>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

9 Kolejka Premier League (20-22 październik)

Status
Zamknięty.
lukas88 283,4K

lukas88

Forum VIP

20.10. 21:00 West Ham Brighton
21.10. 13:30 Chelsea Watford
21.10. 16:00 Huddersfield Manchester Utd
21.10. 16:00 Manchester City Burnley
21.10. 16:00 Newcastle Crystal Palace
21.10. 16:00 Stoke Bournemouth
21.10. 16:00 Swansea Leicester
21.10. 18:30 Southampton West Brom
22.10. 14:30 Everton Arsenal
22.10. 17:00 Tottenham Liverpool

----------------------------------------------------------------------------------------------------
21.10.2017 g. 16.00 Manchester City - Byrnley
Typ: 2 (+3)
Kurs: 1,75
Pinnacle
Stawka 9/10

Kursy na powyższe spotkanie powaliły mnie na kolana. Kurs 1,10 na City to dla mnie totalne nieporozumienie, pomijając fakt że Burnley to zespół, który niesamowicie mobilizuje się na zespoły z czołówki, to wystawianie tak śmiesznego kursu w tak wyrównanej i nieprzewidywalnej lidze jak Angielska jest nieporozumieniem. Nawet 5 zł bym nie postawił na City po takim kursie.
Wracając do typu, City owszem w gazie bo po 8 kolejkach mają 22 punkty i bilans bramek 29-4!!! Jednak tak jak wspomniałem Burnley potrafi grać z zespołami z czołówki, w tym sezonie ugrali punkt na Anfield Road z Liverpoolem oraz na Wembley z Tottkami (v-ce mistrz Angli) oraz pokonali na Stamford Bridge mistrza Anglii czyli Chelsea, co jest nie lada osiągnięciem.
Poza tym każda seria się kiedyś kończy, a City notuje 6 ligowych zwycięstw z rzędu i spodziewam się że autobus zespołu gości może napsuć krwi podopiecznym Guardioli. Nawet jeśli City wygra to spotkanie to nie sądzę aby był tam spektakularny wynik. Taki kurs na handi +3 to promocja.

----------------------------------------------------------------------------------------------------
21.10.2017 g. 13.30 Chelsea- Watford
Typ: 1/1 HT/FT
Kurs: 1,95
18Bet
Stawka 6/10

Uważam że Chelsea limit wpadek w ostatnim czasie wykorzystała, o ile porażkę z City można wrzucić w ryzyko, to blamaż z Cr. Palace bo inaczej porażki z ostatnim zespołem, który w poprzednich 7 spotkaniach nie strzelił nawet bramki i stracił 17 inaczej nazwać nie można. Poza tym w LM zremisowali wygrany mecz bo zespół tej klasy z takim taktykiem na ławce nie powinien wypuszczać z rąk prowadzenia 2-0 z którego zrobiło się 2-3.
Watford w tym sezonie zaskakuje, jednak nie mierzyli się na wyjeździe z nikim szczególnie silnym. Natomiast wynik na własnych śmieciach 0-6 z City idzie w świat.
Uważam że Chelsea zepnie pośladki i pewnie wygra spotkanie z przeciętnym przeciwnikiem.​
 
grzesznik 800

grzesznik

Użytkownik
Mój debiut na forum dedykuję West Bromwich. Kurs na zwycięstwo drużyny z Krychowiakiem w składzie to 4,27 (STS). 7 meczy bez zwycięstwa. Drużyna prowadziła w meczu z Leicester i mało co wygrali by na wyjeździe w tym spotkaniu. Widzę, że na wyjazdach nie mają tremy. Poradzą sobie z Southampton.
 
manioloafc 60

manioloafc

Użytkownik
Mój debiut na forum dedykuję West Bromwich. Kurs na zwycięstwo drużyny z Krychowiakiem w składzie to 4,27 (STS). 7 meczy bez zwycięstwa. Drużyna prowadziła w meczu z Leicester i mało co wygrali by na wyjeździe w tym spotkaniu. Widzę, że na wyjazdach nie mają tremy. Poradzą sobie z Southampton.
Niby Grzesznik, a nie pogrzeszyłeś wylewnością.
Co do samego spotkania, to wolałbym się wypowiadać wieczorem po konferencjach przedmeczowych menadżerów. Na chwilę obecną nie słychać nic o nowych urazach w ekipie Southamptonu ani West Bromu. Przede wszystkim obie drużyny są znane z dobrej organizacji gry w defensywie i tego, że raczej nie &quot;grzeszą&quot; wyczynami bramkowymi. Biorąc pod uwagę, że nie ma żadnych nowych urazów, to obie ekipy wyjdą na to spotkanie z bardzo mocno skrojonymi formacjami defensywnymi;
Bertrand - VVD - Yoshida - Cedric vs. Dawson - Hegazy - Evans - Gibbs, dodatkowo wspierani przed Barrego i Krychowiaka.
Jeżeli mam mówić coś na temat tego spotkania, to na pierwszy rzut oka ono wygląda jak typowe 0:0. Święci nie zaliczyli czystego konta od 3 spotkań mimo, że są znani z dobrej obrony. Z kolei WBA nie może wygrać od 7 spotkań i pomimo wspomnianego Krychowiaka, który notuję naprawdę przyzwoite występy, to nic specjalnego o ekipie Pulisa nie można powiedzieć. Reasumując wszystko, to zapowiada się spotkanie dwóch defensywnych ekip, w którym może się kompletnie nic nie wydarzyć. Jeżeli mam się podejmować typowania, to na pewno przesadzona jest teza czystej 2 w tym przypadku. Jeżeli mam coś proponować to jedno z dwóch;
Southampton - W.B.A, under 2.5 @1.56 ✅
Southampton - W.B.A, podwójna szansa 0-0 @1.67 ✅
Z mojej strony póki co tylko taka sugestia, która właściwie jest odpowiedzią na wcześniejszy post. Jakiekolwiek typy można grać dopiero po konferencjach, także najwcześniej wieczorem. Bo piątkowych spotkań nie mam w zwyczaju ruszać ;)
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Uważałbym z tą Chelsea. Ostatnie mecze kompletnie bez formy, pomysłu, widać zmęczenie i w końcu wychodzi wąska ławka. Coraz głośniej w mediach, że Conte &quot;stracił&quot; szatnię, wszystko przez jego intensywne treningi, których zawodnicy już mają dość. Morata, Kante, Moses - wszyscy w ostatnim czasie doznali kontuzji mieśniowych, do tego w meczu z Romą jakieś bóle odczuwali Luiz oraz Bakayoko. Będzie to ich 3 mecz w ciągu 7 dni i nie zanosi się żeby Conte dokonał większej rotacji. W środę grają w pucharze z Evertonem, więc tym bardziej na mecz z Watfordem wystawi swoją żelazną &quot;zajechaną&quot; jedenastkę. Z Crystal Palace (przypomnę, że przed meczem z Chelsea przegrali wszystkie 7 spotkań w lidze, a ich bilans bramkowy wynosił 0-17) zostali rozjechani i gdyby zawodnicy Hodgsona nie mieli problemu z wykończeniem to na 2-1 by się tam nie skończyło. Kolejny popis podopieczni Conte dali w meczu z Romą, gdzie prowadzili już 2-0 (nie sugerujcie się wynikiem, bo byli znacznie słabsi od Romy), mecz zakończył się remisem 3-3 i to jeszcze The Blues musieli gonić wynik. Dlatego w tym meczu gram przeciwko Chelsea i wierzę, że Watford spokojnie stać na ten remis.
Jak dla mnie warte gry. W środę złapałem jeszcze po 3.85, teraz jak widać kurs poleciał ostro w dół.
Remis lub Watford
@3.20 Unibecik ⛔⛔:⛔ 4-2, a Watford miał 1-2 i lepiej jak setke na 1-3 ????
 
_m_i_k_e_ 75

_m_i_k_e_

Użytkownik
Manchester City - Burnley
Zacznijmy od tego, że póki co Obywatele są najlepsi w lidze. Po 8 kolejkach mają uzbierane 22 punkty i co jasne, są liderami a dotychczasowy kalendarz nie był jakiś specjalnie prosty. Ekipa Guardioli jest w formie i nie ma co się z tym kłócić, ale zgadzam się z użytkownikiem lukas88 i też uważam, że z kursami na ten mecz jest coś nie tak. Burnley nie przestaje mnie zadziwiać. Szczerze mówiąc polubiłem ich w zeszłym sezonie za to jak dobrze potrafili grać u siebie i to właśnie w dużej mierze dzięki punktowaniu na Turf Moor się utrzymali. Ten sezon jest już całkowicie inny. Skład nieco się zmienił bo odeszli między innymi Keane i Gray ale nie powiedziałbym że są słabsi. Aktualnie zajmują 7. pozycję i zgromadzili tyle samo punktów co Chelsea, Arsenal oraz Liverpool. Dodatkowo drastycznie poprawili grę na wyjazdach, gdzie jeszcze nie przegrali a rywali mieli naprawdę mocnych. W 4 spotkaniach zgromadzili 8 punktów :
Chelsea 2:3 Burnley
Spurs 1:1 Burnley
Liverpool 1:1 Burnley
Everton 0:1 Burnley

Wiadomo, chyba nie grali jeszcze z drużyną tak silną jak City ale z drugiej strony widać, jak bardzo spinają się na teoretycznie mocniejsze ekipy gdy grają na wyjazdach. Do tego małym plusikiem który postawię przy tym zakładzie jest środowy mecz w Lidze Mistrzów ekipy Guardioli. Wiadomo, że kadra jest szeroka, ale z pewnością każdy wolałby podchodzić do kolejnych spotkań w pełni wypoczęty. Uważam, że Burnley jak najbardziej jest w stanie strzelić bramkę w sobotę a kurs co najmniej zachęcający.
Burnley strzeli bramkę @ 2.10 STS
 
karfus 88,6K

karfus

Użytkownik
Stoke - Bournemouth
typ: 1
kurs: 2.10 | sts
Mecz w dolnej części tabeli, gdzie zwycięzcę upatruję w ekipie gospodarzy. Obydwie drużyny do tej pory poniżej oczekiwań. Zwycięstwo ekipy Stoke typuje gdyż na swoim stadionie spisują się solidnie, pomijając lanie jakie dostali od Chelsea, ale w tym meczu nie mogło zagrać wielu defensorów, zanotowali dwa zwycięstwa z Arsenalem oraz Southampton oraz remis z ManU. Gdy weźmiemy pod lupę jak gra ekipa Wisienek na wyjeździe to widzimy 0 pkt oraz bilans bramkowy 1-7, wnioski nasuwają się automatycznie. Jeśli ekipa Stoke jest w stanie zremisować z rozpędzonym United oraz wygrać z Arsenalem to nie widzę powodów, by przegrali ze słabo spisującym się Bournemouth. Jeśli popatrzymy na składy to pod znakiem zapytania stoi występ Crouch&#39;a, Shaquirego oraz Martinsa Indiego, natomiast do jedenastki wraca Joe Allen. Ekipa gości to absencje Mings&#39;a, Brada Smith&#39;a i Frasera, oraz prawdopodobnie Wilsona, który jeszcze nie wrócił do pełni dyspozycji.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: West Ham United - FC Brighton &amp; Hove Albion
Typ: 1
Kurs: 1,84
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
W tym spotkaniu uważam, że wszystko zależy od tego jaką skutecznością popiszą się gospodarze. To, że West Ham będzie częściej w posiadaniu piłki, będzie stwarzał sobie więcej sytuacji i będzie kontrolował grę chyba nie ulega wątpliwości a wszystko zależy jak dzisiaj będzie ze skutecznością w kluczowych sytuacjach. Brighton zapewne będzie w pierwszej kolejności skupiał się na obronie i kontrowaniu przeciwnika. Kadrowo na papierze gospodarze mają większą jakość w zespole i ja dzisiaj im zaufam. Mam nadzieję, że nie będą razili nieskutecznością i nie pozwolą zespołowi Brighton na jakąś jedną albo drugą udaną kontrę. Oba zespoły w tabeli mają po 8 punktów ale West Ham takie mecze powinien wygrywać, bo kadrowo znacznie mocniejsi są od rywala. Jak napisałem wyżej wszystko zależy dziś od ich skuteczności ale ja im zaufam i postawię na ich wygraną ;)
Absencje w West Ham:
bramkarz Adrian (bez występu w tym sezonie), obrońca Collins (3 występy w tym sezonie), napastnicy Sakho (7 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i Carroll (5 występów w tym sezonie), pod znakiem zapytania stoi występ napastnika Chicharito (8 występów w tym sezonie, 3 gole na koncie, najlepszy strzelec w drużynie), który jednak powinien dzisiaj zagrać
Absencje w Brighton:
pomocnicy Kayal i Sidwell (bez występu w tym sezonie) i napastnicy Hemed (6 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie) i Baldock (bez występu w tym sezonie), pod znakiem zapytania stoi występ obrońcy Duffy (8 występów w tym sezonie)
⛔ 0-3
 
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
Huddersfield - MU
HA (-1.5) MU @ 1.75 fortuna

Mu teraz w lidze ma całkiem innego przeciwnika jak ostatnio więc gry defensywnej nie przewiduje bo ttaj nie ma się kogo bać . Ostatnie mecze czerwonych diabłow to 3 zwycęstwa i dwa remisy . Huddersfield okupuja drugą czesc tabeli .
Ciekawostka jest to , że gospodarze ostatnie raz strzelili bramke we wrzesniu czyli ponad miesiąc temu a goście ostatnia bramke w lidze stracili bramke dokładnie 09.09.2017 w wyjazdowym meczu z Stoke .
Mu w tym sezonie bedzie się biło o mistrza , napewno awansuje do playoff w LM , ten sezon pod wodzą Murinho naprawde bedzie dobry . Swietny transfer w ataku ale to juz kazdy wie : Lukaku , po za tym świetny Rashford ..
Beniaminek bedzie miał ciezki orzech do zgryzienia , wynik inny jak zwyciestwo przynbajmniej dwoma bramkami nie wchodzi w gre , poprostu nie wierze.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina PIłka nożna Anglia
Godz: 13:30
Spotkanie Chelsea-Watford
Typ; 1/1
Kurs 1.95
Buk Fortuna
Analiza: Ciekawie zapowiada nam się rywalizacja Londyńskiej Chelsey z zespołem Watfordu, gospodarze nie wygrali swoich 3 poprzednich spotkań w których zanotowali 2 porażki oraz 1 remis , w tym meczu naturalnie gospodarze są faworytem do zdobycia kompletu punktów ze znacznie Słabszym ( czego na chwilę obecną nie pokazuję tabela) zespołem Watfordu , który w tym momencie jest jedną pozycję wyżej od zespołu mistrza Anglii z sezonu poprzedniego. Gospodarze w tym meczu po prostu juz wygrac muszą, znów zagrają bez Kante co może być problemem , gościom lepiej do tej pory wychodziły spotkania wyjazdowe w których ugrali 10 punktów w 4 kolejkach, ale z takim rywalem jak Londyńczycy Watford się jeszcze nie mierzył na wyjeździe . Gospodarze mają bardzo dobry bilans z ekipą przyjezdnych do tej pory zagrali 7 spotkań w których 6 razy wygrywali i jeden mecz zakończyli podziałem punktów, myślę że tu od pierwszych minut meczu Chelsea przejmie inicjatywę i będzie chciała szybko strzelić bramkę, ostatnio szybko strzeliła 2 gole z zespołem Romy w Lidze Mistrzów co i tak nie pomogło w zwycięstwie, myślę że tutaj rywal jest co najmniej o klasę słabszy. Stawiam na wynik 1:0 po pierwszych 45 minutach rywalizacji, oraz 3:1 po końcowym gwizdku sędziego, myślę że goście bramkę zdołają tutaj strzelić.
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
West Ham win @1.90
Oczy zachodniego londynu skierowane są na Bilicia, jesli tutaj nie bedzie 3 pkt to sztab whu zacznie rozmowy z potencjalnymi nastepcami, tak czytalem... Licze na zwyciestwo młotów, to druzyna wlasnego terenu poki co i powinni podtrzymac dobrą dokową passe, bo naprzeciw underdog z brighton. Takie mecze west ham musi wygrywac, chcąc utrzymac sie w lidze. Kurs adekwatny, jak najbardziej wart wkladu 250pln ;)
 
manioloafc 60

manioloafc

Użytkownik
Chelsea - Watford, obie druzyny strzela bramke a ilosc bramek bedzie wieksza niz 2.5, typ tak @2.09
✅✅✅
Chelsea bez Kante. To jest właśnie główny powód dlaczego ma wpaść gol dla Watfordu. Watford leci sobie całkiem fajnie w tym sezonie, a odkryciem sezonu póki co jest Richarlison. Chelsea na pewno zmęczona, po pierwsze typ, że Conte nie ma za bardzo kim rotować, o czym sam mówił w wywiadach i już zaczyna wychodzić wąska kadra. Bakayoko w parze z Kante? Kosa. Bez Kante już takiej bajki nie ma. Chelsea gra mecze co 3 dni, już 3 piłkarzy miało przez to kontuzje mięśniowe. Na pewno dobrą informacją jest powrót do gry i od razu do formy Edena, który pokazał się z bardzo dobrej strony w meczu w środku tygodnia z Romą. Do tego oczywiście na szpicy Morata, który też wraca po urazie. Watford na pewno w tym sezonie jest sporym zaskoczeniem. Marco Silva robi tam niesamowitą robotę na chwilę obecną. W meczach Watfordu przede wszystkim wpada sporo goli, bo bilans po mają 13:13 po 8 meczach, co daje 3 średnią w lidze (3.3 gola na mecz). Nie ma co iść w niski kurs na Chelsea, tym bardziej, że są mocno zmęczeni, a Watford gra tylko w weekendy, więc nie zdziwiłbym się nawet, gdyby The Blues nie wygrali tego spotkania. No a linia bts/over 2.5 wygląda całkiem przyzwoicie ;)
Stoke - Bournemouth, obie druzyny strzela bramke a ilosc bramek bedzie wieksza niz 2.5, typ tak @2.09
✅✅✅
Tutaj to pewnie nie jeden będzie mocno zdziwiony typem. Bardzo trudny wyjazd dla Wiśni, bo wiadomo, Stoke to zawsze ciężki teren, o czym przekonał się m.in. w tym sezonie Manchester United. Niemniej goście w dzisiejszym spotkaniu muszę zagrać ofensywnie, bo sytuacja zaczyna robić się niewesoła. W ostatnich 2 spotkaniach nie zdobyli gola i powoli zaczyna się mówić o zagrożonej posadzie menadżera. Chociaż myślę, że tutaj póki co na tym stanowisku nic się nie wydarzy, to nie CP. Stoke ostatnio dostało baty 7:2 na Etihad, ale nie patrzyłbym na ten mecz jako główny powód typu w tym spotkaniu. Każdy wie co gracze Guardioli wyprawiają w tym sezonie. Kosmos. Z absencji; może nie zagrać Crouch, który narzeka na ból pleców, Shaqiri skręcił kostkę. Występ obu tych piłkarzy nie pewny i decyzje przed meczem. Nadal nie zagra Shaw, wyleciał też Indi. Pozytywem powrót do składu Allena. Teraz Bournemouth; na pewno Federici i Wilson poza składem, a nie wiadomo czy zagrają; Mings, Smith, Fraser. Co do samego spotkanie i jego przebiegu według mnie; Stoke powinno wygrać to spotkanie i w pierwszej myśli była czysta 1, ale zmieniłem zdanie. Wiśnie na przełamanie z golem, a potencjał jest - chociażby Defoe i King. Na bramce niestety Begovic i to zwiastuje gole dla Stoke, bo niezbyt wysoką formę prezentuje w tym sezonie nowy nabytek Wiśni. Z innej beczki - może to czas, żeby Boruc wskoczył między słupki?
Przypominam, że jeszcze jedna analiza ode mnie dot. meczu Southampton - WBA znajduje się wyżej w tym samym wątku ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
R 0

resk

Użytkownik
Chelsea - Watford ✅
Both Teams To Score: YES - 1.83 (Gamebookers)
Chelsea po 8 kolejkach 5. miejsce w lidze z bilansem bramkowym 13:8. W 6 meczach w tym sezonie zdobywali przynajmniej jedną bramkę. Nie udało się to tylko dwukrotnie z mocnymi: Arsenalem (u siebie) oraz Manchesterem City (u siebie). Natomiast w spotkaniach bezpośrednich z Watford w sezonie 16/17 wygrana na wyjeździe z Watfrod 2-1 oraz u siebie 4-3. O Chelsea się nie martwię, że nie strzelą gola. Mocna drużyna trochę pod formą, ale jednak to Chelsea.
Natomiast teraz trochę o Watford. 8 kolejek i 4 miejsce w lidze. Rewelacja tego sezonu Premiership. Bilans bramek 13-13. Jeśli weźmiemy tylko mecze na wyjeździe, to wygląda to tak: 4 mecze, 3. miejsce w lidze, 3 zwycięstwa, 1 remis i bilans bramek 8-3. Tak jak wyżej wspomniałem w H2H również w dwóch ostatnich meczach bramki dla Watford (Watford - Chelsea 1-2 oraz Chelsea - Watford 4-3). Ponadto według Betexplorer kursy na Watford w trendzie spadkowym.
 
R 10

rdkrdk

Użytkownik
Chelsea - Watford ✅
btts
Kurs: 1.76
Słaba dyspozycja drużyny Chelsea w ostatnich dniach, napięty terminarz, dodatkowe problemy w szatni, o których możemy przeczytać w różnych portalach. Wyniki pokazują same za siebie, że nie jest tak pięknie jak w zeszłym sezonie. Porażka z Crystal Palace, które pierwsze swoje 2 bramki w sezonie strzelili własnie Chelsea, 3 bramki stracone w meczu z AS Romą. Jednak trzeba pamiętać, że w Chelsea ma topowych piłkarzy i stać ich na strzelenie bramki Watfordowi. Jeżeli chodzi o gości mają swoje 5 minut, trener poukładał drużynę i kiedy jak nie dziś mają walczyć o dobry wynik z takim przeciwnikiem jak chelsea. Myślę, że stać ich na strzelenie jednej bramki. Gram bezpiecznie btts, nie chce ryzykować i grać w stronę watfordu, ponieważ nie grali jeszcze z tak powaznym przeciwnikiem w tym sezonie.
Stoke - Bournemouth⛔
typ 1
kurs: 2.18
Bournemouth zawodzi od początku sezonu, nikt nie spodziewał się tak słabego początku. Mają przed ostatnie miejsce w lidze, wyjazdy słabo wypadają, za to stoke jako gospodarz grają przyzwoicie. Wygrana gospodarzy z Arsenalem, remis z United, wygrana z Southampton. Zaliczyli jedną bolesną wpadkę z Chelsea(każdemu sie zdarza ???? ) Dodatkowym atutem jest motywacja graczy, którzy będą chcieli zamazać ostatnią porażkę na wyjeździe z Manchaster City, który jest w wielkim gazie. Taki mecz z Bournemouth jest idealną okazją, aby zrehabilitować się kibicom za ostatni pogrom
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Proponuję Arsenal czysto [@1.95 sts]✅
Kanonierzy również grali w czwartek w LE, tyle że zdobyli 3 punkty w Serbii grając praktycznie rezerwą podpartą może 4-5 zawodnikami nominalnie występującymi w pierwszej 11-tce. Toffees grali u siebie z Lyonem, powiedziałbym, że 1:2 dla gości to nie taka tragedia, biorąc pod uwagę ostatnie poczynania Evertonu, ale kolejny raz bramka po rzucie karnym to wszystko na co ich stać. Arsenal przyjedzie wg mnie po 3 punkty pozwalające wejść do pierwszej 5-tki, kosztem bodajże Chelsea (?). W każdym razie Kanonierzy po ostatniej wtopie (?) z Watfordem (powiedzmy, że wtopie po klasie drużyn, aczkolwiek Watford grał znacznie lepiej i zasłużył na win) będą chcieli dać kibicom powód do zadowolenia.
Everton gra u siebie i ... i szczerze mówiąc jest to tak istotne jak kontuzja Bielika. Ostatnimi czasy beniaminki potrafią grać lepiej wyjazdy niż Everton gry przed własną publiką i nie zapowiada się dziś na przełamanie, bo Arsenal na nich wsiądzie i znowu będą biegali przestraszeni, a szczerze wątpię, że kolejny raz zdobędą karnego.
Jeszcze typy takie już bardziej ryzykowne na czucie
DW 0:2 - @11.00 [STS]⛔
Obie druzyny nie strzela/ under 2.5 @2.35 [STS]⛔
Krótkie przemyślenia: Głupie czerwo Evertonu przypieczętowało wszystko, co prawda czucie zawiodło, ale typ główny siedzi jak w masło, więc uznam to za sukces ???? . Everton zaimponował mi lekko, że strzelili gola z gry, a tak poza tym tak jak pisałem, nic ciekawego ta drużyna nie prezentuje
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
17:00 Tottenham - Liverpool
over 2.5 gola @ 1.73
buk: bah

Niedzielne popołudnie wygląda na prawdę przyzwoicie i tak naprawdę ciężko zdecydować się, który mecz oglądać. W szlagierowym spotkaniu 9. kolejki Premier League poszukam goli. Tottenham jak i Liverpool to zespoły, które w tym sezonie walczą w LM i obie pokazały się w tygodniu z bardzo dobrej strony oraz zespoły, które chcą namieszać w lidze. Tottenham przed sezonem już zapowiadał, że w tym sezonie walczy o mistrzostwo, jednak żeby tak się stało musi wygrywać takie spotkania jak to dzisiejsze. O gole Tottenhamu nie powinniśmy się martwić, bowiem w świetnej formie jest ich napastnik Kane, który zalicza przynajmniej jedno trafienie w każdym spotkaniu. W zdobywaniu goli pomagają mu Alli oraz Eriksen, a cała trójka rozumie się bez słów. Pochettino ma powody do radości bowiem do gry gotowi są Ben Davies oraz Georges-Kevin Nkoudou. Danny Rose może natomiast zacząć mecz na ławce rezerwowych. Pomału do pełni zdrowia wracają również Erik Lamela i Mousa Dembele. Liverpool w ostatnim spotkaniu ligowym przeciwko United, był zespołem lepszym lecz nie potrafił umieścić piłki w siatce, a miał do tego kilka świetnych okazji. Swoją moc pokazali w spotkaniu z Mariborem aplikując rywalowi aż siedem goli. Tak wysoka wygrana na pewno poprawił nastroje piłkarzy. Mam nadzieje, że w tamtym spotkaniu nie wystrzelali się na kolejne spotkania i dziś strzelą minimum jedną bramkę. Na Wembley nie zobaczymy Sadio Mane, Adama Lallany i Nathaniela Clyne&#39;a. Do podstawowego składu najprawdopodobniej wrócą jednak Simon Mignolet i Joe Gomez. Mam nadzieje, że dzisiejszy hit nas nie rozczaruje, a piłkarze dadzą nam sporą dawkę emocji. Myślę, że w tym spotkaniu remis nie zadowoli żadną z drużyn i obie ekipy powalczą o trzy punkty.
Przewidywane składy
Tottenham: Lloris; Alderweireld, Sanchez, Vertonghen; Trippier, Davies; Dier, Winks; Eriksen, Alli; Kane
Liverpool: Mignolet; Gomez, Matip, Lovren, Moreno; Henderson, Wijnaldum, Can; Coutinho, Firmino, Salah
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Pisze z telefonu z pracy, wiec to będzie praktycznie suchy bet. Dla mnie dziś na Wembley zobaczymy mecz sezonu. Obie ekipy będą chciały grać w piłkę a w przodzie maja przecież takich zawodników, którzy mogą zrobić sporo szumu każdej z drużyn w całej Europie. Lfc bronić nie potrafi, ale za to potrafi atakować. Widze tutaj sporo bramek ale z obu stron, wiec polecam;
Over 2.5 i Btts - 1.9/Sts ✅ 25 minuta i bet do księgowej ;)
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Jako, że poszło ładnie z 1-wszym spotkaniem to podrzucam typ na 2-gie.
Harry Kane to score @2.00 [STS] ✅

1) W przypadku rzutu karnego to właśnie ten kawaler uderza
2) Ostatnio technicznie nie zdobył gola, bo jego strącenie piętą poszło jako samobój grajka Realu
3) Tutaj obrona będzie popełniać sporo głupich błędów, więc liczę, że skoro Kane jest tak chwalony jako kompletny napastnik i jedna z lepszych 9-tek na świecie to powinien wykorzystać, co najmniej jedną na powiedzmy 6 dogodnych sytuacji, a o to raczej można być spokojnym.
Elegancko, plusik już w 5-tej minucie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom