>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

A-League

uzytkownik-162435 18,5K

uzytkownik-162435

Użytkownik
Melbourne City - Sydney FC
Z racji tego, że to nadal początek sezonu i jak narazie szału nie ma (plecy) ja próbuje:
Sydney powyżej 1.5 goli,@2.70 Lvbet
Karny w meczu, @2.95, Lvbet
GL
edit
Sydney ✅ karny na ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Panowie co to się stało z tą Australią ?
Kiedyś kosiło się $$ na rzutach rożnych. A teraz pograłem 2 kolejki i same minusy. Hmmm
Co robić, czekać jeszcze kilka kolejek i dopiero grać czy już można jakieś wnioski wysunąć
Zawsze pierwsze kolejki to tylko rozgrzewka. Ciężko na &quot;coś&quot; mocno się nastawić. Zespoły muszą się zgrać. Do tego duży wpływ ma ogromna przypadkowość tej ligi, bo umówmy się wirtuozów tu raczej nie spotkasz (poza nielicznymi wyjątkami). A dziś, Le Fondre podobnie jak w tamtym sezonie Mierzej powoli staje się gwiazdą A-league. Dziś City mogło spokojnie chociaż jedną bramkę ustrzelić, a tak trochę frajersko 3 stracili. Do tego przegrana w finale FFA podziałała na Blues Sky nad wyraz mobilizująco i mamy ft 0-3. A już jutro 3 spotkania.
W Wellington może w kadrze będzie Kopczyński, ale to nie zmienia faktu, że nie mam jakiegośą twardego typu na to spotkanie. Niby coś na WSW, niby over, ale raczej live/no bet tu podtrzymuję.
W Newcastle mecz 2 zawodzących ekip. Będą albo szachy, albo wet za wet. Zostaje oglądać. No i Glory, które pobrałem, chociaż z nutą nieśmiałości, bo Roar jest wiadomo ???? , bo u siebie Perth ostatnio słabo. Taki typ trochę na przełamanie. A w niedzielę chciałem coś na Redsów, bo CCM oprócz McCormacka i szczęścia tydzień temu (po remisie z City) do mnie po prostu nie trafia. Tyle, że Redsi mogą być jeszcze pijani ze szczęścia po triumfie w finale FFA i tego ???? Wiadomo. Czyli u mnie bez zmian - kolejka bez szału. Narka...
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
majekx 699,4K

majekx

Znawca A-League
w V Athiu nie zagra - kontuzja. Zastanawiam się czy to osłabienie, bo jak na napastnika to nie wiele jak na razie pokazał.
 
kuba72 2,7K

kuba72

Użytkownik
Jutro minimalistycznie. Trzy mecze i tylko trzy bramki, wszystkie dla gospodarzy.

Phoenix-WSW ov 0.5 @ 1,20 0:3
Jets-MV ov 0.5 @ 1,22 0:1
Perth-Roar ov 0.5 @ 1,13 1:0
AKO: 1,65 - 1j ⛔
 
jabolauskas 761

jabolauskas

Użytkownik
Witam po dłuższej przerwie. Ja w dalszym ciągu poszukuje wysokich kursów. W takim razie na pierwszy mecz proponuje takie coś:
Phoenix-WSW
WSW over 6 korkow WH kurs 4.4
Każdy zakład gram za £10
Powodzenia
 
majekx 699,4K

majekx

Znawca A-League
live.
10&#39; - w Nowej Zelandii zimno i mocno wieje. Początek zdecydowanie dla WSW, z kilkoma szansami - nadal 0:0
11&#39; - 0:1 - Boumjohann. Wypuszczenie Kamau, wycofanie w polu karnym na 11 metr i Kurto bez szans. To już druga taka akcja WSW. Zagranie ze środka dołem między obrońców do Kamau/Bonevacia, wycofanie na 11 m i próba strzału przez wbiegających z tyłu Riarę lub Boumjohann&#39;a
20&#39; - un8,5 rogów - @1,8 - 0,2j ⛔ - może gospodarze nabiją trochę rogów ale czy aż ponad 8? WSW nie zainteresowane graniem skrzydłami.
29&#39; - Krishna przed szansą, dzięki swojej szybkości i błędzie obrony WSW mógł być sam na sam z Janjetoviciem.. padł w pole karne - VAR - nic nie było.
HT - 0:1 - początek zdecydowanie dla WSW. Potem, w sumie też WSW miało przewagę, stwarzało więcej i groźniejszych szans. Końcówka lekko na korzyść Nixów. Dzięki dobrej postawie obrony Phoenix i Kurto jest tylko 0:1. Moje rogi wyglądają słabo - 3-3.
55&#39; - karny, Riera - 0:2
70&#39; - spotkanie nam się wyrównało, ale bez jakichś 100% szans. Głównie gra w środku pola.
75&#39; - ciężko może być o jeszcze jednego gola, ale nie jest to niemożliwe - pada deszcz, jest ślisko - piłka lata jak chce - tylko nikt nie strzela z daleka (z raz Nixi próbowali) WSW już bez ciśnienia, gra wyraźnie lekko i na luzie.
90&#39; - 5 minut doliczonych... w między czasie 100% szansa zmarnowana przez Bonevacie oraz słupek uratował Nixów.
92&#39; - ci co stawiali na ov mogą odetchnąć... Kontra, O&#39;Doherty sam na sam i 0:3
FT - koniec. WSW zdecydowanie przeważało, prowadziło grę, zasłużenie wygrało.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
w V Athiu nie zagra - kontuzja. Zastanawiam się czy to osłabienie, bo jak na napastnika to nie wiele jak na razie pokazał.
Do tej pory za dużo nie grał. Czy stanowi o sile Big V? Nie bardzo, ale w tym sezonie ma szanse się rozkręcić.
Edit
W Wellington 0-2, Nix atakują bo teraz nie mają nic do stracenia. Mam nadzieję, że over zaliczymy ???? 2-ka też będzie ok. ????
Ale okazje dla WSW... 100 - ki...I słupek jeszcze byłoby 0-3
Co się odwlecze... 0-3, Kurto bez szans... jest ok.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
w tym sezonie jest podstawowym zawodnikiem. Patrząc na jego statystyki z Heidelbergu ma być chyba następcą Berishy
Też o tym pomyslałem, ale to jeszcze długa droga, a młodzieniaszkiem nie jest. Na razie tylko uśmieszek... ???? do Besarta mu daleko...
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
grendel 75,3K

grendel

Użytkownik
Witam a ja poszedłem w kornery over 13 @ 6,5 powodzonka⛔
Jak się zacięly korniszony w 66 min tak stoją na 10 znowu w d...
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Perth Glory vs Brisbane Roar - niby 1 Glory po @ 2,0, ale znając moje szczęście do Roar, to miedziaka na to tylko położę.
Qwa, czy mecze z udziałem Roar zawsze muszą mi podnosić ciśnienie? Zawsze coś, dziś pełna dominacja Glory, to nie... ch... musiały być emocje do końca ???? Czerwo, karny i nerwy w końcówce. Na szczęście ✅
 
majekx 699,4K

majekx

Znawca A-League
Panowie, coś wiadomo, coś piszą w tamtejszych gazetach czemu Kopczyński nie gra?
Zdaje się, że nie łapie się do kadry. Wcześniejsze mecze Nixów były mega na plus, więc nie było rotacji w składzie. Może po dzisiejszym meczu coś się ruszy bo mecz w wykonaniu Nowozelandczyków wyszedł naprawdę bezbarwnie.
faworytem jest Pert, ov też pewnie będzie,
A nie mówiłem, mogę tylko pluć sobie w brodę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
Do góry Bottom