>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
Fortuna bonus

A-League

qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
City walczyło do końca o PO, Jetsi nie musieli dawać wtedy z siebie 100%, taka była sytuacja. Dziś będzie zupełnie inaczej - tak myślę, jednak tak czy owak niech ładują bramy za bramą bo taki jest mój &quot;miedziakowy&quot; kierunek. Żaden wynik mnie nie zdziwi, ale Jetsi mogli by wygrać ;)
PS 03.03. br. Jetsi potrafili w 10 (po czerwie dla O&#39;Donovana) wygrać 2-1 z Blue Sky więc... ???? nie rozpędzałbym się w stronę gości za bardzo ???? Po prostu zobaczymy jak będzie...
Uff z problemami FT 2-1 ✅
3-1 i będę kontent ???? A na poważnie, to wiadomo jak to jest w takich spotkaniach o wszystko dla jednych i drugich. Wszystko może się zdarzyć... Oby po naszej myśli. KTF!
Było wszystko ????
Jets vs City
Nie wiem, czy macie czasem takie wrażenie, że ktoś mówi/pisze to co wy chcieliście właśnie zwerbalizować. Ja tak mam często z Majekxem ???? 2 dni temu usiadłem do tego meczu i wyszedł mi over jak nic... Wystarczy prześledzić siłę ataku obu ekip i za cholerę nie wychodzi inaczej. Eliminując zdarzenia o których nie wiem, boiskowe przypadki, działania Yakuzy i in. zmiennych wypada skopiować typ kolegi co niniejszym czynię ew. wzbogacając go opcją bts. Przyznaję, że mój kierunek jest z gatunku mało ambitnych, ale co zrobić? Tak mi &quot;wychodzi&#39; i dlatego rzucę że 2 miedziaki ✅✅ na mariaż powyższych pomysłów. GL!
Next Big Blue.... Soon....
Taka sytuacja ✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
drif 13,3K

drif

Użytkownik
Nie bylo co zbierac wczoraj za bardzo. Ale dzis powinno byc raczej inaczej. Sydeny po kolejny tytul...? Aczkolwiek wolalbym by mistrzostwo powedrowalo do Melbourne. Niestety wczoraj jedna ekipa z Victorii juz pozegnala sie z szansami i niestety obawiam sie ze dzis MV podzieli losy kolegow zza miedzy.
Na 10 ostatnich spotkan 8-2-1 na korzysc gospodarzy co tu duzo wiecej pisac.
Sydney vs Victory 1 @1.75 1/10 ⛔
1st Half Over 1.5 goals @2.5 1/10 ✅
Total cards 6+ @2.5 1/10 ⛔

Mecze o stawke i finaly maja swoje niepisane prawa ;)
Bravo Victory!!! Moze jednak tytul zawita do Melboure ????
 
kuba72 2,7K

kuba72

Użytkownik
Kolega Drif mnie uprzedził. Idę dokładnie w tym samym kierunku, czyli Sydney i kartki. Gram dzisiaj 3 single:

Sydney-MV 1 @ 1,74 - 0,44j ⛔ 2:2
Sydney-MV ov 4.5 ::zoltakartka: @ 1,76 - 0,4j ⛔ 2
Sydney-MV ov 5.5 ::zoltakartka: @ 2,80 - 0,2j ⛔ 2

mam jeszcze awans Sydney w dublu z Liverpoolem:

Sydney-MV awans @ 1,43
Liverpool-Stoke 1 @ 1,31
AKO: 1,87 - 0,6j ⛔

No i wszystko na odwrót. Wczoraj milion kartek i mało rogów, dziś odwrotnie. Trzeba było grać oklepane overy i bts-y.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Big Blue, kto czyta ten wie...
Pojedynek na miarę finału z poprzedniego sezonu. On the paper Blue Sky &quot;powinno&quot; podtrzymać tradycję z ostatnich lat, ale czy zrobią to w reg. 90 min.? Mecz na live. GL!
Live
Obaj trenerzy wystawili co mieli najlepszego od początku. Zaczęła się gra...
pogoda do bani, nie będzie tutaj chyba pięknej gry ????
Dam Under 2,5 za drobne po @1,8 ⛔ ???? Był już słupek dla Victory...uff
Długo się nie cieszyłem 1-0, w sumie nie powinienem się dziwić ???? Kosta na 1-1 chyba po underze.
Ht Początek nie zachęcał ale kilka akcji zobaczyliśmy + 2 gole mimo fatalnej pogody.
Edit live
1-2 za garść centów x po 3,5 ✅i dnb (zwrot) Sydney po 6,0
To było epickie, doliczony, akcja rozpaczy i samobój 2-2 ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Big Blue, kto czyta ten wie...
Pojedynek na miarę finału z poprzedniego sezonu. On the paper Blue Sky &quot;powinno&quot; podtrzymać tradycję z ostatnich lat, ale czy zrobią to w reg. 90 min.? Mecz na live. GL!
To było epickie, doliczony, akcja rozpaczy i samobój 2-2 ????
Dogryweczka ????
Po dogrywce 2-3, Antonis z nieba do piekła - 95 samobój, w 117 z piekła do nieba ???? Było epicko, mecz historyczny dla Big V, Blue Sky musi się zadowolić tytułem Premiers!
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
A tymczasem Johnny Warren Medal AD 2018 przypadł Adrianowi Mierzejewskiego. Wielkie gratulacje i ogromne wyróżnienie dla naszego rodaka. Oklaski !!! ???? :eek:kay:????
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Jets vs. Big V
Już jutro Wielki Finał! W dziale jak makiem zasiał... Trudno, nie mam zamiaru wobec tego się rozpisywać. Najważniejsze informacje dotyczą składów, obie ekipy w najmocniejszych zestawieniach, obie po trudnych spotkaniach, choć uważam, że Victory miało &quot;cięższą&quot; przeprawę. Za gospodarzami przemawia atut swojego boiska, Victory ma za to większe doświadczenie w meczach o najwyższą stawkę. Trenerzy doświadczeni, kolejny element równoważny. Zawodnicy zmotywowani na 100 procent. Podsumowując wszystko się może zdarzyć dlatego przedmeczowo nie ma co szaleć. Mi na zimno przychodzi do głowy remis po @ 3.40 ⛔co za miedziaka pobiore. Niech wygra lepszy ???? GL!
Update
W temacie składu Jets to między słupkami w Finale zobaczymy Mossa, który zastąpił Duncana w trakcie ostatniego meczu. Czy to coś zmienia? No cóż, to b. doświadczony zawodnik, którego Merrick zabrał ze sobą z Nix. Czy będzie jutro bohaterem? Zobaczymy ????
PS
Jutrzejsze spotkanie obfituje także w wiele innych ciekawych &quot;smaczków&quot; no ale... ???? to wiedza raczej dla pasjonatów A-league ???? &quot;Tu&quot; lud chce typów! ????
Edit
FT 0-1 brawo Victory, choć wynik oscylował wokół x to super, że tytuł wędruje do Melbourne :victory:
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
darkman1948 340

darkman1948

Użytkownik
Poczytałem co nieco o tym meczu, nie wiem jeszcze czy będę stawiał ale jeśli już to będę skłaniał się ku gospodarzom. Co prawda stracili niedawno Kantarovskiego i mają zawirowania na bramce ale...
- grają na własnym stadionie a w tym sezonie wygrali już tam z Victory dwa razy,
- mecz półfinałowy grali dzień wcześniej niż MV i rozstrzygnęli go w 90 minutach,
- Melbourne musieli męczyć się w dogrywce z najlepszym zespołem sezonu zasadniczego,
- na ostatnie 12 ligowych potyczek tych drużyn w Newcastle, MV wygrali tylko jeden mecz.
Oba zespoły znają stawkę meczu, oba będą zap***dalać na 120% ale jestem zdania, że detale przeważą szalę na stronę gospodarzy.
Moje typy za stawki rzędu &quot;dla lepszego oglądania&quot; ( ;)):
Newcastle Jets - Melbourne Victory 1 2,40 LVbet
Newcastle Jets i obie strzelą 3,35 LVbet
Newcastle i over 2,5 3,30 LVbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
majekx 729K

majekx

Znawca A-League
Ostatni mecz sezonu. To i ja skrobnę kilka zdań od siebie. Nie będzie za dużo historii i tradycji, bo pamięć do dat mam mizerną. Ale przechodząc do meritum.
Victory zaskoczyło chyba wszystkich eliminując SFC. Po raz kolejny zagrali na nosie zespołowi z Sydney. Teraz pora na czwarte mistrzostwo? Trzech Panów B zna smak zwycięstwa w Grand Final: Broxham, Berisha i Barbarouses.
A może pora na drugą wygraną Jets? - to by była dopiero droga z piekła do nieba? Wychodzi z tego, że ekipa w postaci panów O&#39;Donovan, Rodriguez, Petrstos, Champness, Topor-Stanley, Georgievski, Moss i McGree są wstanie z najgorszej ekipy w lidze zrobić topową.
Jednym słowem - wynik może być każdy? Przed PO faworytem do wygrania GF było Sydney FC. Po wyeliminowaniu SFC faworyta już trudniej wskazać. Niby Jets jest drugie w kolejności ale to Victory wyeliminowało faworyta. Jak dla mnie typowanie 1X2 jest lekko chybionym pomysłem. Ja celuję w typ BTS - @1,5 ⛔. Kurs nie powala ale to Australia. I przyjmuję, że jedna bramka padnie... A jak już padnie... to druga ekipa nie będzie miała nic do stracenia i bramka z drugiej strony to kwestia czasu. A kandydatów do strzelenia jest aż nadto. Z jednej strony mamy Berishę, Athiu, Troisiego, Georgea czy Barbarosesa. Z drugiej O&#39;Donovana, Petratosa, Hoffmana czy Champnessa. Jak będzie? zobaczymy jutro? A tymczasem zapraszam do podawania pomysłów na zagranie czegoś innego? un/ov, rogi, kartki... jakieś pomysły?
Pozdrawiam i powodzenia.
\\edit - ten bts+Jets ⛔ od darkman1948 ma mocne podstawy... też go wezmę.. thx.
\\edit2 - aha.. jak by ktoś chciał poczytać o finale: https://www.a-league.com.au/news/hyundai-a-league-grand-final-preview-2
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
To ja znowu po swojemu i tak jak &quot;tonowalem&quot; nastroje przed meczem Jets vs City, tak i teraz przypomnę fakt, że Victory (w dramatycznych okolicznościch co prawda) potrafiło wyszarpac awans do GF Blue Sky. Po takim meczu Kevin mógł powiedzieć swoim zawodnikom: &quot;Gentelmans, sky is the limit&quot;. Oczywiście Jetsi dadzą z siebie wszystko, dla nich ten sezon to przygoda pt. &quot;od zera do bohatera&quot;, grają u siebie lecz dla Victory po zdobyciu twierdzy Sydney stadion w Newcastle nie spowoduje drżenia kolan. I na koniec mamy aspekt &quot;filmowy&quot;, pojedynek w &quot;samo południe&quot; ucznia z mistrzem. Jako trener Victory, Merrick zdobywał tytuły kiedy kapitanem drużyny był Muscat ???? Potem jeszcze razem pracowali (trener i asystent), a dziś dawny adept może odesłać mentora na emeryturę. Sami widzicie, że w obliczu tylu składowych ciężko przewidzieć końcowy wynik stąd &quot;mój&quot; remis jako pomysł na ten mecz. I takoż nie przekreslalbym szans dla Victory na victory w tym spotkaniu. Scena przygotowana, aktorzy gotowi, czas na przedstawienie...
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
majekx 729K

majekx

Znawca A-League
Składy:

Mam nadzieję na wyrównany mecz, bramki.. Ale to Jets są objawieniem sezonu. Za nimi przemawia miejsce spotkania, łatwiejsza drabinka, fakt że mogli się szykować do tego meczu (dwumeczu bo jeszcze City) od 17 marca. Za V co przemawia? Doświadczonie. Wynik może być każdy. Ale ja jednak skłaniam się za Jets.
Bts - normalna stawka
1+bts - for fun
GL
 
kuba72 2,7K

kuba72

Użytkownik
Najpierw postawiłem, a potem poczytałem posty na forum. I okazało się, że poszedłem śladem majekx-a:
Jets-MV bts @ 1,50 - 2j ⛔
 
drif 13,3K

drif

Użytkownik
To ja dorzuce cos od siebie.
Chcialbym zeby MVC zabralo puchar do Melbourne. Duzo wlozyli w mecz z Sydney. Niekwestionowanego faworyta do wygrania wszystkiego w tym sezonie. A jednak za sprawa MVC tak sie nie stalo. Mysle ze Victory jest bardzo podbudowane i zmotywowane tym bardziej jesli przeanalizujemy w jaki sposb oni wygrali tamten mecz. Dzis trzeba tylko dopiac ostatni guzik i garnitur gotowy ;) Ale wiadomo Jetsi latwo skory nie sprzedadza tym bardziej ze oni rowniez w niezlych okolicznosciach pokonali drugi zespol z Victorii.
Dla mnie na dzisiejsze spotkanie mam trzy typy.
1. Wiadomo ostani mecz zero kalkulowania zero oszczedzania sie i jakiekokolwiek odkladnia nogi od pilki wiec mocna twarda gra i walka o kazdy kawalek zielonej trawki wiec
5+ cards @1.75 5/10 ⛔
2. Mecz powinien byc otwarty i szybki bo nie ma co grac na zero z tylu. Doskonale wiemy jak to sie konczy. Poza tym co tu grac na zero jak jest jeden mecz. Ewentualna dogrywka i karne to juz moze byc loteria. Jesli zatem jedna z druzyn strzeli gola to druga bedzie za wszelka cene chciala doprowadzic do wyrownania. Wiec mozliwe nabijanie duzo roznych.
Over 10.5 corner @1.95 3/10 ⛔

3. Wiadomo ;)

Winner 2018 MVC @2.05 3/10 ✅:heart::heart::heart:

I dla dobrego ogladania

Over 1.5 Goals 1st Half @2.5 1/10 ⛔
 
D 559

dobryx

Użytkownik
Ogląda ktoś mecz lub ma ktoś staty ? Jest szansa że over rożnych wejdzie ?
Co tam na boisku sie dzieje ?
 
drif 13,3K

drif

Użytkownik
Ogląda ktoś mecz lub ma ktoś staty ? Jest szansa że over rożnych wejdzie ?
Co tam na boisku sie dzieje ?
Jetsi atakuja. Victory tylko kontrataki. Jezli nie padnie bramka dla Jetsow a oni sami roznych nie nabija to w mojej opini rozne polegna. Narazie maja 4-0 w roznych.Raczej sie nie zanosi by Victory zmienilo strategie w 2 polowie.
 
majekx 729K

majekx

Znawca A-League
I koniec. Australia w ostatnim meczu pokazała swoje nieprzewidywalne oblicze. Po bramce spodziewałem się kolejnych goli... a tu zonk. Pierwsza połowa ataki Jets... w drugiej Victory zaczęło grać mądrzej szanować piłkę, przenieśli ciężar gry na środek boiska - opłaciło się. Victory po raz 4 z Mistrzostwem - widać doświadczenie opłaciło.
Dziękuję Panowie za wspólny sezon. Zwłaszcza osobie &#39;trzymającej&#39; ten temat - qowalsky6 . Dzięki kuba72 , dobryx , prezezo , badurraf , drif , darkman1948 , dj_jones . Dzięki także dla boardu w postaci karciarz , który wyciągnął temat w &#39;czeluści&#39; pozostałych lig na stronę główną forum.
Jak kogoś nie wymieniłem to przepraszam.
Razem nabiliśmy ponad 1350 postów i ponad 65000 wyświetleń - i to zaledwie w 8 miesięcy. Wynik świetny jak na ligę raczej niszową i mało popularną w naszym kraju.
Zatem do zobaczenia w tym samym gronie - a może i większym w kolejnym sezonie.
Oczywiście jak by się pojawiło coś nowego to ja będę zaglądał ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
To ja znowu po swojemu i tak jak &quot;tonowalem&quot; nastroje przed meczem Jets vs City, tak i teraz przypomnę fakt, że Victory (w dramatycznych okolicznościch co prawda) potrafiło wyszarpac awans do GF Blue Sky. Po takim meczu Kevin mógł powiedzieć swoim zawodnikom: &quot;Gentelmans, sky is the limit&quot;.
(...) lecz dla Victory po zdobyciu twierdzy Sydney stadion w Newcastle nie spowoduje drżenia kolan. I na koniec mamy aspekt &quot;filmowy&quot;, pojedynek w &quot;samo południe&quot; ucznia z mistrzem. Jako trener Victory, Merrick zdobywał tytuły kiedy kapitanem drużyny był Muscat ????
(...)I takoż nie przekreslalbym szans dla Victory na victory w tym spotkaniu. Scena przygotowana, aktorzy gotowi, czas na przedstawienie...
Edit FT 0-1 Victory :victory: victory w GF !!! Co prawda mecz oscylował wokół mojego x, ale tytuł jedzie do Melbourne (przed sezonem stawiałem mało odkrywczo, ale zawsze... ???? że tytuł przypadnie zespołom z Melbourne, bądź Sydney), uczeń przerósł mistrza, koniec pewnej historii, piękne zakończenie sezonu. Czas się pożegnać, dzięki wszystkim miłośnikom A -league, kolegom i czytelnikom, nie jestem pewien, czy w nowym sezonie się tu zobaczymy. GL my friends... And KTF!
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
majekx qowalsky6 w dowolnym momencie może założyć temat na sezon 18/19, jeśli uznacie że jest tak potrzeba.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
Do góry Bottom