>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

9. kolejka LOTTO Ekstraklasy (15.09-18.09.2017)

Status
Zamknięty.
wertas 157

wertas

Użytkownik
*Dodam jeszcze, że czytałem, iż gracze (a może to Skorża mówił...?) Pogoni byli sfrustrowani po ostatnich meczach gdyż wychodzili defensywnie a okazało się, że ich rywale mieli takie samo podejście i również chcieli się głównie bronić przez co Szczecinianie nie tworzyli wielu sytuacji.
To nie tak. Skorża powiedział, że faktycznie, powoli irytuje to, że nie wygrywamy u siebie, ale budują swoje taktyczne DNA
W Pogoni zagra Zwoliński i Fojut (Rapa kartki, Frączczak kontuzja) więc ja bym się szału nie spodziewał po Portowcach... Ciężko mi już uwierzyć w odbudowanie Zwolaka a Fojut jak grał to grał tragicznie...Dodatkowo Wisła nam totalnie nie leży (na bodajże dziewięć meczów z nimi w ekstraklasie wygraliśmy tylko jeden)
Chciałbym się mylić ale 1 tutaj wydaje się dość sensownym typem...
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
29# 18:00 Arka - Zagłębie 1:1
BTS @ 1.81
buk: bah

Mecz o potwierdzenie świetnej dyspozycji z poprzedniego tygodnia...​
Tydzień temu Arka zagrała jedno z najlepszych spotkań w tej rundzie pokonując 3:1 Krakowska Wisłę. Widać, że przerwa reprezentacyjna dobrze wpłynęła na całą drużynę, a u zawodników było widać świeżość i zaangażowanie. Teraz kolejny mecz przed własną publicznością i z pewnością gospodarze będą chcieli udowodnić kibicom, że tamta wygrana nie była przypadkiem. Lubinianie prowadzili z Wisłą Płock 2:0 po pierwszej połowie, ale w drugiej zagrali katastrofalnie, stracili prowadzenie, a z nim dwa punkty. Na to spotkanie wybieram BTS bowiem gospodarze jak i goście mają dobrych ofensywnych graczy min. Jurado, Siemaszko czy doświadczony Piesio (ten jednak pauzuje za kartki). W ekipie gości świetnie spisuje się Jakub Świerczok, który jest w czołówce strzelców. W ostatnim spotkaniu swój debiut zaliczył sprowadzony z tureckiego Rizesporu Patryk Tuszyński. Trener Piotr Stokowiec zapowiedział, że na wyjazd zabrał najmocniejszą osiemnastkę. Powyżej wspomniałem, że obie drużyny mają kim straszyć w ataku, ale również mają problemy w obronie, dlatego jest to kolejny argument do zagrania BTS. Arka od pięciu spotkań nie potrafi zamurować dostępu do swojej bramki i w każdym z tych meczów traciła przynajmniej jednego gola. Nie lepiej to wygląda w ekipie gości, którzy na wyjazdach tracą bramki z meczu na mecz. Oba zespoły mają coś do udowodnia, bowiem Arka będzie chciała pójść za ciosem, natomiast Zagłębie będzie chciało zamazać plamę po spotkaniu z Wisłą Płock. Spodziewam się dobrej i ofensywnej gry po obu stronach, a co za tym idzie bramki dla każdej z drużyn.

 
Otrzymane punkty reputacji: +20
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Arka vs Zagłębie 1:1
Over 2.5 @ 2.10 ⛔
Over 3.0 @ 3.00 ⛔
LVBET

Lech vs Korona 1:0
Over 2.5 @ 1.93
Over 1.5 Lech @ 1.74
LVBET

Ja podobnie jak koledzy idę w overy, w ogóle patrząc na tą kolejka może być bardzooo overowo, ale zobaczymy.
Jak wspomina w poście wyżej ibis, Arka po chwilowym kryzysie w ostatniej kolejce w dość dobrym stylu pokonała Wisłę, po mimo początkowych problemów, pokazali, że chcąc potrafią wykrzesać z siebie charakter i fizyką pokonać przeciwników. Jurado, który przybył do Gdynii daje jeszcze więcej jakości w grze z przodu, problemy za to są w obronie, po raz wtóry powiem, że &quot;sztywna&quot; obrona zwłaszcza dwóch ŚO to bolączka tej ekipy, charakterem jednak potrafią nadrobić braki umiejętności.
I z drugiej strony mamy Świerczoka, Starzyńskiego, którzy mają wszystko, żeby spokojnie sobie radzić z taką obroną - technika i spryt, a dodatkowo lepsza w mojej ocenie suma umiejętności jest po stronie piłkarzy Zagłebia. Do tego dołóżmy dochodzącego do formy Pawłowskiego, mamy całkiem fajną ekipę. Każda ze stron ma czym odpowiedzieć, takie spotkanie z gatunku Technika vs siła, zobaczymy, kto wyjdzie z tego zwycięsko.
Zagłębie strzela bramkę w każdym spotkaniu wyjazdowym w tym sezonie, to również kolejny plus dla typu.
Jeśli chodzi o Zagłębie tutaj wszyscy praktycznie gotowi do gry. W Arce wypada Kun oraz Piesio.

Arka: Sterinbors - Zbozień, Marcjanik, Helstrup, Marciniak - Sołdecki, Nalepa, Marcus da Silva, Kakoko - Siemaszko, Jurado
Zagłębie: Polacek - Guldan, Jach, Kopacz, Czerwiński, Dziwniek, - Kubicki, Starzyński, Woźniak, Pawłowski - Świerczok
I NIGDZIE NIE NAPISAŁEM, ŻE ARKA ODDA PUNKTY DZISIAJ.
///////////////////////
Co do spotkania w Poznaniu, obie ekipy mają problemy kadrowe.
Nie zagra Kostewycz, nie zagra Gajos, a Jevtic nie jest jeszcze gotowy na 90 minut.
Jak wspominał na konferencji trner Korony, do treningu mieli 16 graczy, to jest pewny dyskomfort, ponieważ wąska ławka - mniej opcji, jednak moim zdaniem pierwsza &#39;11&#39; nie będzie wyglądała tak źle, oczywiście problem może być później jeśli chodzi o zmiany, ale myślę, że ogarną to.
To tylko na plus dla overa, ponieważ, brak świeżości z ławki, może spowodować utratę kolejnych bramek.
Kolejna opcja - obronić lidera, Lech chcąc walczyć o najwyższe cele musi takie spotkania wygrywać zdecydowanie, z całym szacunkiem dla Korony, ale to taki ligowy średniak, który jednak potrafi napsuć innym krwi o czym przekonała się m.in Legia, Cracovia czy Jaga mimo, że punktów tam Korona nie zdobyła.
Wraca Makuszewski, a to jest ważne w tym spotkaniu, pokazał się z dobrej strony na kadrze, teraz może to tylko potwierdzić w lidze. Biorąc też pod uwagę, że Korona jeszcze nie wygrała na wyjeździe, to kolejorz ma wszystkie atuty w swoich nogach. Stawiam dzisiaj takie 3:0 dla gospodarzy, zobaczymy jak wejdą w to spotkanie.

Lech Poznań: Putnocky - Gumny, Nielsen, Dilaver, De Marco - Tetteh, Trałka - Makuszewski, Majewski, Situm - Gytkjaer.
Korona Kielce: Alomerović - Rymaniak, Kovacević, Diaw, Kallaste - Gardawski, Żubrowski, Możdżeń, Kiełb, Jukić - Soriano.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Arka Gdynia - Zagłębie Lubin
over 8,5 celnych strzałów w meczu @ 1,65 ⛔ 7
Totolotek

Goście w ostatnim meczu z Wisłą Płock trochę mnie zawiedli pod względem skuteczności w elemencie gry jakim są strzały celne. Pomimo zdobytych 2 bramek oddali zaledwie 3 strzały w światło bramki. Dzisiaj liczę na lepszą skuteczność z ich strony.
Z kolei gospodarze w poprzedniej kolejce w tym elemencie wypadli bardzo dobrze oddając 6 celnych strzałów na bramkę rywali co pozwoliło im zdobyć 3 bramki i wygrać spotkanie.
Liczę dzisiaj na mecz, w którym zobaczymy sporo sytuacji podbramkowych zakończonych celnymi strzałami. Arka podbudowana ostatnim występie zapewne będzie chciała to powtórzyć i ponownie zgarnąć 3 punkty. Zagłębie w ostatnich 2 kolejkach bez zwycięstwa, czas przerwać tą serię. Z przodu mają kim postraszyć, Świerczok powinien kilka razy dojść do sytuacji podbramkowej, Starzyński jak nadarzy się okazja na strzał z rzutu wolnego to też potrafi dobrze przymierzyć. Po stronie Arki mamy Siemaszkę, który zawsze jakąś piłkę w stronę bramki skieruje, czy to głową czy ręką ???? .
Nie spodziewam się też tutaj jakiegoś &quot;oddawania punktów&quot; przez Arkę za mecz z ostatniej kolejki zeszłego sezonu i goście aby wygrać będą musieli się mocno postarać.
Średnie z tego sezonu jeżeli chodzi o celne strzały: Arka 3,88 - Zagłębie 4,75.
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Witam, mam pytanie do znawcow tematu ziemniakow i ich superofert czyli superwywrotek, ostatnio na czele byl w tej superofercie u wszystkich mecz Zaglebia gdzie na forum padaly handi , ht/ft na Lubin i nawet kursy u bukow spadaly znaczaco na gospodarzy caly tydzien, nawet wygrywali 2-0 i co?
Dzis jest mecz Lecha gdzie jest podobna sytuacja Lech faworytem, prosze napiszcie cos prosze co w tym meczu moze nie siasc Lechowi, gdzie jest haczyk, ze znowu jest to spotkanie z serii ziemniaczanej zagrywki na przekor.Kolega powyzej fajnie ujal sprawe celnych strzalow jako alternarywe dla typowania klasycznego 1X2.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Typy na 9 kolejkę Polskiej piłki:
1. Arka Gdynia - Zagłębie Lubin (bez remisu) 2 1,78 zwrot 1:1
2.
Lech Poznań - Korona Kielce 1/obie strzelą 3,20 ⛔ 1:0
3.
Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław x2 1,60 ✅✅✅ 2:2
4.
Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław obie strzelą 1,67 ✅✅✅ 2:2
5.
Wisła Kraków - Piast Gliwice 1/powyżej 2,5 2,95 ⛔ 2:0 Trza było brać Wisłę po świetnym kursie 2,00 a nie dodawać bramek.
6.
Legia Warszawa - Cracovia 1 1,57 ✅✅✅ 1:0
7.
Legia Warszawa - Cracovia powyżej 2,5 1,63 ⛔ 1:0
8.
Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok 1 2,38 ⛔ 3:3
9. Lechia Gdańsk strz. +1,5 2,05 ✅✅✅ 3:3
Kursy z eFortuna
1. Mecz za chwile, Zagłębie moim zdaniem dużo lepsze w tym sezonie, może 2 ostatnie mecze im nie wyszły porażka z Legią 1:2 i remis z Wisłą Płock 2:2 gdzie prowadzili już 2:0 do przerwy. Dziś wychodzą taktyką 3-5-3 z przodu w świetnej formie Świerczok i Starzyński oraz Pawłowski i w końcu w pierwszym składzie wychodzi Matuszczyk, nowy nabytek przed sezonem Miedziowych. Arka ostatnio wygrała 3:1 z Wisłą ale jakoś Arka mnie dalej nie przekonuje, wole postawić na dużo stabilniejsze Zagłębie.
2. No tutaj aż takiego kursu się nie spodziewałem, na poczatku było ok. 1,5 na Lech teraz już wzrosło do 1,7. Lech osłabiony brakiem Jevtica, Gajosa a ostatnio Kostevych doznał kontuzji ale w końcu grają u siebie i z Koroną która na wyjazdach gra dużo gorzej aniżeli u siebie... Lech ostatnie 2 mecze u siebie wygrał z Koroną i myślę, że dziś będzie podobnie. Po tej kolejce utrzymają pozycję lidera.
3 i 4. Tutaj typuję, że Śląsk Wrocław nie przegra w Zabrzu... W drużynie Śląska są braki, jest sporo kontuzji ale mają szeroką kadrę i te dziury łatają bardzo dobrze, od 6 kolejek bez porażki a ostatnio wygrana z mistrzem Polski Legią 2:1 i to może im jeszcze dodać gazu. Górnik wygrana 2:1 ostatnio na wyjeździe z Niecieczą, która nie pokazuje nic ciekawego. Dokładam do tego meczu również typ obie drużyny strzelą gola, obie ekipy póki co strzelają bardzo dużo bramek...Liczę na sporo goli.
5. No tutaj kompletnie nie rozumiem kursu na Wisłę, aż 2.00 na Wisłę u siebie z Piastem? Piast jest słaby w tym sezonie i nawet Vasilljev im nie pomaga. Wisła kadrowo bardzo mocna, jeszcze brakuje trochę zgrania ale myślę, że z meczu na mecz powinno to wyglądać coraz lepiej, 3 punkty zostają w Krakowie.
6 i 7. Tutaj typuję na zwycięstwo Warszawskiej Legii, nie patrzę na zmianę trenera bo przecież w 3 dni nic nie zmieni... Cracovia jest póki co mega słaba, nawet Probierz nic nie wspomógł. Legia u siebie powinna sobie łatwo poradzić z Cracovią.
8 i 9. Lechia w końcu wygrała mecz w lidze, 2:1 z Piastem i to jeszcze grając w 10. Brakuje jeszcze im zwycięstwa u siebie, tym czym straszyli w poprzednim sezonie. Jagiellonia jest słabsza w porównaniu do poprzedniego sezonu. To jest ta kolejka gdzie Lechia zdobędzie w końcu 3 punkty w Gdańsku. W poprzednim sezonie Lechia rozbiła Jagę aż 4:0 i 3:0.
 
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Lech - Korona
BTS @1,67 ⛔
Korona strzeli gola @1,46 ⛔
Fortuna

Myślę że to może być bardzo ciekawe spotkanie. Ostatnie mecze z udziałem Korony oglądałem chyba wszystkie i raczej nie narzekałem na brak emocji. Głównie z racji tego że obecna Korona z Gino Lettierrim gra bardzo nie równo. Na początku była to bardzo dobra gra, mnóstwo sytuacji i ofensywny futbol, ale brakował punktów. Były też takie porażki jak chociażby z Jagiellonią 2-3 gdzie powinni zdobyć 3 punkty. Ostatnie 2 mecze to zwycięstwa z Bruk-Betem i Sandecją. Trzeba przyznać że nie grali już w tych meczach ładnie, ale zdobyli punkty. Lech owszem może zostać dalej na pozycji lidera po dzisiejszej wygranej, ale ostatni mecz z Pogonią zagrali po prostu bardzo słabo. Gospodarze dominowali praktycznie przez cały mecz i brak goli był ogromnym zaskoczeniem. Dzisiaj grają u siebie, jestem pewien że gola dzisiaj strzelą, raczej nie dadzą tak ciała jak ostatnio tym bardziej na własnym terenie, ale czy Korona nie jest zdolna do ukłucia Lecha. Żubrowski gra na prawdę dobrze w środku, prócz tego doświadczony, grający już kiedyś w Lechu Możdżeń. Kiełb ostatnio gol na wagę zwycięstwa, widać że ma braki po powrocie (po kontuzji) ale techniki nie stracił i pokazał się z dobrej strony w meczu z Sandecją nie raz. Z przodu Jukić i Soriano którzy także prezentują dobry poziom i cały skład Korony wygląda bardzo fajnie, tylko przytrafiają się częste błędy i nie skuteczność, bo tyle sytuacji co ma Korona w ostatnich meczach to głowa boli, ale goli tylko 10 strzelonych. Dzisiaj wyczuwam tu jakąś niespodziankę ze strony Korony, ale próbuje tylko BTS i gol gości.
E: Eh po prostu pech, sytuacja wyborna - rzut karny i w tak ważnym meczu go spieprzyć ?
Kiełb jako tak doświadczony gracz, karne powinny być dla niego pestką ...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Lech Poznań - Korona Kielce
over 26,5 fauli @ 1,8 ✅ 38
over 3,5 żółtych kartek @ 1,57 ✅ 6
STS

Typy na ilość celnych strzałów jak na razie słabo wychodzą. Patrząc na I połowę właśnie rozgrywanego meczu pomiędzy Arką i Zagłębiem to ogarnia mnie jakaś flustracja. Cały 1 celny strzał oddały obie drużyny. Zagłębie, które ma wysokie aspiracje nie potrafi nawet 1 raz skierować piłki w światło bramki.
Wracam do szukania typów na ilość fauli, bo to przynajmniej nasi kopacze jeszcze póki co potrafią zrobić.
Od razu przechodzimy do statystyk z tego sezonu: Lech jak na razie 90 fauli (śr. 11,25), natomiast Korona 111 fauli (śr. 13,88).
Gospodarze może nie popełniają sporo fauli ale Korona gra bardzo ofensywnie i w tym upatruję szansy na większą ilość przewinień. Obrońcy Kolejorza mogą mieć problemy z szybkimi piłkarzami gości i uciekać się do fauli. Scyzoryki zawsze charakteryzowały się twardą grą także swoje też powinni dołożyć.
Ostatnie 3 mecze w Poznaniu to odpowiednio: 29, 30 i 30 fauli i sporo żółtych kartek
Edit: po tych dwóch dzisiejszych meczach upewniam się, że jednak najpewniejsze są typy na ilość fauli. Arka - Zagłębie 39 fauli, Lech - Korona 38 fauli. Łatwiej jest przerwać akcję poprzez faul niż oddać celny strzał na bramkę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
J 4,8K

jasiu771

Użytkownik
LECH POZNAŃ - KORONA KIELCE
Handicap Azjatycki, KKS Lech Poznań (-1.0)
2,19
lvbet

Oglądam na żywo regularnie mecze Korony w Kielcach. Bardzo słaba obrona. Na Sandecji każda akcja Nowego Sacza pachniała bramką. Myślę, iż u siebie Lech wykorzysta braki w obronie Korony, brak zgrania, tym składem grają od 1-2 miesięcy. Za mało są zgrani, Lech to wykorzysta.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pineek 5

pineek

Użytkownik
Lech-Korona
Typ: padnie gol w doliczonym czasie pierwszej lub drugiej połowy
Bukmacher: STS
Kurs: 5⛔
Szybko bo zaraz mecz, typ do gry za drobną stawkę, prosty powód, na ten mecz ultrasi Kolejorza planują obchody swojej 16 rocznicy istnienia, z tej okazji przygotowano kilka opraw jeśli do ich prezentacji zostanie użyta pirotechnika mecz będzie przerywany a co za tym idzie sędzia doliczy więcej minut.
EDIT: Ponad 12 minut doliczone, zabrakło szczęścia w 1 połowie
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Polska, Ekstraklasa: Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław 16.09.2017. godz. 18:00 - WYNIK 2:2 ✅
Typ: over 2.5 / Kurs: 1.90 / Buk: ForBET
Górnik Zabrze jak na razie trzeba tak powiedzieć rewelacja początku sezonu, mówi się że ten zespół idzie na fali awansu i ten słabszy okres przyjdzie tylko jak nie widzę zalążku jakiegoś wielkiego kryzysu. Za wynikami idzie rzecz jasna atmosfera a ta jest wyśmienita, to co jednak najbardziej w grze beniaminka mi się podoba to poziom gry w ofensywie ten zespół jako beniaminek nie broni się na boisku stawia na ofensywną piłkę i jest w tym po prostu bardzo skuteczny. Wyśmienitą formę prezentuje Angulo ale Górnik to nie tylko Hiszpan bo tutaj poziom rozgrywania akcji jest na wysokim poziomie po prostu grają agresywnie wysoko, dzięki czemu ta piłka z defensywy do ofensywy przedostaje się bardzo szybko a i ilość graczy też jest odpowiednia. W dotychczasowych ośmiu kolejkach ten zespół strzelił 18 bramek co jest najlepszym rzecz jasna wynikiem w tym 11 trafień to cztery spotkania u siebie Legia Warszawa 3:1, Wisła Kraków 3:2 a ostatnio Płock został wypunktowany 4:0 a to i tak najmniejszy wymiar kary. Do tego te trybuny co mecz zapełnione i nie inaczej będzie dzisiaj a to niesie dodatkowo ten zespół, który u siebie jak wspomniałem nie broni. Swoje problemy mają też w defensywie przy tej otwartej piłce bo 11 bramek straconych to spora liczba (trzy ekipy mają tylko gorszy bilans), tylko w starciu z Płockiem który za wiele po prostu w ofensywie nie ma do zaoferowania było na zero z tyłu, a tych atutów na pewno nie brakuje w Śląski Wrocław, który tutaj przejeżdża podbudowany ostatnim dwoma zwycięstwa nad Cracovią 2:1 oraz Legią Warszawa 2:1. Ta ich gra coraz bardziej zaczyna nabierać kształtów w każdej formacji ale największy progres jest w ofensywie, coraz lepiej rozumieją się na boisku i tych sytuacji do zdobycia bramek pojawia się coraz więcej zresztą mnie to nie dziwi po tych ruchach transferowych to musiało w końcu lepiej wyglądać – Robak udowadnia że na polskie boiska to świetny napastnik, do składu być może powróci Kosecki czyli jeszcze te atuty w ataku się powiększą. Na pewno to zestawienie będzie miało pole do popisu przy otwartej grze Górnika. Zobaczymy jak to będzie w defensywie bo Śląsk ma w tej formacji problemy a ja dziś widzę ich znacznie więcej ze względu na agresywność gospodarzy w drugiej linii a wyprowadzanie piłki z defensywy to problemy ekipy Urbana wcale się nie zdziwię jak dostaną jakąś bramkę bo bezsensowej stracie w środku pola. Widzę w tym starciu wiele otwartej piłki jeśli obie ekipy będą wykorzystywały swoje atuty a tymi jest ofensywna gra.
Polska, Ekstraklasa: Wisła Kraków - Piast Gliwice 16.09.2017. godz. 20:30 - WYNIK 2:0 ⛔
Typ: over 2.5 / Kurs: 1.80 / Buk: ForBET
W kończącym sobotnie zmagania na boiskach Ekstraklasy spotkaniu Wisła Kraków będzie podejmować Piast Gliwice. Przyznam szczerze że oglądając poczynania ostatnio obu ekip chce się trochę śmiać wiem że nie powinien ale poziom gry i głupoty jakie ostatnio popełniają w grze defensywnej potrafię tylko tak skomentować.
Wisła już od zeszłego sezonu daje momentami ogromny popis jak nie powinno się zachowywać w defensywie dotyczy to szczególnie gry w delegacji gdzie w pięciu meczach tego sezonu stracili już 10 bramek w tym ostatnio trzy prezenty w Gdyni gdzie prowadzili. Ten zespół na ten moment nie radzi sobie w bronieniu i ja nie widzę w perspektywie dużej poprawy nie mam pojęcia z tego to wynika, na pewno jednym z powodów jest kadra która została całkowicie przemeblowana i to trzeba układać na nowo z każdym treningiem. Wracają jeszcze do defensywy to są kolejne problemy Głowacki pauzuje za kartki, Ivan Gonzalez nie jest w pełni gotowy ale zagra, na liście kontuzjowanych Cuesta czyli numer jeden u Ramireza w bramce, Velez czyścił w środku pola.
Dla mnie jedno jest pewne wracają do siebie po trzech spotkaniach bez zwycięstwa a więc oczekiwanie jest jedno czyli wygrana u siebie a więc trzeba będzie zagrać odważną piłkę a w ataku to Hiszpan zdecydowanie ma w kim wybierać tylko musi mądrze to klocki układać, bo ma indywidualności, technikę, szybkość, kombinację w tych graczach.
Piast przed tygodniem w mistrzowski sposób stracił kolejne punkty nie pierwszy już raz w tym sezonie z Cracovią niewykorzystany karny gdzie byli lepszą ekipą, to samo ze Śląskiem, no i stracie z Lechią które też powinni po prostu przynajmniej zremisować. Problem ekipy Wdowczyka tkwi w skuteczności oglądałem niemal wszystkie spotkania w tym sezonie tej ekipy i tworzą naprawdę wiele sytuacji, grają do przodu, szukając kombinacje i są te okazje ale ta ich nieporadność w kluczowym momencie jest denerwująca a brakuje tego tym bardziej że w defensywie babol to im w każdym momencie może się przydarzyć i tak się co chwilę zresztą dzieje.
Jedno jest pewne są to ekipy z wieloma problemami w grze destrukcyjne ale wynika to tez z faktu że lubią grać piłką i potrafią ryzykować i na to ryzyko liczę także dzisiaj.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Górnik Zabrze vs Śląsk Wrocław 2:2 (1:0)
Over 2.5 @ 1.90 forBET ✅
Over 3.5 @ 3.15 LVBET ✅

Wczorajsze spotkania overowe, jednak nie dostarczyły emocji do końca, gdyby Kiełb potrafił strzelić &#39;11&#39; , byłaby szansa na over, bo obie ekipy chciały gonić, no ale trudno, walczymy dalej.
Dla mnie spotkanie Górnika ze Śląskiem jest kandydatem, do meczu overowego i to wg mnie 4 i więcej bramek, ostatnio oglądając spotkanie Termalici z Górnikiem, widać było dwie rzeczy - doskonałą jakość z przodu - Kądzior, Kurzawa, troche słabiej Wolsztyńscy, ale potrafili robić ciągły wiatr, a tylko dzięki J. Musze (chyba tak się odmienia ;)) i swojej nieskuteczności nie wygrali spotkania 3,4 do 1.
Problemy ze zdrowiem ma Angulo i prawdopodobnie nie zagra. Może wejdzie w końcówce, ale na 90 minut raczej na pewno nie ma szans. Nie zagra też Rafał Wolsztyński, a parę napastników będą zapewne stanowić - Ledecky oraz brat Rafała - Łukasz.
W Śląsku dwie kontuzje - Jovic oraz Mak, Kosecki już ma być w kadrze, ale czy będzie zobaczymy. Generalnie, jeśli Urban spróbuje wyjść parą Robak - Piech, to znowu siła ofensywna będzie duża, Robak jest w formie, dwie bramki z Legią , wiem wiem, jedna z karnego, ale pokazuje, że warto było za niego zapłacić.
Jedyne co mnie martwi to ustawienie obronne, Cotra - Celeban, Tarasovs - Pawelec, o ile boczni mnie nie martwią o tyle środkowi tak, drewniany Tarasovs, który popełnia sporo błędów. Prostopadłe piłki między Pawelcem i Tarasovsem , mogą być zabójczą bronią Górnika. Dodatkowo SFG z którymi Śląsk ma problem w obronie, a zwłaszcza Wrąbel - widać, że poprawia ten elemnet, niestety nie jest to jest na dobrym poziomie, co pokazała bramka, którą strzeliła Legia.
Jednym słowem, dwie ekkipy grające na dwóch napastników, to jest coś, co może spowodować, że mecz będzie ciekawy i ofensywny, nie mówiąc już o tym, że Górnik u siebie potrafił strzelić 3 bramki Legii, także i Śląskowi będzie potrafił ;). Chociaż ja liczę, że Śląsk będzie na fali po wygranej z Legią i tutaj wywiezie chociaż 1 punkt.
Górnik - zobaczymy jutro ;).
Śląsk - Wrąbel - Cotra, Celeban, Tarasovs, Pawelec - Pich, Chrapek, Riera, Madej - Pich, Robak
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Wisła Kraków - Piast Gliwice
Dziś w Krakowie Wisła spróbuje wrócić na właściwe tory po 3 meczach bez zwycięstwa. Potencjał na pewno jest. Wprawdzie ostatnie wyniki nie napawają optymizmem, ale to dopiero dzisiejszy mecz pokaże czy to poważniejszy temat. Rywal Białej Gwiazdy także boryka się z przeciętną dyspozycją. W grze Piasta z przodu brakuje skuteczności, a w defensywie zdarzają się wpadki. Aczkolwiek 2 z 3 ostatnich spotkań wygrali. Dlatego nie odważę się szukać zwycięscy w tym meczu. Natomiast zgadzam się z Jack13. Tutaj warto poszukać overa. A od siebie dorzucę jeszcze typ, że obie strzelą. Wisła w aż 6 meczach traciła bramki w sumie 10. Podobnie Piast - 9 straconych goli w 6 meczach. W dodatku w Wiśle zabraknie Głowackiego i Cuesty. W ataku oba zespoły również mogą pochwalić się podobnymi zdobyczami bramkowymi (12 Wisła i 14 Piast).
Moje propozycje:
obie strzelą / około 1.75/⛔
over 2.5 /około 1.80 /⛔
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:00 Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław
over 2.5 gola @ 1.76
buk: bah ✅


Grad goli?. Dzisiejszego wieczoru tylko w Zabrzu!
Gospodarze tego spotkania od początku sezonu nas zaskakują i to pozytywnie. Nikt nie spodziewał się, że po 8. kolejkach, Górnik będzie na pozycji wicelidera. Brosz zrobił z tych młodych chłopaków maszynę do strzelenia gola, dlatego Górnik od początku sezonu jest ekipą overową. Świetną forma Angulo (10 goli), bardzo dobrze ułożona lewa noga Kurzawy (8 asyst), uzupełniający się bracia Wolsztyńscy, którzy mają już po dwa trafienia oraz Kądzior potwierdza, że nie przez przypadek został wybrany najlepszym zawodnikiem 1 ligi. Górnik jest świetny w kontratakach, stałych fragmentach gry oraz w prostopadłych podaniach, i to dzięki tym trzem kolektywom jest tak wysoko w tabeli. Przejdźmy do gości. Zespół, który latem przeszedł rewolucje, powoli zaczyna się zgrywać. Ostatnie dwa zwycięstwa sprawiły, że Śląsk wskoczył już na siódmą pozycję w tabeli, a ostatni mecz z Legią był jednym z lepszych w wykonaniu piłkarzy Śląska. Do składu wrócił również Sito Riera, który jest ważnym ogniwem w tej układance Urbana. To powinien być ciekawy mecz, bo obie ekipy dysponujący sporym potencjałem w ataku. Pojedynki Angulo -Robak, Łukasz Wolsztyński - Piech powinny przynieść dużo emocji.Napisałem Łukasz, gdyż jego brat Rafał nie zagra z powodu urazu. Górnik od początku sezonu jest w świetnej ofensywnej formie, bowiem strzelił przynajmniej jednego gola każdej drużynie i aż 11 razy trafiał do siatki w roli gospodarza. To rekord sezonu. Aż trzykrotnie zabrzanie strzelali co najmniej trzy gole. gorzej wygląda gra w defensywie Zabrzan do której można mieć jeszcze małe zastrzeżenia. To również tyczy się w ekipie Śląska, która ma z tym problem. W meczach z udziałem Górnika padło już 29 goli. Pod tym względem zabrzanie nie mają sobie równych. W meczach Śląska bramek padło 20, , dlatego dziś spodziewam się sporo bramek. Na koniec chcę dodać, że to piąty mecz grany przez zabrzan w tym sezonie w Zabrzu, i piąty raz na trybunach będzie ponad 20000 widzów. Ba, czwarty raz zostały wyprzedane wszystkie bilety.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Górnik - Śląsk
powyżej 3.0 goli w meczu @2,25
LVBet ✅
Górnik powyżej 1,5 gola @2,14 LVBet ✅
Na dzisiaj wybrałem uważam najbardziej overowe spotkanie naszej Ekstraklasy, największa rewelacja obecnego sezonu, czyli Górnik, który po raz kolejny wystąpi przy komplecie publiczności co jak na nasze warunki jest wręcz niesamowite, po drugiej stronie Śląsk, który wymienił w przerwie letniej praktycznie całą drużynę i zaczyna to już powoli funkcjonować. Uważam, że Górnik powinien ten mecz wygrać, ale nie odważę się zagrać ich stronę, ponieważ Śląsk w ostatnich meczach, gdzie był skazywany na porażkę zawsze punktował. Obie drużyny zanotowały serię 7 meczy bez porażki, najbardziej prawdopodobne w tym meczu wydają się bramki, w meczach z udziałem Górnika padło ich 29, co daje średnią 3,6, a w meczach Śląska 20, średnia 2,5. Zabrzanie na swoim stadionie mają niesamowitą średnią 3,75 gola na mecz, a wrocławianie w delegacji słabiej 1,75, ale złożone to wszystko w całość powinno dać ogólny over powyżej 3 goli. Dzisiaj liczę na co najmniej 4 gole, wynik jaki bym tutaj widział to 3:1 dla gospodarzy, a może remis 2:2, dodatkowo zabezpieczam się zwrotem w przypadku &quot;tylko&quot; 3 goli. Dobrym typem na ten mecz jest też over 1,5 gola Górnika, ale ten typ już został podany wcześniej.Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Wisła Płock - Pogoń Szczecin
Pogoń DNB @1,85 ⛔ Trzeba było brać over ... ;)
Pierwsze spotkanie dzisiejszego dnia z Ekstraklasą. Wisła zagra u siebie z Pogonią Szczecin. Pierwsza myśl to over w spotkaniu. Wisła słabo w obronie, mnóstwo błędów z drugiej strony goście ostatnio nie skuteczni i też dużo głupich błędów, ale zazwyczaj tak jest że spodziewa się tu z pewnością overa a jest under. Dlatego na to spotkanie pobieram wygraną Pogoni w razie remisu zwrot. Tak jak pisałem wyżej drużyna z Płocka ostatnio gra fatalnie. Porażka 0-4 z Górnikiem, ostatnio 2-2 z Zagłębiem, ale w 1 połowie nie istnieli, po przerwie chyba zadziałał coś Brzęczek i strzelili 2 gole na remis. Pogoń remis z Lechem 0-0, a sytuacji mieli mnóstwo. Przed tym spotkaniem porażka z Sandecją 1-2, gdzie prowadzili a później zagrali tragedie w defensywie. Obydwie drużyny sezon zaczęły słabo i są w dołku, ale to Pogoń prezentuje się o wiele lepiej, i myślę że z meczem będą silniejsi. Dzisiaj mają ogromną okazję, bo Wisła ostatnio zawodzi i jak dzisiaj zagra podobnie to nie ma żadnych szans.
 
K 8

kuba1995

Użytkownik
O meczu w Zabrzu napisane zostało już wiele, więc nie będę powtarzał. Ja osobiście gram over 2.5+btts po kursie 2.10. Dodatkowo mecz w Płocku, gdzie miejscowa Wisła zagra z Portowcami wydaje mi się underowy. Wisła u siebie 5 ostatnich meczów to undery. Oba zespoły mają po 8 punktów i plasują się w dolnej 8. Nie przewiduje tu strzelaniny, stawiam na 1:1.

Górnik Zabrze- Śląsk Wrocław over 2.5+btts @2.10
Wisła Płock- Pogoń Szczecin under 2.5 @1.75
Bukmacher: Totolotek

PS: sorry że taka skromna analiza, ale czas goni. Powodzenia w ogrywaniu buka i miłej soboty.
 
mrdziubas 215

mrdziubas

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Lotto Ekstraklasa
Godzina: 15:30
Spotkanie: Wisła Płock - Pogoń Szczecin
Typ: Wygrana Pogoni (zakład bez remisu)⛔100
Kurs: 1,85
Typ: BTS✅65
Kurs: 1,65
Bukmacher: Fortuna

  • Wisła po podniesieniu się ze stanu 2:0 na 2:2 złapie trochę wiatru w żagle. Jest to świetna okazja by wreszcie trefić do siatki rywala na boisku w Płocku.

  • Pogoń skoncentruje się by zatrzymać rozpędzonego rywala, ostatnio jak zwykle u siebie zagrali defensywnie. Jednak dziś mecz odbędzie się w Płocku.A na wyjazdach Pogoń ma jakby mniejszą presję, łatwiej im się gra.

  • Poziom drużyn nie odbiega od siebie, szanse są niemalże takie same na każdy z możliwych wyników końcowych.

  • Minimalnym faworytem jest Pogoń, jednak przeważają ofensywnie na Wisłą.

Podsumowując po udanej pogoni w Lubinie, Wisła po ponad 180 minutach bez gola wreszcie
powinna trafić u siebie. Goście nie mają wielkich problemów by trafić na wyjazdach, więc
spodziewam się BTSu.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Wisła Kraków - Piast Gliwice
over 5,5 rożnych Wisły 1.85 StS⛔

Biała Gwiazda w tym meczu z pewnością będzie celować w 3pkt, ostatnie zwycięstwo Wisła zanotowała w 5 kolejce w Derbach ponad miesiąc temu.Zadanie jednak nie musi być proste, Piast co prawda nie zdołał wywalczyć chociażby punktu z Lechią grając 50&#39; z przewagą gracza, jednak kolejkę wcześniej wygrali w Białymstoku 0-1 co jest godne uwagi, jeśli Piast będzie w optymalnej dyspozycji może namieszać, no ale na dwoje babka wróżyła.Tak czy inaczej Wisła u siebie gra ofensywnie, notuje stałe fragmenty, osłabieniem będzie z pewnością brak Głowackiego który pauzuję za kartki, tym bardziej ofensywa powinna się starać odciążać kolegów z obrony.U siebie z takimi klubami trzeba wychodzić śmiało po komplet celując min w pierwszą ósemkę.
 
B 10

blutharsch

Użytkownik
Widzę, że nikt nie ma wątpliwości co do overowego charakteru meczu Górnik - Śląsk, i słusznie to nie są drużyny grające na zero z tyłu. Szkoda mi tylko Angulo i Kosy. O ile ten pierwszy chyb nie zagra wcale to Kosa może ze 20 min. zaliczy. Na korzyść overa przemawiają jeszcze obie obrony, które mają swoje mankamenty.
I co najważniejsze - przy okazji ostatniej kolejki wywiązała się ciekawa dyskusja na temat Śląska. Nie wszyscy na forum mają okazje oglądać wszystkie mecze, duża cześć bazuje na skrótach i statystykach. Do tego dochodzą inne własne nazwijmy to obserwacje. Do czego zmierzam, ano zmierzam do tego, że osoba &quot;z zewnątrz&quot; ma inne spojrzenie na dany klub. Często prawdziwy kibic danej drużny ma za bardzo krytyczne spojrzenie i za duże wymagania. Najzwyczajniej nie docenia swojej drużyny ;). Ja osobiście w drużynie Śląska widzę również duży potencjał (padło chyba te słowo w ostatniej kolejce i to ono chyba wywołało burzę ;)). O ile transfer Wrąbla był dla mnie co najmniej dziwny to z pozyskania Koseckiego, nie wspominając Robaka cieszyłem się prawie jakbym był z Wrocławia. Osobiście twierdzę, że pierwsza ósemka będzie z przysłowiowym palcem w de.
Górnik - Śląsk over 2,5 @ 1,88 fortuna ✅
Śląsk over 1,5 @ 2,7 fortuna KE ✅
Górnik - Śląsk over 1,5 1. połowa @2,75 fortuna KE ⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom