>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

A-League

qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
kolejna kolejka na minus.... minus jest duży, dlatego pora wyciągnąć wnioski:
1. nie gram wszystkich meczy na pałę.. czyli wybieram kilka najbardziej obiecujących.
2. ov tylko najbardziej pewne, najlepiej w połączeniu z btsem... samych overów jest mało, kursy niskie... jak już są to zwykle oba zespoły strzelają
3. stawkowanie niższe na typy bardziej ryzykowne i automatycznie wyższe na te pewniejsze.
Zobaczymy czy modyfikacja taktyki przyniesie efekty ???? ... Tak czy inaczej, dziękuję za typy i za wszystkie wpisy bo liczba osób aktywnych w temacie bardzo fajnie nam wzrasta. A w związku z tym kilka nowych opcji typu karne, o których ja bym nie pomyślał.
pozdrawiam i do zobaczenie już w piątek, gdzie Victory podejmie Adelaide
Ja się ograniczyłem, ale co z tego? Gdyby nie desperackie zagrania typu dzisiejszy over 0,5 !!! (co za czasy, miał &quot;być&quot; over 2,5) to byłby minus. A wydawało mi się, że wybrałem pewne mecze, miny ominąłem, a w sakiewce bez zmian. No ale to i tak lepiej niż w poprzedniej kolejce ???? Do zobaczenia Panowie.
PS Jedyne co cieszy to powrót &quot;starych&quot; ???? kolegów i nowe twarze w dziale.
Gole 9 kolejki A- league:
https://www.a-league.com.au/news/icymi-hyundai-a-league-round-9-wrap
 
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Witajcie.
Powoli tydzień zbliża się ku końcowi - to oznacza, że przed nami kolejka numer 10.
Stan konta -8,58
Victory - Adelaide - mecz odpuszczam. Niby V ostatnio ograli Phoenix w Nowej Zelandii, ale wcześniej było upokorzenie w meczu z Jets. Za to Adelaide grała dzielnie w pucharach, gdzie stawiała czoła SFC. Wcześniej potrafili ograć WSW czy CCM. Tutaj może być każdy wynik i każda ilość bramek.

-

Roar - Phoenix (0:0)
1 - @1,87 - 1j ⛔ -1j

Roar mecze na wysokim poziomie przeplatają z głupimi wpadkami... Ale ostatnio mają tendencję pozytywną, a dobre mecze z SFC, City czy WSW potwierdzają to. Ten mecz powinni wygrać i przewiduję, że goście będą tylko tłem dla gospodarzy, którzy jak by nie było słyną z waleczności.


-

WSW - Sydney FC (0:5)

un2,5 - @1,81 - 0,5j ⛔ -0,5j


WSW - ostatnie 2 mecze to porażki bez strzelania gola. To pokazuje, że w linii ofensywnej dzieje się coś złego. Z drugiej strony Sydney, najlepsza defensywa ligi.. ale i jednocześnie na wyjazdach jeden z najgorszych ataków w lidze. Tutaj może być mało bramek, a po kursie ponad @1,8 myślę, warto delikatnie zaryzykować
-

Perth - Jets (1:2)


ov2,5 - @1,56 - 1j ✅ +0,56


Jetsi są sporą niespodzianką ligi. Grają widowiskowo i skutecznie. Można by powiedzieć, że najbardziej po australijsku. Dodatkowo muszą gonić Sydney... Oznacz to, że muszą atakować. Mam nadzieje, że Perth tanio skóry nie sprzeda, a jak pokazał mecz z City, przy otwartej grze Glory strzelać potrafią, Liczę, że zobaczymy tutaj kawał dobrego, otwartego footballu.

City - CCM - też odpuszczam. jakoś nie mam pomysłu, a wpadka City z Perth plus dobra postawa CCM w ostatnich 2 meczach jakoś mnie odstraszają od grania 1... zwłaszcza przy kursie poniżej @2
Braki kadrowe, powroty do kadry i dostępni piłkarze są dostępni oczywiście na stronie:
https://www.a-league.com.au/news/hyundai-a-league-ins-and-outs-round-10-star-wars
nie mówię, że to wyjściowe jedenastki, bo jak pokazały poprzednie kolejki, może się wszystko zmienić ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
jabolauskas 761

jabolauskas

Użytkownik
Witam. Kolejna porcja wysokich kursów ode mnie. Bez większej analizy w poszukiwaniu szczęścia......
Melbourne Victory-Adelaide United
Karny w meczu WH kurs 3.75
Adelaide over 3 kartki WH kurs 4
Powodzenia wszystkim grającym swoje typy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Czołem Panowie.
Sporo się działo w tygodniu poprzedzającym początek 10 kolejki A-league. Trzeba to wziąć pod uwagę:
1. Tim Cahill odchodzi z City.
2. Karim Matmour odchodzi z Adelaidy.
edit.
2a) Finkler odchodzi z Phoenix.
2b) Avram Papadopoulos wykluczony na 7 kolejnych spotkań (może się odwoływać),

3. Australijskie kluby poznały swoich przeciwników w AFC.
4. Kluczowe powroty (na które trzeba brać poprawkę ofc):
https://www.a-league.com.au/news/5-key-ins-hyundai-a-league-round-10
5. Outs/ins dla 10 kolejki ( uwaga j.w. )
https://www.a-league.com.au/news/hyundai-a-league-ins-and-outs-round-10-star-wars
Rozkład jazdy.
08.12. 09:50 Melbourne Victory - Adelaide United - dla mnie przedmeczowo &quot;no bet&quot;, nie wiem co pokażą jedni i drudzy. Victory pokrzepione zwycięstwem ???? w Nowej Zelandii, Redsi wściekli po porażce z City. Do składu gości ponoć wracają obrońcy (jak nie zobaczę, to nie uwierzę ???? ), wypadł za to Matmour, Victory w optymalnym możliwym składzie. Ja nie mogę być live więc odpuszczam.
PS Podano składy więc możecie je przeanalizować ???? :
https://www.a-league.com.au/match/melbourne-victory-v-adelaide-united-a-league-08-12-2017/927987#!/lineups
edit. Niezłe jaja, kto by się spodziewał 1-2 a Redsi w 9 ????
09.12. 07:35 Brisbane Roar - Wellington Phoenix - dla mnie over 2,5 i ew. bts to kierunek na to spotkanie. Wystarczy przypomnieć sobie obydwu tych ekip ostatni mecz (3-3).
Czuję się jak Jack Sparrow gdy mu kompas wariował ???? FT 0-0
09.12. 09:50 WS Wanderers - Sydney FC - derby, więc nie gram singlowo za dukaty, ale sportowo w kuponach dorzucę sobie 2 i dnb Blue Sky, po tym co głupot naopowiadał trener Głąb ee Gombau, to grzech nie spróbować.
edit. Dla odmiany b. dobry kierunek FT 0-5, Głąb nie żartował ????
09.12. 12:00 Perth Glory - Newcastle Jets - niby bts lub over to słuszny kierunek, ale przedmeczowo i do sprawdzenia składów (Keogh, Taggart, O&#39;Donovan) miedziaka nie położę.
Zagrane live, Jetsi dnb @ 4,0 za drobne ???? przy 1-0 dla Glory, ale z fartem ofc ????
10.12. 09:00 Melbourne City - Central Coast Mariners - skłaniałbym się &quot;nawet&quot; w stronę gości, ale zostawiam ten mecz na live.
Zagrałem na live dla sportu, ale wtopa bo ft 1-0, a mogło być 5-0. CCM dzisiaj słabo.
Na razie tyle, zarobiony jestem i nie mam czasu na dział więc, skrótowo tylko. No i tradycyjne GL!
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
jabolauskas 761

jabolauskas

Użytkownik
Witam. Kolejna porcja wysokich kursów ode mnie. Bez większej analizy w poszukiwaniu szczęścia......
Melbourne Victory-Adelaide United
Karny w meczu WH kurs 3.75
Adelaide over 3 kartki WH kurs 4
Powodzenia wszystkim grającym swoje typy.
Karny siedzi już w pierwszej połowie a na kartki czekaliśmy do 82 minuty.
Bety na plus. Do jutra.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
yasju 77

yasju

Użytkownik
Cześć.
Co prawda nie jestem ekspertem ligi australijskiej, ale obserwuję ten temat już od pewnego czasu i też coś czasem zagram.
Dzisiejszy mecz zagrałem bardzo ostrożnie na Over 1.5, ale zauważyłem bardzo fajne typy na karne w meczach na WH, które wrzuca jabolauskas.
Przejrzałem wszystkie mecze w lidze i te karne pojawiają się dosyć często.
Sam chciałem zagrać w dzisiejszym meczu typ na karniaka, ale na unibecie była tylko możliwość zagrania: czy drużyna gospodarzy zdobędzie bramkę z karnego lub czy drużyna gości zdobędzie bramkę z karnego.
Czy znacie jakichś innych buków poza WH, gdzie można postawić taki zakład?
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
08.12. 09:50 Melbourne Victory - Adelaide United - dla mnie przedmeczowo &quot;no bet&quot;, nie wiem co pokażą jedni i drudzy.
&quot;Paczę&quot; sobie na wynik po meczu (trochę udało mi się jednym okiem zerkać w 1 poł., masakra z tym karnym), 2 poł. nie widziałem, ale co to za cyrki na koniec? Aha ???? Ryży łeb sędziował: mój ulubieniec - Kurt Ams. I wszystko jasne ????
Skrót spotkania:
https://www.a-league.com.au/news/adelaide-coach-kurz-i-love-my-players
Ryży ch.. w 1 poł. też powinien obdzielać kartkami, bo niektóre akcje były lepsze niż w 2 - ej, a kartek nie wyciągał. W jego poprzednim spotkaniu, które prowadził nie pokazał za to ani jednej kutas...rz, akurat wtedy dałem na to over 0,5. Pamiętajcie kochani: Kurt Ams Wam kupon zawali ????
PS Dzisiaj za rzut karny kolega na pewno nie będzie na niego narzekał ????
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Szczegóły &quot;mojego&quot; spotkania Roar vs Nix, komu się spodobały poniższe informacje ???? ? Dla 2 pierwszych spostrzegawczych ???? którzy napiszą w dziale, co im &quot;ciekawego&quot; wpadło w oko &quot;dam&quot; like lub reputę ????
PS Kierunek? Dla przypomnienia: over i opcjonalnie bts ????
PS2 Jak ja lubię ten anglosaski humor ???? Pozdrawiam fanów Monthy Pythona ????
Hyundai A-League 2017/18: Round 10 - Brisbane Roar v Wellington Phoenix
CBUS Super Stadium
Saturday, 9 December (4:35pm KO)
Brisbane Roar FC squad: 2.Dane INGHAM, 4.Daniel BOWLES, 5.Corey BROWN, 8.Jacob PEPPER, 9.Massimo MACCARONE, 11.Corey GAMEIRO, 14.Fahid BEN KHALFALLAH, 16.Mitchell OXBORROW, 17.Matt MCKAY (c), 18.Joe CALETTI, 19.Jack HINGERT, 21.Jamie YOUNG(gk), 22.Eric BAUTHEAC, 24.Connor O’TOOLE, 26.Nick D’AGOSTINO, 31.Brendan WHITE(gk), 33.Petros SKAPETIS, 77.Ivan FRANJIC *two to be omitted*
Ins: Fahid BEN KHALFALLAH (promoted), 2.Dane INGHAM (promoted)
Outs: Nil
Unavailable: 1.Michael THEO (gk) (finger – 2 weeks), 3.Luke DEVERE (knee – 10 weeks), 6.Avram PAPADOPOULOS (suspended), 7.Thomas KRISTENSEN (hamstring – 1-2 weeks), 10.Brett HOLMAN (knock – 1 week), 12.Han Solo (Carbonite – 3 to 4 months), 13.Jade NORTH (groin – 1 week), 20.Shannon BRADY (broken foot – TBC)
Wellington Phoenix Squad: 1.Lewis ITALIANO (gk), 2.Daniel MULLEN, 3.Scott GALLOWAY, 4.Goran PARACKI, 8.Dario VIDOSIC, 9.Andrija KALUDJEROVIC, 11.Hamish WATSON, 12.Adam PARKHOUSE, 13.Marco ROSSI, 14.Alex RUFER, 16.Ali ABBAS, 18.Sarpreet SINGH, 19.Tom DOYLE, 22.Andrew DURANTE (c), 23.MATTHEW RIDENTON, 24.Logan ROGERSON, 30.Keegan SMITH (gk) *two to be omitted*
Ins: 14.Alex RUFER (promoted), 18.Sarpreet SINGH (promoted), 24.Logan ROGERSON (promoted)
Outs: 10.Michael McGLINCHEY (groin), 21.Roy KRISHNA (knee)
Unavailable: 6.Dylan FOX (hamstring), 55.Luke Skywalker (Hand – 6 months)
 
jabolauskas 761

jabolauskas

Użytkownik
Dobry. Kompletnie nie mam pomysłu na pierwszy z dzisiejszych meczy ale dzięki temu, ze jest na plus to mimo wszystko gramy.......
Brisbane-Wellington
Karny w meczu
WH kurs 3.5
I tu uwaga Brisbane over 3 kartki
WH kurs 5.5
 
grendel 75,3K

grendel

Użytkownik
Szczegóły &quot;mojego&quot; spotkania Roar vs Nix, komu się spodobały poniższe informacje ???? ? Dla 2 pierwszych spostrzegawczych ???? którzy napiszą w dziale, co im &quot;ciekawego&quot; wpadło w oko &quot;dam&quot; like lub reputę ????
PS Kierunek? Dla przypomnienia: over i opcjonalnie bts ????
PS2 Jak ja lubię ten anglosaski humor ???? Pozdrawiam fanów Monthy Pythona ????
Hyundai A-League 2017/18: Round 10 - Brisbane Roar v Wellington Phoenix
CBUS Super Stadium
Saturday, 9 December (4:35pm KO)
Brisbane Roar FC squad: 2.Dane INGHAM, 4.Daniel BOWLES, 5.Corey BROWN, 8.Jacob PEPPER, 9.Massimo MACCARONE, 11.Corey GAMEIRO, 14.Fahid BEN KHALFALLAH, 16.Mitchell OXBORROW, 17.Matt MCKAY (c), 18.Joe CALETTI, 19.Jack HINGERT, 21.Jamie YOUNG(gk), 22.Eric BAUTHEAC, 24.Connor O’TOOLE, 26.Nick D’AGOSTINO, 31.Brendan WHITE(gk), 33.Petros SKAPETIS, 77.Ivan FRANJIC *two to be omitted*
Ins: Fahid BEN KHALFALLAH (promoted), 2.Dane INGHAM (promoted)
Outs: Nil
Unavailable: 1.Michael THEO (gk) (finger – 2 weeks), 3.Luke DEVERE (knee – 10 weeks), 6.Avram PAPADOPOULOS (suspended), 7.Thomas KRISTENSEN (hamstring – 1-2 weeks), 10.Brett HOLMAN (knock – 1 week), 12.Han Solo (Carbonite – 3 to 4 months), 13.Jade NORTH (groin – 1 week), 20.Shannon BRADY (broken foot – TBC)
Wellington Phoenix Squad: 1.Lewis ITALIANO (gk), 2.Daniel MULLEN, 3.Scott GALLOWAY, 4.Goran PARACKI, 8.Dario VIDOSIC, 9.Andrija KALUDJEROVIC, 11.Hamish WATSON, 12.Adam PARKHOUSE, 13.Marco ROSSI, 14.Alex RUFER, 16.Ali ABBAS, 18.Sarpreet SINGH, 19.Tom DOYLE, 22.Andrew DURANTE (c), 23.MATTHEW RIDENTON, 24.Logan ROGERSON, 30.Keegan SMITH (gk) *two to be omitted*
Ins: 14.Alex RUFER (promoted), 18.Sarpreet SINGH (promoted), 24.Logan ROGERSON (promoted)
Outs: 10.Michael McGLINCHEY (groin), 21.Roy KRISHNA (knee)
Unavailable: 6.Dylan FOX (hamstring), 55.Luke Skywalker (Hand – 6 months)
Siemanko chodzi Ci o outs i unavailable .Po pierwszej połowie mój zakład wygląda żle a zagrałem tripla na kartki over 4,[email protected] plus over 3,5 gola @2.5 plus i tu niespodzianka over 12 tak korneró[email protected] co dało fajne ako @12,52,kartki i kornery jako tako a goli nie widać chociaż momenty były. Pozdro.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Siemanko chodzi Ci o outs i unavailable .Po pierwszej połowie mój zakład wygląda żle a zagrałem tripla na kartki over 4,[email protected] plus over 3,5 gola @2.5 plus i tu niespodzianka over 12 tak korneró[email protected] co dało fajne ako @12,52,kartki i kornery jako tako a goli nie widać chociaż momenty były. Pozdro.
Ch...o ten mecz się układa ale jak nie ma takich zawodników jak:
12.Han Solo (Carbonite – 3 to 4 months), 55.Luke Skywalker (Hand – 6 months), no to jak mają gole padać ? ????
Live
Dobra &quot;ratuje kupon&quot; i niech moc będzie ze mną: over 0,5 po @ 1,95 za miedziaka.
edit Poratowałem ???? miedziak w piach, a jeszcze miałem kupon z overem w tym meczu ???? Kicha...
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
oglądam mecz Brisbane... nuuuuudaaaa....
Flaki z olejem byle gol jeden chociaż padł ???? Brakuje bohaterów ???? Ale Roar zje...li przed chwilą ???? Lepszej szansy już chyba nie będzie ????
edit I nie było ???? Nawet jednego gola ... Za to kartek pod koniec ze 4.
 
grendel 75,3K

grendel

Użytkownik
Albo ze dwa kornery ????
I po ptokach może ,następny mecz będzie ciekawszy.
Dobry. Kompletnie nie mam pomysłu na pierwszy z dzisiejszych meczy ale dzięki temu, ze jest na plus to mimo wszystko gramy.......
Brisbane-Wellington
Karny w meczu
WH kurs 3.5
I tu uwaga Brisbane over 3 kartki
WH kurs 5.5
O tu kolega piękne kursiwo strzelił , chciałem zagrać ale całoroczny nie miał tej opcji.
Ch...o ten mecz się układa ale jak nie ma takich zawodników jak:
12.Han Solo (Carbonite – 3 to 4 months), 55.Luke Skywalker (Hand – 6 months), no to jak mają gole padać ? ????
Live
Dobra &quot;ratuje kupon&quot; i niech moc będzie ze mną: over 0,5 po @ 1,95 za miedziaka.
edit Poratowałem ???? miedziak w piach, a jeszcze miałem kupon z overem w tym meczu ???? Kicha...
To jest nas dwóch.
 
jabolauskas 761

jabolauskas

Użytkownik
Hej. Karnego niestety nie było ale kartki psim swedem siadły. Idziemy wiec za ciosem........
WSW-Sydney
Karny w meczu
WH kurs 4
WSW over 3 kartki
WH kurs 3.75
Powodzenia panowie.......
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Derby Sydney
Wędrowcy bez Sotirio, Blue Sky bez Ninkovica (a ponoć miał wrócić do składu na ten mecz ???? ). Zobaczymy kilka minut co jest grane i może wtedy?
edit
live Chciałem poczekać do 15 min. i pobrać Sydney po 2,10, a tu Mierzej w 14 gol ????
Poprzeczka ratuje Blue Sky. Kilka ładnych akcji z jednej i z drugiej strony. Brosque i 0-2
Mierzej z wolnego i 0-3 ???? Na razie bohater 1 poł. Dobrze dla gości, że WSW prowadzi głąb, bo gdyby był Foxe nie byłoby tak łatwo ???? Ale dla widowiska to dobrze, że Wędrowcy mają grać jak Barcelona ???? ???? , bo tak ten pseudo trener wymyślił ????
 
grendel 75,3K

grendel

Użytkownik
Tak mi się zdawało że, Mierzejewski dziś odpali torpede od początku meczu słyszałem tylko Miezejewski i Miezejewski.
 
Do góry Bottom