>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Hej,wiecie moze czemu spadaja kursy na Sydney w meczu z Ligi Mistrzow?
Yakuza z Triadą znowu mieszają ludziom w głowach? U gospodarzy nieobecni: Kim Eun - sun i Lee Jong - sung. W Sydney nie zobaczymy Zullo i Simona. Czy to jedyne powody? Nie wiem, mało co mnie &quot;rusza&quot; by coś kłaść na stół w dzisiejszej edycji. Może Tajowie znowu się postawią Chinczykom?
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Yakuza z Triadą znowu mieszają ludziom w głowach? U gospodarzy nieobecni: Kim Eun - sun i Lee Jong - sung. W Sydney nie zobaczymy Zullo i Simona. Czy to jedyne powody? Nie wiem, mało co mnie &quot;rusza&quot; by coś kłaść na stół w dzisiejszej edycji. Może Tajowie znowu się postawią Chinczykom?
Widac nie spadalo bez podstaw,Adi 2 asysty do przerwy.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Widac nie spadalo bez podstaw,Adi 2 asysty do przerwy.
Jak skośni zechcą &quot;grać&quot; dalej w AFC to bez problemu wyrównają, ba mogą &quot;zaliczyć&quot; łamaka. I tyle im zrobisz...
edit
Suwon 1 po @ 4,10 za garść centów, może chcieli zrobić łamaka?
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Jak skośni zechcą &quot;grać&quot; dalej w AFC to bez problemu wyrównają, ba mogą &quot;zaliczyć&quot; łamaka. I tyle im zrobisz...
edit
Suwon 1 po @ 4,10 za garść centów, może chcieli zrobić łamaka?
Nic z tego nie będzie ???? Mierzej na 1-3 i tak fajnie ???? Ch.. z centami... ????
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Tradycyjnie brameczki kolejki nr 25
https://www.a-league.com.au/video/every-goal-round-25-hyundai-a-league
Outs/ins nadchodzącej rundy nr 26
https://www.a-league.com.au/news/hyundai-a-league-ins-and-outs-round-26-0
Rozkład jazdy - Kolejka 26
06.04. 11:50
Newcastle Jets - Perth Glory
Jetsi
pewni 2 miejsca i rozstawienia w półfinale P-O, ale czy &quot;ładnie&quot; trzeci mecz pod rząd wtopić? I to u siebie? Z jednym z najgorszych zespołów na wyjeździe A-league? Glory czysto matematyczne szanse ma na 6 miejsce, ale praktycznie chyba sami w to nie wierzą. Niby kursy na nich spadają ale moim zdaniem max. co osiągną to remis na wyjeździe i to kiedy Jetsi się &quot;położą&quot;. Chyba, że &quot;ktoś&quot; zakręci ruletą &quot;pod stołem&quot; ;) i ...
07.04. 09:35
WS Wanderers - Brisbane Roar
Mecz o 6 pkt. nie wykluczam bramek i zaciętej walki pomiędzy ekipami z 7 i 6 miejsca w tabeli. Jak gospodarze wygrają to wszystko rozstrzygnie ostatnia 27 kolejka. Wygrana Roar zapewni im P-O. Będzie się działo, mam nadzieję... i liczę na bramki/bts. PS Sędzią będzie mój ulubieniec - Kurt Ams, on wie jak kręcić lody ???? Karny/czerwo można brać pod uwagę ????
07.04. 11:50
Melbourne City - Central Coast Mariners
City
obecnie na 3 miejscu, wygrana z Marynarzami umocni ich na tej pozycji. Warto wygrać i utrzymać to miejsce aby ćwierćfinały P-O zagrać u siebie. Dodatkowym smaczkiem będzie zostawienie za plecami Big V, a to jest już bezcenne ???? Martwi niski kurs na 1-kę, buki też mają tabelę przed oczami. Z handi na City to może raczej na live tylko...ale w taśmę coś &quot;wrzucę&quot;.
08.04. 09:00
Melbourne Victory - Wellington Phoenix
Po nokaucie w Korei Big V ma okazję aby się &quot;wyżyć&quot; na gościach z Nowej Zelandii.Jeśli klubowy psycholog zaleci odreagowanie przez &quot;rozjechanie&quot; przeciwnika, to Muscat na pewno posłucha takiej rady nie bacząc, że P-O są pewne. A jeszcze gdyby City powinęła się noga dzień wcześniej, to już w ogóle byłaby bajka ???? No i tak j.w. pisałem w sprawie City, 4 miejsce też zapewnia grę w ćwierćfinałach u siebie. Dlatego kurs na 1 to padaka, handi trochę lepiej.
08.04. 11:00
Sydney FC - Adelaide United
Blue Sky
dzielnie się sprawiło na wyjeździe w AFC, tytuł Premiers od dawna zdobyty, rozstawienie w półfinałach P-O takoż. Goście walczą cały czas i choć matematyczne szanse mają na pozycje premiowane grą u siebie w ćwierćfinałach, to nie jestem pewien z jaką werwą i zaangażowaniem przystąpią obie ekipy do tego spotkania. Teoretycznie w spotkaniach pomiędzy Sydney i Adelaidą powinno iskrzyć, ale zostawię sobie ten mecz na live ????
I to tyle...
PS Miało być w 2 słowach, fu... wena przyszła i masz...
PS 2 Pamietajcie, że Victory i Blue Sky są po AFC (wyjazdy do Korei)
Konkurs ???? Tym razem nieobliczalne WSW vs Roar ????
https://forum.bukmacherskie.com/threads/11-ws-wanderes-brisbane-roar-2018-04-07-09-35.151379/
Piszcie, typujcie, dzielcie się uwagami - zapraszamy ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
majekx 740,5K

majekx

Znawca A-League
Zaczynamy jutrzejsze typowanie od Australii:
Jets - Perth
(0:2)
un2,5+nobts - @3,4 ✅
Jets+bts - @3,35 ⛔
Pierwsza myśl - ov+bts... ale po kursie ~@1,6 taki typ?.. masakra. No to pomysł &#39;zagrać przewrotnie&#39; - un i bez bts&#39;a - kurs @3,4 - to już lepiej. Do tego lekko kontrujący typ 1+bts po kursie @3,35 i juz mam fajną parę do kuponów.
O samym meczu nie ma za wiele pisać... mogę tylko wkleić cytat, bo zostało już wszystko powiedziane:
Jetsi pewni 2 miejsca i rozstawienia w półfinale P-O, ale czy &quot;ładnie&quot; trzeci mecz pod rząd wtopić? I to u siebie? Z jednym z najgorszych zespołów na wyjeździe A-league? Glory czysto matematyczne szanse ma na 6 miejsce, ale praktycznie chyba sami w to nie wierzą. Niby kursy na nich spadają ale moim zdaniem max. co osiągną to remis na wyjeździe i to kiedy Jetsi się &quot;położą&quot;. Chyba, że &quot;ktoś&quot; zakręci ruletą &quot;pod stołem&quot; ;) i ...
07.04. 09:35
Jets może zagrać o honor, zresztą Perth też.. czyli żadnej spiny, czysty football.. a to Australia. Może być sporo goli (patrz Adelaide - Jets - 5:2, Perth - SFC - 2:3) albo wręcz przeciwnie, oba zespoły bez przemęczania się będą chciały odbębnić 90 min (patrz Nix - Jets 0:1 czy Perth - Melbourne 1:0)
jak by ktoś chciał podążać moim forumowym śladem to jeszcze odwiedzam Chiny:
https://forum.bukmacherskie.com/threads/chiny-2017.118545/page-7#post-6636445
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Hej, zagralem taki kupon 4fun, ale po poscie majekx mam troche watpliwosci, czyli co, puszczac kontre?
Mądrości żadnej nie zdradzę mówiąc, że jeśli jest to warta dla Ciebie stawka/wygrana to zawsze warto ???? Jednak gdy masz to w kategorii drobniaki/miedziak to ja bym zostawił ???? W końcu to zabawa i masz 50/50 ???? Albo wejdzie, albo nie... Albo szampan, albo herbatka ziołowa ????
PS Na marginesie, w końcu &quot;coś&quot; Cię do tego overu przekonało - prawda? ???? W ostateczności zerknij na live jak &quot;to&quot; wygląda. GL!
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
majekx 740,5K

majekx

Znawca A-League
Hej, zagralem taki kupon 4fun, ale po poscie majekx mam troche watpliwosci, czyli co, puszczac kontre?
Nie chcę być jakimś złym doradcą. Pierwsza moja myśl to właśnie był over. Tylko kurs masakrycznie niski.. dlatego zabawowo wystawiłem coś zupełnie odwrotnego.
Zauważ jeszcze, że trochę się sytuacja zmieniła - zespoły już o nic nie walczą.. a moje argumenty w postaci meczy, które podałem odbyły się jak zespoły:
a. walczyły o miejsce w tabeli
b. Nix - Jets - Jets był wyjazd, Perth - Melbourne - Perth w domu - dziś Jets gra w domu a Perth na wyjeździe.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kuba72 2,7K

kuba72

Użytkownik
O tym meczu napisano już wiele. Jets ostatnio w bardzo kiepskiej dyspozycji, a Perth poza ostatnią porażką z Sydney zupełnie przyzwoicie z matematycznymi szansami na udział w PO. W tym meczu zabawię się - grając symbolicznymi stawkami - w szukanie nieco wyższego kursu, niż to co jest proponowane za bts-a i klasycznego overa. Proponuję więc 3 single, z których 2 idą lekko w stronę gości:
1. Jets-Perth ov 3.5 @ 2,07 ⛔ 0:2
2. Jets-Perth więcej RR @ 1,92 ⛔ 6:4
3. Jets-Perth ov 1.5 @ 1,83 ✅ 0:2
 
kuba72 2,7K

kuba72

Użytkownik
tylko pamiętaj, że ta dyspozycja wynika z rozprężenia a nie umiejętności czy spadku formy ???? ... Typy fajne i całkiem logiczne. Może i ja spróbuję.
Nie mam wątpliwości, że w PO zobaczymy zupełnie inne oblicze Jets. Ale póki co upatruję szans po stronie gości.
 
Do góry Bottom