>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

A-League

yasju 77

yasju

Użytkownik
Może kilka słów dlaczego tak a nie inaczej? To zawsze rozjaśni typ i może przekonac innych do skorzystania.
Ok, poprawię się na przyszłość.
P.S. Sugerowałem się postami innych użytkowników, w których też nie było analiz.
Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Czołem Karciarz ????
Może ja podpowiem oglądając to spotkanie. Marynarze prawie bez sytuacji i groźnych celnych strzałów. City cały czas napiera. 5:0 to nie jest przesadzony wynik jaki mógł paść jeśli chodzi o obraz gry. Oczywiście może jedna akcja to odmienić, ale ja zbyt dużo przesłanek do bts-u w tym meczu nie widzę.
edit FT 1-0 sytuacji tak jak pisałem City miało bez liku, miedziak w piach, ale podstawy były do takiego kierunku, więc żalu nie mam. 5-0 mogło być spokojnie. Do zobaczenia za tydzień ????
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Ok, poprawię się na przyszłość.
P.S. Sugerowałem się postami innych użytkowników, w których też nie było analiz.
Pozdrawiam
To jest uwaga do wszystkich;) Podoba mi się aktywność w tym dziale i tak trzymajcie. Naciskam, żeby wprowadzić pewne zmiany w dziale. Na pewno na plus ????
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
To jest uwaga do wszystkich;) Podoba mi się aktywność w tym dziale i tak trzymajcie. Naciskam, żeby wprowadzić pewne zmiany w dziale. Na pewno na plus ????
Ze swojej strony proszę o to, żeby to szaleństwo, które tu się odbywa ???? nie było przycinane przez moderatorów.
To jest moja jedyna prośba do administracji tego forum od kiedy z kolegami ożywiamy tego trupa, jakim był ten dział. Ja wiem, że są regulaminy, ale jesteśmy na Antypodach ???? Wg. nich ja, majekx, prezezo, mario, jabolauskas i in. powinniśmy być zbanowani. Ale za to byłby porządek w dziale. Spokój i cisza... Może z 1000 odsłon przez 3-4 lata. Zgodnie z regulaminem.
Pozdrawiam
PS Wypada już zmienić nick na: qowalskyRebeliant6 ???? ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Nic nie będzie przycinane. To co robicie, jest jak najbardziej okey. Ważne, że nikt nikogo nie obraża, nie ma spinania się o byle gunwo. Najważniejsze, że typy wchodzą ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
grendel 75,3K

grendel

Użytkownik
Nic nie będzie przycinane. To co robicie, jest jak najbardziej okey. Ważne, że nikt nikogo nie obraża, nie ma spinania się o byle gunwo. Najważniejsze, że typy wchodzą ????
No nie zawsze typy wchodzą ???? ,ale dział działa, chyba najlepiej na tym forum , a wyzywać to się mogą dzieci w piaskownicy. Miłego dnia .
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Nic nie będzie przycinane. To co robicie, jest jak najbardziej okey. Ważne, że nikt nikogo nie obraża, nie ma spinania się o byle gunwo. Najważniejsze, że typy wchodzą ????
Z typami bywa różnie, ale chamów, hejterów, buraków, płaczków nikt tu nie będzie tolerował. Dzięki, że nas doceniasz i naszą pracę, chociaż trochę wygłupów, czy też zbędnych emocji można w dziale zaobserwować. Ja sam tego jestem czasem (niestety) przykładem. Nie przeczę ???? Australijski (anglosaski) luz by mi się na pewno przydał. Dzięki za wsparcie, bo wiem, że nam kibicujesz. Do &quot;usłyszenia&quot; wobec tego ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Kolejna kolejka za nami... i wniosek ogólny, powoli wszystko wraca do normy (chociaż ten powrót by mógł być szybszy). SFC na swoim miejscu, dzielnie goni ich Jets... zespoły w Melbourne dużo poniżej oczekiwań. Roar gra w kratkę, Phoenix szoruje twardo dno ligowe.
Z miłych niespodzianek, oprócz Jets, to postawa Adelaidy.
Nowe nabytki ligowe ładnie się wpasowały do zespołów.
Moje typy są, żenujące (widać, że i ślepej kurze czasami coś się trafi ???? ), ale tu chodzi o zabawę a nie o zysk.
W temacie wypowiadają się raczej ludzie dorośli to i nie ma jakichś słownych utarczek i &#39;osobistych wycieczek&#39; - i o to chodzi, bo wszyscy piszą tutaj o lidze.
Ale dobrze wiedzieć, że &#39;wielki brat&#39; czuwa ;) tylko to &#39;guwno&#39; razi po oczach ;) (nie to, żebym był jakimś ortograficznym masochistą bo i ja jestem czasami z ort na bakier).
pozdrawiam wszystkich
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
majekx nie &quot;guwno&quot; tylko &quot;gunwo&quot; napisane celowo, żeby nikt mi nic nie zarzucił, że mod a wyraża się w taki sposób ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
majekx nie &quot;guwno&quot; tylko &quot;gunwo&quot; napisane celowo, żeby nikt mi nic nie zarzucił, że mod a wyraża się w taki sposób ????
aaa.. widzę doświadczenie... a ja głupi czytać nie umiem ;)... w takim razie zwracam honor.
Dodam tylko żeby taki dobry humor nam dopisywał po kolejnych kolejkach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
A propos ????
15.12. 09:50 Sydney FC vs Melbourne City - trudny mecz do typowania, może under 2,5? w premium na to dają @ 2,0, albo jeszcze ciekawiej: zespół 1 zwycięży, a w meczu padnie u 2,5 po @ 4,40? Do rozważenia i dyskusji. ht i już 2-1 nici z underu
16.12. 07:35 Newcastle Jets vs Adelaide United - 1,48 na dnb lub opcjonalnie over, po czerwonych kartkach dla Redsów może się udać nawet czysta 1 - ka po @ 1,95.
16.12. 09:50 Central Coast Mariners vs WS Wanderers - jakl Głąb utrzyma &quot;rozmach&quot; WSW to dnb na Marynarzy po @ 2,05 i 1x po 1,55 to niezłe typy. 1 - ka kusi po @ 2,80 ????
16.12. 12:00 Perth Glory vs Wellington Phoenix - tutaj może być 5-4 albo znowu 0-0. Na razie czort wie ????
17.12. 09:00 Brisbane Roar vs Melbourne Victory - na razie no bet.
Zapraszam do dyskusji ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
qowalsky6 majekx
Australia doczekała się osobnego działu i trafiła na główną. Chciałbym, żeby były zakładane tematy na daną kolejkę oraz mecze pucharowe, żeby nie wyglądało to jak dotychczas, czyli wszystko w jednym temacie. To nie jest tylko mój kaprys. Tak jest w pozostałych ligach i chcemy, żeby tutaj było tak samo. Chciałbym abyście jakoś się podzielili tym.
 
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
A jakie jest zdanie pozostałych osób piszących w temacie? nie tylko my piszemy ale i kilka innych osób.
Co do najbliższej kolejki (zaczynamy ze stanem konta -6,02j)..(już pobieram typy, bo kursy mogą się zmienić):

-

Sydney FC - City (3:1)

1+un2,5 - @3,7 - 0,25j ⛔
x/1 - @3,9 - 0,25j ⛔

-0,5j

Mecz ciężki do typowania, chociaż to SFC są zdecydowanym faworytem. Będę się powtarzał, ale powiem jeszcze raz - gospodarze to najlepsza obrona w lidze, dlatego goli po stronie City się nie spodziewam. Ale czy ich stać na rozjechanie gości 3,4 - 0?.. nie sądzę. City się pewnie zamuruje i myślę, mecz skończy się jakimś 2-0. Jedyne co może popsuć mój typ to jakaś szybka bramka - bo wtedy mecz może się otworzyć. Ale to już ewentualnie będe korygował na live. Dodatkowo dostawiam typ połowa/koniec spotkania. Bo jednak po takim kursie jestem gotowy zaryzykować (chociaż statystyka dotychczasowych meczy temu przeczy), że pierwsza połowa zakończy się remisem.
-

Jets - Adelaide (2:1)

1 - @1,9 - 0,33j ✅ +0,3
Oba zespoły grają fajny poprawny football, ale to Adelaide zagra bez dwóch silnych pomocników. Do tego wcześniejsze braki kadrowe - tam niewiele osób zostaje do grania. Dlatego myślę jedynka jest fajna opcją, a ov może być w tym przypadku miną - bo goście mogą postawić autobus w bramce i być mecz w stylu z SFC czy Perth.

-

CCM - WSW (0:2)

1 - @2,65 - 0,25j ⛔ -0,25j
WSW ostatni mecz żenująco zagrało, natomiast CCM ostatnie mecze poprawne. CCM trochę niedocenione po poprzednim sezonie, ale w tym sezonie kilka razy zaskoczyło - a po kursie ponad 2,5 pobieram typ.

reszta meczy do przemyślenia jeszcze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +56
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Tak jak pisałem powyżej, wychodzi na to, że kierunki z majekxem mamy te same, postaram się bacznie śledzić sytuację kadrową i na gorąco uzupełniać dane. Przyznaję, że porobiłem już kupony w niedzielę (wieczorne pewniaki: Marsylia, Milan i Porto + poniedziałkowe kierunki AEK i over w Szwajcarii (Holandia odpadła)) i zamykają mi je (w premium) 3 główne:
1. Blue Sky zwycięży, a w meczu padnie u 2,5 po @ 4,40 - obecnie @ 4,10,
edit Szybko poszło ???? mamy ht i już 2-1 ⛔ (nie kontrowałem) FT 3-1 ale tak łatwo nie było dla Blue Sky.
2. Jetsi 1 - ka po @ 1,95 - obecnie @ 1,87,
edit. Udało się szczęśliwie dla Jetsów po karnym w końcówce na 2-1, ale mieli farta po prostu.
3. Marynarze 1 - ka po @ 2,80 - obecnie @ 2,70.
PS Pomniejszych wariacji nie liczę ????
Wobec tego poczekam jeszcze na dalsze (mam nadzieję) spadki i wypadało by wtedy skontrować. Chyba, że żyłka hazardzisty da znać o sobie i zagram o pełną pulę ???? Ale to się zobaczy ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +55
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
Dla mnie ten pierwszy mecz kolejki będzie bliski remisu i tak zagrałem:
Sydney - MelbourneCity, X, 4.0 (1xbet); 0.25 j.
Być może live urodzi się jakiś pomysł dodatkowo.
Good luck wszystkim!
Dla mnie ten pierwszy mecz kolejki będzie bliski remisu i tak zagrałem:
Sydney - MelbourneCity, X, 4.0 (1xbet); 0.25 j.
Być może live urodzi się jakiś pomysł dodatkowo.
Good luck wszystkim!
 
jabolauskas 761

jabolauskas

Użytkownik
Witam australijskie towarzystwo. Dzisiejszy meczyk zapowiada się jak zwykle interesująco. Mam swój pomysł na ten mecz aczkolwiek będzie bez analizy. Jak zwykle luźne przemyślenia, przeczucie i chęć poszukania wysokiego kursu. Myślenie życzeniowe jest takie żeby Melbourne się postawiło, zaatakowało i zdobyło 2 gole!!!! Następnie w szeregi Sydney wkradnie się nerwówka i posypią się kartki. A wiec moje typy są takie.....każdy za £ 10
1) Karny w meczu
WH kurs 4
2) Melbourne City over 1,5 gola
WH kurs 4.2
3) Melbourne City over 6 korkow
WH kurs 4.75
4) Sydney over 3 kartki
WH kurs 4.75
Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
2) Melbourne City over 1,5 gola
WH kurs 4.2
oj tutaj to zaszalałeś. Pamiętaj, że City bez Kamau i Carrusci. O ile obrona Jets nie jest mega wymagająca, o tyle defensywa SFC to monolit - tutaj wszystko funkcjonuje jak w angielskim zegarku (nie szwajcarskim bo WSW jednak strzeliło 2 gole ???? ) jak na taki zakład to kurs @4 jest jak dla mnie za mały ???? . No ale życzę powodzenia - z typów na karny i kartki dla SFC skorzystam.
lista kontuzjowanych:
https://www.a-league.com.au/news/hyundai-a-league-injury-list-club-club-guide
i jedenastka SFC (za tweeterem):

i 11-stka City:
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Do góry Bottom