego gra w Serie A. Ale patrząc na poprzedni sezon, można wyciągnąć wniosek, że we Włoszech nie ma 20 drużyn na najwyższym poziomie rozgrywkowym.
Zdecydowanie się z tym zgadzam i pewnie nie jesteśmy sami co tak twierdzą.
Trzeba zmienić cały system rozgrywek. Od Serie A, która powinna liczyć maksymalnie 18 zespołów i to jest pikuś. Ale najważniejsze jest rozbudowanie zaplecza czyli Serie B bo tam jest w tej chwili dramat, który skutkuje takim Benevento, słabiutką Pescarą czy innym Carpi. 22 zespoły, play offy, czyli awansowało Benevento z najniższego miejsca dającego Play Off. Tak rozległe zaplecze zaniża drastycznie poziom, tych które później wracają do elity. Bo co teraz po tak słabym Palermo czy Empoli, że one znów wrócą do Serie A? Zupełnie nic.
Sezon w sezon w każdym klubie Serie B, czy to w tych zasłużonych jak choćby Bari, Brescia, i nie wiem Cesena czy średnich dochodzi za każdym razem do rotacji, już nawet nie mówię transferów. Po 10 chłopa wymieniają, nieraz pół kadry jest nowej. Z tego 3/4 to wypożyczenia młodych z topu ligi dla topu Serie B i średniaków Serie A dla średniaków zaplecza tylko aby rok sobie pokopali gdzieś piłkę. Te drużyny nie mają szans na jakieś mocniejsze podwaliny by zaaranżować jakiś ciekawszy projekt i zawojowanie Serie A jako beniaminek czyt. maks awans do TOP 10. Zreformowanie tej ligi to jest dopiero początek góry lodowej, bo 3 liga to już w ogóle jest podział na 3 podgrupy. Każdy kończy z 1 zwycięzcą a później zaś Play Off tak naprawdę losowy, bo co tu decyduje? Dyspozycja dnia i nic więcej.
Bolonia to był taki ostatni beniaminek na bardzo długo, gdzie wchodząc ponownie do elity wiedziałeś, że ta drużyna nie jest chłopcem do bicia. Ale tu był taki przypadek, że były duże pieniądze z Ameryki a poza tym to jest klub z długą historią.
Inne pytanie jest takie, czemu takie wioski jak Crotone bądź Benevento potrafią sprawić niespodziankę i awansować a Bari tkwi w takim marazmie od lat. Nie wspominając o większych firmach, które zalegają od 3 ligi w dół.
Albo na koniec taki Spal. 2 lata temu 1 miejsce w Serie C, rok temu 1 miejsce w Serie B. 2-3 lata i od tak sobie wjechali do elity. To jest problem dopiero.
Włosi z biegiem czasu i tak to muszą zrozumieć, bo z takim odciąganiem tego rok w rok tylko sobie szkodzą.
 
A 5,8K

alex.bp

Użytkownik
Podobny problem mamy w Hiszpanii, gdzie też rok w rok mamy chłopców do bicia, którzy poziomem nie są nigdzie blisko La Liga. Tam jest problem finansowy i we Włoszech jest podobnie. W Anglii w Championship płaci się po kilkanaście milionów funtów, a tutaj mamy często pół składu z wypożyczeń albo graczy niechcianych. Później taki skład ma dawać z siebie wszystko na boisku.
 
A 5,8K

alex.bp

Użytkownik
Niby tak, ale jeśli strzał życia Romulo jest potrzebny, aby Hellas wygrało z Benevento, grającym w 10, gdzie goście mieli jeszcze setkę na 1-1, to innych wniosków wyciągnąć nie można. Za Hellas nie ma w tej chwili żadnych argumentów i pewnie trochę jeszcze poczekają na kolejne zwycięstwo.
Mecz z Torino to klasyczne zlekceważenie przeciwnika, mieli mecz wygrany, brak koncentracji i blamaż, ale taki comeback się zdarza raz na sezon.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom