>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Niesamowite jak goscie tego nie trafili. Pudło z dwóch metrów?
To samo Sydney miało bramkę nieuzana w samej końcówce, był tam spalony?
Mecz jest bardzo otwarty z dwóch stron więc przypuszczam ze, zobaczymy jeszcze minimum dwie bramki w drugiej połowie
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Sydney gra tak jak w Gosford w listopadzie, kiedy przegrali jedyny mecz do tej pory w lidze. Nie chce mi się wierzyć, aby drugi raz polegli z Marynarzami i to u siebie. I to w 200 występie na ławce trenerskiej Arnolda dawnego trenera CCM, z którymi sięgnął po tytuł mistrzowski. W przerwie pewnie będzie gorąco, oby Blue Sky się obudzili, ale to już zobaczymy na live. Na razie kicha... Co za dzień, wcześniej zawiedli mnie Jetsi, teraz męczenie buły z Marynarzami.
FT 1-1 Kicha na maxa. Dzisiaj kolejka na czerwono ????
 
kuba72 2,7K

kuba72

Użytkownik
Jeszcze nie straciłem wiary w gospodarzy i w &#39;47 podbijam w ich kierunku (0:1):
Sydney-CCM -1 @ 1,94 - 0,32j zwrot 1:1
 
kuba72 2,7K

kuba72

Użytkownik
Mój typ to handi azjatyckie -1 przy stanie 0:1, czyli w przypadku remisu - zwrot, wygranej Sydney - moja wygrana, wynik bez zmian - przegrałem.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Mój typ to handi azjatyckie -1 przy stanie 0:1, czyli w przypadku remisu - zwrot, wygranej Sydney - moja wygrana, wynik bez zmian - przegrałem.
O i 1-1 asysta Mierzeja i główka Bobo ???? Do roboty Panowie!!!
edit Co za dzień - nie ogarnęli ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
Nie wiem czy to o Sydney gra tak słabo, czy marynarze tak dobrze. Według mnie te pierwsze. Przewagi nie ma. Wyrównany mecz, a bramka Sydney to po prostu wykorzystanie tego co mieli... A mieli praktycznie nic. Co mnie podkusiło żeby grać taki lichy kurs 1.33 na Sydney... Heh.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Nie wiem czy to o Sydney gra tak słabo, czy marynarze tak dobrze. Według mnie te pierwsze. Przewagi nie ma. Wyrównany mecz, a bramka Sydney to po prostu wykorzystanie tego co mieli... A mieli praktycznie nic. Co mnie podkusiło żeby grać taki lichy kurs 1.33 na Sydney... Heh.
Ja miałem handi w treblu i dołożyłem singla za monetę więc kolejka na czerwono ⛔
Aby tradycji stało się zadość typ z innej bajki na mecz z udziałem Krzyżowców. Dałem w kilku konfiguracjach, więc albo czarna sobota albo chociaż minimalizowanie strat. Nie zachęcam ???? bo forma dziś moja na poziomie - 2 niestety, za co przy okazji przepraszam...
https://forum.bukmacherskie.com/threads/irlandia-polnocna-ifa-premiership-2017-2018.147594/page-2
edit
FT 3-3 emocjonujące spotkanie, Krzyżowcy utrzymali fotel lidera ???? Oby tak do końca...
 
majekx 735,5K

majekx

Znawca A-League
Dziś w Australii dzień dobroci dla klubów z dołu tabeli? Ogólnie w tym sezonie Australia nie rozpieszcza... szkoda. Graty tym co nie stracili. ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
majekx 735,5K

majekx

Znawca A-League
na jutro wymyśliłem:
-

City - Adelaide

bts - @1,75 ⛔
bts+ov2,5 - @2,25 ⛔
Po stracie punktów przez czołową dwójkę City nie pozostanie nic innego jak podgonić liderów. 3 punkty pozwolą City zbliżyć się na 4 pkty do Jets - a zatem już coś. Z drugiej strony Adelaide musi walczyć, aby utrzymać się w czołowej 6, a 3 pkty da im bezpieczną przewagę. Celuję, że będziemy świadkami meczu walki z kilkoma bramkami po obu stronach. Zwłaszcza, że oba zespoły maja graczy, którzy potrafią odmienić losy meczu o strzelić bramkę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Dziś w Australii dzień dobroci dla klubów z dołu tabeli? Ogólnie w tym sezonie Australia nie rozpieszcza... szkoda. Graty tym co nie stracili. ????
Szkoda, że Arnold tego nie powiedział przed meczem:
&quot;Arnold revealed Brandon O&#39;Neill, Milos Ninkovic, Alex Brosque and Luke Wilkshire had the bug on Saturday night, while Michael Zullo, Josh Brillante and Jordy Buijs have only just recovered from it. &quot;
Tak więc zagadka dzisiejszego snucia się po boisku Blue Sky wyjaśniona. Taa, teraz to każdy mądry ????
Newcastle też w szoku, teraz się wyjaśniło dlaczego bronił Duncan (no nie popisał się chłop dzisiaj), Moss na rozgrzewce doznał kontuzji, no ale i tak słabo wyglądali. Liczyłem, że &quot;kryzys&quot; dopadnie ich za tydzień ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
majekx 735,5K

majekx

Znawca A-League
Szkoda, że Arnold tego nie powiedział przed meczem:
&quot;Arnold revealed Brandon O&#39;Neill, Milos Ninkovic, Alex Brosque and Luke Wilkshire had the bug on Saturday night, while Michael Zullo, Josh Brillante and Jordy Buijs have only just recovered from it. &quot;
Tak więc zagadka dzisiejszego snucia się po boisku Blue Sky wyjaśniona. Taa, teraz to każdy mądry ????
no nie wiem... skoro mieli &#39;buga&#39; w nocy to czemu grali pełne 90 min. mi to wygląda na zasłonę dymną do tego, że SFC zwyczajnie oddało punkty CCM, które dostało w prezencie w zeszłym sezonie...
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
City - Adelaide
bts - @1,75
bts+ov2,5 - @2,25
Po stracie punktów przez czołową dwójkę City nie pozostanie nic innego jak podgonić liderów.
Po dzisiejszych cyrkach mam nadzieję, że City nie zmarnuje okazji i przynajmniej nie przegrają jutrzejszego spotkania. Będzie Mc Cormack w formie, będzie dobrze. Może Budzik dostanie szansę od początku? Ale co ja tam wiem ???? Poczekam do wyjściowych składów i może wtedy wymyślę coś bardziej oryginalnego. GL!
PS

Przy okazji zapraszam wszystkich miłośników Irlandii do śledzenia rzeczonego tematu. Liga rusza w lutym i na pewno będziecie mogli tam znaleźć ciekawe informacje i typy. W imieniu Psychosociala i swoim zapraszam!
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
City vs The Reds
W wyjściowej 11 Budzik, ale Mc Cormack na ławce, u Redsów w wyjściowej m. in. Adlung. Kursy poszły trochę w górę na gospodarzy. W sumie nie dziwota, pozycja w tabeli &quot;nie gra&quot;, a już na pewno nie w Australii, patrz chociażby wczorajsze wyczyny liderów.
 
majekx 735,5K

majekx

Znawca A-League
Znowu oba zespoły z dziwnymi brakami kadrowymi. Na ławce City oprócz McCormacka także Mauk i Muscat. Wychodzi, że tam nie ma kto strzelać. Próbuję x2 - @1,6
2 gole Budzińskiego.. powiemm szczerze, że nie wierzyłem w Niego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Znowu oba zespoły z dziwnymi brakami kadrowymi. Na ławce City oprócz McCormacka także Mauk i Muscat. Wychodzi, że tam nie ma kto strzelać. Próbuję x2 - @1,6
2 gole Budzińskiego.. powiemm szczerze, że nie wierzyłem w Niego.
Budzik vs Redsi 2-0 ???? Tak trzymać!!!
edit Mogło być 3-0 Margush przepuścił piłkę między nogami, ale w ostatniej chwili jej dopadł. Co się dziwić 4 mecz tego młodego bramkarza Redsów. Już w Perth &quot;podpowiadałem&quot; aby byle ładować w światło bramki, a młody będzie popełniał błędy!!!
47 groźny strzał Adlunga, jak nie on to kto?
ht 2-0 Budzik super, Arzani kręci Redsami jak chce, jedynie Adlung u Redsów się pokazał, Margush to młody bramkarz więc nie ma się go co czepiać.
2 poł. Budzik przed szansą, Arzani mieszał ofc ???? , Redsi się odgryźli kilka razy, ale Bouzanis broni świetnie. Podsumowując dalej 2-0, ale Redsi mieli swoje okazje. Niedobrze, Atkinson poważnie kontuzjowany ???? wygląda groźnie, został zniesiony z boiska przy sportowej postawie kibiców i piłkarzy ???? Szansa Vidosica, było blisko.
82 min. schodzi bohater meczu - Budziński. Brawa od kibiców !!! Jeszcze poprzeczka dla City, a potem 3-0 !!! Vidosic piękna bramka !!! Redsi znokautowani! Jeszcze raz Vidosic, Margush nie daje rady i 4-0 !!! 5-0 ale jaja ???? Mc Cormack wpisał się na listę katów Adelaidy w 96 min.
Warto było oglądać ten mecz. I tak w 17 kolejce w czwartek rozkmina była dobra, wczoraj czarna sobota, ale kto wiedział o szczegółach, które wczoraj (po meczach) wyszły na jaw, dzisiaj dobry kierunek. Do zobaczenia. Qowalsky6 zakończył nadawanie ????
Po tym meczu uformowała się czołówka ligi: Sydney FC, Newcastle Jets, Melbourne City, Melbourne Victory. Biorąc moje przedsezonowe &quot;zapowiedzi&quot; niespodzianką jest pozycja Jets. Oczywiście wszystko się może zmienić, ale po 17 kolejkach tak to wygląda ????
 
allen21 122

allen21

Użytkownik
Ufff...over 2.5 wchodzi ledwo z biedą ???? Swoją drogą naszła mnie taka refleksja, jaką to znaczną transformację przeszła przez kilka miesięcy liga kangurów. Jeszcze w tamtym roku meczów, gdzie padało po 5, 6 bramek w danej kolejce było po kilka. Tak samo z ilością kornerów, gdzie wysokie linie wchodziły jak w masło. Teraz Australia stała się jakby bardziej europejska, wyważona. W skrócie brakuje tego szaleństwa z poprzednich sezonów ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
Do góry Bottom