>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

9. kolejka Serie A [21.10 - 23.10.2023]

Status
Zamknięty.
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
Rabiot kartka @3,15 sts

Milan - Juve
Juve - Hellas
Fiora - Juve

Sprawa prosta warto by było wyczyścić Francuza przed starciem z odwiecznym rywalem z Florencji. Dotychczas pełne 8 meczów, 720 min na boisku także można pomyśleć o odpoczynku mimo że biancho-nerri nie grają w pucharach. Jeśli nie celowo to też jest na kim złapać żółtko myślę że będzie nie jedna okazja. Sędziuje pan Mariani, kurs może bez szału jak na kartkę ale biorąc pod uwagę okoliczności myślę że warto zaryzykować.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +713
kombajn 174,7K

kombajn

Użytkownik
23/10/2023 | 6:30 PM | Udinese - Lecce

Andrea Sottil stąpa po cienkim lodzie - jego ekipa jest jeszcze bez zwycięstwa w obecnym sezonie (5 remisów i 3 porażki), a w listopadzie czekają Udinese niezmiernie ciężkie spotkania (wyjazdy do AC Milanu i AS Romy oraz Atalanta w Udine), tym bardziej muszą się starać za wszelką cenę zwyciężyć dzisiaj wieczorem, z Lecce, i w delegacji - z Monzą, aby oddalić się trochę od strefy spadkowej, nad którą mają zaledwie punkt przewagi. Udinese boryka się z problemami od końca poprzedniej kampanii - ich ostatnie 12 meczów to 5 remisów i 7 porażek, a ekipa ma duże kłopoty ze strzelaniem goli (4 bramki zdobyte w 8 meczach obecnego sezonu Serie A to nienajlepszy wynik, biorąc nawet pod uwagę - z kim przegrywali do tej pory (z Juventusem, Napoli czy Fiorentiną)). Także dzisiaj liczę na wielką mobilizację i dążenie do zgarnięcia 3 punktów za wszelką cenę - czyli ambitne ataki na bramkę Lecce (po których będą zdobywane cornery). Kursiwo na 6+ rzutów rożnych Udinese - 2.30 jak dla mnie zacne i grałbym do 2.10...

Statystycznie podchodząc do sprawy - Udinese home 'średnio 6.25 rr zdobywanych'; Lecce away 'średnio 6.00 rr oddawanych'. Linia ustalona przez buka na 9.5, a Lecce away 'średnio zdobywa 1.67 rr'.

s t s 0.5/10 - Rzuty rożne drużynowe: Team Total Corners (2-way) - Udinese OVER 5.5 @ 2.30
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +714
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Fiorentina - Empoli
Typ 1 @ 1.42 // STS
Typ BTTS - Nie @ 1.87 // STS

Viola obecny sezon rozgrywa bardzo dobry sezon. Obecnie zajmują czwarte miejsce z dorobkiem siedemnastu "oczek". Zdecydowanie gorzej wiedzie się Empoli, która zajmuje osiemnastą pozycję z dorobkiem czterech "oczek". Bardzo słabe wyniki tego zespołu wynikają przede wszystkim z gry w ofensywie. Bo, jak inaczej to nazwać, gdzie do tej pory strzelili jedną bramkę.

Patrząc na wyniki w ostatnich obu tych drużyn to też zdecydowanie lepiej wygląda po stornie gospodarzy, którzy regularnie wygrywają swoje mecze. I mają spore szanse na zwycięstwo o czołowe miejsca na koniec sezonu. Piłkarze Violi nie tylko, że wygrywają swoje spotkania to w dodatku robią to w ładnym styli. A ostatnie starcia najlepiej to pokazują, gdzie ograli chociażby Cagliari, czy też Napoli robiąc to w ładnym stylu. Jakość gry, czy też potencjał przemawiają za tym zespołem.

Trudno coś dobrego powiedzieć o ekipie Empoli, które od początku zmagań prezentuje się wręcz fatalnie. Trudno znaleźć przynajmniej argument przemawiający za tym zespołem. Grając nawet z tak przeciętnym zespołem, jakim jest drużyna Udinese.
 
Otrzymane punkty reputacji: +714
neutralny 460,8K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Udinese - Lecce
Remis @3,40 Superbet (SuperKursy)


Jakoś mi pasuje remis w tym spotkaniu. Udine potrzebuje punktów, więc nawet oczko będzie szanować, natomiast Lecce wyjazdowe punkty również będzie doceniać. Dlatego właśnie typuję dziś mało goli i wszystko układa mi się w podział punktów, najprędzej 0-0, 1-1. Oczywiście pewniak to żaden, ale remisy w takich meczach zdarzają się naprawdę dość często, tym bardziej przy sytuacji obu zespołów.
Ogólnie gospodarze, jak i goście to zespoły underowe i remisowe, do tej pory na siedem ligowych meczów obu zespołów padły aż cztery remisy. Jakby tego było mało po ostatniej przerwie na mecze reprezentacyjne Lecce i Udinese swoje mecze zremisowały, to również jest mały wyznacznik, stąd mój typ.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1673
R 689,4K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Włochy Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Fiorentina - Empoli
Typ: Fiorentina i poniżej 5,5 gola
Kurs: 1,54
Bukmacher: Betfan (Betbuilder)
Analiza:

Typ na faworyta z dzisiaj na włoskich boiskach. I o ile Fiorentina nie jest jakimś wielkim potentatem, to Empoli w tym sezonie pobija rekordy nieporadności. Bo jak inaczej można nazwać 4 punkty w 8 meczach i 1:16 w bramkach. Do tego wyjazdowa porażka 0:7 z Romą. Pozostałe mecze już nie były tak okazałe w bramki, więc wybieram wariant spokojniejszy czyli wygrana Fiorentiny i poniżej 5,5 gola w meczu. Viola u siebie 2-1-0 i 8:4 w bramkach, więc zwycięstwo z Empoli powinno być formalnością ale 6 bramek nie wpadnie.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom