>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
No i nieźle zaczęli. Czerwona kartka w 6 minucie meczu ???? mam nadzieję, że to nie popsuje bts i goście mimo że w osłabieniu coś trafia
@edit: haha co ja bredze, bts na luzie, i over 2.5 też się zapowiada. dzięki chłopaki
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
No i nieźle zaczęli. Czerwona kartka w 6 minucie meczu ???? mam nadzieję, że to nie popsuje bts i goście mimo że w osłabieniu coś trafia
@edit: haha co ja bredze, bts na luzie, i over 2.5 też się zapowiada. dzięki chłopaki
Nie zapeszajmy ???? ale na razie &quot;wygląda&quot;, że &quot;powinno&quot; o 2,5 wejść ✅.
edit My tu gadu - gadu z husarzem, a Castro w 40 i Keogh w 43 strzelają gole i mamy 3-1 ! ???? Teraz niedzielny relax. Do zobaczenia Panowie ????
 
allen21 122

allen21

Użytkownik
Ja bez zbędnej analizy bo głowa ciężka po imprezie ???? skorzystałem z typu kolegi i za drobne pograłem over 3.5 ???? Podziękował
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Dla spóźnialskich i tych, którzy nie mieli czasu obejrzeć ostatnich wyczynów naszych milusińskich, ciekawe momenty z ostatniej kolejki A - league:
https://www.a-league.com.au/video/case-you-missed-it-round-18
Wszystkie bramki:
https://www.a-league.com.au/video/every-goal-round-18-hyundai-a-league
Rozkład jazdy - Kolejka 19
02.02. 09:50 Sydney FC - Wellington Phoenix
03.02. 07:35 Newcastle Jets - Melbourne Victory
03.02. 09:50 Adelaide United - Perth Glory
04.02. 07:00 Central Coast Mariners - WS Wanderers
04.02. 09:00 Brisbane Roar - Melbourne City

Tradycyjnie zachęcam do udziału w naszym konkursie:
https://forum.bukmacherskie.com...jets-melbourne-victory-03-02-18-07-35.150288/
Jak ktoś chce podziękować za naszą pracę w dziale ( i nie tylko ) to może oddać swój głos właśnie tam:
https://forum.bukmacherskie.com/threads/wybory-najlepszy-typer-znawca-2017.150213/
Wśród moderatorów i przy konkursie pomaga nam Karciarz, jeśli ktoś chce pdziękować (a jest za co) to proszę:
https://forum.bukmacherskie.com/threads/wybory-najlepszy-moderator-2017.150211/#post-6596543
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Blue Sky vs Nix – Pojedynek „pierwszych z ostatnimi”. Jak dla mnie tylko interwencja niebieska może Nixom dać inny wynik inny niż &quot;lanie&quot; od Blue Sky. Ofc to „tylko” sport, ale nie widzę przesłanek nawet na gola ze strony gości. No chyba, że będzie Krishna, ale to na razie dywagacje. Pobrałem handi po @1,80 ✅ za miedziaka na tą chociaż 2 bramkową przewagę gospodarzy. Po 2 remisach pod rząd u siebie nie powinni zawieść kibiców kolejny raz.
PS Ja wiem, że w tym momencie nasuwa się przypowieść biblijna o Dawidzie i Goliacie, ale jeśli Nix nie są po tygodniu (wysłuchanych rzecz jasna ) modlitw i pielgrzymek do Christchurch, to ja tu niespodzianki „nie widzę”, ale wszystko w rękach Pana. I nie chodzi tu o jakąś „pychę” z mojej strony, tylko o aspekty czysto sportowe i moje wrażenia po obejrzeniu spotkań z udziałem tych zespołów.
ft 4-0 ????
edit. Krishny ma nie być więc on the paper tym lepiej dla mojego kierunku.

https://www.wellingtonphoenix.com/news/wellington-phoenix-squad-round-20-v-sydney-fc
Jets vs Big V – na razie no bet, chyba, że mnie coś „ruszy” do zmiany zdania. Liczę na Was bo to mecz konkursowy w tej kolejce.
The Reds vs Glory – na razie no bet. Może ktoś z Was coś napisze?
Marynarze vs Wędrowcy – w tym sezonie to obydwa teamy są nieprzewidywalne. Co im do łba strzeli w niedzielę? Nie wiem i na razie nie chce wiedzieć, ani ich oglądać ????
Roar vs City – co by nie pisać, wybiorę banalny i „oczywisty” kierunek, a więc? Over 2,5 po @1,78 za standardowego miedziaka jestem skłonny zaryzykować w tym spotkaniu.
edit 1-2 a jeszcze Makaron zepsul karnego ✅
To tak pokrótce, bo czasu nie mam zupełnie na pogaduchy więc uciekam ???? GL!

Tradycyjnie zachęcam do udziału w naszym konkursie:
https://forum.bukmacherskie.com...jets-melbourne-victory-03-02-18-07-35.150288/
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
majekx 737,7K

majekx

Znawca A-League
Zacznę od zaproszenia do udziału w konkursie:
https://forum.bukmacherskie.com/threads/4-newcastle-jets-melbourne-victory-03-02-18-07-35.150288/
jeszcze zostało kilka kolejek, więc jeszcze wszystko może się zdarzyć....
A co do najbliższej kolejki... prezentowane przeze mnie typy są tymi, które wpadły mi od razu do głowy jak popatrzyłem na pary meczowe - więc głębszej analizy nie ma... ale i stawki for fun

Sydney FC - Phoenix

Jeżeli zagra Krisha - wystawiam bts + ov2,5 - @2,1. Granie 1 nie ma raczej sensu. Granie handi... hm powinno się udać, ale ja osobiście nie lubię ha... za dużo nerwów przy minimalnym 2:0 ???? . Będziemy tutaj widzieli pewnie murowanie bramki przez gości, plus jakieś kontry. SFC powinno cisnąć, prowadzić grę i wcześniej lub później coś strzelić. I teraz pojawia się pytanie - czy jeżeli SFC coś wciśnie - nie zwolni?.. z drugiej strony Krisha na boisku może zagrać jakoś nieszablonowo, pociągnąć kontrę.. może sporo namieszać... Jeżeli nie będzie go w wyjściowej jedenastce - odpuszczam

Jets - Victory

ov3,5 - @2,3 ⛔
Liczę na festiwal strzelecki... Oba zespoły mają potencjał w ataku... oba muszą walczyć o 3 pkty bo i City mocno zbliża się do Jets... i Adelaida jest zaraz za V.

Adelaida - Perth

1 - @1,7 ✅
Własny stadion plus zgrany skład powinny wystarczyć na zespół z Perth. Ostatni wynik gości traktuje jako &#39;wypadek przy pracy&#39; - oczywiście jeżeli tutaj zgarną 3 pkty - trzeba będzie na nich grać za tydzień. Gospodarze, po za praktycznie jedną wpadką z City grają całkiem dobrze i powinni bez problemów zagwarantować sobie miejsce w playoffach, a 3 pkty przeciwko Glory może całkiem ich zbliżyć do tego celu. Spokojniejszy będę (lub nie jak zobaczę składy)

CCM - WSW - no bet. Pustkę mam głowie na ten mecz... może wymyślę później coś do przerwy.. albo jakiś under... ale teraz kompletne zero

Roar - City - naturalnym typem wydaje się - 2 - ... ale to Roar i to Australia - odpuszczam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
kuba72 2,7K

kuba72

Użytkownik
Gram konsekwentnie rożne nowozelandczyków. Wchodzi to za każdym razem:
Sydney-Phoenix ov 4.5 RR @ 2,17 - 0,2j ⛔ 1
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
majekx 737,7K

majekx

Znawca A-League
A jednak... zmiana planów.. Sydney wygra do zera - @2,4 ✅
Bez Krishny, Kaludjerovicia... to może sie udać
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
kamasutra10 569,8K

kamasutra10

Typer
Siemka...Nawet nie wiedziałem że taki temat jest bo głownie wpadam jedynie na typy dnia....Fajnie...Jaram sie A- League bo od kilku lat fajne bety można było ugrać na overach, BTTS-ach, hc , kartkach , karnych....
Głównie co prawda oferta na to wsjo w necie &quot; nielegalnym&quot; ale mimo wszystko uważam że pod tym kątem fajna gra...Dobrze że kol. qowalsky6 nadmienił że coś takiego jest....
Widze że Sydney raczej zgodnie z życzeniami , oby dalej....Na jutro wysmaruje analize do Newcastle Jets - Melbourne V. to wrzucę pod typami dnia ok 15 - 15.30....
Pozdrawiam....
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
majekx 737,7K

majekx

Znawca A-League
Adrian się rozbujał. miał pretensje do Bobo że ten strzelał a nie podawał do Niego ????
 
majekx 737,7K

majekx

Znawca A-League
Siemka...Nawet nie wiedziałem że taki temat jest bo głownie wpadam jedynie na typy dnia....Fajnie...Jaram sie A- League bo od kilku lat fajne bety można było ugrać na overach, BTTS-ach, hc , kartkach , karnych....
to serdecznie zapraszamy do wpisów, komentowania, wymiany poglądów...
co do meczu... plan gry Nix skończył się po 8 min... później już nie mieli pomysłu jak zagrać. SFC grało fajnie przez pierwsze 45 min. Pierwszy kwadrans skutecznie.. później już lekko rozprężeni, może zdekoncentrowani. Druga połowa to SFC prowadzi grę, ale sytuacji bramkowych można policzyć na palcach jednej ręki. W 68 min Arnold stracił cierpliwość i zdjął Bobo - bardzo chciał strzelić gola - ale ewidentnie mu nie szło.
SFC zaczęło grać długą piłką za linie obrony Nixów - efekt - 74&#39;.. Ninković i 3:0
85&#39; - Carney - 4:0
dwa gole do przerwy, dwa gole po przerwie...
Do jutra... jutro mecz konkursowy, także zapraszam jeszcze do typowania - w puli 250 PLN, i jak najbardziej czołówka jest cały czas do dogonienia. ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Blue Sky vs Nix – Pojedynek „pierwszych z ostatnimi”. Jak dla mnie tylko interwencja niebieska może Nixom dać inny wynik inny niż &quot;lanie&quot; od Blue Sky. Ofc to „tylko” sport, ale nie widzę przesłanek nawet na gola ze strony gości. No chyba, że będzie Krishna, ale to na razie dywagacje. Pobrałem handi po @1,80 za miedziaka na tą chociaż 2 bramkową przewagę gospodarzy. Po 2 remisach pod rząd u siebie nie powinni zawieść kibiców kolejny raz.
PS Ja wiem, że w tym momencie nasuwa się przypowieść biblijna o Dawidzie i Goliacie, ale jeśli Nix nie są po tygodniu (wysłuchanych rzecz jasna ) modlitw i pielgrzymek do Christchurch, to ja tu niespodzianki „nie widzę”, ale wszystko w rękach Pana. I nie chodzi tu o jakąś „pychę” z mojej strony, tylko o aspekty czysto sportowe i moje wrażenia po obejrzeniu spotkań z udziałem tych zespołów.
W takie piątki to ja lubię tę robotę ???? FT 4-0 ???? Miedziak na ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live w Newcastle
Szału nie było w 1 ht, Jetsi prowadzą 1-0, MV jakieś takie niewyraźne, choć Berisha mógł w doliczonym wyrównać, ale Duncan pięknie obronił. Jak zawsze kibice są fajni. I to tyle. Moze w 2 pol. będzie ciekawiej?
Brzydki faul na bramkarzu Victory, wczesniej byłby samobój Jetsow i znowu Duncan ich ratuje wybijając na poprzeczkę. Znoszą Thomasa, ale ten Nabbout to durna pała, powinien czerwo dostać!
69 z sekundami i 2-0 wierzcie lub nie, chciałem postawić over 1,5 jakby do 70 min. było 1-0 ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
kuba72 2,7K

kuba72

Użytkownik
Jets-MV (live &#39;46 1:0) ov 2.5 @ 1,62 2:0
Adelaide-Perth ov 2.0 @ 1,28 2:1
AKO: 2,07 - 0,4j ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Poczekam do 80 min. i dam over 2,5 za drobne.
edit Chyba mamy ten sam pomysł. Poszło po @ 2,0
Słupek w 96 po glowce dla MV i drobniaki wysypaly się z sakiewki, choć honorowa dla Melbourne się &quot;należała&quot;. ⛔
 
kuba72 2,7K

kuba72

Użytkownik
Na odzyskanie kasy z pierwszego zakładu:
Adelaide-Perth gol w obu połowach @ 1,54 - 0,8j ⛔ 2:1/0:0

Brałem pod uwagę bts, ov 2.5, ov 1.5 gospodarzy, ale ostatecznie wybrałem jak wybrałem...
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
???? Adelaida - po 15 min. 1-1 , piękna główka Glory tyle, że samobójcza ????
38 min i 2-1. Overowcy i bts - owcy mają już wolne ????
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Adelaida - dam na aferę za końcówkę over 2,5 Zabawowo
???? Glory strzelilo 2 gole, a przegrywa 2-1 chyba juz czas pożegnać trenera ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Do góry Bottom