>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

9 kolejka Ligue 1

Status
Zamknięty.
sutek 79

sutek

Forum VIP
Jak po raz kolejny upatruję under 2,5 w meczu PSG tym razem ich rywalem jest Lorient które w tym sezonie spisuję się kiepsko. PSG gra dobry futbol, potrafią grać skrzydłami jest tam przecież Rothen na lewej flance i Giuly na prawej czy też środkiem tam rządzi i dzieli Stephane Sessegnon ten zawodnik według mnie to najlepsze ogniwo zespołu Le Guena, na szpicy będzie Keżman( w co wątpie) a najprawdopodobniej Hoarou który jest idealny na środkowego napastnika. A nawet tacy piłkarze nie potrafią strzelać goli, PSG gra słabo w ofensywie strzela mało goli i to największe zmartwienie kibiców po gra paryżan wygląda naprawdę dobrze. W obronie dopuszczalnie wiadomo błędy się zdarzają, np. w meczu z Grenoble, rywale oddali... jeden strzał na bramkę i wygrali mecz 1:0. Poza tym mówi się że jeśli piłkarze PSG nie wygrają szczerze można powiedzieć słabym Lorient to posadę straci Le Guen. Ja w tym meczu widzę wygraną PSG 1:0 lub 2:0
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Sochaux - Le Havre

Drużyna gospodarzy jako jedyna w Ligue 1 nie wygrała do tej pory meczu i to najlepiej nie świadczy o drużynie ale teraz piłkarze Sochaux stają przed olbrzymią szansą na zdobycie kompletu ponieważ grają u siebie z przedostatnią drużyną w tabeli czyli beniaminkiem Le Havre który podobnie jak oni ma na swoim koncie zaledwie 4 &quot;oczka&quot;. Sochaux w ostatnim czasie zanotowało dwa remisy 1:1 z Lorient i Nice a przegrywali z dobrymi zespołami wcześniej bo mieli na rozkładzie Marsylię, świetnie spisującą się w tym sezonie Tuluzę, Grenoble a przegrać z Saint-Etienne na terenie &quot;Zielonych&quot; to nie powód do wstydu, Sochaux za każdym razem przegrywało różnicą jednej bramki. Najsłabszy z beniaminków czyli Le Havre najstarszy francuski klub przegrał trzy ostatnie mecze z rzędu 1:2 z Le Mans, 0:3 z Auxerre i 0:1 z Lyonem w tym zespole nie ma człowieka który pociągnął by ten zespół do przodu taki człowiek jest w zespole gospodarzy jest nim turek Mevlut Erding który strzelił już w tym sezonie 4 gole a cały zespół gości 5... . Sochaux widziałem kilka razy w akcji i naprawdę nie zasługują swoją postawą na miejsce na samym dole tabeli moim zdaniem ten zespół wreszcie ruszy i wygra najbliższy mecz a później pójdzie jakoś z górki piłkarze uwierzą w swoje możliwości i pójdą za ciosem bynajmniej ja tak to widzę, jeszcze wspomnę o absencjach
Sochaux: Faty, Maurice-Belay, Pichot, Pitau, Privat
Le Havre: Alassane, Henin, Norbert, Noro, Soumare
Jeśli chodzi o kontuzje to w obu drużynach sporo osłabień zarówno u gospodarzy brakuje ok. 3 podstawowych ale w zespole gości podobnie, ja w tym pojedynku zdecydowanie stawiam na Sochaux które wygra po raz pierwszy w tym sezonie

Sochaux wygra # 1,90
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Przepraszam , że tak krótko ale jestem zmachany po meczu i nie mam kompletnie sił .
Lyon - Lille
Wielu piłkarzy na kadrach - wiadomo różnie to bywa, niby 1 powinna wejść izzi ale wiadomo , że Lyon czasami ma średnie momenty w Ligue ale po porażce będą chcieli wygrać może Lyon z handi -1 ? Dodatkowo można za drobne dać Over 0,5 w pierwszej połowie .
 
szary 0

szary

Użytkownik
Auxerre - Rennes X2 @ 1.50
Auxerre - Rennes Over 2.5 @ 2.20
Niestety drużyna Irka Jelenia będzie musiała dzisiaj uznać wyższość gości. Rennes po wygranej 3-0 z Lyonem jest w gazie i łatwo nie popuści. Nie przegrali od 6 spotkań, a jednak na wyjeździe jeszcze nie udało im się wygrać. Stanie się to dzisiaj. Jako że jest to liga francuska gdzie wyjazdowe wygrane nie zdarzają się zbyt często, dałem z podpórką na remis. Już miałem postawić czystą 2 po kursie 3.00 ale o wiele bardziej podoba mi się typ na over 2.5. Rennes co prawda na wyjazdach ma 3 undery i żadnego overa, ale dzisiaj powinno nastąpić przełamanie i paść sporo bramek.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Racja Marsylii nie idzie dobrze w LM- teraz wazny mecz z PSV ,nie moga tracic punktow z oslabionym Valencianes ale tez msuza odpoczywac. Kurs prawie 2[ win Marsylia] bardzo kuszacy do tego mozna dorzucic Niang [jezeli wyjdzie w pierwszym skladzie] strzelcem gola i mysle , ze wszystko powinno byc w porzadku .Jednak trzeba pamietac , ze wcale tak latwo moze nie byc Valencianes od 5 meczow nie wygrali , a wiadomo kiedys sie skonczy kryzys i wygraja - moim zdaniem dobrym typem remis do polowy
Reasumujac : Win Marsylia✅ , Niang strzelcem gola [pod warunkiem , ze wyjdzie w pierwszym skladzie] ⛔ ,remis do polowy ⛔ .
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Spotkanie: AFC Valenciennes – Olympique Marseille
Typ: 1
Kurs: 3.90
Bukmacher: Betfair

Analiza:

Spotkanie dokańczające 9 kolejkę Francuskiej Ligue 1 w którym zmierzą się zajmujący aktualnie 17 pozycję w tabeli AFC Valenciennes z 5 Olympique Marseille. Gospodarze tego spotkania rozegrali do tej pory 4 spotkania przed własną publicznością w których zdołali 2x wygrać 1x zremisować a 1x ponieśli porażkę strzelając przy tym 5 bramek a tracąc 3. Goście natomiast rozegrali do tej pory 4 spotkania wyjazdowe w których 1x wygrali a 3x zremisowali strzelając przy tym 7 bramek a stracili 6. W spotkaniu tym buki faworyzują gości co widać w kursach które spadają na wygraną gości lecz ja upatruje tutaj szansy powodzenia w tym, że goście będą chcieli się przełamać dzisiaj gdyż dawno nie odnieśli zwycięstwa a kurs 3.90 jaki znalazłem na ich wygraną w Betfair jest moim zdaniem warty zaryzykowania. Dodam jeszcze fakt, że Olympique rozgrywa w środę bardzo ważny mecz wyjazdowy z Holenderskim PSV w ramach Ligi Mistrzów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom