>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

kuba72 2,7K

kuba72

Użytkownik
Dzisiaj 3 single:
1. WSW-MV ov 4.5 ::zoltakartka: @ 1,62 - 0,39j ⛔ 4
2. WSW-MV bts @ 1,55 - 0,39j ⛔ 0:3
3. WSW-MV ov 2.5 @ 1,73 - 0,39j ✅ 0:3
Wejdą wszystkie, ale tylko jeden z nich w miarę szybko i bezstresowo (bts). Dwa pozostałe rzutem na taśmę ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
kuba72 2,7K

kuba72

Użytkownik
Kowal nie dawaj mi reputacji na kredyt ???? . A poza tym czuję presję, ale prognozę podtrzymuję ????
Dokładam jeszcze jedno &quot;proroctwo&quot;, mianowicie mój ulubiony Santalab wejdzie w drugiej połowie i przyczyni się walnie do zaliczenia overa. Amen ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
majekx 735,2K

majekx

Znawca A-League
live
0&#39; - no to zaczynamy
10&#39; - strzał z za pola karnego Georga... po za tym niewiele się dzieje WSW atakuje cały czas lewą stroną, V gra długa piłką starając się grać z pominięciem środka pola
20&#39; - mieliśmy trochę strzałów na bramkę z daleka - WSW - Riera i Bonevacia i V - Berisha. Dodatkowo strzał z woleja w polu karnym Carrisci. Groźniej strzela WSW - ale na razie nie ma efektu
30&#39; - Clisby (WSW) strzał z daleka, posypało karkami i Bridge (WSW) odważne wejście w pole karne... ale nic z tego nie wyszło - po za tym niewiele się dzieje.
35&#39; Barbarouses (V) gol. Akcja zaczęta przez Berishe, który ładnie uwolnił się obrońcy na własnej połowie i wypracował przewagę liczebną w kontrze.
HT&#39; - WSW w poprzeczkę - Riera. Ogólnie przewaga i groźniejsze akcje w pierwszej połowie po stronie WSW. Ale to V prowadzi 0:1 po kontrze
2 połowa - zaczynamy
48&#39; Riera - gol nieuznany - spalony. Wcześniej George (V) w polu karnym z główki prosto w bramkarza
50&#39; Berisha - 5 m - prosto w bramkarza... lepszej sytuacji nie mógł sobie wymarzyć. Jak na razie oba zespoły grają starając się wrzucać piłkę w pole karne.
60&#39; Berisha marnuje kolejną setkę. Później blisko było gola samobójczego V. Następnie Carrisca pokazał, że technicznie jest bardzo dobry, ale w idealnej sytuacji Lustica wali za stadion... i groźny strzał Riery - tyle się działo przez te 10 minut.
68&#39; Berisha gol 0:2 - Asysta Goerge&#39;a. Mógł sam strzelać.. ale zwód w polu karnym pozwolił wejść w pole karne Besartowi - a on przypomniał sobie zeszły sezon i nie zmarnował szansy.
70&#39; Ciekawostka - na boisku Deng (V) - który jeszcze przedwczoraj grał 90 min w reprezentacji młodzieżowej przeciwko Korei.
75&#39; Podwójna zmiana w WSW schodzą Carrusca i Bonevacia... wchodzi 2 pomocników. To oznacz już 3 zmiany w WSW i dwie ciekawostki (?) - Gombau nie miał na ławce żadnego napastnika. Gombau wprowadzając 2 pomocników będzie się starał utrzymać wynik (?)
78&#39; - wchodzę u un2,5 - @1,85 ⛔ - WSW nic nie gra, V już nie musi grać..
80&#39; - Victory - młody Theoharous (18l) na boisku - za Gorrge&#39;a.. czyli Muscat daje pograć młodym
93&#39; - Barbarouses przed polem karnym dostał piłkę, poczekał, zapytał się bramkarza gdzie ma kopnąć, upewnił się jeszcze raz.. i strzelił nie do obrony w okienko... 0:3

koniec
nie ma X - ⛔, nie ma bts - ⛔, nie ma un2,5 - ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
kuba72 2,7K

kuba72

Użytkownik
&#39;17 - na razie cisza. Jeżeli do przerwy padnie choćby 1 bramka i zostanie pokazana 1 ::zoltakartka:, to jestem spokojny o wszystkie dzisiejsze bety.
 
kuba72 2,7K

kuba72

Użytkownik
Szansa jest na to, aby wszedł komplet. Kartki są już prawie pewne, a co do bramek to idealnie, że bramkę strzelili goście.
⚽ 68&#39; Berisha - no to teraz czekam już tylko na 1 ::zoltakartka: i na wejście smoka ... tzn. Santalaba ????
 
kuba72 2,7K

kuba72

Użytkownik
No cóż, było blisko. Szkoda kartek - rzadko bywa, żeby do przerwy było ich 4, a po przerwie ani jednej. Ale bramka w &#39;92 trochę poprawiła humor - i zgodnie z proroctwem coś tam rzutem na taśmę weszło ???? .
 
majekx 735,2K

majekx

Znawca A-League
Na jutro:
-

Jets - Phoenix
1 - @1,7 ⛔
-

Sydney FC - CCM
1+un4,5 - @1,58 ⛔

i
1+un3,5 - @2,01⛔

Zacznę od meczu numer 2. Gra na czystą 1.. szkoda zachodu.... myślę, że więcej niż 4 bramek nie będzie (a nawet będzie mniej niż 3)... CCM pewnie będzie grało autobusem w bramce.. SFC - oni już nie muszą cisnąć - mają bezpieczną przewagę i pewnie zagrają sobie na luzie.
Mecz numer 1 - Jets powinno poradzić sobie z zespołem z Nowej Zelandii. Goście po dobrych meczach u siebie podbili kursy - ale u nich dom - wyjazd to diametralna różnica. Jutro nie powinni zbytnio zagrozić gospodarzą w zdobyciu kolejnych 3 punktów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Wybacz majekx, ale Sydney nie powinno zagrać na luzie. Dlaczego? Mr. Arnold zasłynął jako świetny trener Blue Sky, który pobija kolejne rekordy m. in. śrubuje znowu liczbę uzyskanych punktów w sezonie. To on zaczął tą tradycję, ale nie w Sydney, tylko jako trener CCM, z którym przy okazji zdobył swoje pierwsze mistrzostwo Australii ???? I tak jakoś się składa, że kiedy przychodzi mu się zmierzyć z dawnym klubem to zazwyczaj Marynarze dostają lanie. Owszem są wyjątki takie jak listopadowa niespodzianka w Gosford, ale u siebie zespół Arnolda powinien się odegrać za tamtą porażkę. Jedyną w sezonie... Co najmniej 2-0 stąd handi, które podawałem wcześniej, a propos tego pojedynku. No chyba, że się chłopaki rozkręcą i Adrian ze 3 strzeli ????
FT 1-1 snuli się po boisku ale Arnold powiedział dopiero teraz o co chodziło:
Arnold revealed Brandon O&#39;Neill, Milos Ninkovic, Alex Brosque and Luke Wilkshire had the bug on Saturday night, while Michael Zullo, Josh Brillante and Jordy Buijs have only just recovered from it.

Podobna sytuacja ma miejsce w Newcastle. Merrick ma świetną okazję do udowodnienia swojemu byłemu klubowi, że jest topowym trenerem. A że Nix na wyjeździe spisują się słabo, to takoż pobrałem już wcześniej jedynkę w tym meczu.
Niestety spore rozczarowanie FT 2-3, kiedyś kryzys musiał przyjść, szkoda, że dziś. Prędzej zakładałem, że stanie się to na wyjeździe z City.
Na razie tyle ode mnie, karty rozdane na stole koła fortuny od paru dni. Pierwsza partia rozegrana wczoraj, jutro pozostałe dwie. Więcej nie chce mi się pisać (a mógłbym), czytelników sporo, podziękować za pracę nie ma komu, oprócz starych kompanów oczywiście ???? Wobec tego pozostaje zawołać bojowo: KTF! A kolegom GL!
PS Jutro mecz Arnolda nr 200 ???? , więcej spotkań jako trener ma tylko... Merrick ???? Taka sytuacja...
edit. No trochę nie wyszło, ale Sydney nie przegrali ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
kuba72 2,7K

kuba72

Użytkownik
Skłaniam się ku argumentacji Kowala i uderzam w kierunku gospodarzy - to będzie mój główny bet na jutro. Dodatkowo za drobne gram na rogi Nixów - zauważyłem, że niezależnie od tego z kim i gdzie grają, to regularnie nabijają ich sporo (ze dwa razy to pograłem z powodzeniem). I jeżeli Jets nie strzelą za szybko 2-3 goli to mam nadzieję, że Nix nie będą odstawiać nogi i złapią kilka kartek. Albo przeciwnie, po stracie bramek będą sfrustrowani. Ale to się okaże. Mocno liczę na dubla.
1. Jets-Phoenix ov 1.5 @ 1,55 2:3
Sydney-CCM ov 1.5 @ 1,35 1:1
AKO: 2,09 - 0,6j ⛔
2. Jets-Phoenix ov 5.5 RR @ 2,08 - 0,1j ⛔ 3
3. Jets-Phoenix ov 2.5 ::zoltakartka: @ 2,17 - 0,1j ✅ 4
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live
W Newcastle nokaut po 36 min. 0-2. Na razie Jetsi jak we mgle, a Nix na fali. A &quot;powinno&quot; być odwrotnie ????
Ba gdyby nie Moss byloby 3-0. Kiedyś passa Jestów musiała się skończyć, szkoda, że na razie wygląda, że to dziś niestety.
edit
Napisałem pare dni temu o Jetsach:
Bardziej bym się obawiał, że w końcu przyjdzie kryzys, bo (z całym szacunkiem) nie jest to mocarz ligowy na miarę Blue Sky.
Niestety, ale stało się dzisiaj... Myślałem, że &quot;to&quot; się stanie na wyjeździe z City, że u siebie dadzą radę przeciwko Nix. Nie podołali...
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
allen21 122

allen21

Użytkownik
Zagrałem over 11.5 kornerów przed spotkaniem i liczę, ze to siądzie bo Jetsi zobligowani do ataku. Nie wiem czemu ale korci mnie za drobne zagrać czystą jedyneczkę ???? W meczu Sydney zagrałem over 2.5 gola gospodarzy po kursie 2.10
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Trudno Jetsom będzie się podnieść, 1 bramka z tzw. d..y, druga po rożnym i biernej postawie obrońców, faktem jest, ze gospodarze swoje szanse mieli ale ich nie wykorzystali, bramkarz Nixów bezbłędnie do tej pory. Nie wiem jaki będzie koniec, ale ze 2 bramki możemy tu jeszcze zobaczyć (edit nawet 3) - mam nadzieję ???? ale to nie argument ????
edit 48 i 1-2 ????
edit2 68 min. i 1-3 ???? Mam nadzieję, że trochę odkupiłem winy ????
FT 2-3 Jestem zaskoczony i przedmeczowy trebel za miedziaka w piach, przez to ⛔
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Trebel w piach, wobec czego handi na Blue Sky za monetę. GL
edit 6 min. 0-1 karny dla CCM - co się dzisiaj dzieje?
edit Aha...
&quot;Arnold revealed Brandon O&#39;Neill, Milos Ninkovic, Alex Brosque and Luke Wilkshire had the bug on Saturday night, while Michael Zullo, Josh Brillante and Jordy Buijs have only just recovered from it. &quot;
 
Do góry Bottom