>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

A-League

qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Jak to mówią każda Lowe kiedyś się kończy, a moje potyczki na live to niestety minus. Inna sprawa, że stawki były for fun, więc licznik kolejki nie zapalił się na czerwono. ⛔ zaznaczony, żeby nie było.
&quot;Pacze&quot; sobie na tabelę i Glory może się &quot;cieszyć&quot;, że w tym sezonie cienkich ekip jest bez liku ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
majekx 742,8K

majekx

Znawca A-League
Dziś zaczęliśmy od minusa... V trochę mnie zawiodło.. na szczęście Adelaide zagrała swoje i pojawił się plus.. w sumie z wczorajszym SFC i nocną Argentyną mam ładny zysk. Na jutro Australię passuję i będę ttlko w roli widza. Wieczorem jeszcze pewnie dodam coś a Latino.... do zobaczenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Roar vs City – co by nie pisać, wybiorę banalny i „oczywisty” kierunek, a więc? Over 2,5 po @1,78 za standardowego miedziaka jestem skłonny zaryzykować w tym spotkaniu.
Kursy na City rossną, McCormack wraca do Anglii, ch...e to wieści dla mojego planowanego overa. Oby Budzik godnie zastąpił Rossa...
edit. Zastąpił i to bardzo ładnie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
majekx 742,8K

majekx

Znawca A-League
Szkoda... Czyli w City zostaje z napastników Budziński.. to nie ciekawie się zrobiło - teraz będą musieli kogoś na szybko kombinować. Z drugiej strony chyba w Aston Villi chyba się nie spodziewali takiej dobrej pozycji z Championship... i nagle zaczęli myśleć o walce po PL.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
kuba72 2,7K

kuba72

Użytkownik
CCM-WSW ov 2.0 @ 1,38 1:2
Roar-MC ov 2.0 @ 1,35 1:2
AKO: 1,86 - 0,26j ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Brisbane, live
Już się cieszyłem kiedy City strzeliło na 1-2 I że over siedzi, a tu spalony. F...., niedobrze...Po chwili szansa dla Roar i... dalej 1-1 ????
edit. Ihhha Mauk w 66 min. i 1-2, w takim razie kolejka na ✅ bo to drugi typ jaki przedkolejkowo postawilem ( z handi Blue Sky) ????
edit 2
FT 1-2 Jeszcze Makaron spartolił karnego uff...City victory! przewrotnie zaryczę ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
Co Budziński porobił, to ja nie mam pytań. Jak z przedszkolakami zatańczyl. Oglądacie? ???? Wesoły meczyk w Australii. To lubię.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Co Budziński porobił, to ja nie mam pytań. Jak z przedszkolakami zatańczyl. Oglądacie? ???? Wesoły meczyk w Australii. To lubię.
Fajnie, że Budzik daje radę po odejsciu McCormacka ???? Super, że mamy Polaków w Australii!
Jest to bonus (przy oglądaniu) za niezbyt wysoki poziom ligii w tym sezonie ????
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Bramka kolejki nr 19 to gol ⚽ Adriana Mierzejewskiego - głosującym podziękowania, bo warto było ????

Kolejka 20
(rozbita ze względu na udział MV i Blue Sky w AFC)
09.02. 09:50 Melbourne Victory vs Brisbane Roar - na razie (przez AFC) no bet - ponoć Thomas wraca między słupki, Roar za to się wzmacnia, Big V mogą być myślami przy meczu ze skośnymi za kilka dni, duża niewiadoma co do wystawionych składów.
10.02. 09:50 Melbourne City vs Sydney FC - na razie (przez AFC) no bet, jeśli będzie &quot;słabszy&quot; skład u gości, to może poszukam niespodzianki (typu np. 1x) w stronę City. Z ostatnich doniesień to i w jednej i drugiej drużynie zapowiadają się powroty niewidzianych ostatnio graczy (patrz ins/outs). Dodatkowo ... to Kurt Ams będzie miał gwizdek, a on już potrafi &quot;wygwizdać&quot; niejeden mecz ???? co &quot;hamuje&quot; mój &quot;entuzjazm&quot; do tego meczu.
I zaległy mecz Kolejki 7
FT 4-0 :
) ✅
11.02. 09:00 WS Wanderers vs Wellington Phoenix - pojedynek zespołów nieprzewidywalnych, tylko słabości ligi Wędrowcy zawdzięczają 6 pozycję dającą prawo później grać w fazie play - off. Nix rozczarowuje, ale jeśli w składzie pojawi się m. in. Krishna i Kaludjerovic to jestem w stanie postawić bts/over w tym spotkaniu, bo dla odmiany gospodarzom &quot;wypada&quot; już coś strzelić u siebie. Więcej niż miedziaka na taki scenariusz bym nie postawił, no i składy dla mnie będą tu decydujące.

edit
Niby Kaludjerovic wraca:
https://www.a-league.com.au/news/4-key-ins-hyundai-a-league-weekend
Krishna niby też:
https://www.a-league.com.au/news/hyundai-a-league-ins-and-outs-round-20-split-round-round-7
ale czy na pewno pojawią się w wyjściowych 11-kach?
Na razie tylko tyle ... ???? Zapraszam do merytorycznej dyskusji. Gdybym nie był aktywny (czasu coraz mniej mam dla Was drodzy miłośnicy Australii ???? ) to zawczasu wszystkim GL!

Konkurs
dalej trwa, zapraszamy do zabawy ????
https://forum.bukmacherskie.com/threads/5-wellington-phoenix-perth-glory-17-02-18-07-35.150405/
Jak ktoś chce podziękować za naszą pracę w dziale ( i nie tylko ) to może oddać swój głos np. na majekxa właśnie tam:
https://forum.bukmacherskie.com/threads/wybory-najlepszy-typer-znawca-2017.150213/
Wśród moderatorów i przy konkursie pomaga nam Karciarz, jeśli ktoś chce pdziękować (a jest za co) to proszę:
https://forum.bukmacherskie.com/threads/wybory-najlepszy-moderator-2017.150211/#post-6596543
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
majekx 742,8K

majekx

Znawca A-League
V - Roar

Stawka rekreacyjna bo to mecz zespołu z Brisbane. Tak sobie myślę nad tym spotkaniem i pierwsza myśl... pustka.. druga myśl - to co kuba72 napisał ma sens... ale w przypadku jak by mecz był w Queensland. Ponieważ mecz jest w Melbourne, a do tego V za 4 dni gra w AFC... boję się, że z tego powodu gospodarze mogą zagrać asekuracyjnie. I choć powinni trochę powalczyć to czy to będzie walka na 100%?.. nie sądzę.
Natomiast Roar - są w stanie ograć CCM.. ale już osłabione City - nie bardzo. Dziś zagrają z V - bym powiedział zespołem pomiędzy CCM a City. A w przypadku przegranej po tej kolejce mogą wylądować na ostatnim miejscu w tabeli... także po nich nie spodziewam się szaleńczych ataków
Z tego powodu moją rekreacyjną stawkę podzielę na pół na dwa typy:
X ht - @2,5 ⛔
un2,5 - @2,5 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Panowie i Panie ,mysle ,ze te AFC to sa kpiny i obie druzyny zagraja dzis na full,gram bts w okolicach 1.5 u roznych dawcow.
Zycze wysokich wygranych!
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
D 559

dobryx

Użytkownik


Dla tych co nie wiedzą co pograć w tym meczu ???? Polecam ower rożnych ????
Typ opieram na statykach ogólnych RR oraz na h2h ????

 
Otrzymane punkty reputacji: +29
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live
Melbourne
Makaron i 0-1. No to bts raczej pewny. Choć z Brisbane to zazwyczaj mi nie &quot;po drodze&quot;, ale scenariusz na bramki całkiem, całkiem ????
 
Do góry Bottom