>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

majekx 735,2K

majekx

Znawca A-League
-

Adelaide - Victory (2:2)

bts - @1,6 - 1j ✅
forbet

pierwszy dzień 3 kolejki - na plusie 0,6j, cała liga - plus 0,64j
Ja tutaj gram - oba zespoły strzelą gola. Victory ma ciężki początek sezony - najpierw Sydney z żelazną obroną, potem City... Tym razem muszą powalczyć o wygraną, żeby czołówka za bardzo nie uciekła. Gospodarze /thx Qowalsky6/ na pewno są w zasięgu Victory.. A fakt, że i w Nowej Zelandii i w Brisbane padały btsy potwierdza to, że mimo dobrego ataku , początki meczy gospodarze mają dosyć słaby. I tutaj na pewno plusem Victory jest wypoczęty Berisha, który co prawda ma już swój wiek, który powoli idzie ku trenerce, ale jednak ten instynkt strzelecki powinien mieć. Wróżę tutaj gol Victory na początku spotkania i później obowiązkowy gol Adelaidy - jako gospodarza. A później już niech się dzieje co chce ???? .
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Ja jutro idę w stronę Adelaidy. Do kadry meczowej powołany został Matmour, którego zabrakło w poprzedniej kolejce. Adelajda z dwóch wyjazdów przywiozła cztery punkty. Wiadomo, że na farcie, ale jednak wygrali w Brisbane. Szału w Nowej Zelandii w pierwszym meczu też nie grali - ale jutro pierwszy mecz przed własną publicznością. Nowe rozdanie mistrza 2016. Absalonsen z Matmourem pociągną ich do wygranej!
Tym bardziej, że VIctory nie przekonało mnie wcale w obu swoich domowych meczach. Wiadomo, że rywale byli z górnej półki, ale bez przesady. Zresztą Adelaide też w tym sezonie według mnie powalczy o czołowe lokaty. Osamotniony Berisha będzie coraz bardziej sfrustrowany. Ten nowy George to póki co król chaosu.
Adelaide win @ 2,50
Polecam!
 
majekx 735,2K

majekx

Znawca A-League
ja tam boję się grać na win gospodarzy.... jak by nie było to mecz z Roar fartowny. Mecz w Nowej Zelandii..w sumie też trochę szczęśliwy. Absalonen robi różnicę i ściany będą sprzyjać gospodarzą. Ale to w końcu Victory... i po 2 meczach, nawet u siebie ale z Sydney i City ja bym był ostrożny w skreślaniu ich z walki o mistrza.
a jak będzie - zobaczymy.. mecz już za 20 min.
składy:
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Może mi któs wyjaśnić dlaczego oni nie grają w Adelajdzie? Przecież to jakaś kpina jest. W życiu bym na Reds-ów nie zagrał. Jpdl....
Edit: Z tego co wyczytałem to grają na Adelaide Oval, a nie na Coopers Stadium. Żenada.
I szbkie 0-1. Nie no. Dramat.
 
majekx 735,2K

majekx

Znawca A-League
Może mi któs wyjaśnić dlaczego oni nie grają w Adelajdzie? Przecież to jakaś kpina jest. W życiu bym na Reds-ów nie zagrał. Jpdl....
Edit: Z tego co wyczytałem to grają na Adelaide Oval, a nie na Coopers Stadium. Żenada.
wczoraj rano Qowalsky6 napisał:
, jutrzejsze spotkanie także odbędzie się w innym miejscu: na Adelaida Oval Stadium
????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Fakt, to jednak matoł przez duże M jestem.
Kto nie czyta ze zrozumieniem ten kasę przegrywa. - takie motto na dziś ????
A może nie? VInce Lia! 1-1! Go Reds!
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Fakt, to jednak matoł przez duże M jestem.
Kto nie czyta ze zrozumieniem ten kasę przegrywa. - takie motto na dziś ????
Nie no spokojnie prezezo, to dopiero początek meczu. Tu się wszystko może zdarzyć.
edit.
O i już 1-1 graty majekx za bts ???? Szybko Ci poszło ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
majekx 735,2K

majekx

Znawca A-League
jeszcze nie koniec mecze.. jeszcze jest Absalonen... dużo może się zmienić.. swoją drogą to .. już 1:1...
\\edit.. 1:1 szybka kasa ????
a swoją drogą to Wiliams powinien dostać czerwoną
\\edit 2:1 - obrona MV dziurawa jak szwajcarski ser
\\edit - 2:2 ta bramka wisiała w powietrzu... Adelaidea cofnięta, że aż szkoda było patrzeć..
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Chciałem napisać, że to cud, że kartek nie ma do tej pory i jeb 2 ????
I Redsi 2-1. Ładny strzał - Lia na razie bohaterem meczu.
 
Do góry Bottom