>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

8 kolejka SPL

Status
Zamknięty.
jacek89 5

jacek89

Użytkownik
Celtic vs. Dundee Utd.
W tym meczu wicelider tabeli będzie podejmował 4. zespół w tabeli- Dundee Utd.
Celtic ma 16 pkt na swoim koncie, natomiast zespół gości 13. Gospodarze dobrze grają na własnym stadionie- wygrali 2 z 3 spotkań, strzelając 10 bramek, i nie tracąc gola.
Celtic jest w tym sezonie drużyną bramkostrzelną- w dotychczasowych 7 kolejkach strzelili już 24 gole, tracąc 6 bramek.
W tym sezonie spotkania z ich udziałem kończyły się wynikiem overowym w 6 meczach.
Mój typ na ten mecz: over 2,5 po kursie 1,5 w BAH ✅ (3:0)

Motherwell vs. Rangers

Zespoł Motherwell podejmie w sobotę lidera tabeli, Glasow Rangers. Motherwell zajmuje 5 miejsce w tabeli, z dorobkiem 12 pkt, w bramkach 8:8. Na własnym boisku na razie nie imponują formą- na trzy rozegrane u siebie mecze wygrali zaledwie jeden.
Zespół z Galsgow natomiast ma na swoim koncie już 18 pkt po 7 kolejkach, zachowując dwupunktową przewaę nad wiceliderem tabeli- drużyną Celtic-u. Z pewnością po tym meczu będą chcieli dopisać sobie kolejne trzy punkty, aby pozostac na szczycie tabeli.
W meczach wyjazdowych nie jest źle: na trzy spotkania drużyna z Glasgow wygrała dwa.

Mój typ na ten mecz: 2 po kursie 1,50 w Expekt
⛔ 1:1
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
Hibernian - FC Kilmarnock
Na prawie 18-tysięczny stadion przy Easter Road przyjeżdża zdziesiątkowana drużyna z Kilmarnock. Nad drużyną Jima Jefferiesa ciąży chyba jakieś fatum, gdyż niemal na każdym treningu, któregoś z piłkarzy Kilmarnock dopada poważny uraz, który uniemożliwia mu występ w najbliższym spotkaniu. Ale po kolei... Hibernian, który zajmuje wysokie, trzecie miejsce, nawet przy braku kontuzji w zespole rywali pozostawałby faworytem tego spotkania. Ostatni mecz (pucharowy) przegrali z FC Motherwell, ale kilka dni wcześniej dokonali niemożliwego?... pokonali Celtic. Kilmarnock również spisuje się nieźle, choć ostatnio punkty zdobywają z outsiderami ligi, czego przyczyną może być właśnie dłuuuga lista nieobecnych. I tak oto także w najbliższym meczu, w zespole gości nie wystąpią: Rhian Dodds, Colin Nish, David Fernandez , Chad Harpur, Ryan O&#39;Leary, Danny Invincibile, Eric Skora, Gary Wales, Garry Hay, Tim Clancy. Tak dla kontrastu w zespole Hibsów nie zagra jedynie obrońca Chris Hogg, a fani mogą cieszyć się z powrotu do składu napastnika Stevena Fletchera. Moim zdaniem Hibernian powinien poradzić sobie ze strasznie okrojonym składem Kilmarnock. Co ciekawe Jeffries (trener gości) odwołał nawet ostatni trening aby nie narazić na kontuzje reszty składu. Ja stawiam na gospodarzy. ;-)

Typ: 1✅✅✅:jezora: Kurs: 1.72 || Buk: Bwin
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom