>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

A-League

qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Kowal oglądasz? Jakieś perspektywy na gola dla MV?
Melbourne Victory vs Brisbane Roar - na razie (przez AFC) no bet - ponoć Thomas wraca między słupki, Roar za to się wzmacnia, Big V mogą być myślami przy meczu ze skośnymi za kilka dni,
Włączyłem streama i , dałem praktycznie &quot;w ciemno&quot; po kilku minutach over i bts (bo widziałem mecz do pierwszego gola ) za drobniaki i qwa... posypało mi się wszystko w robocie. Widzę po powrocie, że o/bts zaliczone - tu nie byłem w stanie podać. Przepraszam, lecz niestety tak będzie coraz częściej ???? Dla mnie przedmeczowo to był no bet, widziałem kursy spadające na Victory i pomyślałem sobie, że Roar wywinie numer jak zwykle kiedy ich biorę pod uwagę (choć ostatnio przełamałem klątwę i ze 3 razy na nich &quot;zaplusiłem&quot; ???? ). I w pewnym sensie by mnie wyrolowali, bo &quot;sportowo&quot;/ &quot;przedmeczowo&quot; Big V &quot;powinni&quot; sobie z nimi poradzić (skład też był w miarę ok. - zabrakło &quot;tylko/aż&quot; Milligana), a przynajmniej nie przegrać, a tu Roar victory ????
Live
Melbourne
Makaron i 0-1. No to bts raczej pewny. Choć z Brisbane to zazwyczaj mi nie &quot;po drodze&quot;, ale scenariusz na bramki całkiem, całkiem ????
No widzę, że spoko, ale nie oglądałem (oprócz początku do 0-1, wszystko przez robotę) niestety...
Kierunek był dobry, ale nie podałem, że zagrałem więc nie zaliczam do bilansu na plus.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
majekx 740,5K

majekx

Znawca A-League
City - SFC

1X - @1,55 ⛔
X HT - @2,15 ⛔
V pokazało, że jest myślami przy ACL. Podobnie może być z Sydney. Plus fakt, że mają dość sporą przewagę punktową.... no to możemy być świadkami końca śrubowania rekordu przez Sydney.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
jabolauskas 761

jabolauskas

Użytkownik
Witam po dłuższej przerwie. Miałem ostatnio sporo spraw na głowie i zabawę z bukmacherka odstawiłem na boczny tor. Dziś jednak Australia i postanowiłem zagrać kilka zdarzeń. Jak zwykle trochę szalonych i według mojej koncepcji. Moje myślenie życzeniowe na ten mecz jest następujące. Melbourne będzie chciało wygrać ten mecz za wszelka cenę żeby zbliżyć się do drugiego Newcastle. Będą liczyć na to ze Sydney ma mecz w lidze mistrzów i może trochę odpuszcza. Melbourne będzie atakować i mam nadzieje ze uda im się strzelić przynajmniej dwa gole. Jeśli ewentualnie Sydney strzeli bramkę dosyć wcześnie, również uważam, ze pozostałe moje typy maja szanse powodzenia. Jak wspomniałem na wstępie jest to myślenie życzeniowe a nie żadna solidna analiza. Liczę na szalona Australię i mecz pełen różnych wydarzeń.
Melbourne City-Sydney FC
1) Over 3,5 gola WH kurs 3
2) Melbourne over 1,5 gola WH kurs 2.75
3) Melbourne strzeli w obu połowach WH kurs 4.33
4) BTS w pierwszej połowie WH kurs 4.5
5) Melbourne over 6 korkow WH kurs 3
6) Melbourne over 3 kartki WH kurs 3.5
7) Karny w meczu WH kurs 4
Trochę tego jest wiec mam nadzieje ze nie będzie nudnych kalkulacji tylko otwarty mecz. Pozdrawiam i życzę powodzenia.
Każde zdarzenie gram za £10.
 
badurraf 1,8K

badurraf

Użytkownik
Tak po częsci na livie, tak na szybko :
10.02.2018 09:00:00

NPL - Queensland Lions FC - Brisbane Strikers Ile goli zostanie zdobytych? Więcej niż 3,5 ? 2.10
10.02.2018 09:00:00

NPL - Queensland Moreton Bay United Jets FC - Brisbane City Ile goli zostanie zdobytych? Więcej niż 3,5 ? 1.80
10.02.2018 10:00:00

NPL - Queensland Redlands United - SWQ Thunder Ile goli zostanie zdobytych? Więcej niż 3,5 ? 1.95
10.02.2018 10:00:00

NPL - Queensland Western Pride - Olympic FC Ile goli zostanie zdobytych? Więcej niż 3,5 ?
Pograne w taśmie, singlach i dublach, powodzenia Panowie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
D 559

dobryx

Użytkownik
Siema !
Dziś ryzykowny bet bo gram under RR. Rzadko kiedy gram undery ale dziś pogram. Dlaczego under ? Ano dlatego że to są czołowe drużyny LIGI. Gra będzie się opieram na twardej walce. Podejrzewam że skrzydła zostaną zamknięte. A druga sprawa że h2h wskauje na under RR.
Za miedziaka można pograć ???? A kurs fajny


 
Otrzymane punkty reputacji: +10
jabolauskas 761

jabolauskas

Użytkownik
Witam po dłuższej przerwie. Miałem ostatnio sporo spraw na głowie i zabawę z bukmacherka odstawiłem na boczny tor. Dziś jednak Australia i postanowiłem zagrać kilka zdarzeń. Jak zwykle trochę szalonych i według mojej koncepcji. Moje myślenie życzeniowe na ten mecz jest następujące. Melbourne będzie chciało wygrać ten mecz za wszelka cenę żeby zbliżyć się do drugiego Newcastle. Będą liczyć na to ze Sydney ma mecz w lidze mistrzów i może trochę odpuszcza. Melbourne będzie atakować i mam nadzieje ze uda im się strzelić przynajmniej dwa gole. Jeśli ewentualnie Sydney strzeli bramkę dosyć wcześnie, również uważam, ze pozostałe moje typy maja szanse powodzenia. Jak wspomniałem na wstępie jest to myślenie życzeniowe a nie żadna solidna analiza. Liczę na szalona Australię i mecz pełen różnych wydarzeń.
Melbourne City-Sydney FC
1) Over 3,5 gola WH kurs 3
2) Melbourne over 1,5 gola WH kurs 2.75
3) Melbourne strzeli w obu połowach WH kurs 4.33
4) BTS w pierwszej połowie WH kurs 4.5
5) Melbourne over 6 korkow WH kurs 3
6) Melbourne over 3 kartki WH kurs 3.5
7) Karny w meczu WH kurs 4
Trochę tego jest wiec mam nadzieje ze nie będzie nudnych kalkulacji tylko otwarty mecz. Pozdrawiam i życzę powodzenia.
Każde zdarzenie gram za £10.
Niewykorzystane sytuacje.........ajjjjj City spokojnie dwie bramki już powinny mieć. Szkoda. Karny siedzi. Drugiej połowy niestety nie będę oglądał.
 
majekx 740,5K

majekx

Znawca A-League
WSW - Phoenix

un3,5 - @1,5⛔
Qowal podpowiada ov.... ale ja wybieram un3,5... jak zwykle pewnie będzie odwrotnie... Jakoś nie mam weny do pisana wielkich elaboratów.. krótko:
ostatni mecz obu ekip 1:1
Nixi nie marzą o wygranej, dla nich szczyt to remis na wyjeździe
WSW u siebie 7 meczy - 7 goli... szczyty to to nie są...
myślę bramki będą.. ale żeby aż powyżej 3... nie sądzę ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Jeśli będzie Kaludjerovic i Krishna to będzie over, WSW jak wprowadzą deklaracje trenera w życie to i o bts jestem w miarę spokojny KTF !
Edit
Krishna nie zagra, Kaludjerovic jest w wyjściowej 11. Majekx mam rozwiązanie: niech będzie 2-1 lub 1-2 ???? W gorszym przypadku 3-0 ale jestem w stanie zaakceptować i taki wynik. Byle by był fajny, otwarty mecz i radość z goli. Tak mi się marzy ofc ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
darkman1948 340

darkman1948

Użytkownik
składy na dziś:


za drobne gram:
Klaudjerovic strzeli i WSW wygra @ 8,50 na uni ???? bez uzasadnienia - na czuja
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Żeś ???? &quot;se&quot; wykrakał
Qowal podpowiada ov.... ale ja wybieram un3,5... jak zwykle pewnie będzie odwrotnie...
Majekx, kolego mój ???? żeby nie było...
11.02. 09:00 WS Wanderers vs Wellington Phoenix - pojedynek zespołów nieprzewidywalnych, tylko słabości ligi Wędrowcy zawdzięczają 6 pozycję dającą prawo później grać w fazie play - off. Nix rozczarowuje, ale jeśli w składzie pojawi się m. in. Krishna i Kaludjerovic to jestem w stanie postawić bts/over w tym spotkaniu, bo dla odmiany gospodarzom &quot;wypada&quot; już coś strzelić u siebie. Więcej niż miedziaka na taki scenariusz bym nie postawił, no i składy dla mnie będą tu decydujące.
, że nie uprzedzałem ???? FT 4-0 ✅
Jeśli będzie Kaludjerovic i Krishna to będzie over, WSW jak wprowadzą deklaracje trenera w życie to i o bts jestem w miarę spokojny KTF !
Edit
Krishna nie zagra, Kaludjerovic jest w wyjściowej 11. Majekx mam rozwiązanie: niech będzie 2-1 lub 1-2 ???? W gorszym przypadku 3-0 ale jestem w stanie zaakceptować i taki wynik. Byle by był fajny, otwarty mecz i radość z goli. Tak mi się marzy ofc ????
Mecz był fajny ale tylko dla Wędrowców ????
Konkurs dalej trwa, zapraszamy do zabawy ????
https://forum.bukmacherskie.com/threads/5-wellington-phoenix-perth-glory-17-02-18-07-35.150405/
To już chyba ostatnia szansa (jeśli ktoś chce ofc) aby podziękować za naszą pracę w dziale ( i nie tylko ) to może oddać swój głos np. na majekxa właśnie tam:
https://forum.bukmacherskie.com/threads/wybory-najlepszy-typer-znawca-2017.150213/
Wśród moderatorów i przy konkursie pomaga nam Karciarz, jeśli ktoś chce pdziękować (a jest za co) to proszę:
https://forum.bukmacherskie.com/threads/wybory-najlepszy-moderator-2017.150211/#post-6596543
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Hello, poniżej macie Państwo wszystkie bramki minionego weekendu. Z resztą bardzo ładne:
https://www.a-league.com.au/news/watch-every-goal-weekends-hyundai-a-league-action
W tym tygodniu mamy na celowniku mecze w AFC:
wtorek 09:30 Melbourne Victory (Aus) - Ulsan Hyundai (Kor)
środa 09:30 Sydney FC (Aus) - Suwon (Kor)

Następnie dokończenie rundy 20 wraz z meczem konkursowym w Wellington - osobiście jestem bardzo ciekawy tego spotkania.
https://forum.bukmacherskie.com/threads/5-wellington-phoenix-perth-glory-17-02-18-07-35.150405/
16.02. 09:50 WS Wanderers vs Newcastle Jets
17.02. 07:35 Wellington Phoenix vs Perth Glory
17.02. 09:50 Adelaide United vs Central Coast Mariners

Śmiało proszę piszcie swoje przemyślenia, zapraszamy ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Kilka słów o spotkaniach w AFC
wtorek 09:30 Melbourne Victory (Aus) - Ulsan Hyundai (Kor)
Pod kątem $ goście w jutrzejszym spotkaniu biją gospodarzy dwukrotnie, na szczęście na boisku czasem budżety nie wygrywają spotkań ???? Dla Victory to może być szansa na przełamanie złej passy 3 ostatnich porażek w lidze. Za nimi przemawia mimo wszystko atut własnego stadionu (choć w tym sezonie słabo się na nim spisują), doświadczenie w tego typu spotkaniach, kibice i fakt, że są w rytmie meczowym. Tego może zabraknąć zespołowi z Korei, bo 2 oficjalne sparingi i wyniki z takimi &quot;tuzami&quot; jak Saarbrucken i Mattersburg (bez obrazy ofc) dają przesłankę do tego aby mieć nadzieję, że Big V w tym meczu chociaż nie przegra. Warunkiem jest upilnowanie Toyody i Orsica, pełne zaangażowanie, chęć i wola zwycięstwa (nomen omen) i szczęście..., którego podopiecznym Muscata ewidentnie brakuje. Nie wykluczam też remisu, ale to dalej wpisuje się w moją narrację i &quot;wizję&quot; tych zawodów. Ode mnie taki kierunek póki co.

edit. Jest w 11: Besart, Kosta, Valeri, Troisi więc KTF !

edit 2 FT 3-3 ✅

środa 09:30 Sydney FC (Aus) - Suwon (Kor)
Argumenty za gospodarzami mam podobne jak w wypadku powyższego meczu za wyjątkiem ???? dobrej formy, &quot;siły&quot; swojego stadionu i nie oszukujmy się dominacji Blue Sky w rodzimej lidze. Jeśli zobaczymy pojutrze na murawie Bobo, czy Adriana to przypuszczam, że bramek takoż nie zabraknie. Goście z Korei podobnie jak mistrzowie Australii to zespół doświadczony i utytułowany, zagrożeniem będą doświadczony (36 lat) Damjanovic i brazylijczyk Waguininho. Jak Blue Sky ich &quot;wyłączy&quot; i zagra na maxa u siebie (potem będzie trudniej), to kurs obieram na dnb/1 w stronę mistrza Australii i (ewentualnie) bramki w Sydney.
edit. FT 0-2 - więcej o przebiegu meczu w temacie AFC

PS Warto przed podjęciem jakiś poważniejszych inwestycji prześledzić sytuację kadrową, jeśli będę miał czas i ochotę ???? to postaram się ten temat aktualizować. GL!
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
majekx 740,5K

majekx

Znawca A-League
V - Ulsan
Naprawdę chciał bym, żeby Victory zaczęło rozgrywki od zdobycia choćby punktu... ale jakoś boję się, że się nie uda...
na korzyść Victory przemawia:
- własne boisko
- rytm meczowy
na korzyść Ulsan:
- skład
Victory w lidze nie prezentuje się najlepiej... i boję się, że i tutaj nie pójdzie najlepiej - dlatego pobieram 2 po zacnym kursie @2,65 ⛔

do tego dodaję wygraną Quanjian @1,22 ✅ i under 3,5 w meczu Persepolis @1,25 ✅
i w sumie mamy taśmę po kursie @4,041 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
kuba72 2,7K

kuba72

Użytkownik
A oto moja taśma na dzisiejszą AFC:
MV-Ulsan ov 2.0 @ 1,45 3:3
Kawasaki-Shanghai ov 1.5 @ 1,18 0:1
Jeonbuk-Kashiwa ov 2.0 @ 1,45 3:2
AKO: 2,48 - 0,5j ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
na korzyść Ulsan:
- skład
Jest Toyoda, Orsic i na ławce brazylijczyk Junior Negao, na pewno zobaczymy też Panów Lee ???? ???? - w jakimś meczu wystąpiło ich w drużynie Ulsan ze czterech !! ???? ???? No nic zobaczymy. Trudne zadanie przed Big V.
Przy okazji wyników konkursu na znawcę / typera chciałbym bardzo gorąco podziękować 3 (trzem) zacnym osobom, które doceniły moją pracę w minionym roku. Thank you gentlemen! ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Do góry Bottom