>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

9. kolejka LOTTO Ekstraklasy (21.09-24.09.2018)

Status
Zamknięty.
kibic-zwierze 42,5K

kibic-zwierze

Użytkownik
Miedź wygląda niezle, ciekawi piłkarze, fajne wejście do ligi no ale Legia się rozpędza i Ci piłkarze w formie, dobrze przygotowani fizycznie będą się bawić w lidze. Mimo wszystko pomiędzy Miedzią a Legia różnica klas, przy takim kursie żal nie korzystać.
Legia mocno 2.10 fortuna
Legia X2 1.29 fortuna 8/10


1-4 ✅✅✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
A 30,4K

atr

Użytkownik
Analiza dla Miedzi ale za to gramy Legię po śmiesznym kursie grubo? Jak to przeczytałem pomyślałem że to 1 kwietnia...
 
kibic-zwierze 42,5K

kibic-zwierze

Użytkownik
A co mam napisać? Chyba każdy oglądał mecz z Lechem to po co dodawać cokolwiek. Widać jak wystarczyło popracować 2 tygodnie nad bieganiem, siła i od razu inne granie.
Nadal będzie zapewne brak kontuzjowanych Hamy, Vesovica i Remiego.
Jeśli dla Ciebie 2.1 na Legię w ekstraklasie to śmieszny kurs to faktycznie.
 
B 1,5K

bolo73

Użytkownik
Jaka to różnica klas jest na tą chwilę pomiędzy Legią i Miedzią? Ja nawet różnicy jednej klasy nie dostrzegam a co dopiero mówić o różnicy klas. Miedź od początku sezonu gra bardzo fajną piłkę i jest poukładana. Legia? Owszem zagrała z Leszkiem dobry mecz, ale wcześniej grała padakę. I teraz pytanie czy mecz z odwiecznym rywalem był tym przełomowym, który spowoduje marsz w górę tabeli czy też Legia spięła się konkretnie na to spotkanie? Czas pokaże, ale dla mnie osobiście to nie jest mecz do typowania no chyba, że live jak zobaczę jak drużyny wyglądają na murawie. Natomiast bety w stronę Wisły i Jagi jak najbardziej. Wisła gra obecnie najlepszą piłkę w lidze a z kolei przeciwnik Jagi po tym co widziałem wczoraj jest jedną z najsłabszych drużyn w ekstra i tylko frajerstwu Zagłębia zawdzięcza, że nie przegrał tego meczu.
 
mocce 1,2K

mocce

Użytkownik
A co mam napisać? Chyba każdy oglądał mecz z Lechem to po co dodawać cokolwiek. Widać jak wystarczyło popracować 2 tygodnie nad bieganiem, siła i od razu inne granie.
Nadal będzie zapewne brak kontuzjowanych Hamy, Vesovica i Remiego.
Jeśli dla Ciebie 2.1 na Legię w ekstraklasie to śmieszny kurs to faktycznie.
Przecież mecz Legii z Lechem to była padaka z obu stron .. mimo że Legia wygrała to naprawdę nie pokazała nic wielkiego, żadnej znaczacej różnicy mimo że Lech zagrał padake jeszcze większą .. ja bym nie ruszał tego meczu
 
dobrarada 87

dobrarada

Użytkownik
Dodatkowo Lech miał 2 sytuacje 100% i gdyby się zakończyło 1:2 to wtedy by było gadanie że Legia nadal słaba itd.
Jak dla mnie mecz nie do ruszenia.
Niby Legia ma większe doświadczenie , indywidualności ale tego na boisku nie widać. A Miedź gra fajnie i jest bardzo groźna z przodu.
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Mam zagraną Wisłę po @2.90, kursy już poleciały. Pogoń kompletnie nic nie gra, brak Frączczaka i rasowego napastnika, problemy w obronie to największy kłopot zespołu, sam Majewski tego zespołu nie pociągnie. Portowcy mieli przebłyski dobrej gry z Koroną, ale tylko w 1 połowie, w 2 zupełnie oddali inicjatywe Koronie, która nie zagrała jakoś wybitnie. Pod koniec meczu goście mieli dwie znakomite sytuacje, które zmarnowali i gospodarze ledwo dowieźli remis do końca. Wisła jest w gazie, więc trzeba na nich grać, popełniają błędy w obronie, ale z nawiązką nadrabiają w ofensywie, odżył Ondrasek, Boguski też w formie, jak zagrają to co ostatnio to Pogoń jest bez szans i na zwycięstwie jednobramkowym się nie skończy. Aktualny kurs @2.60
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Cracovia - Wisła Płock typ 2 kurs 2.97 Fortuna
Ktoś może powiedzieć czy Cracovia nie wykorzystała już maksymalnego pecha? Na osiem spotkań zespół z Krakowa zdobył zaledwie trzy punkty a jak prosto mozna obliczyc na dwadziescia cztery mozliwe. Co prawda to jest poczatek sezonu ,ale ten prognostyk nie jest za bardzo obiecujacy. Prezes Filipiak bardzo wierzy w Probierza i widac ze wytrzymuje nerwowo. Wisła takze ma wiekszy potencjał a tymczasowa roznica punktowa pomiedzy nimi a Cracovia to zaledwie cztery punkty. Po znakomitym meczu z Legia na stadionie w Warszawie gdzie Wisła strzeliła az czterokrotnie nastapiły trzy spotkania i wszystkie przez Wisłe zremisowane. Ten dorobek za pewne mogl byc wiekszy ale to jest pilka i trzeba szanowac kazdy punkt. Cracovia w przerwie na Reprezentacje rozegrała sparing z pierwszoligowym Podbeskidziem i takze wydarty ten remis dopiero w 75 minucie meczu. Cracovia jest w katastrofalnej formie i według mnie Wisla aktualnie jest zespolem o wiele wiekszym potencjale. Bardzo wysoki kurs ktory pobieram z mila checia. Mozna takze zagrac.bezpieczniej np. Wisle z remisem. Ja sprobuje pograc w tym meczu po takim kursie czysta dwojke. Pozdrawiam trzymajcie sie.
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Arka 1:0 Lech
W drugim jutrzejszym spotkaniu Arka podejmie u siebie Lecha. Obie drużyny spisują się słabo. O ile po Arce wiele więcej raczej nikt nie wymagał, ale postawa Kolejorza rozczarowuje. W ostatniej kolejce zespół z Gdyni uległ ekipie Piasta, a Lech przegrał z Legią (oba mecze skończyły się wynikiem 1:0). Ogólnie Arka wygrała zaledwie jeden mecz,a zespół Djurdjevicia może pochwalić się czterema. W lidze Lech nie wygrał od czterech spotkań, a Arka od 3. Także będzie to typowy mecz na przełamanie. W ubiegłym sezonie mecz w Gdyni zakończył się bezbramkowym remisem.
Cóż, postanowiłem podejść do tego meczu na podstawie statystyk i ostatnich wyników. Czy słusznie, czas pokaże. Jednak na tej podstawie obstawię wygraną ekipy z Poznania. Po słabym okresie, trafia się rywal (kolejny), który również spisuje się słabo. Potencjał piłkarzy Lecha jest na pewno dużo większy. Jutro powinno być to widoczne. Dla Arki, atut własnego boiska może okazać się niewystarczający.
Moja propozycja:
Lech kurs: 2.22 betsson ⛔
Lech + over 1.5 kurs: 2.80 betsson ⛔
 
asek 13

asek

Użytkownik
Miedź wygląda niezle, ciekawi piłkarze, fajne wejście do ligi no ale Legia się rozpędza i Ci piłkarze w formie, dobrze przygotowani fizycznie będą się bawić w lidze. Mimo wszystko pomiędzy Miedzią a Legia różnica klas, przy takim kursie żal nie korzystać.
Legia mocno 2.10 fortuna
Legia X2 1.29 fortuna 8/10
Sam analizuje to spotkanie i pewnie wkleje analize na forum, wydaje sie jednak na pierwszy rzut oka ze w Legii cos zaskoczylo i z meczu na mecz beda sie rozpedzac⚽
Arka -:- Lech
W drugim jutrzejszym spotkaniu Arka podejmie u siebie Lecha. Obie drużyny spisują się słabo. O ile po Arce wiele więcej raczej nikt nie wymagał, ale postawa Kolejorza rozczarowuje. W ostatniej kolejce zespół z Gdyni uległ ekipie Piasta, a Lech przegrał z Legią (oba mecze skończyły się wynikiem 1:0). Ogólnie Arka wygrała zaledwie jeden mecz,a zespół Djurdjevicia może pochwalić się czterema. W lidze Lech nie wygrał od czterech spotkań, a Arka od 3. Także będzie to typowy mecz na przełamanie. W ubiegłym sezonie mecz w Gdyni zakończył się bezbramkowym remisem.
Cóż, postanowiłem podejść do tego meczu na podstawie statystyk i ostatnich wyników. Czy słusznie, czas pokaże. Jednak na tej podstawie obstawię wygraną ekipy z Poznania. Po słabym okresie, trafia się rywal (kolejny), który również spisuje się słabo. Potencjał piłkarzy Lecha jest na pewno dużo większy. Jutro powinno być to widoczne. Dla Arki, atut własnego boiska może okazać się niewystarczający.
Moja propozycja:
Lech kurs: 2.22 betsson
Lech + over 1.5 kurs: 2.80 betsson
Lech musi sie zrehabilitować za porazke z Legia
Uwazam że zrobią wszystko zeby wygrac ze slabą Arką
 
M 13

mateuszlasek99

Użytkownik
Pogoń Szczecin - Wisła Kraków
Za dużo o tym meczu pisać nie trzeba, ale to przez to ze poprzednicy, oraz ludzie w &quot; Typy Dnia &quot; juz wyczerpali temat, Wisła jest na fali, przed sezonem wiadomo jaka była sytuacja Wisły, zbiórki pieniędzy na grę na Reymonta, pożyczki od Błaszczykowskiego etc, wydaje mi się ze tutaj tez sporo do powiedzenia mają kibice. Jak wiadomo Shark&#39;si to jedna z najsolidniejszych ekip w Polsce, oni nie owijaja w bawełnę jeśli chodzi o potyczki nawet z piłkarzami, myślę że ekipa Wisły o tym wie, i nie mają prawa tutaj stracić punktów, grają zajebista piłkę co przekłada się na widowisko oraz coraz to lepsze morale zarówno w drużynie jak i na trybunach a to chyba o to wszystko się rozchodzi. Można pograć podwójna szanse na Wisłę na co kurs na Fortunie aktualnie wynosi 2.08 i jest to chyba jakaś forma prezentu. Chyba ze buk wie coś czego my nie wiemy a jutro okaże się że jednak lepiej było grać 1x na Pogoń. Oby nie
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
elalma 119,1K

elalma

Olimpijski Mistrz Skoków
Panowie naprawdę, zobaczyliście żałosny (określam go tak dlatego, ponieważ nie wnosi nic nowego, każdy interesujący się piłką w Krakowie i samą Wisłą miał świadomość sytuacji przedstawionych w materiale) reportaż w tvn i piszecie o mobilizacji dla piłkarzy przez Sharksów? Jak już tak oglądacie takie materiały, to parę lat temu był o &quot;kibolach&quot; chyba na Discovery, niektórzy nawet nie wiedzieli, gdzie jest &quot;ich&quot; zespół w lidze. Stolarczyk robi świetną robotę a w naszej lidze wystarczy pobiegać i dorzucić trochę zaangażowania aby wyprzedzić resztę. Wybacz kolego wyżej, ale głupszego argumentu dawno nie czytałem, ale może dlatego, że unikam tych &quot;clickbaitów&quot;, których o gangsterach w Wiśle jest cały wysyp.
Co do Legii, bo wcześniej ktoś napisał, że się rozpędza. Jak ja bym się tak rozpędzał, to wychodząc do pracy w poniedziałek rano byłbym na miejscu we wtorek popołudniu a mam 15 minut wychodząc z mieszkania. Obie drużyny nie pokazały niczego ciekawego, mecz Legii z Lechem był na dużo niższym poziomie niż ten Wisły z Lechią. Rozumiem, że ktoś może kibicować ekipie z Warszawy, ale na pewno po ostatnim meczu nie można wyciągnąć wniosków, że Legia to pewniak i &quot;zniszczy&quot; Miedź. Ja tego osobiście nie gram, chyba, że spróbuję jakieś kornery.
 
kaszpir88 1K

kaszpir88

"Król Ekstraklasy"
Pogoń - Wisła

Jak gra Wisła każdy widzi, biegają aż miło. W ofensywie wyglądają świetnie.
Pogoń gra bardzo źle, dni trenera wydają się policzone.
Nie gram Wisły na czysto ponieważ mają małe problemy z defensywą i mogą stracić na wyjeździe 1, 2 bramki.
Wisła over 1.5 bramki @ 2.27

Fortuna

Ewentualnie można też pograć Wisłę że wygra do połowy lub na koniec meczu (podwójna szansa) po kursie @2.06
 
M 13

mateuszlasek99

Użytkownik
Panowie naprawdę, zobaczyliście żałosny (określam go tak dlatego, ponieważ nie wnosi nic nowego, każdy interesujący się piłką w Krakowie i samą Wisłą miał świadomość sytuacji przedstawionych w materiale) reportaż w tvn i piszecie o mobilizacji dla piłkarzy przez Sharksów? Jak już tak oglądacie takie materiały, to parę lat temu był o &quot;kibolach&quot; chyba na Discovery, niektórzy nawet nie wiedzieli, gdzie jest &quot;ich&quot; zespół w lidze. Stolarczyk robi świetną robotę a w naszej lidze wystarczy pobiegać i dorzucić trochę zaangażowania aby wyprzedzić resztę. Wybacz kolego wyżej, ale głupszego argumentu dawno nie czytałem, ale może dlatego, że unikam tych &quot;clickbaitów&quot;, których o gangsterach w Wiśle jest cały wysyp.
Co do Legii, bo wcześniej ktoś napisał, że się rozpędza. Jak ja bym się tak rozpędzał, to wychodząc do pracy w poniedziałek rano byłbym na miejscu we wtorek popołudniu a mam 15 minut wychodząc z mieszkania. Obie drużyny nie pokazały niczego ciekawego, mecz Legii z Lechem był na dużo niższym poziomie niż ten Wisły z Lechią. Rozumiem, że ktoś może kibicować ekipie z Warszawy, ale na pewno po ostatnim meczu nie można wyciągnąć wniosków, że Legia to pewniak i &quot;zniszczy&quot; Miedź. Ja tego osobiście nie gram, chyba, że spróbuję jakieś kornery.
Ale mi nie chodzi o te reportaże bo sam tego nie oglądam, chodzi mi tylko i wyłącznie o to ze przed sezonem Wisła miała parę problemów, i sposób w jaki grają działa budująco również na kibiców. Nie możecie też powiedzieć ze kibice nie są konkretni, mają fajna ekipę. A piłkarze się starają dlatego nie bez powodu Wisła jest tam gdzie jest i absolutnie nie twierdzę xe jest to zasługa kibiców, to dzięki zaangażowaniu i dobrej grze Wisły ;)
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Ale mi nie chodzi o te reportaże bo sam tego nie oglądam, chodzi mi tylko i wyłącznie o to ze przed sezonem Wisła miała parę problemów, i sposób w jaki grają działa budująco również na kibiców. Nie możecie też powiedzieć ze kibice nie są konkretni, mają fajna ekipę. A piłkarze się starają dlatego nie bez powodu Wisła jest tam gdzie jest i absolutnie nie twierdzę xe jest to zasługa kibiców, to dzięki zaangażowaniu i dobrej grze Wisły ;)
No tak, tylko koledze chodziło pewnie konkretnie o ten fragment Twojej wypowiedzi:
Jak wiadomo Shark&#39;si to jedna z najsolidniejszych ekip w Polsce, oni nie owijaja w bawełnę jeśli chodzi o potyczki nawet z piłkarzami, myślę że ekipa Wisły o tym wie, i nie mają prawa tutaj stracić punktów,
Wynika z niej, że piłkarze są motywowani ewentualnym wpie***lem na wzór tego, jak motywowali swoich Legioniści po meczu z Lechem w zeszłym sezonie.
Jeśli zaś chodzi o sam mecz, jako kibic Wisły chciałbym, aby ten mecz potoczył się tak, jak wszyscy tu piszą. Kursy jednak bukmacherzy wystawiają też w oparciu o prawo serii - Wisła 4 zwycięstwa z rzędu, Pogoń jeszcze bez wygranej w tym sezonie, w dodatku osłabiona kontuzjami, a wyjściowy kurs choćby w STS na Wisłę był 3,0. W naszej Ekstraklasie w ostatnich sezonach bardzo rzadko zdarzają się długie serie wygranych. Jeśli mnie pamięć nie myli w zeszłym sezonie taką dłuższą miała Legia, którą zatrzymała Korona po 6 wygranych z rzędu. Mecz może pójść w dwie skrajne strony - albo Wisła grający dalej ofensywny, ciekawy futbol na wysokiej skuteczności przejedzie się po Pogoni (tu przypomina mi się mecz w Szczecinie, gdzie Wisła przystępowała osłabiona i grała m.in. Mójtą i Bartoszem w obronie i skończyło się 6:2, mogłaby być analogia w drugą stronę) albo Wisła zagra jak we Wrocławiu, a kolejny raz tyle szczęścia może nie mieć. Styl Wisły, oparty na wysokim pressingu i ofensywnej grze na dużym ryzyku, Pogoń, choć osłabiona, to jednak żądna pierwszej wygranej, to wszystko nakazuje mi próbować over w meczu ;)
Pogoń - Wisła
Typ: over 2,5
Kurs: 1,85 w STS
Wynik: 2:1 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
Wszystkie argumenty są po stronie Wisły. Kontuzje w Pogonii, ostatnie miejsce w tabeli, brak zwycięstwa i średnio strzelany jeden gol na mecz.
Ale nie zdziwię się, jeśli Pogoń tu wygra 1-0 lub będzie bezbramkowy remis bo ekstraklasa rządzi się swoimi prawami i tam gdzie kończy się piłka zaczyna się Forbrich, Hermes, Wdowczyk.
Sory za spiskową teorie dziejów, no ale ten kurs to jakieś nieporozumienie. Jeszcze 2,2-2,4 bym zrozumiał, ale blisko 2,7, z remisem ponad 1,5 Wisla ? Chyba że buki nie chcą aby w to wchodzić.
 
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik
Przedstawiam moje zestawienia statystyczne Ekstraklasy plus 3 typy.
Cracovia – Wisła P. 1DNB ✅
Kurs: 1.72
Spodziewam się tutaj pełnej mobilizacji ze strony zawodników i trenera Probierza. No bo kiedy jak nie teraz?
Jak spojrzymy w tabelę poniżej to zobaczymy że drużyna Wisły Płock pozwala bardzo dużo swoim przeciwnikom (11.43 goli przewidywanych straconych oraz aż 31 sytuacji bardzo dobrych lub tzw. „setek” stworzonych przez rywali). Muszą tylko krakowanie dobrze zagrać w obronie, w końcu dobrze zagrać w obronie a z przodu coś powinno wpaść.
Korona – Zagłębie S. over 2,5 ✅
Kurs: 1.82
Korona
- gole przewidywane 10.69 – bardzo wysoki
- o dziwo dotychczasowy współczynnik goli straconych na poziomie 7.16 stawia ich na pierwszym miejscu jeśli chodzi o skuteczność defensorów
Zagłębie S.
- obaj beniaminkowie mają najwięcej kluczowych podań w całej ekstraklasie
- Zagłębie ma najgorszy współczynnik goli straconych w lidze – 13.27
Arka – Lech over 2,5 ⛔
Kurs: 1.94
Spotykają się dwie drużyny, które maja ogromne problemy w defensywie. Błąd goni błąd. Po Arce, która zmieniła styl gry względem poprzedniego sezonu to nawet się nie dziwie ale że Lech? Jeśli obie drużyny podtrzymają formę gry defensywnej z ostatnich kolejek to jestem spokojny o over. Obie drużyny są w ścisłej czołówce drużyn, które mają wysoki expected goals bramek straconych. Arka 12.01, Lech 11.65 co daje odpowiednio drugi i czwarty najgorszy wynik w lidze.
Kursy pochodzą z Unibet.

 
N 182

nafal

Użytkownik
Kursy niezrozumiałe. Pamiętam jak Piast rozwala nagle w lidze i byl mecz z Górnikiem Zabrze który był na dnie. Grał Piast na wyjeździe, kursy około 2, 40. I przegrali 5:2 (1:2 do przerwy). Dziś podobna sytuacja może być
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom