>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

9 kolejka PlusLigi (9-13.11.2017) + 1 mecz 13-tej kolejki

Status
Zamknięty.
briko 11,9K

briko

Użytkownik
Ale to już pewne że Tahta nie ma czy to będziemy wiedzieć na rozgrzewce?
Jeszcze będzie odpoczywał przez trzy tygodnie a raczej rehabilitował z tego co pamiętam to bodajże w 5 secie z Zawierciem nabawił się dość poważnej kontuzji od 3 do 4 tygodni ma pauzować. No z tym kursem na Rzeszów to trochę przesadzili zszedł w niektórych po 1,3 heh sam grałem na Rzeszów po kursie 1,6 ale 1,3 to już lekka przesada no chyba, żeby Kaczmarek miał nie zagrać to bym zrozumiał a pod nieobecność Tahta będzie ciążyć na nim duża presja w ataku a ostatnio zespół Resovii radzi sobie w bloku dość dobrze.
 
M 220

mm25

Użytkownik
Cuprum 1 set 25-12 hahahah
pieknie...
Jeszcze 1 set Cuprum i kasa ????
Tak samo osobno mam Olsztyn 1 do dzieła ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Cuprum 1 set 25-12 hahahah
pieknie...
Jeszcze 1 set Cuprum i kasa ????
Tak samo osobno mam Olsztyn 1 do dzieła ????
Brawo. Te miernoty są w stanie przegrać z każdym. Już tu kiedyś pisałem że na Resovię w tym sezonie złotówki szkoda. W tym sezonie należy grać tylko przeciwko Resovii albo wcale. Tak słaba drużyna w Rzeszowie ostatnio była w pierwszym sezonie po awansie do PlusLigi. Puściłbym na boisko Dryję, Kędziora, Śliwkę, Depowskiego i Maślaka oraz Lemańskiego i by sobie pograli z korzyścią dla polskiej siatkówki. A nie jakieś CH** muje dzikie węże Tichacki, Krastinse, Ruski, Mozdzonki czy Rosardy.
 
M 220

mm25

Użytkownik
Brawo. Te miernoty są w stanie przegrać z każdym. Już tu kiedyś pisałem że na Resovię w tym sezonie złotówki szkoda. W tym sezonie należy grać tylko przeciwko Resovii albo wcale. Tak słaba drużyna w Rzeszowie ostatnio była w pierwszym sezonie po awansie do PlusLigi. Puściłbym na boisko Dryję, Kędziora, Śliwkę, Depowskiego i Maślaka oraz Lemańskiego i by sobie pograli z korzyścią dla polskiej siatkówki. A nie jakieś CH** muje dzikie węże Tichacki, Krastinse, Ruski, Mozdzonki czy Rosardy.
mi już weszło ???? Cuprum 2-0
ale Resovia cos zaczeła grać... heh kurs 6.5 na live, coś czuję ze będzie 2-2 w setach i tajbrek a czas pokaze, ja mam kase...
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Siatkówka - Polska, PlusLiga
Godzina: 14:45
Spotkanie: MKS Będzin - Bielsko-Biała 3:1
Typ: 1 i powyżej 180,5
Kurs:
3,00
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Wczoraj bardzo ładnie wpadł kursik na Polską ligę siatkówki więc dziś idę za ciosem. Tym razem typuję Będzin vs Bielsko-Biała.
Bielsko póki co 8 meczy - 8 porażek, wygląda to fatalnie, może nie tak te porażki jak sama postawa i wyniki w poszczególnych setach gdzie potrafili przegrać nawet do 12 .. jest to kiepsko.
Z drugiej strony ja jednak nie biorę tego tak pod uwagę bo jeśli zwrócimy uwagę na to z kim Bielsko grali to sam szczyt tabeli - ZAKSA, Warszawa, Jastrzębie, Lubin, Resovia, Olsztyn, Radom i Katowice... Ja już w meczu z Katowicami widziałem dobrą grę Bielska i naprawdę byli bardzo bliscy zdobycia tam pierwszych punktów. Dziś mecz z dużo słabszym przeciwnikiem jaki mieli do tej pory więc na pewno jakiegoś seta zdobędą.
Będzin u siebie jest mocną drużyną, póki co 3 spotkania to 2 zwycięstwa i porażka - 3:2 ze Szczecinem, 3:2 z Warszawą i 1:3 z Radomem.
Reasumując, uważam, że zobaczymy minimum 4 sety, faworytem jednak są gospodarze i myślę, że u siebie wygrają dlatego łączę te 2 typy i wychodzi mi 1 i powyżej 180,5.
Powodzenia
Trochę mniejsze kursy ale wydaje mi się, że powinno wpaść:

MKS Będzin - Bielsko-Biała 3:1
powyżej 3,5 seta 1,56 eFortuna

Bielsko-Biała -13,5 1,55 eFortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
C 226,2K

czary-mary

Użytkownik
Będzin - BBTS Bielsko-Biała @ 4,20 Bielsko-Biała STS

Powiem tyle, kiedy jak nie teraz? Bielsko bierze ten mecz. Skład mocny jak nigdy, a tutaj 8 spotkań, 8 porażek. Ale zobaczmy z kim grali, same potęgi naszej ligi. Teraz nadchodzi czas na wyśmiewane Bielsko. A Będzin kto to? Typowy klub walczący o utrzymanie. Araujo i nic więcej. Rosjanie poprowadzą Bielsko do zwycięstwa. Tak mocnych zawodników jak Krikun i Tarasow dawno w BB nie było. Do tego podstawowy rozgrywający Australii Harrison Peacock. Te transfery w końcu muszą przynieść efekty. Niemożliwe jest przegrywanie wszystkiego. Po drugiej stornie siatki Będzin, który ostatnio przegrał z najsłabszym personalnie zespołem w lidze, czyli Kielcami. Skoro nie potrafią wygrać takiego meczu, to dzisiaj też będą zbierać baty. O utrzymanie powalczy BBTS, Będzin, Kielce i Bydgoszcz. Inne zespoły poza zasięgiem. Składy wyrównane ze wskazaniem na BB. Kursy natomiast kosmicznie rozbieżne. 9 spotkanie Bielska i w końcu zwycięstwo.
 
C 57

cerebrum

Użytkownik
Co dzisiaj Panowie sądzicie o Bydgoszcz - Zawiercie ? Beniaminek w końcu faworytem, ostatnio 3 pięcio setówki w roli underdoga. Niektóre troszkę frajersko przegrane ,punktów mogli mieć troszkę więcej. Personalnie skład wydaje się lepszy po stronie beniaminka, ale czy są aż takim faworytem na wyjeździe ? Do tej pory Zawiercie zagrało tylko 1 mecz na wyjeździe gdzie przegrali 3-2 z Lubinem, który grał bez Kaczmarka. Reszta meczu u siebie w małej hali gdzie mają dodatkowy handicap. Wszystkie mecze grali z czubem tabeli, teraz przychodzi łatwiejszy przeciwnik wiec powinno być z górki teoretycznie, ale to tylko spotkanie dolnych rejonów plus ligi. Wydaje mi się , że wynik 3-1 jak i 1-3 jest możliwy więc szedł bym w stronę jakiegoś overa.
1,34 na over 3,5 seta na dokładkę do jakiegoś trebelka w fortunie.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Ja osobiście daje na over w tym spotkaniu... Zawiercie to dalej jest beniaminek, który nie jest niewiadomo jaki mocny...
Bydgoszcz też ma w swoim klubie siatkarzy, którzy potrafią grać... Po 1 secie powinny obie drużyny zdobyć.
over 180,5 1,66 eFortuna
powyżej 3,5 seta 1,34 eFortuna

Bydgoszcz - Zawiercie 3:0
Mogłem jednak dać na Bydgoszcz handi tak jak pierw myślałem... No trudno
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Kolega Zibi pewnie nie ma czasu na analizy ale ja mogę pomóc,znam Zibiego już kupę czasu,nie chce mi sie liczyć ale będzie ze 3 tygodnie i wiem co miał na myśli,no dobra do tematu,a więc tak Zibi myśli że Szczecin wygra ale nie bedzie to takie pewne i wysokie zwyciestwo,Kielce pewnie powalczą aczkolwiek na wygraną szans raczej nie mają,może 1 secik ale to wszystko.
Pomogłem daj reputkę,no w sumie to pół dla mnie a pół dla Kolegi.
Powodzenia
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Kto to jest Szczecin by byli faworytem po 1,15 u siebie.
Tez te dwa typy -1,5s i +15,5pkt prawie że przeciwstawne, wiadomo ze moga wejsc oba ale to lepiej w kazdym secie grac overa czy cos.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Indykpol AZS Olsztyn 3:2
Olsztyn +15,5
1,65 forBET
1 i powyżej 171,5 2,50 1xbet

Oczywiście faworytem są gospodarze i to nie ulega wątpliwości... Ja natomiast widzę walkę w tym spotkaniu i możliwe, że nawet 1 set ugrany przez gości...
Okey, nie wyszedł im mecz z Resovią przegrany 0:3 ale narazie to był jedyny mecz gdzie nie ugrali nawet 1 seta więc widać, że ta drużyna jest w miarę poukładana i te mecze są dość na równym poziomie a nie tak jak niektóry drużyny, że zagrają 1 spotkanie bardzo dobrze następne jest fatalne... Dlatego właśnie ta powtarzalność może ich doprowadzić do 1 seta a jeśli nie to nie wydaje mi się aby przegrali więcej jak 15 punktami.
Na pewno mają zawodników aby powalczyć...
O ZAKSIE nie będę zbyt dużo mówił bo każdy wie kto zna się na siatkówce, że są mega mocni i wygrają za pewne to spotkanie.
Jeśli miałbym typować dokładny wynik to jednak 3:1​
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
Z 563

zenek225

Użytkownik
Wobec absencji Wlazłego Katowice maja szansę coś ugrać w sobotę ?
No nawet z Wlazłym to tego seta Katowice miały by szanse ugrać. Skra teraz na mocniejszej siłowni szykują się na maraton grudniowy. Co do absencji Wlazłego to tak: odpada Skrze podwójna zmiana. Zagrywkę Romać ma mocną i regularną także tutaj straty nie będzie, blok podobny, w ataku różnica powinna być widoczna. Aczkolwiek Skra u siebie do tej pory seta nie straciła. Łomacz fajnie prowadzi grę w meczu z Warszawą praktycznie wszyscy równo punktowali: skrzydłowi i nawet środkowi. I w każdym spotkaniu zwłaszcza u siebie jest podobnie. Brak Wlazłego to na pewno osłabienie ale Romać to nie jest jakiś bardzo słaby atakujący. A jeśli Skra utrzyma przyjęcie to Łomacz będzie sobie w stanie ustawić grę. I dodać trzeba ,że w końcu b.dobre zawody zagrał Ebadipour(MVP z Zawierciem).
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
ju pół roku piszem sobiem, ze nie tknę tej patoli z plus ligi i się kończy tak samo, to chyba nawet tenis nie jest tak ułomny pod warunkiem, ze wcześniej nie pohandlują.
Masz na myśli Espadon? Wiem że po meczu ale Bielsko wkoncu musiało wygrac, a kiedy jak nie u siebie ze słabym Szczecinem po dalekiej podrozy ?
 
staryczlowiekimoze 670

staryczlowiekimoze

Użytkownik
Masz na myśli Espadon? Wiem że po meczu ale Bielsko wkoncu musiało wygrac, a kiedy jak nie u siebie ze słabym Szczecinem po dalekiej podrozy ?
Espadon przelał czarę goryczy bo, już nie pierwszy raz mi się taka muka przytrafila w plus lidze hehe, trochę poczytałem popatrzyłem posłuchałem i do dubla dorzuciłem, nie ma jednak nic gorszego jak dorzucić coś do dubla na podbitke, zostanę przy dwóch dyscyplinach i żadnych podbitek hehe.
 
shake7 56

shake7

Użytkownik
Widzicie dzisiaj jakies szanse Aluronu? Nie powiem bo kurs zachęca, tylko te końcówki i serie straty punktów bezmyślnych.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom