>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

9 kolejka PlusLigi (9-13.11.2017) + 1 mecz 13-tej kolejki

Status
Zamknięty.
S 5

saviol

Użytkownik
Widzicie dzisiaj jakies szanse Aluronu? Nie powiem bo kurs zachęca, tylko te końcówki i serie straty punktów bezmyślnych.
Jak dla mnie można próbować, ale najlepszą opcją wydaje się Over 3,5 seta .
Oba zespoły grają nie równo Onico na papierze zdecydowanie mocniejsze, ale nie wszyscy jeszcze są w formie np. Włodarczyk, Vernon. Zawiercie u siebie potrafi grać, bardzo dobra atmosfera na trybunach im w tym bardzo pomaga. Dzisiaj powino byc podobnie wkońcu przyjeżdża 2 mistrzów swiata wiec powinien być komplet na trybunach.
Resovia - Radom (+11,5pkt) 2,29
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
power30 18K

power30

Forum VIP
Panowie co sadzicie o jakims handi pkt w strone gks albo over 175,5?
Właśnie opcjonowałbym za typem over 3,5 seta. Kurs dość przyzwoity, a brak Wlazłego to jednak spora strata. Romać może ma i fajną zagrywkę, ale w ataku nie jest zbyt regularny. Katowice jak na razie spisują się bardzo dobrze. Choć nie grali z topem, to żadnym zespołem nie przegrali w trzech setach. Parę dni temu Zawiercie było bliskie ugrania seta, a Katowice to aktualnie półka wyżej.
over 3,5 seta @ 1,61 Pinek
 
Z 563

zenek225

Użytkownik
Skra dzisiaj zacznie z Lisinacem, Bednorzem i Piechockim na ławce. Overy w tym meczu powinni pokryc
Radom też 3-0 od Reski nie powinien dostać, cały tydzień trenują już z drugim rozgrywającym to powinna ta ich gra już troche lepiej wyglądać. Aż tak wielkiej różnicy tam na pewno nie ma. Nawet mnie nie zdziwi jak Radom wywiezie jakieś punkty z Rzeszowa.
Zawiercie dzisiaj też może coś ugrać z Wawką. Seta moim zdaniem na pewno wezmą. Ze Skra pokazali solidną siatkówke. Zreszta caly czas grają solidnie brakuje małych detali.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Kielce - Trefl Gdańsk (-2,5 seta) typ 2 kurs 1.85

Jeśli chodzi o Gdańsk to nie ma się co dużo rozpisywać zespół gra świetną siatkówkę przegrał jedynie z Espadonem oraz Katowicami. Wygrał z Olsztynem w meczu wyjazdowym w tie-breaku. Zwycięstwo w Rzeszowie w 3 setach. U siebie zwycięstwo w 3 setach z Będzinem. Na wyjedzie zwycięstwo z Jastrzębskim Węglem w tie-breaku. Została jeszcze do pokonania z silniejszych zespołów ZAKSA i myślę że są w stanie grać z nimi na najwyższym poziomie. Dzisiaj typuje wynik który myśle że zakończy się w 3 setach. Kielce u siebie jak i na wyjezdzie gra bardzo słabo wręcz same porażki. Ostatnio wygrali u siebie z Będzinem w 4 setach. Z Szczecinem porazka w 3 setach,Katowicami równiez w 3 setach, Warszawa i Bydgoszczą także w 3 setach. Myślę że spokojnie tutaj zespół z Gdańska bez straty seta wywiezie całą pule.Pozdrawiam trzymajcie się.

Jeżeli chcecie kolejnych typów reputkujcie ,myślę że podbijemy w tym miesiącu do 500 ???? Bardzo to motywuję do dalszej pracy.Pozdrawiam i liczę na Was.Trzymajcie się.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
Z 563

zenek225

Użytkownik
Gdańsk dzisiaj nie powininen stracić seta. Gra zaczyna wyglądać coraz lepiej. Sanders coraz lepiej się zgrywa z zawodnikami. Mika łapie coraz lepszą dyspozycję. Różnica między obiema ekipami ogromna.
Olsztyn powinien sobie poradzić za 3pkt z Lubinem. Lubin dalej bez Tahta także z tymi lepszymi ekipami raczej nie powalczą zwłaszcza na wyjazdach. Gra Olsztyna wygląda całkiem solidnie chociaż zdarzają się spotkania gdzie lewe skrzydło gra bardzo słabo w ataku. Świetnie wygląda na środku Kochanowski a Woicki nie boi mu sie wrzucać piłek pod ręke nawet z 3 metra. Seta myślę ,że Lubin weźmie zwłaszcza jak Kaczmarek odpali(z Resovia w 1secie 11/12 w ataku i seria na zagrywce) no ale sam meczu nie wygra. Zwłaszcza ,że już coraz więcej ekip widzi ,że Kaczmarek jest pierwszą opcją w ataku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Indykpol AZS Olsztyn - Cuprum Lubin 3:0
3:1
3,10 eFortuna

W tym meczu wchodzę tylko w ten typ, reszta jakoś mnie nie zachęca a kurs na gospodarza strasznie niski. Oczywiście jest faworytem, w dalszym ciągu Lubin osłabiony, Kaczmarek już do gry ale Taht chyba nie. 1 set Lubin wyciągnąć powinien dlatego taki a nie inny typ. H2h też pokazuje, że ten wynik często pada w meczach obu drużyn.
 
M 17

mariuszkaka88

Użytkownik
Dzisiaj i jutro są rozgrywane mecze Plusligi jakiś zaległych kolejek. Jako, że nie został utworzony osobny temat, nie stanie się chyba nic złego jak wpisze tu ????

Bielsko-Biała - Bydgoszcz
Typ: 2
Kurs: 1,72 eFortuna

Bielsko ostatnio w końcu odpaliło. Brawo!! Łukasik otrzymał ostatnio więcej szans na grę, pociągnął zespół i wygrali z równo grającym w tym sezonie Szczecinie. Jednak uważam, że nie od razu Kraków zbudowano. Oczywiście będą oni punktować, ale wydaje mi się, że w dzisiejszym spotkaniu będą jednak jeszcze musieli uznać wyższość zespołu przyjezdnego. Bydgoszcz też co prawda nie jest jakimś potentatem, ale zostawili bardzo dobre wrażenie po ostatnim wygranym 3-0 meczu z Zawierciem. Bardzo spokojna gra, dużo podbitych piłek, brak seryjnie traconych punktów. Gryc, Ananiew, Szalacha, myślę, że oni zrobią różnicę a drużyna Łuczniczki okaże się zwycięska.
Skra - Lotos
typ: 1
Kurs: 1.55 eFortuna

Nie wiem czy po kontuzji zdąży już zagrać M.Wlazły. W przypadku jego absencji jest to dość poważne osłabienie zespołu z Bełchatowa. Jednak potencjał tkwiący w reszcie zespołu, własnej hali, w której w poprzednim sezonie zanotowali 15 wygranych na 16 meczy w sezonie zasadniczym. W tym sezonie bilans w setach w siebie 18-0! Także myślę, że sama statystyka skłania już do postawienia w stronę gospodarzy. Moim zdaniem i tak na większości pozycji Bełchatowianie mają lepszych zawodników, no może oprócz atakującego, jeśli nie zagra Wlazły. Jeżeli chodzi o Lotos: bardzo ciekawy zespół w tym roku, mocno ofensywne skrzydła. Bardzo dobre występy na wyjazdach. Liczę natomiast, że w Bełchatowie już polegną
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
BBTS Bielsko Biała - Bydgoszcz (Handicap -1.5 seta) kurs 2.54 typ Bydgoszcz

Analiza:
Zacznę od zespolu z Bydgoszczy ogladalem caly mecz z Zawierciem i nie moglem sie nadziwic doslownie wszystko funkcjonowało i pewne zwyciestwo 3-0.Ostatnia porazka z Jastrzebskim i Skra oraz z ZAKSA gladko w 3 setach ale jak wiemy sa to czolowe zespoly w naszym kraju. Pewne zwyciestwo z Kielcami w 3 setach. Wroce do meczu z Zawierciem po prostu wszystko funkcjonowało zagrywa,blok,przyjecie.Znakomicie zagrał rozgrywajacy Goas. Licze na pewne zwyciestwo Bydgoszczy w 3 setach maxymalnie w 4 setach.
Jesli chodzi o Bielsko promyk nadzieji jest na dobra gre po ostatnim zwyciestwie ale porazka z Bedzinem w 4 setach i Katowicami oraz porazka w 3 setach z Warszawa oraz ZAKSA nie wydaje mi sie ze dzisiaj sa w stanie ugrac 2 sety z dobrze grajaca Bydgoszcza.Dla mniej lubiacy ryzyko polecam zagrac na czysta dwojke.Pozdrawiam trzymajcie sie.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Bielsko Biała - Bydgoszcz 3:0
powyżej 176,5
1,50 eFortuna
powyżej 183,5 1,84 eFortuna
Bielsko nareszcie wygrała swoje spotkanie i to z nie byle jakim przeciwnikiem bo mocnym Szczecinem 3:2 a dziś mogą pójść za ciosem... przeciwnik w ich zasięgu.
Bydgoszcz 3 wygrane - 3:0 z Zawierciem, 3:0 z Kielcami i 3:1 z Katowice i to tyle... reszta meczy przegranych praktycznie bez walki.
Nie jestem w stanie powiedzieć kto wygra ale walka na pewno będzie - jest to mecz o 6 punktów.
Stawiam na over punktowy w tym meczu możliwe, że obejrzymy nawet tie break.
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Byly momenty faktycznie ze zagrywka z Bydgoszczy nie byla taka rewelecyjna ale z setu na set nie wygladało to zle. Zagrali naprawde dobry mecz.
16 zagrywek zepsutych, 0 asów, rywale 59% pozytywnego przyjęcia, 31% perfekcyjnego, bez błędu w przyjęciu. Dla porównania z Jastrzębskim 7 asów przy 12 popsutych, a procenty po stronie rywala podobne. Ja nie wiem, gdzie Ty widziałeś super zagrywkę, ale nawet statystyki tego nie potwierdzają. Bydgoszczanie wygrali ten mecz atakiem + olbrzymią ilością błędów Zawiercia (rywale oddali im 25 punktów).
Samego typu nie neguję, być może BBTS jest w stanie również popełnić tyle błędów, być może Bydgoszcz jest w stanie jeszcze się podciągnąć (24 punkty oddane JSW za darmo), ale pisanie analizy pod typ strasznie mnie mierzi i musiałem zareagować.
P.S. Przyjęcie na poziomie 52% i 21% w wykonaniu Bydgoszczy to też nie jest IMO jakiś rewelacyjny poziom.
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Napisał -&gt; Rodzyn7
16 zagrywek zepsutych, 0 asów, rywale 59% pozytywnego przyjęcia, 31% perfekcyjnego, bez błędu w przyjęciu. Dla porównania z Jastrzębskim 7 asów przy 12 popsutych, a procenty po stronie rywala podobne. Ja nie wiem, gdzie Ty widziałeś super zagrywkę, ale nawet statystyki tego nie potwierdzają. Bydgoszczanie wygrali ten mecz atakiem + olbrzymią ilością błędów Zawiercia (rywale oddali im 25 punktów).
Samego typu nie neguję, być może BBTS jest w stanie również popełnić tyle błędów, być może Bydgoszcz jest w stanie jeszcze się podciągnąć (24 punkty oddane JSW za darmo), ale pisanie analizy pod typ strasznie mnie mierzi i musiałem zareagować.
P.S. Przyjęcie na poziomie 52% i 21% w wykonaniu Bydgoszczy to też nie jest IMO jakiś rewelacyjny poziom.
Rozumiem krytykę przyjmuję. Trochę racji masz faktycznie ponieważ statystyk okłamać się nie da. Mimo tego polecam pograć na Bydgoszcz.Pozdrawiam
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Przepraszam wszystkich za typ w stronę Bydgoszczy myślałem ,że są w stanie więcej ugrać w tym meczu. Jutro kolejne mecze myślę ,że zamażemy dzisiejszą plamę. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Resovia - Zawiercie (Handicap +2.5 seta) typ 2 kurs 2.25 Totolotek
Zacznę od Zawiercia ,które w tym meczu według mnie są w stanie powalczyć o jakąkolwiek zdobycz punktową ,a co za tym idzie ugranie seta. Dużym atutem dla Zawiercia jest niesamowita waleczność. Ostatnie spotkania wykonaniu zespołu Zawiercia to 5 porażek z rzędu. Ostatni pojedynek co prawda przegrany ale po 5-setowym pojedynku z ONICO Warszawa. Przegrana po 3 setowym pojedynku z Skra,Bydgoszcza,Jastrzębskim i Treflem. Świetne spotkanie z Czarnymi ,ale niestety przegrane po 5 setowym pojedynku również przegrany mecz po 5 setowym pojednek z Cuprum. Zwycięstwo z rewelacją rozgrywek Olsztynem w tie-breaku. Jak widać zespół Zawiercia lubi urwać czołowym zespołom sety i myślę. że jutro powalczą i przywiozą z Rzeszowa przynajmniej punkt.
Jesli chodzi o Resovie zwycięstwo w 4 setowym pojednynku z Radomiem. Zwycięstwo po słabym meczu Resovii w tie-breaku,przypominam że Cuprum grał w tym meczu bez Tahta i Guni. Wygrana w 3 setowym pojedynku z Olsztynem. Gładka przegrana z Treflem. Jak widać zespół z Resovii nie gra swojej siatkówki z sezonów ubiegłych. Myślę że warto jutro wejść grubiej w ten typ i zagrać handi +2.5 seta na Zawiercie. Polecam kurs godny zagrania. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom