>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

A-League

kuba72 2,7K

kuba72

Użytkownik
CCM-Phoenix ov 11.5 RR @ 1,86 - 7/10 ⛔ 11

6 kornerów do przerwy napawa optymizmem. A dodatkowo bramka do szatni zmobilizuje Feniksów. Zakład na bank wejdzie.
A jednak, 1 zabrakło.
 
badurraf 1,8K

badurraf

Użytkownik
A ja dzisiaj jakieś takie dziwne przeczucie mam że Phoenix coś ugra na CCM, ostatnio mocne oklepy wyjazdowe, no ale z kim...do tego CCM jak gra każdy widzi, tam się ostatnio nic nie klei, więc idąc tym tropem :
x2 Phoenix - 1,7
Phoenix gol w pierwszej połowie - 2,0
a ze stanowych na dokładkę do rozpisania w dublach :
Stirling Albions - over 0,5 - 1,5
Knights - Cannons - over 3,5 - 2,35
GGC - Heights - 1 - 2,2
Knights - Cannons - over 0,5 w 1poł - 1,3
GGC - Heights - over 0,5 w 1poł - 1,34
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
A ja dzisiaj jakieś takie dziwne przeczucie mam że Phoenix coś ugra na CCM, ostatnio mocne oklepy wyjazdowe, no ale z kim...do tego CCM jak gra każdy widzi, tam się ostatnio nic nie klei, więc idąc tym tropem :
x2 Phoenix - 1,7
Phoenix gol w pierwszej połowie - 2,0
Może się i tak skończyć ???? ogólnie jak widać trochę mecz zagadka, przynajmniej dla mnie. Mi chodzi jeszcze po głowie, że Krishna strzeli, coś sobie symbolicznie położę na rulecie przeznaczenia jaką jest A-league ????
PS Rozkminiasz może kolego coś na przyszłość z Nowej Zelandii?
 
D 559

dobryx

Użytkownik
Ja również polecam zagrać rożne , tylko ja gram większa linie ???? CCM-Phoenix ov 12.5 RR
Powinno być wesołe granie ???? A statystyki tylko to potwierdzają
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Jakby nie bramka Da Silvy to raczej mój scenariusz a) był realizowany ???? A wybrałem opcję b) ????
Została jeszcze 2 pol. ale szału nie widzę. Nic nie dokładam, na razie cieszę się z tego, że tylko centy w ten &quot;spektakl&quot; &quot;zainwestowałem&quot; ???? Pozostaje tylko: KTF ????
edit. Piszę to jeszcze w trakcie meczu, rzadko tak postępuje bo uważam, że rozlicza się zakończone mecze, ale dziś zrobię wyjatek. Pal licho, że wybralem zły scenariusz na dzisiejsze spotkanie, garść centów nie majatek, lecz Nix zostają frajerami A-league. Jak to? Zapyta ktoś, jeszcze 6 kolejek przed nami. Właśnie, przed Wellington pojedynki z m. in. Roar, Jets, Reds, WSW i ekipami z Melbourne. Czerwona latarnia i drewniana łyżka to nie żarty lecz rzeczywistość. Wstyd bo na papierze zespół (?) z Nowej Zelandii źle nie wyglądał, a tu d.....a
edit2
No i nic nie straciłem kiedy tu pisałem FT 1-0 więc scenariusz b) na ⛔ a Nix może się odrodzi, ale w ... nastepnym sezonie. Dziś ???? dla paralitykow.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Nie mam czasu i weny.. dlatego tylko z kronikarskiego obowiązku:
CCM vs. Nix
(1:0)
1 - @2,1 ✅
lub 1dnb - @1,55 ✅
zerkam na tt więc jakoś godzinę przed meczem powinienem dodać składy
Dobrze, że na tym &quot;przedstawieniu&quot; dało sie zarobić. Gratulacje !!! ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Ehh... trzeba się mocniej na ligach stanowych skupić bo tu dzisiaj 6 na 7 typów ładnie weszlo...
Fajne wyniki dzisiaj, ja wczoraj w ciemno ( bo stanowej nie ogarniam ) podorzucalem sobie Bentleigh i weszło 3-1. Graty 4you ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
badurraf 1,8K

badurraf

Użytkownik
Fajne wyniki dzisiaj, ja wczoraj w ciemno ( bo stanowej nie ogarniam ) podorzucalem sobie Bentleigh i weszło 3-1. Graty 4you ????
A ja właśnie ostatnio tak sobie śmigam po twiterrach tyk klubów, zaciekawił mnie ten folklor, w połączeniu ze historią, statystyką (naprawdę częste fixy, 3 za 3, łamańce), może to nam cos da, jak a-League w tym sezonie trochę monet zabrało ????
No i chyba najciekawszy herb :
https://twitter.com/adelaidecobras
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
A ja właśnie ostatnio tak sobie śmigam po twiterrach tyk klubów, zaciekawił mnie ten folklor, w połączeniu ze historią, statystyką (naprawdę częste fixy, 3 za 3, łamańce), może to nam cos da, jak a-League w tym sezonie trochę monet zabrało ????
No i chyba najciekawszy herb :
https://twitter.com/adelaidecobras
Ja nie narzekam, ale zobacz jakimi drobniakami rzucam. Gdzie dukaty i monety Panie kochany?
PS Cobras Commando powinni się nazywać ????
 
majekx 735,5K

majekx

Znawca A-League
Ehh... trzeba się mocniej na ligach stanowych skupić bo tu dzisiaj 6 na 7 typów ładnie weszlo...
No tak.. teraz każdy team ma tt... to i o info łatwo. I po ludzku wszystko podane jak na tacy. Czekamy na kolejne typy.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Brisbane
Roar vs Jets - symbolicznie dla emocji dam bts i wygra Jets po @ 4,75 ⛔
GL!
edit
Paradoksalnie (zważywszy na wynik) to mogło wejść. Kto oglądał to wie ????
 
majekx 735,5K

majekx

Znawca A-League
Perth - City
(2:1)
ov2,5 - @1,57 ✅
ov3,5 - @2,35 ⛔
Glory vs. City - ov2,5 (lub ov3,5 lub bts)- Glory jest zawsze overowe.. raz oni walą 3 bramy.. raz im walą 3 bramy.. jak pójdzie w wymianę, może się skończyć 1:3, albo i więcej
Bts sobie daruję... gram bardziej ryzykownie i liczę na bramki.
 
majekx 735,5K

majekx

Znawca A-League
Dwa mecze w kolejce i dwa razy po 1:0... pora na overy.. rekreacyjnie dodaje w Melbourne ov2,5 - @1,72 ✅.. mesz za 30 min a na tt nadal skupiają się na Roar - Jets Podzielność uwagu u Nich leży
Wreszcie są:


Ooo Absalonsen na ławce.. może na końcówkę wejdzie
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
majekx 735,5K

majekx

Znawca A-League
Składy na ostanie dzisiejsze spotkanie:

Budziński od pierwszej minuty, Fornaroli na ławce.. to chyba najciekawsze spostrzeżenia.
W Perth słonecznie i 27st C. . Pogoda idealna do gry ????
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
No to mamy w 100 procentach odmienne zdanie ???? Tragedii nie będzie, ktoś z nas wygra na pewno ???? Go Reds! KTF!
Edit Dla przypomnienia mój kierunek to X2 po @ 1.7 za miedziaka ofc. Ba ???? w taśmie mam dnb po @ 2.5.
Edit
FT 3-0
Samobój, czerwo, ale to nie zmienia faktu, że mój pomysł był do bani. Graty dla majekxa, bo on twardo obstawiał jedynkę w tym spotkaniu. Miedziak i taśma w piach ⛔
 
majekx 735,5K

majekx

Znawca A-League
Eeee tam... fart
A tak jak patrzę teraz to Cavusevic to sobie pograł że hoho.. za co on to czerwo złapał?
 
Do góry Bottom