>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

kuba72 2,7K

kuba72

Użytkownik
Dubel na jutro:
CCM-MC +1.5 @ 1,28 2:2
Adelaide-Sydney +1.5 @ 1,36 0:0
AKO: 1,74 - 0,5j ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Ale Marynarze mnie wkurzają, 65 min. 2-1, grają w przewadze i grają na czas. Oby ich spotkała za to kara, ściemniacze. Fe!
edit
Ryzykownie dla sportu za drobniaki x po @ 4.6 ????
Edit2 ale CCM to okropni aktorzy. Wstyd!
2-2 ale sędzia cofa gola teraz Var co tam się odpier...
Uff sędzia główny po Var uznaje 2-2 ????
Budzik wejście smoka !!!!!!!
ft 2-2 Oliwa sprawiedliwa, kara dla Rozbitków zasłużyli!!!! ✅ Emocje byly do konca a CCM niech zapamiętają tą lekcję do końca życia, że tak się nie gra. Niech się cieszą z x patałachy. Nawet jeśli byli w &quot;gorszym&quot; składzie to powinni grać na 3-1 a nie na czas!
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
Adelajda jakby przeważala, liczę jednak, że to taka taktyka Sydney. Oddanie piłki. Wchodzę w kurs 2.10 może Polak rodak strzeli coś i uratuje mecz. Właśnie miał ładną okazję i minimalnie chybił.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Sydney kusi ale może być im b. ciężko. Duża waga jak zwykle między tymi ekipami spotkania. Na razie tyle. Może ktoś? Coś?
No i faktycznie, lekko Blue Sky nie miało. W Adelaidzie zawsze grają na maxa przeciwko Sydney. 0-0 &quot;pogodziło&quot; obie ekipy. Za jakiś czas podsumowanie kolejki zrobię - jak się wyrobię dzisiaj ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
majekx 742,8K

majekx

Znawca A-League
No niby SFC faworyt, ale kurs na nich wysoki... trochę to mnie odstrasza i wzbudza moje podejrzenia. Po meczach z Roar czy Perth wydają się mega mocni.. ale i przeciwnicy słabi... Adelaida powinna się postawić. Pamiętajcie, że i Adlung i Absalonsen nawet nie pojawili się na ławce - znaczy odpoczywali właśnie na mecz z mistrzem.
jak dla mnie ciekawie wygląda typ na bts - @1,7 ⛔ (0:0)
oraz czysto rekreacyjnie gol:
Absalonsen - @3,5 - zwrot - nie ma nawet go na ławce


Na poranny mecz widzę tylko jeden typ - un2,5 - @1,95 ⛔ (2:2)
Oba zespoły nie rozpieszczają kibiców i grają ostatnio nijako. CCM w obecnej sytuacji nie będzie szalało w ataku. Ofensywa City to też nie jest coś mega mocnego. Boję się, że będą tutaj szachy z minimalną ilością bramek.
Kolejność typów pasuje do kolejności rozgrywanych meczy... tylko kurde zespoły nie te.. :/
W sumie Adelaida się postawiła - szkoda, że bezbramkowo się to skończyło. W pierwszym meczu też jak myślałem CCM grało na czas... tylko, że tutaj nam się otworzył worek z bramkami. Dobrze tak CCM :|.
Na marginesie - Budziński dwa gole na wagę 3 punktów - czekam na zapowiedzi, żeby go do kadry brać.
Zapraszam także do udziału w konkursie &#39;liga małego typera - edycja Australia&#39; ???? Nowa kolejka powinna pojawić się już w tygodniu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
majekx 742,8K

majekx

Znawca A-League
[TheNormalOne napisał:
, post: 6586911, member: 144206]Meczu nie ogladalem ale mysle ze wynik zaskoczyl wszystkich ;/
w sumie zerkałem przez ramie... i SFC atakowało, ale miało problem z wykończeniem. Adelaida szukała szans z kontry, ale Baba jest wolny, Adlung z drugiej linii nie miał szans przegonić wszystkich - zresztą to też nie demon prędkości... więc zanim ta kontra dotarła w pole karne SFC to obrona była już poustawiana.
Sam przebieg - niespodzianka
wynik... myślałem o 1x, ale bez Absalonsena i po kursie ~1,45 - ryzykowny - więc może remis to nie taki mocno niespodziewany. Ale, że 0:0 będzie - no to już ciężko było przewidzieć.
Tak czy inaczej, uważam, że fajny mecz do konkursu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
[TheNormalOne napisał:
, post: 6586911, members44206]Meczu nie ogladalem ale mysle ze wynik zaskoczyl wszystkich ;/
Australia uczy pokory. Redsi zawsze stawiali się Sydney. Nawet jak swego czasu przegrali 0-4 to mecz nie był jednostronny. Wtedy Blue Sky byli na szczycie, a Redsi (mistrz Australii takoż przecież) na samym dnie. To są zawsze zacięte mecze. Ale już o tym pisałem...
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
majekx 742,8K

majekx

Znawca A-League
Z cyklu rozgrywki międzynarodowe... Liga mistrzów AFC:
Brisbane czeka na zwycięzcę pary Ceres (Filipiny) - Shan United (Myanmar)
A dalej czeka już chińskie Tianjin trenowane przez Paulo Sousę (Basel, Fiorentina) i z Witshelem, Pato i Modestem w składzie. Może być ciężko o awans do fazy grupowej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Bramki 16 kolejki:
https://www.a-league.com.au/video/every-goal-round-16-hyundai-a-league
Ciekawe momenty:
https://www.a-league.com.au/video/moments-round-r16-outstanding-saves-0
Skrót bezbramkowego spotkania Reds vs Blue Sky:
https://www.a-league.com.au/video/full-time-highlights-adelaide-united-v-sydney-fc-0
Rozkład jazdy ????
Kolejka 17
18.01. 09:50 Brisbane Roar - Perth Glory - tutaj to będzie fiziowanie, over/bts jak nic.
Ze składu Perth wypada Taggart, może być trudniej...
FT 3-2 ???? Pofiziowali ✅

19.01. 09:50 WS Wanderers - Melbourne Victory - nie mam pojęcia/scenariusza na to, co tam się stanie ????
20.01. 07:35 Newcastle Jets - Wellington Phoenix - Merrick może pokazać/&quot;zemścić się&quot; na Nix, a także pokazać kto jest najlepszym trenerem w tej rundzie, bo zespół to wiadomo...
edit
Napisałem pare dni temu o Jetsach:
Bardziej bym się obawiał, że w końcu przyjdzie kryzys, bo (z całym szacunkiem) nie jest to mocarz ligowy na miarę Blue Sky.
Niestety, ale stało się dzisiaj... ⛔
20.01. 09:50 Sydney FC - Central Coast Mariners - przewiduję &quot;spokojne&quot; handi w stronę Blue Sky, jeśli będą skoncentrowani/zaangażowani na 100%, a mają czasami problemy.
Ewidentnie dziś mieli problem ???? minus ⛔
21.01. 09:00 Melbourne City - Adelaide United - nie mam pojęcia, wszystko się może zdarzyć...
Podsumowanie:
w Brisbane over (1,60) ✅+ 1 Jets (1,62)⛔ + handi Blue Sky (1,87) ⛔- w
ychodzi trebel po @ 4,85 - za miedziaka ???? ⛔
PS Rzucam dziś na koło fortuny, bo mogę być &quot;nieaktywny&quot; w tej kolejce niestety... KTF !!!
edit. Ins/Outs 17 kolejki - zaznaczam, że należy potwierdzać te informacje.
https://www.a-league.com.au/news/hyundai-a-league-ins-and-outs-round-17-0
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
majekx 742,8K

majekx

Znawca A-League
jak ktoś jeszcze nie typował:
https://forum.bukmacherskie.com/threads/2-ws-wanderers-melbourne-victory-19-01-18-09-50.149941/
serdecznie zapraszam.
Co do meczu z dziś....
-

Brisbane - Perth (3:2)

Mecz zespołów niewygodnych do typowania, będących w dołku i osłabionych kadrowo. Niby ov i bts wydają się naturalnym wyborem.. Jednak jak dla mnie jest to zbyt oczywiste i boję się, żeby przewrotność ligi nie dała ponownie o sobie znać. Dlatego ja pobieram typ na czystą 1 - @1,8 ✅
Powroty w Roar są bardziej obiecujące niż te z Perth plus atut własnego boiska - jak dla mnie warte to ryzyka.
tak czysto humorystycznie... myślałem że to nowy nabytek Sydney:
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
kuba72 2,7K

kuba72

Użytkownik
Na dzisiaj 4 single:
1. Roar-Perth ov 4.5 ::zoltakartka: @ 1,82 - 0,45j ✅ 7
2. Roar-Perth bts TAK @ 1,50 - 0,45j ✅ 3:2
3. Roar-Perth ov 2.5 @ 1,56 - 0,45j ✅ 3:2
4. Roar-Perth ov 11.5 RR @ 1,81 - 0,45j ⛔ 7
Jestem pewien, że 3 z nich wejdą ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live
Roar vs Glory
- bts już po 11 min zaliczony. Czekamy na over.
edit. 59 min. over zaliczony ???? ✅
FT 3-2 znowu Glory nie potrafi utrzymać choćby remisu. Czułem ten mecz, że pofiziują sobie jedni i drudzy ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
majekx 742,8K

majekx

Znawca A-League
na jutro.. ciężki spotkanie - właśnie dlatego jest w konkursie ;)
-

WSW - Victory (0:3)

Niby V się odblokowało... ale mecze z Perth (wygrana w 90 min), czy porażka z Phoenix - pokazują, forma gości przypomina jazdę na kolejce górskiej. W porównaniu z tym forma gości przypomina oazę spokoju - wyrównane mecze i remisy (albo blisko remisu), niezależnie czy przeciwnik jest z wyższej czy niższej póki. Dlatego pobieram tutaj typ:
X - @3,4 ⛔
oraz dodatkowo w tasiemce bts - @1,55 ⛔

lipa straszna wyszła
 
Do góry Bottom