>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

a ja mam takie pytanie ;p

Status
Zamknięty.
P 1,8K

patced

Użytkownik
Witam mam pytanie czy jak wpłacałem kase ostatnio za pomocą bonu a jutro chce zrobić przelew to moge im skana pokazać żebym wcześniej kase dostał czy nie ?? po prostu już miłem kase na koncie w bah 10zł teraz chce wpłacić i nie chce czekać bo jak wpłace jutro rano albo po południu to nie będe jeszcze miał jak w środe będą eliminacje euro plis o odp
 
P 1,8K

patced

Użytkownik
Wydaje mi się, że będziesz musiał poczekać. Takie firmy nie zadowoli &quot;byle skan&quot;...
ja im rzuce skana całego druczku przelewu no oki zobaczymy jutro sie okaże dam wam znać jak coś ???? pozdro i dzięki Łusy ????
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Jak zrobisz scan przelewu to dostaniesz kase w tym samym dniu... Wejdź sobie na livesupport tam CI od razu odpowiedzą na takie pytania.

PS Nasteępnym razem za oodpowiedź &#39;LOL&#39; osoba ta dostanie 2 ostrzeżenia... :roll:
 
P 1,8K

patced

Użytkownik
Jak zrobisz scan przelewu to dostaniesz kase w tym samym dniu... Wejdź sobie na livesupport tam CI od razu odpowiedzą na takie pytania.

PS Nasteępnym razem za oodpowiedź &#39;LOL&#39; osoba ta dostanie 2 ostrzeżenia... :roll:
wysłałem skana ale napisali że przy pierwszej wpłącie niem możliwości szybszego doładowania trzeba czekać nawet jak grałem z bonu wcześniej więc wszystko jasne pozro temat do zamknięcia
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom