>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

grendel 79,2K

grendel

Użytkownik
Witam kolegów, to może i ja spróbuje w nowym sezonie jakiegoś typka podać . Właśnie gdy to piszę padł gol , rogów mało ,kartek mało ,to może się zacznie coś dziać po tej bramce.
A więc over 8 rzutów różnych @3,5 plus obie drużyny strzela w drugiej połowie @3,5 daje nam fajnego dubla.Pozdrawiam wszystkich fanów A-League.
Niestety powrót do typowania A-League nie do końca udany oba typy na ⛔. Ale dzięki karnemu zagranemu na live nie jest źle. Do jutra, oby lepszego .
 
majekx 735,5K

majekx

Znawca A-League
do przerwy 1:1... V robi lepsze wrażenie... a karny dla City - mimo VAR... no nie było tam kontaktu :|..
live zagram 1 - @2,55 - 0,2j
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
grendel 79,2K

grendel

Użytkownik
Też to tak oceniam , ale płakać nie zamierzam bo dzięki temu trafiłem kurs 4, na live.Nawet nie wiedziałem , że przy karnym dobitka liczy się jako nie wykorzystany rzut karny.
 
majekx 735,5K

majekx

Znawca A-League
2,5+bts - @1,85 - 0,5j
✅
live zagram 1 - @2,55 - 0,2j
⛔

Suma 0,1j
Na jutro pobieram:

Phoenix - Jets - 2 - @2,1 - 0,1j ⛔
\edit\ samobój + karny... ogólnie to Jets miało przewagę, ale nic z tego nie wyszło.

Nie wierzę w Nixów w tym sezonie a patrząc na skład więcej niż 15 punktów nie wróżę im. Jutro Jetsi powinni ugrać komplet.
Perth - WSW - ov2,5 - @1,65 - 0,1j ⛔
To powinien być ładny mecz i kilkoma golami. Jestem ciekawy jak zagrają WSW - zwłaszcza atak - Kamau, Fitzgerald - Riera. To może być naprawdę overowy mecz i zastanawiam się czy nie postawić na większy over.
Meczy Roar - CCM - nie tykam - tutaj może być każdy scenariusz i każda opcja. No i ciekawe jak CCM się zaprezentuje. To spotkanie z tych do uważnego oglądania i wyciągnięcia wniosków.
pozdrawiam i do jutra.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
✅
⛔

Suma 0,1j
Na jutro pobieram:

Phoenix - Jets - 2 - @2,1 - 0,1j

Nie wierzę w Nixów w tym sezonie a patrząc na skład więcej niż 15 punktów nie wróżę im. Jutro Jetsi powinni ugrać komplet.
Perth - WSW - ov2,5 - @1,65 - 0,1j
To powinien być ładny mecz i kilkoma golami. Jestem ciekawy jak zagrają WSW - zwłaszcza atak - Kamau, Fitzgerald - Riera. To może być naprawdę overowy mecz i zastanawiam się czy nie postawić na większy over.
Meczy Roar - CCM - nie tykam - tutaj może być każdy scenariusz i każda opcja. No i ciekawe jak CCM się zaprezentuje. To spotkanie z tych do uważnego oglądania i wyciągnięcia wniosków.
pozdrawiam i do jutra.
Kierunki mamy takie same więc trzymam kciuki ???? Dziś Big V mogło wyciągnąć x, ale dobry bramkarz to podstawa, a City mają Galekovica. McGree super akcja no i asysta Brattana też bez zarzutu. Zespoły z Melbourne będą silne na to wygląda przynajmniej po dzisiejszym meczu.
20.10. 10:50 Melbourne Victory - Melbourne City - derby więc odpuszczam, może kartki? Niby w City trochę nieobecnych, ale czy jedynka wejdzie? Może live pomoże, ale nie wiem, czy wyrobię więc oceniajcie/piszcie sami, czas na wymianę składu w dziale chyba ???? (mam na myśli siebie ofc)/QUOTE]
Kartki były? Były kierunek ok.
Derby, derbami, a zobacz kto sędziuje? Pomogę ???? Kurt Ams, czyli mogą być cyrki. Kartki, może jakiś karny z d..y, ogólnie &quot;czerwona lampka&quot; na to spotkanie.
Karny był? był, AMS nie zawodzi ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Phoenix z Jetsami ostatnie lata procz ostatniego meczu bardzo overowe.Mimo iz poczatek i druzyny moze graja zachowawczo a kursy leca w dol na under to licze ,ze bedzie sie dzialo w 1 polowie glownie na polowie Phoenix.

1 HT Over 1.5. Ok 2.35 w 365.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Phoenix z Jetsami ostatnie lata procz ostatniego meczu bardzo overowe.Mimo iz poczatek i druzyny moze graja zachowawczo a kursy leca w dol na under to licze ,ze bedzie sie dzialo w 1 polowie glownie na polowie Phoenix.

1 HT Over 1.5. Ok 2.35 w 365.
Chyba jednak w 2 części powinno się więcej dziać, samobój i do HT mamy 1-0. Merrick niepocieszony bo Nix przez lata przecież trenował. Po @ 2,4 na x2 wypada za drobne ⛔ spróbować.
Edit
2-0 i pierwsza niespodzianka się kroi w Nowej Zelandii, no trudno...
Edit2
Jednak bramka nieuznana... 1-0 dalej.
Edit3
Bramka na 2-0, karny po Var, jak dla mnie z d..y. Jeszcze Moss obronił. Przy dobitce nie miał szans. Mecz od bramki do bramki, jak na podwórku przez co rożnych bez liku. Jetsi pechowo, Nixi z Kurto w bramce, sytuacji na kilka bramek dla każdego zespołu. Jednak poziom podwórkowy, a u mnie minus...Skończyło się 2-1 w 95 Petratos ratował honor Jetsow, ale to nie był poziom finalisty A-league.
Edit 4
Aaa i jeszcze Kurto d..ę Nixom ratował, skubany...
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
majekx 735,5K

majekx

Znawca A-League
Brisbane - CCM składy:
LINE UP | @CCMariners | Kennedy (GK), Cisse, Clisby, Rowles, Golec, McGlinchey, Hiariej, Oar, Pain, Simon, McCormack.
LINE UP | @brisbaneroar | Young (GK), Hingert, Papadopoulos, Pepper, O’Toole, Mauk, Kristensen, Lopez, Mikkelsen, Bautheac, Taggart.

\\edit HT\
szybki gol CCM i później ataki Roar.Wszystkie akcje wg tego samego schematu. Pociągnięcie skrzydłem do linii końcowej o piłka w pole karne. Roar, jak na razie, ma przewagę.. ale razi nieskutecznością.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Brisbane - CCM składy:
LINE UP | @CCMariners | Kennedy (GK), Cisse, Clisby, Rowles, Golec, McGlinchey, Hiariej, Oar, Pain, Simon, McCormack.
LINE UP | @brisbaneroar | Young (GK), Hingert, Papadopoulos, Pepper, O’Toole, Mauk, Kristensen, Lopez, Mikkelsen, Bautheac, Taggart.
Co w Brisbane kopanina ht 0-1, ale i tak ze 4 sytuacje Taggart spierd.... Rozbitkowie ładna bramka i przypadkowy słupek jeszcze, ale nawet z takim kalectwem w wykonaniu obydwu zespołów, co najmniej jeszcze jedna bramka powinna paść. Mecz padaka...
edit 62 min i 1-1 Taggart (do 5 razy sztuka ???? ) oo VAR i że niby spalony - 0-1 więc...
edit2
I szybciutko 1-1 - Taggart ????
edit
FT 1-1 ale męczarnie to były. Remis ze wskazaniem na Roar, bo VAR im gola zabrał...
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Glory-WSW
Probuje jeszcze raz overa bo na undery nie lubie grac,szkoda obgryzac paznokcie.Te zepoly potrafia strzelac.Oby wpadla szybko bramka to worek sie otworzy.Wiadomo,nikt nie chce przegrac pierwszego meczu ligi ale zeby wygrywac to trzeba strzelac.WSW maja tego Hiszpana Riere,ktory ma tyle doswiadczenia z Primera i Segunda Division,ze spokojnie moze sobie strzelac w takiej lidze.W zeszlym roku do przerwy wpadlo az 4 gole ,przy malej pomocy czerwonego kartonu i licze dzis takze na kilka bramek.
Bts 1 ht 3.8 @Uni
Over 1.5 1ht 2.5 @ 365
 
badurraf 1,8K

badurraf

Użytkownik
Tak jak pisałem Dobrem,u ja pograłem over 2,5 w Phoenix z Jets ( cud) i teraz czekam na over 10,5 rr w meczu Glory...ale przedmeczowo kusi mnie zagranie over 1,5 w 1 poł, co Wy na to?Jakoś nie pasuje mi tu na na wzajemne badanie się przez 45 min ????
 
Do góry Bottom