>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

9 kolejka SPL

Status
Zamknięty.
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
Hearts of Midlothian - Falkirk Spotkanie, które (moim zdaniem) może skończyć się dość nieoczekiwanym wynikiem. Goście z Falkirk wyglądają na papierze dość mizernie w porównaniu z Hearts ale grają dość fajny futbol. Stąd uważam, że remis jest zdecydowanie do osiągnięcia. Gospodarze bardzo słabo zaczęli obecny sezon i pomimo zwycięstwa z Rangersami ich forma jest daleka od wymarzonej. Zupełnie inna sytuacja przedstawia się w drużynie gości. Bardzo dobry start, ale później bywało różnie. Jednak Falkirk jest stać na zrobienie niespodzianki w najbliższym meczu. Dwójka zawodników jednak nie wystąpi. Są nimi: obrońca Jack Ross oraz napastnik Carl Finnigan. W Hearts do bramki powraca Steve Banks. Jak pisałem wcześniej nie będzie łatwo o remis dla Falkirk ale liczę na tą drużynę. ???? Hearts (from): Banks, Neilson, Tall, Berra, Zaliukas, Kingston, Jonsson, Stewart, Driver, Velicka, Elliot, Nade, Palazuelos, Ksanavicius, Ivaskevicius, Kurskis, Karipidis, Goncalves.
Falkirk (from): Krul, Holden, Barr, Milne, Scobbie, Cregg, Arfield, Latapy, Riera, Moutinho, Barrett, Higdon, Olejnik, Aafjes, Allison, Wallner, Craig, Thomson.

Typ: x2⛔ Kurs: 2.38 || Buk: Bwin
Wynik: 4:2
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Gretna - Celtic
Absolutny beniaminek szkockiej PremierLeague Gretna podejmie dziś Celtic no ale właśnie... podejmie lecz na neutralnym stadionie w Motherwell, a więc już jeden atut po stronie Celticu. Takowych możnaby wymieniać znacznie więcej, choćby zwycięstwo Celtów z Milanem, które może dodać im swego rodzaju skrzydeł, a także wczorajsza porażka Rangersów... W składzie Celtów zabraknie dziś Venegoora of Hesselinka, ale w jego miejsce zagra bądź Killen, bądź Żurawski, którzy w mojej opinii godnie go zastąpią. Stawiam na zwycięstwo Celticu :wink:
Mój typ: Celtic - 1,25 w Expekt
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom