>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

badurraf 1,8K

badurraf

Użytkownik
i dlatego też odpalam premium na livie...zobaczymy początek i pójdzie jeszcze, jak Ty to mówisz, kilka dukatów w over 3,5 albo under 2,5, w zależności jakie chęci do gry ofensywnej zobaczę na początku...o i Olympic mnie od razu z rana na minę wsadził...tym bardziej przeciwko Adelaidzie... ????
 
majekx 735,2K

majekx

Znawca A-League
Jak nam się temat rozwinął... i bardzo dobrze. Mamy różne zdania, różne pomysły... i to jest plus. P
owodzenia w takim razie ????
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Melbourne
Mamy &quot;rozsądną&quot; grę obu zespołów z lekkim wskazaniem na gospodarzy. Różne nabijają się jak zwariowane, kartki 2 ale im bliżej końca tym ciśnienie będzie rosło. Wcale mnie nie zdziwi jak wszystko wyjaśni się jedną bramką, może ze stałego fragmentu? Zobaczymy...
Live
Jedna kontra i 0-1, Majekx zaciera ręce ????
George i 1-1 ????
FT 2-1 Victory victory ????
 
D 559

dobryx

Użytkownik
OMG OMG 10 rożnych w 45 min ! Takie mecze to ja lubie
EDIT/////
I już mamy +++ . Szybka kasa ! Uwielbiam Australie jeśli chodzi o rożne.✅✅✅✅✅
$$$$
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Czołem Mości Panowie ????
Broniłem się przed typowaniem tego meczu, singlem go nie gram, ale dobra, ja mam w taśmie 1x ???? Na dodatek cały czas (w poprzednim sezonie też) wieszczylem, że tytuł powędruje do Sydney lub Melbourne (to łatwe ofc do &quot;wymyślenia&quot; było - przyznaję bez bicia) i dlatego &quot;wolę&quot; victory Victory ????
No i fajnie FT 2-1 ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
majekx 735,2K

majekx

Znawca A-League
Insy/Outsy przed półfinałami:
https://www.a-league.com.au/news/hyundai-a-league-ins-and-outs-semi-finals-0
Jets bez Kantorovskiego, reszta zawodników jest zdatna do gry.
na początek jutro spotkanie:
Jets - City

mój pomysł? - ov2,5 - @1,6 ✅
nie mam innego pomysłu, a oba zespoły mają potencjał w ataku, oba preferują grę ofensywną. Zastanawiałem się jeszcze nad ov2,5+bts.. ale kurs tylko @1,7 na takie zdarzenie, dlatego sam ov mi wystarczy. Wygrać może każdy, a bramki powinny paść... jeżeli tylko padnie w miarę szybko to może być wynik hokejowy.

SFC - Victory

Sobotni mecz. Tutaj zdecydowanym faworytem są gospodarze. Za nimi przemawia dotychczasowa forma w sezonie, miejsce rozgrywania meczu, kadra... za Victory tylko fakt, że mogą być w rytmie meczowym. Myślę, że Sydney będzie próbowało grać piłką, i przyciśnie od początku spotkania. Victory zostanie przeczekanie pierwszego naporu i czekanie na kontrę, lub utrzymanie remisu do końca spotkania. Jeżeli ten scenariusz się potwierdzi to ja pobieram typ:
1HT - @2,2 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Insy/Outsy przed półfinałami:
https://www.a-league.com.au/news/hyundai-a-league-ins-and-outs-semi-finals-0
Jets bez Kantorovskiego, reszta zawodników jest zdatna do gry.
na początek jutro spotkanie:
Jets - City

mój pomysł? - ov2,5 - @1,6
nie mam innego pomysłu, a oba zespoły mają potencjał w ataku, oba preferują grę ofensywną. Zastanawiałem się jeszcze nad ov2,5+bts.. ale kurs tylko @1,7 na takie zdarzenie, dlatego sam ov mi wystarczy. Wygrać może każdy, a bramki powinny paść... jeżeli tylko padnie w miarę szybko to może być wynik hokejowy.

SFC - Victory

Sobotni mecz. Tutaj zdecydowanym faworytem są gospodarze. Za nimi przemawia dotychczasowa forma w sezonie, miejsce rozgrywania meczu, kadra... za Victory tylko fakt, że mogą być w rytmie meczowym. Myślę, że Sydney będzie próbowało grać piłką, i przyciśnie od początku spotkania. Victory zostanie przeczekanie pierwszego naporu i czekanie na kontrę, lub utrzymanie remisu do końca spotkania. Jeżeli ten scenariusz się potwierdzi to ja pobieram typ:
1HT - @2,2
Jets vs City
Nie wiem, czy macie czasem takie wrażenie, że ktoś mówi/pisze to co wy chcieliście właśnie zwerbalizować. Ja tak mam często z Majekxem ???? 2 dni temu usiadłem do tego meczu i wyszedł mi over jak nic... Wystarczy prześledzić siłę ataku obu ekip i za cholerę nie wychodzi inaczej. Eliminując zdarzenia o których nie wiem, boiskowe przypadki, działania Yakuzy i in. zmiennych wypada skopiować typ kolegi co niniejszym czynię ew. wzbogacając go opcją bts. Przyznaję, że mój kierunek jest z gatunku mało ambitnych, ale co zrobić? Tak mi &quot;wychodzi&#39; i dlatego rzucę że 2 miedziaki ✅✅ na mariaż powyższych pomysłów. GL!
Next Big Blue.... Soon....
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
kuba72 2,7K

kuba72

Użytkownik
Myślałem o bts-ie, ale kurs nędzny. Ale skoro koledzy są tak overowo nastawieni, to spróbuję zagrać rożne. Żeby over wszedł, to ileś tych strzałów musi w bramkę lecieć, a jakaś ich część będzie wybroniona (czyt. sparowana na rzut rożny - typowe myślenie życzeniowe ???? ). Statystyka w tym sezonie też raczej sprzyja. W trzech spotkaniach między tymi ekipami weszły 3 overy 2.5, a ilość rożnych wyniosła kolejno 8, 20 i 12. Gram więc:
Jets-MC ov 10.5 RR @ 1,86 - 0,4j ⛔ 5
ale wielkiej kasy w to nie inwestuję.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
majekx 735,2K

majekx

Znawca A-League
Z cyklu ciekawostki - 2 zespół sezonu zasadniczego do tej pory zawsze grał w wielkim finale.
Czy dzisiejszy mecz i zarazem ten sezon będą kontynuowali tradycje? ;)
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Z cyklu ciekawostki - 2 zespół sezonu zasadniczego do tej pory zawsze grał w wielkim finale.
Czy dzisiejszy mecz i zarazem ten sezon będą kontynuowali tradycje? ;)
3-1 i będę kontent ???? A na poważnie, to wiadomo jak to jest w takich spotkaniach o wszystko dla jednych i drugich. Wszystko może się zdarzyć... Oby po naszej myśli. KTF!
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
drif 14K

drif

Użytkownik
Co tu duzo pisac. Koledzy opisuja znakomicie te najodludniejsza lige swiata ????
Tak jak opisane powyzej duza sila ataku w obu druzynach. I teraz pytanie czy Blues ktorzy grali mecz tydzien temu, i sa w rytmie meczowym. Czy Jetsi ktorzy na otarcie lez po trzech dosc &quot;dziwnych...:confused:&quot; porazkach nieliczac meczu wlasnie z City. Odpoczywali sobie po zdemolowaniu rywala w ostatniej kolejce sezonu zasadniczego.
Mi wychodzi
1 Half Over 1.5 goals @2.45 1/10 ⛔
A nawiazujac do tradycji i tego co napisal Majekx. Mysle, ze wszytko sie kiedys konczy. Moze wlasnie dzis.
Melbourne City awans @1.95 1/10 ⛔
 
darkman1948 340

darkman1948

Użytkownik
Przecież te zespoły grały ze sobą niecały miesiąc temu. Wówczas City wygrało 3:0 i skoro składy praktycznie się nie zmieniły, za to jest mecz o stawkę to ja stawiam na wygraną City @ 2,40 i pewnie rzucę coś na handicap -1,5 @ 4,30.
Na pewno jedni i drudzy pamiętają tamten mecz i City dzięki temu może poczuć się pewniej.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Przecież te zespoły grały ze sobą niecały miesiąc temu. Wówczas City wygrało 3:0 i skoro składy praktycznie się nie zmieniły, za to jest mecz o stawkę to ja stawiam na wygraną City @ 2,40 i pewnie rzucę coś na handicap -1,5 @ 4,30.
Na pewno jedni i drudzy pamiętają tamten mecz i City dzięki temu może poczuć się pewniej.
City walczyło do końca o PO, Jetsi nie musieli dawać wtedy z siebie 100%, taka była sytuacja. Dziś będzie zupełnie inaczej - tak myślę, jednak tak czy owak niech ładują bramy za bramą bo taki jest mój &quot;miedziakowy&quot; kierunek. Żaden wynik mnie nie zdziwi, ale Jetsi mogli by wygrać ;)
PS 03.03. br. Jetsi potrafili w 10 (po czerwie dla O&#39;Donovana) wygrać 2-1 z Blue Sky więc... ???? nie rozpędzałbym się w stronę gości za bardzo ???? Po prostu zobaczymy jak będzie...
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
majekx 735,2K

majekx

Znawca A-League
Przecież te zespoły grały ze sobą niecały miesiąc temu. Wówczas City wygrało 3:0
Oj tutaj bym się na tym nie opierał (obym się mylił bo 0:3 i mi pasuje). Jets wtedy po wygraniu z Nixami miało już zapewnione 2 miejsce. Więc kolejne 3 mecze potraktowali treningowo - bo jak nazwać 3 mecze, 3 porażki i bramki 2-10? Przy zespole, który po 23 kolejkach miał stosunek bramek 47-25.
No i wcześniejszy mecz z Adelaidą - kurs na Jets był ~@3 a wcześniej z Roar ~@2,2 i tu i tu wyjazd.. tylko, że z Roar o coś grali... a ostatnie 4 kolejki to już spoczęli na laurach i byli myślami przy PO.
Dlatego ten mecz to trochę niewiadoma... oby było widowisko- mi to wystarczy ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
majekx 735,2K

majekx

Znawca A-League
10 min meczu i powinno być 2:0.. Jets ruszyło z kopyta
13&#39; - Fornaroli - 0:1 - jaki fart ????
22&#39; - VAR się pomylił?... powinien być karny dla City - sędzia uznał inaczej
28&#39; - Duncan schodzi z kontuzją... za niego Moss
HT - po 20&#39; mecz siadł. Chociaż w końcówce znowu Jets zagroziło bramce gości. W skrócie Jets atakowało, ale to obywatele prowadzą (a powinni mieć jeszcze karny).
50&#39; - myślałem, że gorzej być nie może.. ale Jets zupełnie bez pomysłu
.. gdyby tylko poprzeczka była na wysokości 3 m.... Jets by prowadziło ze 4-5 do 1... tylu strzałów nad bramką już dawno w Australii nie widziałem. City na swojej połowie cierpliwie czeka na kontrę.
jeden obraz za tysiąc słów:

57&#39; jaaaaaaka brama McGree... piętka nad bramkarzem z linii pola karnego... gol sezonu? 1:1
72&#39; deja vu z okresu 20&#39;-55&#39;
74&#39; 2:1 - Hoffman... zaczęło się od kopaniny w środku boiska.. potem była kopanina pod polem karnym City, potem błąd Malika i gol dla gospodarzy - over in ✅
78&#39; pora na zmiany.. przypominam, że i Budziński i Muscat siedzą na ławce.
83&#39; Budziński na boisku
90&#39; - 4 min dodane
96&#39; - koniec. Newcastle - City (2:1)
mecz można podsumować - popis nieskuteczności (właściwie z obu stron) i piękny gol McGree. Jets pierwsze melduje się w Grand Final.
jak ktoś to czytał - dziękuję. Do jutra.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
10 min meczu i powinno być 2:0.. Jets ruszyło z kopyta
13&#39; - Fornaroli - 0:1 - jaki fart ????
22&#39; - VAR się pomylił?... powinien być karny dla City - sędzia uznał inaczej
28&#39; - Duncan schodzi z kontuzją... za niego Moss
Ch... eee niedobrze dla Jetsów mecz się układa...
Edit
Miało być piłkarskie święto a tu stypa ???? Może chociaż bts siądzie?
Uff Udało się ???? 2-1 ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
Do góry Bottom