>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

81. Plebiscyt Przeglądu Sportowego

macio106 130,9K

macio106

Znawca - MMA
STS wypuścił ofertę na plebiscyt przeglądu sportowego:

I już teraz widzę parę ciekawych typów, mimo że to STS, to zrobimy jakieś AKO i będzie git.;)
Pierwszy typ to Fajdek po @1.30. Który zdobył złoto w Pekinie na MŚ tak jak Małachowski, ale to o nim się mówi więcej w TV robi mu się lepszą reklamę. I tak samo więcej polaków zagłosuje na tego co zgubił medal i &quot;jest śmieszny&quot; w TV. Występy u Wojewódzkiego itp.
Drugi typ to Walczykiewicz po @1.80 Marta to mistrzyni z Baku z tego roku, wicemistrzyni świata z tego roku. Wielka nadzieja kajakarstwa na RIO. Są już o niej spore artykuły w PS (co doda na pewno trochę głosów). Bardzo popularna w swoim mieście Kaliszu. Kontra laski o których ja np. nie słyszałem. Na Wikipedii czytam że mają mistrzostwo Europy z Poznania, może u siebie są znane. Jednak na moje Marta to wygra, więcej się o niej mówi i to ona miała większe sukcesy w tym roku. Na Facebook 5180 like, rywalki brak FB.
Trzeci typ to Sonik po @1.50. Drugi Polak, który zwyciężył rajd Dakar (bo był Dariusz Rodewald). Jednak Rafał po tym zwycięstwie, dużo występował w mediach mówił że trzeba być dumny, że jesteś Polakiem. Dużo było go w kampaniach wyborczych jak popierał PO. Udziela sporo mądrych wywiadów, a nie durnych i głupich dla plebsu społecznego i pod publiczkę. Bartłomiej Bonk ok mistrz europy z tego roku, ale co o nim słyszeliście? Praktycznie tylko chwila po zdobyciu medalu. Sonik jest przykładem człowieka sukcesu, ma firmę realizuje swoją pasje. Jest bogaty, ale się z tym nie obnosi. Jest obecny w mediach. I jeszcze Fecebook Bonk go nie ma Sonik ma 244 632 like.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
marfi 629

marfi

Użytkownik
Zawsze warto patrzeć na w miarę &quot;świeże sukcesy&quot; bo te Polacy najbardziej pamiętają. Kto pamięta MŚ w piłce ręcznej ze stycznia? Dlatego z tego wszystkiego na górze super typem wydaje się Radwańska po 1,45, która wygrała Masters niecałe 2 miesiące temu. Rok Lewandowskiego? Chyba tak bo mimo wszystko Polacy kochają nożną bardziej niż wszystko inne razem wzięte, nie ma się co oszukiwać, ale kurs niegrywalny absolutnie moim zdaniem ????
 
macio106 130,9K

macio106

Znawca - MMA
Ok ja już zagłosowałem.



Czekam na wasze głosy i jak wyście typowali. I zapraszam do dyskusji w temacie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
macio106,chciałbym żeby większość Polaków zagłosowała podobnie do Ciebie,ja zagłosowałem już ale na pierwszym miejscu umieściłem Weronikę Nowakowską,w biathlonie jesteśmy strasznie słabi jeśli chodzi o zawody i sezon ale jak przychodzi do jakichkolwiem mistrzost to dziewczyny zawsze zaskakują pozytywnie więc według mnie ona najbardziej zasłużyła. Niestety pewnie wygra Lewandowski i to boli najbardziej,zobaczcie sobie zresztą sportowe podsumowanie roku. Polska awansowała na Euro,no mega sukces,nasi koszykarze zakończyli eurobasket na jedenastym miejscu i to już jest większy sukces,przecież piłkarze i tak pewnie z grupy nie wyjdą i za rok nikt już o nich nie będzie pamiętał.
https://www.youtube.com/watch?v=g5g6zcYndOE
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Ja myślę, że Radwańska spokojnie wygra z Włodarczyk. Po pierwsze to Agnieszka ma prawie milion fanów na Facebooku, a po drugie wygrała też ważny turniej bodajże w listopadzie więc wcale nie tak dawno.
Ogólnie to cieszy oko, że mamy tylu utalentowanych sportowców ???? .
 
marfi 629

marfi

Użytkownik
Jeszcze jeden ciekawy typ moim zdaniem to Fajdek v Małachowski. Obaj Panowie w Pekinie sięgnęli po złoto. Poza tym odnoszę takie wrażenie, że Piotrek ma jakby nieco głośniejsze nazwisko. Z drugiej strony Fajdek w 2013 już był na 3. miejscu plebiscytu PS. Para taka dość równa moim zdaniem, a kurs 2.90 jest ładny.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Radwańska A. - Włodarczyk A. 2,50
Pierwsze co mnie poraziło w oczy. Od początku jak ja to widze z boku. Radwańska to tenis czyli dyscyplina globalnie bardzo popularna, Aga od ładnych kilku lat jest w szerokim topie, osoba na pewno rozpoznawalna. W Polsce jednak tenis nie jest jakąś topową dyscypliną, dużo czasu mu się nie poświęca, tv też jakoś mocno nie promuje, jednak ogółem jeśli chodzi o dyscyplinę to na pewno tenis ma plusa tutaj. Dalej jeśli chodzi o osiągnięcia w tym roku to znawca tenisa ze mnie żaden ale z tego co mi sie wydaje to Radwańska miała sezon dosyć przeciętny który został uratowany dzięki wygranej w małym ale prestiżowym turnieju mistrzyń na koniec. Kolejna bardzo ważna sprawa to odbiór sportowca wśród ludzi. Przykładowo Małysza uwielbiali kiedyś chyba wszyscy ???? W moim odczuciu i pewnie jeszcze wielu wielu osób Agnieszka nie jest osobą która wzbudzą naturalną sympatie (jeszcze gorzej wpada chyba Janowicz). Po prostu robi to co robi, kosi sobie grube miliony gdzieś za granicą i ma wyjebane. Żeby jeszcze z niej jakaś fajna dupa była no ale.. ????
Teraz Anita. Dyscyplina to lekkoatletyka, niby królowa sportu ale tak naprawdę głośno jest o niej przy okazji IO, MS, ME czy też jakiś mitingów. Rzut młotem nie jest także jakoś widowiskową dyscypliną jednak w Polsce dosyc spory nacisk kładzie się na LA a w dyscyplinach technicznych idzie nam lepiej. Ogólnie jednak popularnością nie ma co porównywać do tenisa choć myślę że az tak źle rzut młotem w Polsce nie wypada. Jeśli chodzi o osiągnięcia to tutaj sprawa jest prosta. Włodarczyk w tym sezonie w wielkim stylu została po raz drugi mistrzynią świata, poprawiała rekord świata, pierwszą kobietą która rzuciła ponad 80m. Wycisnęła maksimum z sezonu,ogromny szacunek. Kolejna ważna sprawa to jak wizerunkowo wypada Włodarczyk. Ludzie odbierają ją raczej jako skromną, sympatyczną kobietę która ciężko pracą osiągnęła ogromny sukces. Bardzo pozytywny odbiór. Co jeszcze przemawia moim zdaniem za Anitą ? Przede wszystkim jest ona ze &quot;stajni TVP&quot; tzn dosyć mocno tv lobbuje swoich. Na dniach było głosowanie na najlepszego sportowca Europy przeprowadzone wśród agencji prasowych krajów Europejskich. Anita zajęła 11 miejsce i była wyżej nawet od Lewandowskiego (13 miejsce, wygrał Djokovic). Wsród dziennikarzy sportowych w Polsce Włodarczyk zajęła pierwsze miejsce. Jakby tego było mało to Anita w tym sezonie została wybrana 3 lekkoatletką świata wybraną przez IAAF ( za Dibabą i Schippers).
Gdybym nie widział oferty i sam ją miał stworzyć to stawiał bym Włodarczyk jako jedynego kandydata do pokonania Lewandowskiego i jeśli bym miał stworzyć h2h to był dał z 1,2-3,70 na Lewego. Sts natomiast zestawia Anite z Radwańską i traktuje ją zdecydowanie jako nie faworyta więc ja to biere.
/ EDIT dobra teraz dopiero zauważyłem kurs zamordowany do 1,8 ????
Sonik R. 1,30 - Bonk B.
Tutaj moim zdaniem super bet. Bonk to podnoszenie ciężarów, dyscyplina o której jest głośno tak naprawdę raz na cztery lata podczas IO. Nawet podczas ME czy MŚ tv i reszta raczej ogranicza sie tylko do podania wyników choc jakieś transmisje są. Bardzo niszowa i mało promowana dyscyplina. Dobra głośno o podnoszeniu ciężarów jest również podczas licznych skandali dopingowych. Skoro Bonk jest wsród nominowanych więc pewnie jakiś medal w tym sezonie zdobył, szczerze nawet nie kojarzę co i gdzie bez sprawdzenia. Szybciej kojarzy mi się z tym że jego córeczka miała jakieś poważne problemy zdrowotne.
Z drugiej strony jest Rafał Sonik i tutaj moim zdaniem nie ma co porównywać. Wygrał w tym roku najbardziej prestiżowy rajd Dakar. Na dniach znowu startuje ten rajd wiec znowu bedzie o nim głośno. Dodatkowo tv bardzo mocno promuje rajdy, są relacje i cała otoczka. Rafała także czasem można było ujrzeć w jakimś wywiadzie i również robi bardzo fajne pozytywne wrażenie. Jak dla mnie najpewniejsze z tych par, po screenie widzę że nawet było 1,5 na początku, teraz 1,3 ale myślę że można dokładać.
ako: 3,25 leci za stawkę dwóch godzin u namiętnej Lilii
Co do Fajdka i Małachowskiego to tak jak pisałem wcześniej rzut młotem nieźle stoi w Polsce i minimalne szanse aby Piotr go wyprzedził. Dodatkowo jeszcze po tej akcji jak na****** Fajdek chciał zapłacić złotym medalem taksówkarzowi to zyskał on mój dozgonny szacunek:cool:
Nie sądziłem że dożyje takiego momentu że plebiscyt wygra piłkarz ale jednak ???? W tym roku bez problemu i całkowicie zasłużenie powinien wygrać Lewandowski. Piłka nożna miażdży popularnością globalnie jak i w Polsce resztę dyscyplin. Euforia w kraju po awansie na euro była porównywalna jak i nie większą jak podczas gdy siatkarze czy ręczni zdobywali medale MS cz ME, a to był przecież tylko sam awans ???? Lewandowski dojrzał, wziął odpowiedzialność na siebie za kardę, zaczął regularnie strzelać i został najlepszym snajperem eliminacji, dał nam awans na euro. W Bundeslidze wiele goli, po meczu z Wilkami pisała o nim prasa na całym świecie, wielu zaczęło stawiać go na równi z Messim i Ronaldo. Lewy nie jest to także jakiś gbur, wizerunkowo wypada dobrze, fajna żona także wszystko oki. Można nie być fanem Lewandowskiego ale co jak co ten roku jeśli chodzi o popularność należał do niego.
Taka moja subiektywna skromna 10 jak juz jestem w temacie:
1 R. Lewandowski
2 A. Włodarczyk
3 R. Sonik
4 P. Fajdek
5 A. Radwańska
6 R. Majka
7 blaise (za gre w noge na zlocie)
8 P. Małachowski
9 J. Jędrzejczyk
10 M. Walczykiewicz
Oczywiscie wszystko co napisałem jest moją subiektywną oceną a jestem zdecydowanie z tych kibiców od nogi ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
Do góry Bottom