>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

9 kolejka PlusLigi (9-13.11.2017) + 1 mecz 13-tej kolejki

Status
Zamknięty.
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Kielce - Bielsko-Biała 2,00 Totolotek 2:3
Bielsko Biała powyżej 91,5 1,72 eFortuna
Mecz już w trakcie ale jest 1 set 8:7 i zgadzam się w pełni z Gliwiczanin... Również stawiałem na wygraną gości po fajnym kursie .. Zbytnio czasu nie miałem wcześniej aby podać ale Gliwiczanin wszystko fajnie napisał, podpisuję sie pod tym.
Pozdrawiam.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Pierwsze 2 typki weszły więc idziemy za ciosem... Jutro będzie coś więcej napisane a dziś podam suche typki.
Czarni Radom - Olsztyn 3:0
Radom
2,78 eFortuna
Radom +1,5 seta 1,94 eFortuna
Radom +85,5 1,74 eFortuna
Radom +5,5 2,15 eFortuna
Radom i powyżej 182,5 5,10 1xbet
W tym spotkaniu na pewno idę w stronę gospodarzy, na pewno lekko zagram na zwycięstwo gospodarzy a grubiej wejdę w +1,5 seta i jakiś overek.
Radom dużo lepiej gra niż początkiem sezonu a Olsztyn gra dużo słabiej na wyjazdach..
Jeśli chodzi o Radom to są grają tam zawodnicy dobrzy, może jeszcze nie do końca zgrali się ze sobą ale z meczu na mecz wygląda to coraz lepiej, ja przynajmniej tak to oceniam bo wyniki są gorsze od gry. Tacy siatkarze jak Żaliński, Filip, Fornal czy Ziobrowski nie odstają dużo od ekipy Olsztyna. Ich hala to także plus dla nich bo na tej hali gra się specyficznie i to pokazywali w poprzednim sezonie... w tym może jeszcze nie jest to do końca ich gra ale ja wierzę w to, że dziś powalczą z Olsztynem, który gra w kratkę czasem potrafi też zagrać wielkie nic.
Myślałem, że dziś wybiorę jeszcze coś ... ale nic nie wpadło mi w oko a na Katowice już nie opłaca się grać po tak niskim kursie.
Chociaż jeszcze mam 2 typki na mecz
GKS Katowice - Aluron Virtu Warta Zawiercie 0:3 Ale Katowice dało du....
Katowice +4,5 1,47 forBet
Katowice -4,5 1,90 forBet

No w tym pierwszym zakładzie to forBet chyba sobie zaspał a ja z tego skorzystam, do dubla idealny typ zaś ten drugi także wydaje się być fajną opcją. Stawianie po kursie 1,4 na gospodarza nie widzę sensu ale już po 1,90 że wygrają 5 punktami jest fajną opcją.
To, że Katowice są faworytem w tym meczu to widać, ale że aż tak kursy spadły to nie spodziewałem się ... Zawiercie ma takie przestoje, że potrafią przegrać jakiegoś seta wysoko i właśnie na to liczę w tym meczu, jeśli nawet Katowice wygrają te 3:1 to uzbierają te 5 punktów przewagi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
ONICO Warszawa - Jastrzębski Węgiel
Bukmacher: Totolotek
typ Jastrzębski Węgiel @1.75


Analiza:
Zacznę od Jastrzębskiego Węgla ,który na ostatnie pięć spotkań przegrał jedynie jedno z Olsztynem w trzech setach. Wszystkie cztery spotkania wygrane w 3 setach z Bydgoszcza,Omonia x2,Cuprum. Jastrzębski gra rewelacyjną siatkówkę. Myślę że Jastrzębski jest lepszym zespołem od ONICO i zwycięża jutro zdecydowanie. Trio Muzaj,Oliva,Kampa myślę że są czołowymi siatkarzmi ekipy z Jastrzębia i to oni udźwigną jutrzejszy ciężar.
Jeśli chodzi o Warszawę Zwycięstwo w tie-breaku z Zawierciem. Przegrana w trzech setach ze Skrą i w czterech z ZAKSĄ. Zwyciestwo w trzech setach z Bielskiem i Kielcami. Porażka z Espadonem w trzech setach i Będzinem w tie-breaku. Te wyniki satysfakcji nie zawierają. Z wyróżniający Włodarczyk oraz Kwolek. Myślę ,że to zdecydowanie za mało na Jastrzębski Węgiel.Ostatnie wyniki niezadowalające. Myślę ,że jutro Jastrzębski mimo wyjazdu do Warszawy pokusi się o zwycięstwo. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Hm... Szczerze wydaje mi sie, że dziś będą zacięte mecze w Polskiej jak i we Włoskiej lidze... Zastanawiam się nad samymi overami w 5 meczach ... Oczywiście mówię o tych 2 w Plus Lidze bo nie wydaje mi się, żeby któryś z tych meczy zakończył się w 3 setach ... Warszawa u siebie powalczy na pewno a Cuprum po gorszym okresie na pewno będzie chciał powalczyć z Gdańskiem który pokazał się ostatnio ze słabej strony w meczu ze SKRĄ
 
Z 563

zenek225

Użytkownik
Prawdopodobnie dla Tahta już jest po sezonie. Także Gdańsk dzisiaj powinien za 3pkt wygrać. Gdańsk mimo porażki 0-3 ze Skrą nie grał tak fatalnie. Przegrali przez przestoje. Ebadipour w 2 secie miał mega serie na zagrywce. W pierwszym secie po słabym początku grali dalej jak równy z równym. Lubin bez Tahta to zupełnie inna ekipa.
 
sokrates 1,7K

sokrates

Użytkownik
Weźcie pod uwagę że Trefl grał ostatnio bez Miki , a JSW bez Muzaja. Jeden kontuzja , drugi choroba, czy dziś są gotowi do gry, zobaczymy....
 
S 182

szczur-89

Użytkownik
Onico Warszawa - Jastrzebski Wegiel
over 183,5
1,85
Totolotek
Warszawa powinna powalczyc u siebie, wedlug mnie moga nawet to wygrac, sklad i nazwiska maja. Jak do tej pory bardzo faluja ale wkoncu musza odpalic tym bardziej ze rywal ciekawy i graja u siebie. Jastrzebski rowniez jest nieprzewidywalne, potrafia zagrac dobre spotkanie ale zdarzaja im sie duzo gorsze, graja slabiej niz w poprzednim sezonie. Nie wiadomo czy Muzaj po chorobie bedzie w pelni sil, Oliva tez slabiej ostatnio wyglada.
4 sety powinnismy dzisiaj zobaczyc, over 183,5 jak najbardziej do gry.
Cuprum - Trefl Gdansk
WPDPS 1:1 (wynik po dwoch pierwszych setach)
1,85
Totolotek
Cuprum bez Tahta, Kaczmarek i spolka u siebie tanio skory nie sprzedadza. Na 2-3 sety sily im wystarczy. Pierwsze sety graja bardzo dobrze, Trefl po laniu w Belchatowie powinnien to wygral ale latwo nie bedzie, nie wiadomo co z Mika. Czym dluzej bedzie trwal mecze tym maja wieksze szanse na koncowy sukces. Jednak musza poprawic przyjecie libero Gdansk bedzie celowane i Szalpuk bedzie musial pomoc na tej pozycji. Typ troche niekonwencjonalny ale licze, ze po 2 setach bedzie po 1:1.
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Chyba pójdę w strone warszawy. Przemawia nade mna handi wlasnej hali to jest bardzo wazne czy koncowych pilkach w secie. Plova kratka muzaj nawet ciągnie
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Ja wchodzę w tych 2 meczach w overy jak pisałem wczoraj...
Lubin bez Tahta ale bez niego gra juz jakiś czas i także bez niego powalczyli z Resovią 2:3 ... a Gdańsk nie zagrał źle ze SKRą? No dla mnie to Oni zagrali bardzo źle więc seta jak najbardziej Lubin wywalczyć powinien
Drugi mecz to 50/50 z lekkim wskazaniem na gości. Lecz po 1 secie powinni obie zdobyć.
 
Z 563

zenek225

Użytkownik
Gdansk dzisiaj ma zagrać dalej bez Miki ale Ferens nie jest tragiczny.
zibi16 Gdańsk nie zagrał tragedii ze Skra. Po pierwsze Skra u siebie i ogólnie jest bardzo mocna, dla mnie obok Zaksy najlepsza ekipa i to zdecydwoanie ta dwójka jest lepsza od pozostałych ekip. Pierwszy set Gdańsk po fatalnym początku doszedł Skre i grali równo. W drugim secie Ebadipour trafił mega serie na zagrywce. A Lubin jak już wspomniałem bez Tahta to jest zupełnie inna ekipa. Dużo słabsza z Tahtem byli na 2miejscu w tabeli a teraz notują spadek w dół i już są na 10miejscu. To pokazuje ile znaczy dla nich Taht
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
zenek masz racje. Kaczmarek tez gra w kratkę przy pilkach setowych ręka nie idzie tak jak trzeba, na lewym tez za bardzo nie ma kto kończyć. Masny na pewno tak pogra ze ugraja z seta albo nawet dwa. Wychodzi na to ze lotos powinien wygrac

edit
z 8--&gt;15 na 26&lt;---24 masakra
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
zibi znow sie nakreciles na jsw tak samo jak w olsztynie
A gdzie Ty widziałeś, że napisałem, że stawiam na Jastrzębskiego ? Bo nie rozumiem Twojego wpisu ??
Gdansk dzisiaj ma zagrać dalej bez Miki ale Ferens nie jest tragiczny.
zibi16 Gdańsk nie zagrał tragedii ze Skra. Po pierwsze Skra u siebie i ogólnie jest bardzo mocna, dla mnie obok Zaksy najlepsza ekipa i to zdecydwoanie ta dwójka jest lepsza od pozostałych ekip. Pierwszy set Gdańsk po fatalnym początku doszedł Skre i grali równo. W drugim secie Ebadipour trafił mega serie na zagrywce. A Lubin jak już wspomniałem bez Tahta to jest zupełnie inna ekipa. Dużo słabsza z Tahtem byli na 2miejscu w tabeli a teraz notują spadek w dół i już są na 10miejscu. To pokazuje ile znaczy dla nich Taht
Ale ja nie napisałem, że zagrali tragicznie ...Tylko, że zagrali źle... Po 1 sam wspomniałeś, że początek 1 seta miał fatalny a SKRZE już grało się łatwiej i mogli pozwolić sobie na lekkie rozluźnienie... Po 2 Ebadipur trafił mega serie... ok trafił ale to przyjmujący Gdańska nie potrafili jej przerwać... więc dla mnie to jest słaby meczi tyle, Każdy ma swoje zdanie i to szanuję.
A Lubin bez Tahta wiadomo, że traci.. Tak samo jak bez Wlazłego tracila SKRA a jednak poradziła sobie bez problemów z Gdańskiem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom