>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Szczęśliwie się dla Ciebie skończyło. Dla mnie trochę mniej, bo goli zabrakło do ov i 2. Dziś wygranym jest qowalsky6 . Gratuluje i do jutra ????
Dzięki ???? Przy okazji składy na jutro w Wellington:
https://www.wellingtonphoenix.com/news/round-23-ins-and-outs-striker-recalled-clash-jets
Tutaj info o Jetsach (i przy okazji Nix)
https://www.newcastlejets.com.au/news/preview-jets-tackle-phoenix-auckland
PS Dla Merricka to będzie podróż sentymentalna (kto zna ten wie ???? ) do Nowej Zelandii, mam nadzieję na gole z obydwu stron. Wyniku nie chce mi się w takich okolicznościach &quot;rozkminiać&quot;. Do jutra.
PS 2
Mecz odbędzie się na QBE Stadium (North Shore) czyli Nix (zachowując skalę ofc) też na wyjeździe ????
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Dzięki ???? Przy okazji składy na jutro w Wellington:
(....)
PS 2
Mecz odbędzie się na QBE Stadium (North Shore) czyli Nix (zachowując skalę ofc) też na wyjeździe ????
Żeby było czytelniej, opisywane spotkanie nie będzie na stadionie Phoenix.
Nix wywieje jutro aż pod Auckland, pamiętajcie o tym drodzy czytelnicy!
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
majekx 739,8K

majekx

Znawca A-League
W sumie też Nowa Zelandia. Tylko z kibicami może być krucho bo chyba Ci z Auckland rywalizują z tymi z Wellington.
Odległościowo to tylko 650 km... przy tamtejszych odległościach... pikuś ????
Skoro mówisz, że mecz będzie rozgrywany w Auckland, czyli właściwie oba zespoły grają na wyjeździe. Ten fakt, plus postawa Jets i kurs 1,9 na czystą 2 ✅ powoduje, że typ jest mocno opłacalny. Pobieram ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
badurraf 1,8K

badurraf

Użytkownik
Witam brać...na szybko, bo czasu ostatnio mniej niż zero :
Data
Wydarzenie
Zakład Typ Wynik Kurs

17.03.2018 05:30:00
NPL - South Australia Adelaide Comets - Sturt Lions Ile goli zostanie zdobytych? Więcej niż 3,5 ? 2.05
17.03.2018 08:00:00
NPL - Western Australia Bayswater City - Inglewood United Ile goli zostanie zdobytych? Więcej niż 3,5 ? 1.72
17.03.2018 08:00:00
NPL - Western Australia ECU Joondalup - Cockburn City Ile goli zostanie zdobytych? Więcej niż 3,5 ? 2.00
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
W sumie też Nowa Zelandia. Tylko z kibicami może być krucho bo chyba Ci z Auckland rywalizują z tymi z Wellington.
Odległościowo to tylko 650 km... przy tamtejszych odległościach... pikuś ????
Skoro mówisz, że mecz będzie rozgrywany w Auckland, czyli właściwie oba zespoły grają na wyjeździe. Ten fakt, plus postawa Jets i kurs 1,9 na czystą 2 powoduje, że typ jest mocno opłacalny. Pobieram ????
Northern Shore City dla ścisłości leży na wyspie ???? ale należy do aglomeracji Auckland.
PS Bawimy, uczymy,wychowujemy - dział w pigułce ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
majekx 739,8K

majekx

Znawca A-League
Na tej samej wyspie co Auckland, tylko po drugiej stronie zatoki.
I jak teraz patrzę to aż w Albany jest. Czyli nie tak blisko Auckland. Heh mecz na wygwizdowie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Na tej samej wyspie co Auckland, tylko po drugiej stronie zatoki.
I jak teraz patrzę to aż w Albany jest. Czyli nie tak blisko Auckland. Heh mecz na wygwizdowie.
Bez obrazy (dla części składowych obszarów metropolitalnych) każde miasto ma takie peryferia, ale stadion nie jest taki mały ????
Ps No tak, głównie do rugby ???? Nie wiem po co takie akcje robią. Chyba, że Nix chcą się skompromitować poza domem ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
majekx 739,8K

majekx

Znawca A-League
Pewnie kolejny pomysł włodarzy ligi z cyklu promocji footballu. Każdy z klubów już miał w tym sezonie takie dziwne mecze &#39;domowe&#39;. Ciekawe czy będzie piknik i czy kibice dopiszą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
majekx 739,8K

majekx

Znawca A-League
Nie ma takiego tematu luźnego o Australii, wszystko trafia tu, więc wrzucam link do wywiadu z Adrianem Mierzejewskim:
http://weszlo.com/2018/03/16/bylo-telefonu-selekcjonera-ktorym-komina-moglby-wydobyc-sie-bialy-dym/
Thx. Dobrze się czyta. Widać Adrian ma głowę na karku. Ale z tą rekordową frekwencją to zaszalał. Odpowiedział bym: jedna jaskółka wiosny nie czyni.
Owszem w zeszłym roku było 62k kibiców. Ale kolejne wyniki (po 50k) były 8-10 lat temu ;)
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
W Nowej Zelandii skończyło się 0-1. Może to i lepiej, że mecz odbył się tak daleko od Wellington i część kibiców nie oglądała &quot;popisów&quot; swojego zespołu. Tym wynikiem Nix skazali się już na ostateczną degrengoladę w tym sezonie. Przy okazji topiąc mój kierunek na bramki w tym spotkaniu ⛔
 
majekx 739,8K

majekx

Znawca A-League
Szkoda, że bramek nie było. Je tylko zmniejszyłem straty.. ogólny bilans na minus.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
W Sydney cyrki. Roar prowadzi 2-0. Nie uznano bramki dla Blue Sky. Za drobne 1 po @ 6.50 ⛔ ???? GL!
Edit ft 1-2 Szkoda bo okazje były, gol nieuznany, słupek i 100% sytuacje niewykorzystane. Roar mi przypomniało dlaczego ich tyle czasu nie grałem ???? Drobne w piach...ale taki live.
 
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
Ja chciałem po 1.50 w 35 minucie chciałem próbować na Roar, bo mnie skusiły wypowiedzi użytkwoników, że jak jest blisko play off, to są cyrki. Niespodzianki się zdażają, więc idelany moment tym bardziej jak Sydney mają na głowie ligę mistrzów. PAmmiętam jak rok temu też były różne jaja w tym okresie miesiaca. Trochę przegapiłem i jest już w przerwie 1.33, trochę się cykam i chyba ostatecznie odpuszczę ????
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Ja chciałem po 1.50 w 35 minucie chciałem próbować na Roar, bo mnie skusiły wypowiedzi użytkwoników, że jak jest blisko play off, to są cyrki. Niespodzianki się zdażają, więc idelany moment tym bardziej jak Sydney mają na głowie ligę mistrzów. PAmmiętam jak rok temu też były różne jaja w tym okresie miesiaca. Trochę przegapiłem i jest już w przerwie 1.33, trochę się cykam i chyba ostatecznie odpuszczę ????
Zgadza się, sam o tym pisałem ???? jeśli będzie się gospodarzom &quot;chciało&quot; to wygrają. Dlatego for fun dałem 1. Ostatnie kolejki to zazwyczaj jajcarskie wyniki. Pzdr
Ps Co tam na Islandii słychać?
Garść centów na 1x po @ 2.05 ⛔i x po 3.15 ⛔ ???? Zaszalalem ????
Edit
Niestety mimo okazji ft 1-2. Sydney to nie zaszkodzi, mojej sakiewce też, bo to drobniaki były ale jako kibic jestem zawiedziony. To ten czas w lidze, że będą cyrki i trzeba uważać.
 
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
I ja 1x po 2.62, w sumie jeszcze 15 minut...
Dziękuję, na Islandii docieram się dalej. Próbuję ogarnąć te ich rozgrywki, teraz jakiś puchar ligi jest ciągle rozgrywany, liga rusza pod koniec kwietnia. Muszę obadać to bliżej, bo ciekawi mnie jak oni grają w piłkę jak mocno wieje. Nie raz wiatr ostro napi....ala, że szok... no i jeśli wieje na wyspie, to na Vestmannayear (mini wyspa Islandii) wieje 2, 3x mocniej. Przyjrze się tej drużynie i wynikom, a także pogodzie, bo można szukać niespodzianek głównie poprzez ten wiatr. Obecnie mieszkam w małej miejscowości, męska piła na niskim poziomie, więc nawet nie można bedzie tego obstawić (chyba sam może tam zaczne klepać piłkę XD ), bardziej kobiety coś tam grają. 50km mam do drugiej, większej miejscowości, a oni graja już w odpowiedniku drugiej klasy rozgrywkowej (tak jak u nas pierwsza liga). Do Reykjaviku dość daleko ... reasumując: żebym mógł popatrzeć na żywo mecze, to raczej odpada teraz, bo jeszcze nie mam auta własnego.

Edit: sam na sam, potem drugie sam na sam i słupek.. ehh, było blisko.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
I ja 1x po 2.62, w sumie jeszcze 15 minut...
Dziękuję, na Islandii docieram się dalej. (...) Nie raz wiatr ostro napi....ala, że szok... no i jeśli wieje na wyspie, to na Vestmannayear (mini wyspa Islandii) wieje 2, 3x mocniej.
Edit: sam na sam, potem drugie sam na sam i słupek.. ehh, było blisko.
O tym boisku na wyspie czytałem, w dawnych czasach mouses na innym forum o tym pisał.
A w Sydney jak nie idzie to nie idzie ????
Edit
Nie poszło, trzeba w ostatnich meczach uważać, bo zaczyna się kombinowanie, to dla mnie zawsze był argument przeciw Play off, chociaż w Sydney spokojnie mogło być 3-2, ew. 2-2. Trudno. Drobne w piach nie martwią, ale wkurzony jestem bo nie cierpię przegrywać ???? Do zobaczenia (mam nadzieję) ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
majekx 739,8K

majekx

Znawca A-League
Na jutro - meczyk konkursowy. Ponownie bez zaskoczenia:
V - CCM
(5:2)
1 - @1,55 ✅
Victory po udanych meczach w ACL na pewno jest w dobrych nastrojach (trochę szczęścia tutaj było). Wcześniejsze mecze ligowe - to też in plus - wygrane z City i Adelaidą. To tylko pokazuje, że do V uśmiechnęła się fortuna. A jak zaczyna wychodzić, to i piłkarzom gra się lepiej. Dlatego typuje, że tutaj gospodarze zgarną jakże ważne 3 punkty i tym samym przybliżą się do playoffów. Zwłaszcza, że przed nimi jeszcze trudne mecze z WSW i SFC.
Co do marynarzy.. no cóż, mają już tylko matematyczne szanse na p-o. A ostatnie ich mecze pokazują, że już właściwie pogodzili się, że ten sezon jest już za nimi. Nie sądzę, żeby tutaj stawili jakiś wielki opór. I o ile nagle nie zacznie piłkarzom CCM wszystko szczęśliwie wychodzić to 1 po takim kursie jest do zaakceptowania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
Do góry Bottom