>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

majekx 740,5K

majekx

Znawca A-League
ciekawostka - jutro Perth gra w FWNS, a pojutrze w A-League... na FWNS szykowany jest chyba młodzieżowy skład.
Na razie znalazłem skład na mecz z WSW:
Perth Glory Squad: GK Liam REDDY, RGK Nick FEELY, 3 Marc WARREN, 4 Shane LOWRY, 7 Joel CHIANESE, 8 Xavi TORRES, 9 Andy KEOGH (c), 14 Chris HAROLD, 15 Brandon WILSON, 16 Joseph MILLS, 17 Diego CASTRO, 20 Jake BRIMMER, 23 Scott NEVILLE, 24 Callum TIMMINS, 26 Jacob ITALIANO, 29 Jeremy WALKER, 37 Walter SCOTT, 66 Dino DJULBIC, 88 Neil KILKENNY - *three to be omitted* - Ins: WILSON (returns from international duty), DJULBIC (new signing), KILKENNY (new signing) - Outs: Nil
Western Sydney Wanderers FC Squad: GK Vedran JANJETOVIC, RGK Nick SUMAN, 3 Jack CLISBY, 4 Josh RISDON, 5 Brendan HAMILL, 6 Marcelo CARRUSCA, 7 Steve LUSTICA, 8 Roly BONEVACIA, 9 Oriol RIERA, 11 Brendon SANTALAB, 15 Kearyn BACCUS, 16 Jaushua SOTIRIO, 19 Mark BRIDGE, 22 Jonathan ASPROPOTAMITIS, 24 Raúl LLORENTE, 25 Chris HERD, 33 Michael THWAITE, 42 Keanu BACCUS - *two to be omitted* - Ins: HAMILL (returns from suspension), SOTIRIO (promoted), ASPROPOTAMITIS (returns from international duty), BACCUS (returns from international duty) - Outs: 23.Lachlan SCOTT (not selected), 35.Tass MOURDOUKOUTAS (not selected)
z dużymi nadziejami na dobre występy pnaów Dino Djulbic i Neil Kilkenny
więcej na nieoficjalnej stronie:
http://www.footballwa.net/
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
allen21 122

allen21

Użytkownik
Dzisiejszy mecz pograne over 10.5 kornerów kurs 1.70. Liczę na otwarte spotkanie z obu stron. Sydney spora przewaga w tabeli więc można pozwolić sobie na nutkę szaleństwa ????
???? +++
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
MV vs Blue Sky - &quot;pomałpuję&quot; po majekxie i dam x do ht po @ 2,0 ✅ za drobne dla emocji w tym meczu, bo na razie &quot;tak sobie&quot; ten mecz wygląda...
No i majekx &quot;wykrakał&quot;, szachy w 1 ht i 0-0, garść drobnych do sakiewki wpadła ???? Dzięki bo pomałpowałem ten wynik ht ???? A czy &quot;mój&quot; kierunek &quot;ogólny&quot; na &quot;x&quot; w tym spotkaniu się sprawdzi? Odpowiedź padnie za jakąś godzinę. Kierunek się nie sprawdził, ale póki co kolejka na zielono. Na razie szału nie było ???? jeśli chodzi o poziom spotkania ???? Aha, co do Mierzeja to praktycznie tylko jego 2 strzały były zagrożeniem dla MV.
edit FT 1-3 W 2 poł. klasyk jak należy ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
allen21 122

allen21

Użytkownik
Kilka spostrzeżeń po 1 połowie.
Mecz miły dla oka, mimo braku goli okazji nie brakowało. Dużo też daje od siebie ciągle padający deszcz.
Gospodarze niech dziekują sędziemu za pobłażliwość bo sytuacja z 27 minuty gdzie Williams wjechał w Mierzeja w 7/10 sytuacjach zakonczylaby sie czerwem.
Wspomniany Mierzejewski wygląda między tymi kopaczami jak taki chłopak z liceum co to wpadl ba gierkę do uczniaków z podstawowki.
Bramki raczej wpadną bo mam nieodparte wrażenie, ze obrona Melbourne cos sknoci ????
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Gospodarze niech dziekują sędziemu za pobłażliwość bo sytuacja z 27 minuty gdzie Williams wjechał w Mierzeja w 7/10 sytuacjach zakonczylaby sie czerwem.
Tu &quot;czerwo&quot; może jeszcze paść, nie mówiąc o &quot;żółtkach&quot;.
edit I mamy karnego, Berisha i 1-0.
edit 2 Długo nie trzeba było czekać. Główka Bobo i 1-1 ????
edit3 Kartki się sypią, po 68 min. mamy już 6. Ba w moment 7 na liczniku... 77 min. i mamy czerwoną kartkę.
edit4 Karny i 1-2, potem szybkie 1-3, Blue Sky rządzi w derbach Australii!
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Osobiście szedłbym w stronę remisu, ale w takim spotkaniu (podobnie jak w dzisiejszym) o wyniku zadecydują detale. No i błędy, ale jak będzie jutro i kto ich popełni mniej to już dla mnie loteria...
Na razie o jeden błąd są lepsi gospodarze... Ooo i szybciutkie wyrównanie na tablicy i w błędach 1-1 ???? Jest już wszystko: i błędy, i kolejny karny (na 1-2) i karki, i &quot;czerwo&quot; jak na klasyk przystało ???? Victory osłabione dostają na 1-3. Tu się już nic nie zmieni jeśli chodzi o zwycięzcę derbów Australii !!! Blue Sky rządzi!
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
kuba72 2,7K

kuba72

Użytkownik
Dokładam live &#39;75 za drobne &quot;for fun&quot; (przy stanie 1:1 i 10 RR)
1. ov 2.5 @ 1,88 - 0,05j ✅ 1:3
2. ov 12.5 RR @ 2,38 - 0,05j ⛔ 11
 
majekx 740,5K

majekx

Znawca A-League
na jutro:

Phoenix - Adelaide

(0:1)
bts - @1,6 ⛔
ov2,5+bts - @1,9 ⛔
ov3,5 - @2,85 ⛔
Po ostatnich spotkaniach faworytem jest zespół gospodarzy... z drugiej strony nie wierzę, że Adelaida w 2 meczach nie strzeli bramki.. zwłaszcza przeciwko takiemu zespołowi jak Phoenix. W Wellington btsy i overy to norma.. więc dlaczego teraz miało by być inaczej. Zwłaszcza, że oba zespoły mają dużo do udowodnienia.

Roar
- pass.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
kuba72 2,7K

kuba72

Użytkownik
1. Phoenix-Adelaide bts @ 1,58 - 0,44j ⛔ 0:1
2. Phoenix-Adelaide ov 5.5 RR @ 1,89 - 0,3j ✅ 12
3. Phoenix-Adelaide ov 3.5 ::zoltakartka: @ 1,36 5
CCM-Roar ov 4.5 ::zoltakartka: @ 1,76 5
AKO: 2,39 - 0,1j ✅
???? w &#39;94 dała to radujące serce zwycięstwo ????
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Nie mam melodii na dzisiejsze mecze. Nix bez Krishny, Redsi on the paper mocny skład. Może Nix mimo tego nie przegrają ? U Roar szok po klęsce w AFC (eliminacje), CCM nieprzewidywalne więc no bet/Over na live bo oba teamy nie mają nic do stracenia. To tak w telegraficznym skrócie.
Edit. Nie było, Krishny nie było komu strzelać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Może ktoś mi napisać w kilku zdaniach, jak sobie radzi Adrian Mierzejewski? Jest kluczową postacią w swoim zespole? Czy z jego obecną formą, trener Adam Nawałka powinien zastanowić się nad powołaniem dla Adriana?
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Może ktoś mi napisać w kilku zdaniach, jak sobie radzi Adrian Mierzejewski? Jest kluczową postacią w swoim zespole? Czy z jego obecną formą, trener Adam Nawałka powinien zastanowić się nad powołaniem dla Adriana?
W Sydney ma status gwiazdy, mając wsparcie w pozostałych zawodnikach zalicza dobre mecze, kilka razy jego bramki lub asysty były kluczowe. Jednak nie jestem zaślepiony miłością do Australii by być przekonany, że dałby radę w kadrze. Inna sprawa to poziom ligi. Tu jest Sydney FC, a potem długo nic niestety... Tyle ode mnie. Pzdr ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
majekx 740,5K

majekx

Znawca A-League
Może ktoś mi napisać w kilku zdaniach, jak sobie radzi Adrian Mierzejewski? Jest kluczową postacią w swoim zespole? Czy z jego obecną formą, trener Adam Nawałka powinien zastanowić się nad powołaniem dla Adriana?
Radzi sobie dobrze. Wprowadza do zespołu spokój i doświadczenie. Potrafi dobrze podać w pole karne , z reguły są to podania otwierające drogę napastnikowi do bramki. Wolne bije jak zwykle dobrze - nawet ma kilka (chyba) bramek na koncie właśnie z wolnych.
Co do kadry - chyba ze dwa razy o tym pisałem... &#39;z czym do ludzi?&#39; - nie ten poziom ligowy, odległość plus jednak fakt, że już kilka razy był przymierzany i nici z tego wyszły. Jest za słaby jak na kadrę - graczy z jego umiejętnościami można znaleźć w ekstraklasie - a mamy przecież jeszcze młodzieżowców. Mamy przecież na środek i Linttiego i Zielińskiego... na bokach jest do wyboru Rybus, Grosicki.
O poziomie ligi niech świadczy fakt, że Budziński też jest ceniony w lidze ???? Jedyny plus Adriana to ładnie wykonywane stałe fragmenty gry - ale czy dla tego aspektu gry warto trzymać zawodnika na boisku? ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
U Roar szok po klęsce w AFC (eliminacje), CCM nieprzewidywalne więc no bet/Over na live bo oba teamy nie mają nic do stracenia.
FT 1-2
No i wykręcili ten over (dobry kierunek), dziwię się (znowu) Marynarzom, że nie zagrali na maksa i to u siebie z Roar, które było po blamażu w tygodniu z zespołem filipińskim, przecież łatwiejszych przeciwników nie będzie w najbliższym czasie. I jeszcze Brama głupie czerwo zaliczył. Szkoda w tym wszystkim Yellow Army.
Niedziela
10:30 Perth Glory - WS Wanderers - kolejny pojedynek w dole tabeli. Perth drugie od końca, Wędrowcy o 3 punkty lepsi. Podobnie jak dziś oba zespoły nie mają nic do stracenia. Obydwie ekipy z powrotami lub nowościami w składach. Myślę sobie, że to wszystko po to aby trochę choć &quot;postrzelać&quot;. Glory od 2 spotkań u siebie bez bramki, WSW &quot;gorszym&quot; zespołom potrafi strzelić gola więc banalny ode mnie kierunek: over/bts w tym spotkaniu. Za miedziaka jakby co... ✅GL! edit Już po poł. jest 3-1 ????
PS
Tradycyjnie z innych lig to wiadomo, że dorzucam sobie dziś over i handi na Crusaders (6-0) ???? + w pucharach na wyspie gejzerów &quot;widzę&quot; overy w meczach z udziałem: Valur 2-0 (później) Fjolnir 1-2. KTF!
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
majekx 740,5K

majekx

Znawca A-League
Myślę sobie, że to wszystko po to aby trochę choć &quot;postrzelać&quot;. Glory od 2 spotkań u siebie bez bramki, WSW &quot;gorszym&quot; zespołom potrafi strzelić gola więc banalny ode mnie kierunek: over/bts w tym spotkaniu.
Nic innego nie wymyślę. Tutaj bts @1,45 ✅ jest chyba najlepszym i najbardziej logicznym typem. Oba zespoły strzelać potrafią.. oba sporo bramek tracą... Po ciężkich meczach Perth przychodzi wreszcie jakiś łatwiejszy przeciwnik. Z drugiej strony WSW potrafi urwać punkty nawet zespołom z czołówki. Mam nadzieje, że jutro będzie tutaj strzelanie - może to co miało być dziś w Nowej Zelandii ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Nieźle, 5 min. meczu w Perth i czerwo oraz karny (Castro na 1-0) zaliczone. Co dalej? ????
Szybka akcja i znowu VAR, tym razem (niby?) spalony. Dalej 1-0. Szkoda bo po 10 min. mielibyśmy już 2 bramki ???? Wędrowcy wybijają z pustej, potem znowu szansa dla Perth, a mamy dopiero 15 min. Ale mecz! Karny dla WSW ! Riera i 1-1! Bts siedzi po kwadransie ✅ ???? Jeszcze jedna i over (mam nadzieję) siądzie ✅.
Potem 40 (Castro) i 43 (Keogh) i mamy HT 3-1 - pozostaje powiedzieć &quot;no i fajnie&quot; ???? Teraz tylko pozostaje z kawusią obejrzeć relaksacyjnie 2 poł. ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Do góry Bottom