• Witamy na bukmacherskie.com
    1. Betrally

A-League 2017/2018

Temat na forum 'Australia (A-League i inne)' rozpoczęty przez majekx, Październik 5, 2017.

1. qowalsky6 Znawca

qowalsky6
      Polubienia:
      429
      Reputacje:
      5148
      No i koło nosa przeleciały mi mecze FFA (01.08.2018)
      Wiadomo, że na tym etapie ekipy z A-league nie są w "startowej formie" (liga rusza na jesieni czyli na wiosnę :) przypominam, że teraz mamy zimę), ale 2 słowa po ostatnich spotkaniach.
      Reds vs Rozbitkowie28 vel Lost28 (dawna nazwa klubu to Central Coast Marines :)).
      Adelaida zrobiła swoje (FT 3-0), część doswiadczonych graczy została i to wystarczyło. Skład Rozbitków na tą chwilę nie pokazał nic. Jeśli się sytuacja nie zmieni, to już ich cienko widzę w nadchodzącym sezonie.
      Rockdale vs Blue Sky, debiut pucharowy Corica na ławce trenerskiej. Sydney FC po rewolucji (już bez gwiazd: Bobo i Mierzeja) potrafiło stracić 2 bramki w meczu. Kiedyś to była rzadkość. Na szczęście dla fanów zapunktowal m. in. Brosque i "uciekinier z Titanica" Da Silva. Skończyło się 2-4 i coś mi mówi, że ten sezon może być dla teamu z Sydney bardzo trudny. Skończyła się epoka Arnolda i możemy być świadkami ciekawej rywalizacji na Antypodach. No ale na to trzeba jeszcze długo poczekać... Tradycyjnie obawiam się czy wystarczy mi czasu aby się w Kangurowni udzielać, live na pewno w tygodniu odpadnie. Na razie tyle...
      PS Starość nie radość zapomniałem, że 7.8.br. ciekawe pucharowe spotkania:
      Road vs. City i Glory vs. Big V - może być fajnie. Piszcie, wypowiadajcie się, zapraszam :)

Ostatnia edycja: Sierpień 3, 2018
      majekx i jozzy22 lubią to.
    2. majekx Znawca

OP
      OP
      majekx
      Polubienia:
      463
      Reputacje:
      5833
      Po odejściu Leroya i Berishy pora na potężne wzmocnienie. Z meksykańskiej Pachucy do Victory przechodzi Honda.
      Ostatnie 5 sezonów:
      sezon / liga / klub / występy / gole / minuty na boisku
      17/18 Liga MX Clausura CF Pachuca 17 7 1.431'
      17/18 Liga MX Apertura CF Pachuca 12 3 724'
      16/17 Serie A AC Milan 8 1 221'
      15/16 Serie A AC Milan 30 1 1.931'
      14/15 Serie A AC Milan 29 6 2.161'

3. danielgarcia Nowy użytkownik

danielgarcia
      Polubienia:
      3
      Reputacje:
      31
    4. qowalsky6 Znawca

qowalsky6
      Polubienia:
      429
      Reputacje:
      5148
      Się uśmiałem, dzięki za info. W takim razie Rozbitkowie28 poważnie stawiają na show w tym sezonie żeby nie powiedzieć cyrk. Co nie zmienia faktu, że nie zamierzam Jamajczykowi odmawiać prawa do takich akcji. W końcu był wielkim sportowcem, a teraz? Teraz może przecież robić co chce, a jeśli Rozbitkowie myślą, że to ich uratuje, to gratuluję optymizmu :)
      Ps
      Znowu mi FFA przeleciały, ale to i lepiej, bo trafiłbym tylko over Wędrowców...

Ostatnia edycja: Sierpień 8, 2018
    5. qowalsky6 Znawca

qowalsky6
      Polubienia:
      429
      Reputacje:
      5148
      Dziś zakończyły się kolejne spotkania w Pucharze FFA. Co my tu mieliśmy? :)
      Z rozgrywkami pożegnał się mistrz A-league. I to jak, 3-2 z APIA Tigers, u gospodarzy dzisiaj jest święto. Kolejny potentat, zdobywca tytułu Masters, Sydney FC co prawda wygrał 2-1, ale strata gola z Cairns chlubą na pewno nie jest. Ba, w tym meczu to Blue Sky goniło wynik. Puchary rządzą się swoimi prawami... C.D.N. :)

6. qowalsky6 Znawca

qowalsky6
      Polubienia:
      429
      Reputacje:
      5148
      Karuzela transferowo - składowa c.d. Co my tu mamy? M. in. Keisuke Honda w Melbourne Victory, Siem De Jong w Sydney FC, Ben Halloran w Adelaide United - moim zdaniem nabytki nie wyrównują strat, ale zobaczymy "w praniu" co z tego wyjdzie.
      Pełne info o transferach i składach:
      https://www.a-league.com.au/news/squad-check-every-hyundai-a-league-out-squad
      PS
      Dzisiaj puchary (FFA), a kto gra puchary ten... wiadomo, więc tylko kierunki i to zabawowo :)
      Bonnyrigg - WS Wanderers - over nie jest głupi, a i bts możliwy.
      Melbourne City - Newcastle Jets - no bet jak dla mnie. Nie zdziwi mnie jak wejdzie 1x.
      Queensland Lions - Adelaide United - ponownie over, a... i w ramach polowania na pucharową sensację, wbrew logice :) 1x bym spróbował. Symbolicznie ofc. GL!

Edit.
      - Wędrowcy wykręcili over (FT 1-2) więc kierunek na +
      - City pokonało Jetsów 1-0 czyli zdziwiony nie jestem :)
      - Redsi wygrali, ale tylko 1-0, tutaj nie udało się ustrzelić sensacji więc -

Ostatnia edycja: Sierpień 29, 2018
    7. Karciarz Moderator

Karciarz
      Polubienia:
      474
      Reputacje:
      3297
      Nie znam się... Adrian w okienku co było poszedł do Chin, tak? I nagle znalazł się w 11 sezonu? Na jakiej to zasadzie działa?

8. qowalsky6 Znawca

qowalsky6
      Polubienia:
      429
      Reputacje:
      5148
      Cześć, Adrian najpierw był odkryciem sezonu, zdobył Medal Warrena dla najlepszego zagranicznego zawodnika, a potem "poszedł" do Chin. W ostatnim swoim meczu strzelił gola dla Yatai - bodajże 3 w sezonie. Szkoda... dla Australii ofc.

Ostatnia edycja: Wrzesień 18, 2018 o godzinie 20:09
      husarz22 i Karciarz lubią to.

Poleć forum