>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

9. kolejka Bundesligi [20.10 - 22.10.2017]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
9. kolejka Bundesligi

Kursy od: Bah
W weekend ruszamy z dalszym graniem na europejskich boiskach.
Zapraszam do kulturalnej dyskusji oraz do podawania Typów popartych analizą.
 
lockerek 0

lockerek

Użytkownik
Eintracht Frankfurt - Borussia Dortmund
Nie będzie Piszczka i Sokratisa podstawowych zawodników obrony, ostatnio dają sobie wbić sobie gole a Franfurt pełni sił będzie i to wykorzysta.
Typ: Obie drużyny strzelą gole
Hamburg - Bayern Monachium
Myśle,że Bayern rozstrzela dobrze słabiutki Hamburg.Po zmianie trenera Bayernu wrócił na właściwe tory,czyli strzelanie dużo goli co udowodnił z Celtikiem i Freiburgiem.
Typ: Handicap 2:0 na Bayern Monachium
 
leszczu5 10

leszczu5

Użytkownik
Co sądzicie o zagraniu na Eintracht? Dwa ostatnie mecze pomiędzy tymi drużynami na Commerzbank Arena to dwa zwycięstwa ekipy z Frankfurtu. BVB w dołku, ostatnie 4 mecze to wymęczone zwycięstwo z Augsburgiem, porażki z Realem i RBL u siebie oraz zaledwie remis z outsiderem z Nikozji. Gospodarze w dobrej formie, dodatkowo będą chcieli zrewanżować się za ostatnio porażkę w finale Pucharze Niemiec. Kurs 5.1 na zwycięstwo na fortunie zachęca a 2.18 za 1X też nie jest zły.
 
karabadziacha 131

karabadziacha

Użytkownik
Eintracht miło zaskakuje w tym sezonie. W poprzedniej kolejce zwycięstwo z Hannoverem, co prawda zwycięską bramkę zdobyli w samej końcówce ale takie zwycięstwa budują. Przypomnę że to finalista zeszłorocznego Pucharu Niemiec. Spotkali się tam właśnie z Borussią i przegrali nieznacznie 1:2 więc maja rachunki do wyrównania. Czas na to idealny bo Dortmund w ostatnich spotkaniach nie przekonuje. Sporo kontuzji w zespole, najbardziej odczuwa to defensywa bo Sokratis i Piszczek to główne ogniwa defensywy i bez nich przytrafiają się koszmarne błędy takie jak w LM z Apoelem. Uważam ze BVB czeka bardzo ciężkie spotkanie, Frankfurt pokazuje póki co że może być niespodzianką tego sezonu. Według mnie Borussia tego spotkania nie wygra.
Pograłem Eintracht z podpórką za 2.18 na fortunie
Świetne spotkanie. Obie drużyny kreowały dużo sytuacji i gdyby poprawili skuteczność skończyłoby się wyższym wynikiem. Eintracht w tym sezonie będzie groźny dla wszystkich.
2-2 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: Monchengladbach - Leverkusen
Typ: Monchengladbach i powyżej 2.5 gola ⛔ ale masakra, tylko nie w tą stronę, którą myślałem, szok :eek:
Kurs: 3.15
Bukmacher: fortuna
Analiza: Na dzisiaj wybrałem spotkanie niemieckiej Bundesligi pomiędzy Borussią Monchengladbach a Bayerem Leverkusen. Pierwsza myśl jaka mi przyszła do głowy jak zobaczyłem ten mecz to over, obie ekipy kojarzą mi się z ofensywną piłką, ale po przeanalizowaniu bieżących wyników postanowiłem dodatkowo pójść w stronę drużyny z Monchengladbach, która u siebie na stadionie na 4 rozegrane mecze wygrała 3 i poniosła jedną porażkę z Frankfurtem, natomiast Aptekarze w tym sezonie jeszcze nie wygrali w delegacji, na 4 rozegrane mecze na wyjezdzie tylko raz zremisowali, a trzy razy schodzili pokonani, jednak uważam, że stać ich co najmniej na honorowe trafienie, więc over 2,5 powinien zostać pokryty zakładając, że Borussia wygra ten mecz. Na 3 ostatnie bezpośrednie mecze, które zostały rozegrane w Monchengladbach 3 wygrała Borussia i w każdym ten typ został pokryty, mam nadzieję, że jutro będzie podobnie. Jeśli chodzi o absencje to w drużynie gospodarzy nie zobaczymy Tobiasa Strobla, Josipa Drmicia, Laszlo Benesa i Mamadou Doucoure, natomiast u gości nie zagra Tino Jedvaj. Przewidywane 11-ki na to spotkanie przedstawiają się następująco:

Borussia:
Sommer - Elvedi, Ginter, Vestergaard, Wendt - Zakaria, Kramer - Hazard, F. Johnson - Stindl, Raffael
Bayer: Leno - Retsos, Tah, S. Bender, Wendell - L. Bender, Aranguiz - Bailey, Brandt - Volland, Alario

Osobiście liczę na wygraną gospodarzy 2:1. Powodzenia.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Eintracht Frankfurt-Borussia Dortmund
Obie strzelą @1.55✅✅
Eintracht lub remis @1.93✅✅
Unibet


Borussia osłabiona, Borussia bez formy, więc widzę tutaj sporą szansę dla gospodarzy. Przyjezdni mają spore problemy kadrowe, bo duża część zawodników boryka się z kontuzjami. Borussia pokazała swoją formę grając przeciwko APOELU. Tam powinna być spokojna wygrana z obroną czy bez niej, z formą czy bez formy.
Eintracht w ostatnich meczach dobrze wyglądał. Mało tracą i mało strzelają, ale przeciwko osłabionej Borussii, która jest bez formy, to ich szanse automatycznie rosną.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Koln-Bremen
W tym spotkaniu nie ma wyjscia tylko grac na przelamanie, bo jak z kim jak nie z dolem tabeli!
NIe jest jasne kto wygra ale zespoly beda walczyc o komplet, nikogo 1 pkt nie zadowoli.
BTS jeszcze do wziecia w dobrym wymiarze ok.1.7 w roznych &quot;instystucjach&quot;.
Werder nie strzelil od 3 spotkan wiec komu jak nie Koziolkom, ktorym wszyscy strzelaja.
Jeden z kolegow w typach dnia przewiduje over 3.5 wiec takze polecam grac powyzej,bo z murarki to oba zespoly nie slyna ostatnimi czasami.
pozdrawiam i zycze wysokich wygranych!
Wynik:0-0 totalne dno w ofensywie obu druzyn, wiele okazji dla Koln ale brak wartosciowych napastnikow robi swoje. Modeste jednak wybil ten zespol na piedestal.Mecz byl o 6 pkt a tu taki mul ze szkoda gadac.
Mam nadzieje ,ze wygramy nastepnym razem.
 
leszczu5 10

leszczu5

Użytkownik
Orientuje się ktoś dlaczego u niektórych buków kursy na Freiburg skoczyły do góry? Jeszcze wczoraj na fortunie kurs na ich zwycięstwo 2.7 a dzisiaj już 2.95. Jakaś kontuzja? Bo nie wydaje mi się żeby Hertha była faworytem, wszyscy wiemy jak wygląda ich gra na wyjazdach. Dodatkowo w czwartek grali w LE w podstawowym składzie.
 
D 1,3K

dz1916

Użytkownik
Nie ma co do tego żadnych podstaw, Freiburg nieco osłabiony, ale to wiadome już od paru dni. Takie nieuzasadnione skoki są częste, pierwsze przykłady z brzegu wczoraj Valencia lub przed tygodniem Bologna. Po takim kursie można zastanowić się nad dnb na Freiburg, bo przegrać nie powinni, a Hertha w słabej formie może tu przegrać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom