• Witamy na bukmacherskie.com
    1. Betrally

A-League 2017/2018

Temat na forum 'Australia (A-League i inne)' rozpoczęty przez majekx, Październik 5, 2017.

1. qowalsky6 Znawca

qowalsky6
      Polubienia:
      395
      Reputacje:
      4952
      Mam nadzieję, że Jetsi się postawią, SFC może zadowoli się x? Temat na live jak dla mnie.
      Roar vs Reds - na sucho kierunek over/bts, tutaj położę miedziaka na stół.

edit.
      Jetsi się postawili, ba nawet w 10,wygrali :) W Brisbane tylko 1-0, trochę się zdziwilem, bo w 1 pol. były okazje, a po bramce Roar byłem przekonany, że worek z golami się otworzy, a tu d..a. :minus:

Jak ktoś ma pytania, uwagi, pomysły to zapraszam, trochę nam z majekxem brakuję Waszych opini, głosów, które odświeżą nasze spojrzenie na tą kolejkę.

Ostatnia edycja: Marzec 3, 2018
      majekx lubi to.
    2. qowalsky6 Znawca

qowalsky6
      Polubienia:
      395
      Reputacje:
      4952
      Zaczynamy mecz na szczycie tabeli, Jetsi vs Blue Sky, składy optymalne więc do dzieła... :)

edit live
      Za dużo się O,Donovan nie nagrał w meczu - VAR i czerwo.

Sportowo za garść centów x po @ 4.15:minus: bo kopanina się zrobiła.

edit FT 2-1 polowanie na x nieudane, brawo majekx wyczułeś kierunek, a łatwo w 10 Jetsi nie mieli. Do końca myślałem, że jednak ten x padnie. Emocji nie zabrakło :)

3. majekx Znawca

OP
      OP
      majekx
      Polubienia:
      440
      Reputacje:
      5606
      Co tam się dzieje.. czerwona, karny i 1:0 ht... teraz się przekonamy w jakiej formie jest Jets? Jak dowiozą win, to znaczy, że są w stanie zawalczyć o mistrza.

qowalsky6 lubi to.
    4. qowalsky6 Znawca

qowalsky6
      Polubienia:
      395
      Reputacje:
      4952
      To są uroki play -off, że każdy może wygrać z każdym jak będzie miał "dzień konia". Dali radę dziś w 10 to ich na przyszłość podbuduje. Nawiasem mówiąc to byłaby super historia, od zera (patrz poprzedni sezon) do bohatera :)

5. Krysteeek Dobrze znany użytkownik

Krysteeek
      Polubienia:
      12
      Reputacje:
      326
      Nie oglądałem meczu, a bardzo łądny kupon mi zamykali. Już się cieszyłem jak zobaczyłem w pracy, że czerwo dla Jetsow, a tu proszę... Newcastle jest na prawdę takie mocne?

6. majekx Znawca

OP
      OP
      majekx
      Polubienia:
      440
      Reputacje:
      5606
      Pamiętaj że SFC już ma playoffy zagwarantowane i mecze ACL w tygodniu. Jets też swoje gra.. są w lidze m.in. przed City czy Victory.

Krysteeek lubi to.
    7. qowalsky6 Znawca

qowalsky6
      Polubienia:
      395
      Reputacje:
      4952
      Wchodzimy w Australii w czas spotkań, ktorych wyniki mogą być jeszcze bardziej nieprzewidywalne ( tak, tak :)) niż do tej pory. System play off powoduje czasem, że pod koniec ligi zaczynają się "cyrki". Ja jestem przeczulony na tym punkcie dlatego na rulecie przeznaczenia sypią się z mojej strony symboliczne centy. Uprzedzam lojalnie żeby nie było :)
      WSW vs Glory
      Jutro mecz 23 kolejki :) Wedrowcy i goście z Perth walczą o pierwszą szóstkę więc bramek nie powinno zabraknąć, bts też wchodzi w grę ofc. Można z tego sklecić dodatkowy typ czyli ovet 2,5 i bts w meczu. Coś takiego sobie też wykminilem. Z sakiewki wyciągnąłem odpowiednio: 2 :minus::plus:miedziaki i garść centów :minus: Ostro :) (co za czasy, gdzie monety i dukaty?), bo nie chcę mieć "czerwieni" po tym weekendzie, ale jak to mówią dobrymi chęciami .... Oby nie w opisywanym przypadku, lecz lojalnie uprzedzam, że to moja ułanska fantazja na jeden mecz "tyle" stawiać. Wypada nie polecać, co niniejszym czynię :) KTF !
      Edit
      Bts w 13 min. a potem 0. Słownie zero! Wstyd, czerwone kartki trzeba za to grać w meczach, które biorę pod lupę. To byłby zysk...

Ostatnia edycja: Marzec 4, 2018
    8. majekx Znawca

OP
      OP
      majekx
      Polubienia:
      440
      Reputacje:
      5606
      Zgadzam się. ov2,5+bts po kursie @1,65 :minus: jest dobrym i prawdopodobnym pomysłem... Też go pobieram.

/edit. 13 min i bts, potem do końca nic... Australia znowu zaskakuje, tym razem na minus.

Ostatnia edycja: Marzec 4, 2018
      qowalsky6 lubi to.
    9. qowalsky6 Znawca

qowalsky6
      Polubienia:
      395
      Reputacje:
      4952
      W Sydney bts w pierwszym kwadransie :plus: ale over i bts/over na :minus: Za to w meczach, które brałem ostatnio na celownik padały czerwone kartki. To powinienem grać :) Rozczarowujący dla mnie weekend na Antypodach, a dzisiaj to już w ogóle, 5 kwadransów mieli na 1 choćby gola i 0, kiedy remis nie bardzo im cokolwiek dawał...

10. majekx Znawca

OP
      OP
      majekx
      Polubienia:
      440
      Reputacje:
      5606
      W sobotę ostatnie 2 mecze kolejki numer 22. Insy i Outsy ze strony ligi:
      https://www.a-league.com.au/news/hyundai-a-league-ins-and-outs-round-22-split-round

WSW - Phoenix

(4:1)
      1+ov2,5 - @2,25 :plus:

Miesiące temu spotkanie pomiędzy tymi zespołami zakończyło się wygraną gospodarzy 4:0. Teraz sytuacja się o tyle zmieniła, że WSW zaczyna się palić grunt pod nogami, bo Roar zaczęło grać swoje i nagle ma tylko 2 punkty straty - a mówimy o ostatnim miejscu premiowanym grą w playoffach. Do Phoenixów wrócił Krisha. Za to wypadł Kaludjerovic. Dodatkowym argumentem jest fakt, że o ile Nixi coś tam zaczęli grać składniej - to nadal ta składna gra jest tylko na własnym obiekcie.
      Jako, że gra Krisha - może coś strzelą (a może nie). Jednak uważam ,że to nie wystarczy i zdeterminowane WSW powinno strzelić kilka bramek - a to powinno wystarczyć do zgarnięcia 3 punktów.

Perth - CCM

(3:1)
      ov2,5+bts - @1,7 :plus:
      ov3,5 - @2,25 :plus:

Po wpadce z overem w poprzednim meczu Perth nie wierzę, żeby tutaj znowu buł under. Nie w meczu Glory, nie w Perth. Celuję w wymianę ciosów i sporą liczbę bramek.

Ostatnia edycja: Marzec 10, 2018
      grendel, DJ_Jones i qowalsky6 lubią to.
    11. qowalsky6 Znawca

qowalsky6
      Polubienia:
      395
      Reputacje:
      4952
      W ramach uzupełnienia :) Dubel ode mnie :) Zostało jeszcze 5,5 kolejki :) do końca sezonu zasadniczego, a więc:
      WSW - Nix
      Nix
      wyje...li trenera i dobrze, bo efektów jego pracy nie było. "Tradycyjnie" ratownikiem został Chris Greenacre (Mr. Fix-It). Czy im to pomoże? Myślę, że nie. Wędrowcy mają trudny terminarz do końca rozgrywek i jeśli nie wygrają z czerwoną latarnią ligi to kto wie, czy utrzymają się w pierwszej 6 do play - off. Podsumowując logiczna jest czysta jedynka w tym meczu, którą pobieram po @ 1,75.:plus:
      Glory - CCM
      Podobna sytuacja obydwu zespołów (obydwa mnie wk...ą w tym sezonie, kto czyta to wie :)), mimo wszystko poszedłbym w kierunku Glory. Jak Perth nie wygra to czekają ich później trudniejsze mecze i mogą nie "dobić" do fazy P-O. A Marynarze? Mają ten sam problem, pytanie czy im się jeszcze chce. Z racji tego, że gospodarze u siebie jeszcze nie zremisowali, a mecz sędziuje Kurt Ams (pamiętam Cię kutafi...e) to dla "bezpieczeństwa" 1 dnb po @ 1,50 :plus: w dublu z Wędrowcami pobiorę.

Finał przemyśleń: dubel za miedziaka po @ 2,63 :plus: GL!

grendel lubi to.
    12. grendel Użytkownik

grendel
      Polubienia:
      31
      Reputacje:
      177
      :minus:Witam kolegów z działu kangurzego ,wszytkiego najlepszego w 2018. Wiem ,że już marzec ale miałem trochę problemów. Już po. To może wrócę do swoich chorych przemyśleń i typowania , spróbujmy.

Perth - CCM

Over 10 rzutów rożnych @1.7
      Over 2.5 bts @1.83
      Over 4.5 kartki @1.83

[email protected]:minus::minus:

Co do drugiego meczu

WSW - Nix

WSW wykorzysta rzut [email protected]:minus:

Kursy z całorocznego .Powodzonka jutro i w całym 2018 niech się wszystkim zieleni.
      No i nie pykło , trudno się mówi.Gratki dla qowalsky6 , majekx .

Ostatnia edycja: Marzec 11, 2018
      majekx lubi to.
    13. majekx Znawca

OP
      OP
      majekx
      Polubienia:
      440
      Reputacje:
      5606
      Powodzenia @grendel.

A tymczasem pojawiają się już skady

qowalsky6 lubi to.
    14. qowalsky6 Znawca

qowalsky6
      Polubienia:
      395
      Reputacje:
      4952
      Czołem Mości Panowie, zaraz spotkanie w Sydney, co do Glory to kursy poszły w górę, są obawy, czy wystąpi Castro. Wszyscy wiemy, że bez niego o dobry wynik w Perth może być trudno. Także miejcie to na uwadze, jakby co. Trzeba sprawdzić sklad. GL!
      Edit 3-1 dali radę i bez Castro :)

15. majekx Znawca

OP
      OP
      majekx
      Polubienia:
      440
      Reputacje:
      5606
      W Perth pogoda idealna do gry. Składy na drugi mecz:

qowalsky6 lubi to.
    16. qowalsky6 Znawca

qowalsky6
      Polubienia:
      395
      Reputacje:
      4952
      W Perth zabraknie Castro, trudno. A w Sydney wyklarował się nam zespół, który zdobędzie super trofeum: mowa o Nix i Wooden spoon. 4 bramka dla Wędrowców pokazuje dlaczego. Rozczarowanie sezonu można już dziś tak określić zbieraninę z Wellington, bo trudno ich nazwać zespołem. W moich przedsezonowych kalkulacjach na razie tylko co do nich się przeliczyłem.
      Ale wynik (4-1) oczywiście na plus :) w moim dublu.
      PS Majekx żeś mamony zagarnął po tym meczu! Graty!

17. majekx Znawca

OP
      OP
      majekx
      Polubienia:
      440
      Reputacje:
      5606
      Dobra noc w Argentynie, dobry dzień w Australii.. jak na razie... dobranoc:)

grendel lubi to.
    18. qowalsky6 Znawca

qowalsky6
      Polubienia:
      395
      Reputacje:
      4952
      WSW vs Nix ft 4-1 :plus:
      Glory vs CCM 3-1 :plus:
      Jeśli ktoś skorzystał to śmiało, można podziękować ;) a na pewno majekxowi bo rozbił bank !

psotnick i grendel lubią to.
    19. qowalsky6 Znawca

qowalsky6
      Polubienia:
      395
      Reputacje:
      4952
      Jak to zleciało? 5 kolejek do końca sezonu zasadniczego A-league. Sydney FC (na 100%) i Newcastle Jets ( na 99% :)) mają już zapewniony udział w fazie play-off. O miejsca 3-6 walczyć będą pozostałe zespoły. Po tym co widziałem w sobotę z wyścigu wypadło już Wellington Phoenix i (raczej na pewno :)) Central Coast Mariners :). Oczywiście matematycznie można to jeszcze różnie "rozegrać", ale trzon tabeli nie powinien się zmienić. Poniżej rozkład jazdy:
      Kolejka 23
      16.03. 09:50 Adelaide United vs Melbourne City
      17.03. 07:35 Wellington Phoenix vs Newcastle Jets
      17.03. 09:50 Sydney FC vs Brisbane Roar
      18.03. 07:00 Melbourne Victory vs Central Coast Mariners
      Tradycyjnie poniżej bramki z sobotnich spotkań :)
      https://www.a-league.com.au/video/every-goal-weekends-hyundai-a-league-1
      Przypominam o konkursie i zapraszam do udziału.
      https://www.forum.bukmacherskie.com...central-coast-mariners-18-03-18-07-00.150955/
      Czekamy na Wasze propozycje i opinie :)

Ostatnia edycja: Marzec 12, 2018
    20. qowalsky6 Znawca

qowalsky6
      Polubienia:
      395
      Reputacje:
      4952

Poleć forum