>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

9 kolejka PlusLigi (9-13.11.2017) + 1 mecz 13-tej kolejki

Status
Zamknięty.
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
9 kolejka + 1 spotkanie 13 kolejki

Dziś spotkanie 13 kolejki, podam parę typów, które mi się osobiście podobają ale już bez analizy..
ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Bielsko-Biała 3:0
set z najmniejszą liczbą punktów powyżej 38,5 1,83 1xbet
poniżej 133,5 1,53 eFortuna
1 zakład króciutko wyjaśnię, aby zakład był na plus w każdym secie musi być powyżej 38,5 punktów a więc minimum 25:14... Mi osobiście ten zakład bardzo się podoba. Wiadomo różnica poziomu ogromna ale czy ZAKSA zagra na maximum możliwości? Myślę, że w każdym secie te 14 oczek Bielsko uzbiera.
Drugi typ do jakiegoś dubla można dodać.​
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Skra-Onico over 174,5 pkt @ 1,7 unibet
Onico + 11,5 pkt @ 1,6 Fortuna
Powinnismy byc świadkami ciekawego spotkania dzisiaj. Skra do tej pory średnio w tym sezonie.Co prawda Bełchatow jest niby twierdzą gdzie nie traca punktów jednak nie grali do tej pory u siebie z wymagajacym rywalem (slabej Resovii nie ma co wymieniać). Zobaczymy jak to będzie z tą Skrą być może sie rozpędza na dobre ale czy już? Z drugiej strony Onico ze solidnym potencjałem jak na nasze podwórko. Na papierze ekipa nr 6 Plus Ligi. Włodarczyk i Wrona na pewno będą dzisiaj podwójnie zmobilizowani i wykrzesają z siebie 110%. Do tego Wojtaszek, Nowakowski czy doświadczony Samica więc Warszawa na pewno ma kim ugrac tego chociażby secika. Ostatnio stoczyli bardzo zacięte spotkanie z Zaksą w tym dwa sety na przewagi i jeden do 22. Kurs lepszy niż over 3,5 seta a 175pkt na np 4 sety to nic wymagającego.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
SKRA Bełchatów - ONICO Warszawa 3:0
1 i powyżej 179,5
2,85 1xbet
Witam, na dziś mam taki oto łączony typ z Polskiej ligi siatkówki. Pora na 9 kolejkę chociaż SKRA ma dopiero rozegranych tych meczy 6... Dlatego jest taka rozbieżność w tabeli.
SKRA u siebie grała do tej pory 3-krotnie i wygrała wszystkie 3 spotkania 3:0 - JSW 3:0, Cuprum 3:0 i Bydgoszcz 3:0. Niby wyniki wskazują, że spotkanie może być łatwe, szybkie i przyjemne dla gospodarzy.
Moim zdaniem takie nie będzie a Warszawa chociaż 1 seta urwie. Pokazała już kolejkę wcześniej, że potrafią grać gdzie spotkali się na wyjeździe z ZAKSą i tam walczyli jak równy z równym, co prawda przegrali tam 1:3 ale żadnego seta nie odpuścili (17:25, 22:25, 27:25, 24:26).
O tym, że ONICO wzmocnili się przed sezonem nie trzeba wspominać bo chyba każdy o tym wie kto zna się na siatkówce.
Przed sezonem byli typowani do top4, póki co aż tak bym ich nie faworyzował ale... Jeśli się zgrają to będą jeszcze mocniejsi. Póki co na 1 seta powinno wystarczyć.
Powodzenia​
 
C 229,7K

czary-mary

Użytkownik
Lubin - Asseco Resovia Rzeszów @1.72 Resovia 2:3✅✅

W tym spotkaniu faworyt jest bardzo wyraźny. Sąsiedzi w tabeli, ale potencjał zespołów nieporównywalnie większy u gości. Cuprum równia pochyła jezeli chodzi o wyniki. Ostatnio męczarnie z Zawierciem i pogrom od Jastrzębskiego znajdującego się w dołku.
Składy:
Lubin-Resovia
atak: Kaczmarek - Jarosz
rozegranie : Masny - Tichacek/Kędzierski
Środek : Hain,Gunia - Możdzonek,Lemański
przyjęcie: Taht?,Pupart - Śliwka,Rossard
libero : Kryś/Makoś - Masłowski

O ile w ataku i na rozegraniu dysponują podobnym potencjałem, to na każdej innej pozycji zdecydowanie górują Rzeszowianie. Jeżeli do tego dodamy prawdopodobny brak Tahta to robi się już olbrzymia dziura u gospodarzy.
Rzeszowianie podbudowani rozbiciem Olsztyna ruszą od pierwszych minut po 3 punkty.
 
C 1,3K

cerebrum

Użytkownik
zenek225 jutro Lubin w pełnym składzie ? Jakieś ciekawostki na temat absencji ? ;) Cuprum ostatnio lekka zadyszka , ale mecze z Jastrzębiem i Zawierciem bez ważnych ogniw .Mecz z Kędzierzynem przegrany można powiedzieć w samych końcówkach po dobrej grze. W optymalnym zestawieniu składu nie są bez szans.
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
a ja idę w stronę miedzianych. Sovia bardzo w kratkę jak dla mnie, Lubin powinien w koncu wygrywac z top zespolami, na przelamanie powinni dzisiaj wygrac. 2.56kurs jest mega duzym jak dla mnie. Kusi mnie jeszcze Olsztyn, ale tam moze byc roznie ..
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Po spadkach kursów ewidentnie widać, że w Lubinie dalej jakieś absencje bo nie wierzę, że w pełnym składzie by tak kursy poleciały w dół.... Dla mnie ten mecz jest trochę śmierdzący.
Sovia gdzie rozegrała chyba jak dotąd 1 dobry mecz i kurs nagle na wyjeździe z 1,85 na 1,40.... z co by nie powiedzieć wymagającym przeciwnikiem... To już większy był kurs gdy Sovia grała u siebie z Olsztynem.... A jeśli popatrzymy to Olsztyn i Lubin w pełnym składzie to drużyny podobnego potencjału mniej więcej.
 
S 182

szczur-89

Użytkownik
Olsztyn - Gdansk
over 184,5 pkt ✅
1.85
Totolotek
18.00
Przed nami 9 kolejka Plusligi, gospodarze nie przegrali jeszcze w tym sezonie u siebie. Gdansk rowniez jak dotychczas niepokonany na wyjezdzie. Dzisiaj ktoras z tych druzyn przerwie passe. Olsztyn u siebie to calkiem inny zespol niz na wyjezdzie, ostatnie spotkanie im nie wyszlo. Resovia w kazdym elemencie byla od nich lepsza. Tylko atakujacy Hadrava trzymal swoj wysoki poziom, braklo przyjecia, oraz drugiego skutecznego skrzydla. Gdansk natomiast bardzo faluje w tym sezonie, porazki dosc zdecydowane u siebie z Katowicami i Szczecinem. Ten zespol jednak jak dla mnie posiada spore rezerwy, szczegolnie w przyjeciu a jak wiemy od tego elementu sporo zalezy. Spodziewa sie dzisiaj bardzo wyrownanego spotkania, w ktorym zobaczymy minimum 4 wyrownane sety. Jak dla mnie 55\45 na korzysc gospodarzy, a over punktowy jak najbardziej do gry.
Ponadto Cuprum - Resovia 2 1.50.✅ Taht ma byc jeszcze niegotowy do gry.
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Chyba warto czysta jedyne walnac na lubin. Lubin u siebie jest naprawde mocny, widzieliscie mecz z zaksa ? Zabraklo koncowek reszta mega dobrze wygladala. Kto dzis idzie w strone lubina ?
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Siatkówka - Polska, PlusLiga
Spotkanie: Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk 2:3
Godzina: 18:00
Typ: 2 i powyżej 185,5
Kurs: 4,30
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Witam, dziś emocje związane z meczem pożegnalnym A. Boruca ale praktycznie wszystkie opcje zostały już tutaj napisane więc ja podejmę inną dyscyplinę a mianowicie siatkówkę i naszą Polską Plusligę.
Mecz bardzo ciekawy do oglądania ale także do typowania, ja osobiście szanse oceniam 50/50 w tym meczu.
Jako kadra wygląda lepiej Gdańsk natomiast Olsztyn u siebie jest bardzo mocny. Pokazali już to w tym sezonie dwukrotnie ze Skrą 3:2 i Jastrzębiem 3:0.
Gdańsk na wyjazdach gra równie dobrze co Olsztyn u siebie, 3 mecze = 3 zwycięstwa ( 3:0 z Zawierciem, 3:2 z Jastrzębiem i 3:0 z Resovia).
W Gdańsku widać ogromny potencjał kadrowy, są tacy siatkarze jak Mika, Szalpuk, Nowakowski, Schulz, Sanders.
Olsztyn ma także bardzo ciekawą kadrę z Kochanowskim, Hadravą, Rousseaux, Woickim na czele...
W poprzednim sezonie 2 razy lepszym okazali się Olsztynianie, w spraingach przed sezonowych 2 razy Olsztyn wygrał raz Gdańsk lecz pamiętajmy, że Mika jeszcze nie był w grze... Teraz z dnia na dzień jest w dużo lepszej formie a ile on znaczy w drużynie można zauważyć nawet po poprzednim sezonie...
Dziś liczę na mega zacięte spotkanie ... może nawet 5 setów i po cichu liczę na win gości.
Nie jest to typ jakiś super pewny ale po takim kursie na pewno spróbuję.
Powodzenia
Oczywiście pewnym się wydaje over w tym meczu i też idę w tą stronę... ✅✅✅
Lubin bez Gunia i Taht
Resovia bez Śliwki
Jeszcze wczoraj można było łapać Resovię ale dziś już się nie opłaca moim zdaniem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
C 1,3K

cerebrum

Użytkownik
Lubin bez Estończyka było widać z Jastrzębiem .Gładko z 20 nie wychodzili.Z KK grali w pełnym składzie. Nie widzę Lubina .Kaczmarek sam nie pociągnie tego meczu . Z drugiej strony bez śliwki, ale śliwka nie grał już w ostatnim meczu który Resovia wygrała do zera , więc spadku jakości nie było tak widać.
 
Z 563

zenek225

Użytkownik
Ta Lubin bez Tahta. Kaczmarek tez cos w tygodniu narzekal ale zagra dzisiaj. Reska dobrze potrenowala caly tydzien. Mysle ze za 3pkt resovia dzisiaj wygra.
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Jak nie ma estonczyka to bedzie ciezko ale resovia serio cienko gra
Całkowita racja, zagrali dwa solidne mecze i tyle. JW było bez formy, a Olsztyn na wyjazdach jest słaby. Jak Serniotti wróci do Tichacka to nawet play-offów nie będzie w tym sezonie. Ja jedynie pokładam nadzieję w Kędzierskim i liczę że będzie jedynką, grać potrafi co pokazał ostatnio.
 
Z 563

zenek225

Użytkownik
Rzeszów po mini cyklu w Arłamowie. Podobno mocno tam popracowali. Tichacek cały tydzień był out. Dzisiaj mają wyjść tak jak z Olsztynem.
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk typ 2 kurs 1.95
Powiem tak za Olsztynem przemawia według mnie fakt o tym ,że grają u siebie to jest jedyny plus jaki widzę w stronę AZS-u. Różnica składu jest naprawdę wielka ,myślę że spokojnie zespół z Gdańska wygra to spotkanie. W składzie w Gdańsku występują m.in: Mika,Szalpuk,Schulz,Nowakowski oraz świetny rozgrywający Sanders ,a jeśli chodzi o zespół z Olsztyna to tylko Hadrava i Kochanowski więc tutaj nie widzę potencjału.Gdańsk w meczu z Resovią zagrał kapitalne spotkanie i to w Rzeszowie na hali. Ostatnio zaliczyli mała &quot;wtopę&quot; ponieważ przegrali z dobrze grającym Espadonem Szczecin.Myślałem nawet zaryzykować na Gdańsk handi -1.5 seta po gigantycznym kursie ,ale jednak zagram bezpieczniej. Polecam dzisiaj pograć na zespół z Gdańska.Pozdrawiam
 
K 77

koshinhoo

Użytkownik
mimo wszystko i tak dziś pobrałem do tasiemki reske po @1,40 i olsztyn z gdanskiem 1 set +44,5 @1,43
Ide w Olsztynie w strone 1 seta na over punktowy, już nie jednokrotnie przeliczyłem się grając overy na cały mecz w Pluslidze drużyn, które prezentują podobny poziom. Myślę, że minimum 25-20 jak najbardziej realne ????
Edit
Podliczenie:
Lubin - Asseco 2 @1,40 ✅
Olsztyn - Gdańsk 1 set +44,5 ✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom