>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

9 kolejka Bundesligi (26.10-28.10)

Status
Zamknięty.
lukas88 299,3K

lukas88

Forum VIP
Rozkład jazy 9 kolejki Bundesligi:


W miniony weekend oglądaliśmy przebudzenie Bayernu, pokaz siły rozkręcającej się Borussi Dortmund, oraz kanonadę strzelecką Jovicia i Eintrachtu w pojedynku z Fortuną. Nadchodząca kolejka zapowiada się bardzo ciekawie, warto spojrzeć na spotkania: BVB- Herta Berlin, Lipsk- Schalke czy Werder- Leverkusen.
Zapraszam do dyskusji.​
 
leon21 205

leon21

Użytkownik
Jaki tu spokój... Nic sie nie dzieje.... ;). Trzeba rozruszać towarzystwo. To jest jak urodziny wuja Janusza na sali balowej... Wszyscy siedzą i piją, nikt nie tańczy, nikt nie śpiewa.
W 9 kolejce najciekawiej zapowiadają się spotkania będącej ostatnio w mega gazie Borussi Dortmund z Herthą Berlin oraz Lipska z zawodzącą ekipą Schalke, Werder u siebie zagra z Aptekarzami. Oprócz ciekawych meczy, widzę tu sporo overów. W fortunie zauważyłem fajny zakład over 26.5 bramek w całej kolejce. 27 bramek do zdobycia w 8 meczach ? Myślę, że spokojnie. Średnia 3.37 na mecz, wydaje się dużo, ale czy na pewno ? W ostatniej kolejce były zdobyte 32bramki, w tym wielka zasługa Eintrachtu Frankfurt, którzy zaaplikowali rywalom z Dusseldorfu aż 7 bramek. W 7 kolejce było 27 bramek czyli na styk. W 6 kolejce - 32bramki. Najbardziej liczę tu na formę strzelecką BVB, którzy pokonali w LM nie bylejaki zespół bo Atletico, słynące ze stalowej obrony... aplikując im AŻ 4 bramki, ale również budzący się ze snu Bayern.
POWYŻEJ 26.5 BRAMKI W CAŁEJ KOLEJCE @1.85
fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Witam.
Dzis na rozpoczecie kolejki mamy
Freiburg-Gladbach
Freiburg jak to nas przyzwyczaili,za mocny na 2 lige i dosc slaby jak na 1 bundeslige ale charakteru im nie mozna odmowic,u siebie zawsze flaki wypruwaja.Mam nadzieje ,ze obudzi sie z letargu i po kontuzji Niels Petersen✅:gool ???? 1 minuta),ktory potrafil duzo strzelac,bo jego zmiennik Waldschmidt to ma 22 lata i brak ogrania na takim poziomie aby 90 min atakowac.
Gladbach na wyjazdach przyzwyczail nas w zeszlym sezonie do mizernoty w ataku i bolaczki w defensywie takze to co wyczyniaja obecnie jest baaardzo duzym zaskoczeniem.Laduja pod sufit i wygrane w wyjazdowych meczach ligowych czy sparingach po kilka bramek z ekipami jak Bayern,Sevilla czy Southampton musi budzic respekt albo zaskoczenie.
Dzis waleczny Freiburg stac na gola zwlaszcza ,ze defensywa Gladbach gra az za dobrze,a Freiburg strzelil ostatnio faworyzowanej Hercie(fuksem urzymali remis na ktorym wiekszosc ludzi podarlo kupony) to licze,ze pokryja bts oraz obie druzyny pokryja over 2.5.
Moj typ to bts i over 2.5 ✅
Kurs 1.91 @ fortunka lub
2/+2.5 kurs 3⛔
2/bts kurs 3.65 @ fortunka⛔
Bts kurs 1.6 u ruska✅
 
M 991

mily1993p

Użytkownik
Bundesliga daje najlepiej zarobić ???? ale dziś mam tylko jeden meczy ale godny uwagi.
Mainz 05 - Bayern Monachium. Pewnie Goście za wszelką cenę będą chcieli wygrać i zapewnić sobie łatwe 3 pkt. Ale ja oczywiście skupiam się na rożnych. Żeby dużo nie pisać Gospodarze średnio na ostatnie 5 ligowych spotkań wykonują 5 rzutów rożnych a Goście na ostatnich 5 spotkań ligowych średnio wykonali 8 rzutów rożnych. Przyglądając się ostatnim 4 spotkaniom bezpośrednim tych drużyn średnia wykonywanych rzutów rożnych na mecz to 11,25. Dlatego uważam, że linia 9,5 tutaj spokojnie bo jak wiemy sam Bayern potrafi tyle w meczu rożnych wyciągnąć ???? Podsumowując moja propozycja:
Mainz 05 - Bayern Monachium
Typ główny: + 9,5 rzutów rożnych
Kurs: 1.86
Typy poboczne:
+ 10,5 rzutów rożnych @ 2.30
Bayern + 6,5 rzutów rożnych @ 1.84
Typy dla odważnych
+ 11.5 rzutów rożnych @ 3.0
Bayern + 7,5 rzutów rożnych @ 2.55
Mainz + 3,5 rzutów rożnych @ 2.70
Powodzenia !!
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
lukas88 299,3K

lukas88

Forum VIP
27.10.2018 g. 15.30 Borussia Dortmund- Herta Berlin
Typ: Herta strzeli w przedziale 1-72✅✅✅
Kurs: 1,80
Fortuna
Stawka 6/10

Krótko i na temat, BVB świetna seria 4 zwycięstwa z rzędu, do tego świetny mecz z Atletico w LM. Jednak moim zdaniem Herta mocno niedoceniana, maja spory potencjał i uważam że dziś są w stanie sprawić niespodziankę na SIP.
Jako podstawowy typ biorę gola Herty do 72 min, Bundesliga słynie ze sporej ilości bramek a i Herta ma ciekawą ofensywę. Poza tym biorę typ X2 po 2,85 w Unibet.✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Patrzę na skład Norymbergi na mecz z rozpedzonym Eintrachtaem i aż żal nie zagrać na gosci. Drugi mecz w sezonie dopiero będzie bronił Mathenia. O ile obrona wygląda w miarę tak druga linia i atak to nie trochę młodych. Rhein 20 lat bodaj debiut, Kerk 25 minut w tym sezonie, Knoll kilka ogonow, dużo kontuzji w zespole, brakuje Lowena, Petraka, Ishaka, Valentiniego, wszyscy to podstawa do nie dawna. Eintracht rzuca wszystko co ma najlepsze z duetem Rebic Jovic w ataku. AW @ 1,93 śmiało pobieram.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Leipzig strzeli 0-75 minuta spotkania @1.8
fortuna

75 minut na to, żeby RB wpakowało jedną bramkę. Myślę, że jest to wielce prawdopodobne. Schalke sezon rozpoczęło fatalnie. Dwa zwycięstwa i sześć porażek. Zaś RB radzi sobie dobrze. Nie mają problemów ze zdobywaniem bramek, jak ich dzisiejszy przeciwnik. Kurs całkiem fajny, i daję bardzo dużą szansę na powodzenie.
 
dawson92 11,8K

dawson92

Użytkownik
Leipzig strzeli 0-75 minuta spotkania @1.8
fortuna

75 minut na to, żeby RB wpakowało jedną bramkę. Myślę, że jest to wielce prawdopodobne. Schalke sezon rozpoczęło fatalnie. Dwa zwycięstwa i sześć porażek. Zaś RB radzi sobie dobrze. Nie mają problemów ze zdobywaniem bramek, jak ich dzisiejszy przeciwnik. Kurs całkiem fajny, i daję bardzo dużą szansę na powodzenie.
Wydaje mi się, ze chodzi o gol Schalke i to do 72min a nie 75 bo takie przedziały proponuje fortuna ????
 
leon21 205

leon21

Użytkownik
Jaki tu spokój... Nic sie nie dzieje.... ;). Trzeba rozruszać towarzystwo. To jest jak urodziny wuja Janusza na sali balowej... Wszyscy siedzą i piją, nikt nie tańczy, nikt nie śpiewa.
W 9 kolejce najciekawiej zapowiadają się spotkania będącej ostatnio w mega gazie Borussi Dortmund z Herthą Berlin oraz Lipska z zawodzącą ekipą Schalke, Werder u siebie zagra z Aptekarzami. Oprócz ciekawych meczy, widzę tu sporo overów. W fortunie zauważyłem fajny zakład over 26.5 bramek w całej kolejce. 27 bramek do zdobycia w 8 meczach ? Myślę, że spokojnie. Średnia 3.37 na mecz, wydaje się dużo, ale czy na pewno ? W ostatniej kolejce były zdobyte 32bramki, w tym wielka zasługa Eintrachtu Frankfurt, którzy zaaplikowali rywalom z Dusseldorfu aż 7 bramek. W 7 kolejce było 27 bramek czyli na styk. W 6 kolejce - 32bramki. Najbardziej liczę tu na formę strzelecką BVB, którzy pokonali w LM nie bylejaki zespół bo Atletico, słynące ze stalowej obrony... aplikując im AŻ 4 bramki, ale również budzący się ze snu Bayern.
POWYŻEJ 26.5 BRAMKI W CAŁEJ KOLEJCE @1.85
fortuna
31 bramek +++ ✅✅

Typ wszedł dosyć gładko ;)
Rozpędzona Borussia, została zatrzymana przez Herthę, Eintrach zremisował z Norymbergią no i Freiburg wygrał z Borussią Monchengladbach, 3 niespodzianki można rzec, reszta bez większego zaskoczenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom