>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

9.11.2005 NHL Detroit - Los Angeles

Status
Zamknięty.
marines 0

marines

Użytkownik
kurs w STS

Detroit - Los Angeles 1.75 4.00 3.35
mój typ : 1

wydaje mi sie ze Detroit powinno skromnie wygrac :]
argumentów brak ponieważ dopiero co zaczynam obstawiać hokej :p
 
S 0

send

Forum VIP
Jeśli dopiero zaczynasz zabawę z hokejem, trafiłeś w bardzo dobre spotkanie. Ja typuję podobnie, tyle, że wybieram Puck Line na Red Wingsów po kursie 2.48 w Pinnacle. Handicap -1.5 na Detroit jest bardzo dobrym typem, spieszę wytłumaczyć dlaczego. Po pierwsze Wingsi przegrali 2 z ich ostatnich 3 spotkań, 1-4 z Kojotami oraz 3-4 po dogrywce z Oilersami. O ile przegrana z Edmontonem 3-4 była pechowa, o tyle z Kojotami Skrzydła pokazały jak NIE powinno się grać w osłabieniu - 3 spośród 4 goli padło przy przewadze Phoenix, czwarty to empty-netter. W niedzielę obudził się jednak Holmström, który zapisał na swoim koncie 2 trafienia. Zdecydowanie w tym pomógł swojej drużynie w pokonaniu Bluesów 4-1 na ich lodzie. Wracają dzisiaj do Joe Louis Arena w Detroit i muszą odzyskać respekt kibiców i innych drużyn. Co do Króli, wygrana z Predatorami 3-2 po dogrywce może nie jest świetnym wynikiem, jednak musi być wzięty pod uwagę. O dziwo, LA przegrało z Kojotami tylko 2 dni wcześniej przed Skrzydłami w stosunku 0-4... Ale do sedna - Detroit nie przegrał z LA od 12.10.2002, a u siebie ostatnią porażkę zaliczył w 2001 roku, w play-offach. Dlaczego PL? Ano dlatego, że Detroit jest najlepiej strzelającym zespołem(razem z Senatorami z Kanady) i nie powinien mieć problemów z dwubramkowym pokonaniem Króli. Stawka 5/10 powinna być odpowiednia.

Pozdrawiam

SenD
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom