>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
W Melbourne Honda się rozkręca i mamy 1-0 ???? odrabiajcie straty z Redsów Kangury, odrabiajcie... ????
edit
Troisi i 2-0 ... Come On Victory ???? I dalej w doliczonym Brown i ht 3-0 ???? ????
Edit ft 4-1
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
majekx 739,8K

majekx

Znawca A-League
Granie dla samej gry na minus. Typy z przed kolejki (City, V) na plus. Efekt, kolejka praktycznie na zero (minimalny minus).
Stan konta po kolejce: -2,21j
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Granie dla samej gry na minus. Typy z przed kolejki (City, V) na plus. Efekt, kolejka praktycznie na zero (minimalny minus).
Stan konta po kolejce: -2,21j
MC i Victory to były pewniaki, tutaj City na ✅ miny ominięte (wczorajsze remisy), dubel załatwiła mi Adelaida ⛔ , dodatkowo na live ✅ i ⛔, wczorajsza Szkocja podobnie. Jak Big V wygra to weekend na ✅ GL!
edit Ooo 4 bramka dla Big V nieuznana ????
edit FT 4-1 więc finalnie ok. Rozbitkowie nawet honorową strzelili.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Kolejka 5
23.11. 09:50 WS Wanderers vs Newcastle Jets - może coś na przebudzenie Jets?
24.11. 07:35 Wellington Phoenix vs Adelaide United - mimo wszystko (dobrze grali choć polegli) dalej w kierunku The Reds.
24.11. 09:50 Brisbane Roar vs Melbourne City - niby City, ale Roar też było ostatnio na kolanach i bang 2-2 zrobili.
25.11. 07:00 Sydney FC vs Melbourne Victory - Dziś Victory 4-1, ale Blues Sky to nie ten rozmiar. Na live temat.
Postawione i jedyne pre (na razie):
25.11. 09:00 Perth Glory vs Central Coast Mariners - z &quot;oczywistych&quot; względów już dziś pobieram 1-kę po @ 1,62 za monetę. GL
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
majekx 739,8K

majekx

Znawca A-League
Ranking formy. Na początek może małe wyjaśnienie... plus = +1, neutralny = 0,5, minus = -1, z tym, że ostatnia kolejka liczona x2
tak było ostatnim razem:
W rankingu formy:
Plus: Sydney, Adelaide, WSW
Neutralny: Perth, Roar, V, Jets
Minus: Phoenix, City, /edit/ i oczywiście CCM - nie wiem czy dla nich nie powinno być osobnej kategorii
a dziś:
Plus: City, Roar (za niezły come back), Perth (może nie sama gra, ale czegoś nauczyli się od Roar. Czekali, czekali... i wyczekali), Victory
Neutralny: Jets (uratowali remis, grali u siebie, remis z SFC.. neutralny, minus, plus... wychodzi neutralny), Sydney FC (waham się, czy dać minus czy neutralny.. nie udał się dowieść wygranej do końca meczu, ale to był wyjazd.. więc zostawiam neutralny)
Minus: Phoenix, CCM, WSW (mieli Roar na tacy, a nie potrafili dowieść 3 punktów u siebie do końca meczu), Adelaide
Po 2 kolejkach:
Perth - 2,5
Roar - 2,5
Victory - 2,5
Sydney - 2
Jets - 1,5
City - 1
WSW - -1
Adelaide - -1
Phoenix - -3
CCM - -3
A jakie jest Wasze zdanie po tej kolejce?
pozdrawiam
25.11. 09:00 Perth Glory vs Central Coast Mariners - z &quot;oczywistych&quot; względów już dziś pobieram 1-kę po @ 1,62 za monetę. GL
i ode mnie 1j idzie w tym kierunku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Jutro towarzysko: 09:30 Australia - Liban
Co tu dużo gadać. Jest okazja na poprawę nastrojów jeśli chodzi o kibiców Socceroos. W kilku słowach:
1. Graham Arnold ma okazję na zaprezentowanie się z dobrej strony w &quot;swoim&quot; Sydney.
2. Po remisie ze skośnymi kibicom należy się pare bramek.
3. W kadrze pożegnalny mecz rozegra weteran 4 Mundiali - Tim Cahill. Czy strzeli 51 gola? Myślę, że tak i to pierwszy kierunek. Moim zdaniem warto.
4. Liban to bez obrazy, ale outsider i nie było przypadkiem zakontraktowanie takiego właśnie przeciwnika &quot;ku pokrzepieniu serc&quot; ze strony Federacji.
5. No to jak tu nie brać handi na Kangurów (mimo braku Kruse i Rogica)?
Podsumowując: kierunki podane. GL!
Edit
FT 3-0 więc handi i bramki na ✅ natomiast Cahill wszedł na ostatnie 8 min. więc ten pomysł na ⛔
Ps Mogłem napisać wcześniej, że ten kierunek (Cahill) powinien być brany pod kątem gry live. Zobaczywszy składy wyjściowe widziałem co się święci, ale nie miałem jak uprzedzić potencjalnych graczy - Mea culpa...
highlights poniżej, bramki + piękne pożegnanie Cahilla, brawo Tim and GL!
https://www.socceroos.com.au/video/full-time-highlights-australia-v-lebanon
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
kuba72 2,7K

kuba72

Użytkownik
na dzisiaj 2 single za drobne:
WSW-Jets ov 3.5::zoltakartka: @ 1,55 - 0,11j ⛔ 1
WSW-Jets ov 1.5 @1,98 - 0,12j ⛔ 0:2
edit
do przerwy 0:1 i 0 kartek. Raczej wszystko w plecy.
 
majekx 739,8K

majekx

Znawca A-League
witajcie,
co tu grać? na pewno to co zagrałem już wcześniej) Perth - CCM 1 - 1j - @1,62 ✅ (3:2) (aktualnie kurs już jest na poziomie @1,4). Tutaj qowalsky6 już napisał o meczu i właściwie nie mam nic do dodania. I to jest główny typ na kolejkę. Z typów for fun:

Roar- City
- bts - 0,2j - @1,56 ⛔ (2:0)
Roar jest w gazie. Remis wyjazdowy z WSW i prawie remis z Perth... powraca do składu Mauk (ale czy zagra od 1 minuty?). Może czas na pierwszą wygraną Roar w tym sezonie? Na pewno Cirty tanio skóry nie sprzeda. podniosło się po porażce z SFC i w poprzedniej kolejce bez problemu wygrało z Nixami (całkowicie dominując rywali). Ten mecz na pewno będzie inny, będzie zacięty... i liczę na bramki z obu stron.
Phoenix - Adelaide - 2 - 0,2j - @2 ✅ (1:3)
Adelaide po świetnym ligowym początku w ostatniej kolejce lekko spuściła z tomu i przegrała z Perth 0:2. No ale zrzucam to na to, że trzeba było gdzieś spuścić powietrze po pucharze. Ale teraz było 2 tygodnie przerwy i pora wrócić na poprzedni kurs. Nixi, natomiast mnie nie przekonują. Początek ligowy mieli bardzo dobry i zdobyli ważne punkty (czym mnie zaskoczyli) ale potem WSW pokazało jak grać w Nowej Zelandii i tak jak by bańka pękła. Ostatnia kolejka to porażka wyjazdowa z City. Oba zespoły ostatnią kolejkę przegrały, oba dwoma bramkami.... ale w tej celuje w wygraną gości.
pozostałe mecze - raczej nobet. Może coś zagram w niedzielę na mecz kolejki - SFC - V.. ale to będzie uzależnione czy coś z powyższych typowań wejdzie.
powodzenia i pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
grendel 79,2K

grendel

Użytkownik
Witam a ja dziś zagram sobie tak
WSW- JETS BTTS i OVER 2,5 @2⛔
Piekna kontra na koniec meczu , i nici z mojego typu.
Jutro będzie lepiej , mam nadzieję.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
23.11. 09:50 WS Wanderers vs Newcastle Jets - może coś na przebudzenie Jets?
24.11. 07:35 Wellington Phoenix vs Adelaide United - mimo wszystko (dobrze grali choć polegli) dalej w kierunku The Reds.
No i Jetsi się obudzili, co nie znaczy, że farta im zabrakło w tym meczu ???? Over mógł być spokojnie pokryty, ale to przecież Australia.Wszystko na opak ???? Można popatrzeć:
https://www.a-league.com.au/video/full-time-highlights-western-sydney-wanderers-v-newcastle-jets
A jutro Nix z Kurto na bramce, który zbiera świetne recenzje. Chwalą go koledzy z drużyny, ale czeka go ciężka przeprawa. Redsi nadciągają z myślą o odegraniu się za ostatnie niepowodzenie. Poszedłbym w ich stronę, ale marzy mi się z drugiej strony aby to Polak był bohaterem tego meczu. No i Kurt Ams z gwizdkiem. Cóż wobec tego no bet - może live?
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
W Europie mi ostatnie nie idzie, więc postanowiłem spróbować szczęścia u was, czyli w Australii ;) analizując pierwsze kolejki co pierwsze rzuciło mi się w oczy, że A-League nie jest już tak overowa jak kiedyś (takie bynajmniej miałem zdanie o tej lidze), ale całkiem niezle wyglądają cornery oraz kartki, więc na nich się skupie, typy są wyłącznie statystyczne, ale może z czasem znajdę czas, żeby bardziej śledzić tą jakby nie było ciekawą ligę
Wellington Phoenix - Adelaide United 1:3 (2 żk, 6-5 RR)
powyżej 4,5 kartki, @1,89 Unibet, 5j ⛔
Wellington powyżej 5,5 RR, @1,71 Unibet, 6j ✅
Wellington powyżej 6,5 RR, @2,35 Unibet, 5j ⛔
Wellington powyżej 7,5 RR, @3,45 Unibet, 4j ⛔
Wellington więcej rożnych, @1,74 Unibet, 8j ✅

W tym meczu pierwsze co mi się rzuciło w oczy to duża ilość kartek oraz rożnych, szczególnie drużyny gospodarzy, w dotychczasowych 4 rozegranych kolejkach w meczach Wellington było 5, 6, 4 i 5 żk co daje średnią równe 5 kartki na mecz, natomiast w meczach Adelaide 6, 5, 2 i 3 średnia 4, dlatego uważam, że warto tu zagrać over 4,5 kartki, natomiast jeśli chodzi o rzuty rożne to w meczach dzisiejszych gospodarzy padło 16, 8, 16 i 8, więc średnio 12 rożnych na spotkanie, a samo Phoenix miało 10, 7, 11 i 3, więc średnio wyjonywali 7,75 korka na spotkanie, a w meczach gości było 8, 10, 8, 14 (śr. 10 RR/m), samo United wykonało 4, 6, 1 i 5 (4 RR/m). Patrząc na te dane postanowiłem zagrać na rożne gospodarzy.

Brisbane Roar - Melbourne City FC 2:0 (3 żk)
powyżej 4,5 kartki, @1,93 Unibet, 5j ⛔

W drugim dzisiejszym spotkaniu statystyki cornerów już nie są tak overowe, a na under osobiście wolę nie grać, bo zazwyczaj gdy to zrobię, następuje przełamanie i tyle z undera. Dlatego tu proponuję tylko typ na kartki, w dotychczasowych meczach Brisbane było 6, 6, 2 i czerwona oraz 6, czyli średnio wychodzi 5,25, a u gości z
Melbourne 5, 3, 4 i 5, więc 4,25, więc uśredniając myślę, że over 4,5 kartki warty gry.
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
kuba72 2,7K

kuba72

Użytkownik
W pełni zgadzam się ze spostrzeżeniami kolegi waldiego i proponuję dubla:
Phoenix-Adelaide ov 5.5 RR @ 1,71 6
Roar-MC ov 4.5 ::zoltakartka: @ 1,93 3
AKO: 3,30 - 0,49j ⛔
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Wellington
Już Kurto ratuje d..e Nixom... Redsi bili głową w mur, w końcu samobój pokonał polskiego bramkarza i ht 1-1. Ogólnie kopanina, Ams tradycyjnie nie pomaga ????
Halloran co skrewił, mogło być 1-4...
i znowu, nawet 1-5 tylko Filip znowu na posterunku.
 
majekx 739,8K

majekx

Znawca A-League
Po pierwszej połowie... Nixi szybki gol.. i jak najmniejszym nakładem sił starali się utrzymać wynik i liczyć na kontry. Adelaide kontrolowała grę, trzymała piłkę, ale brakowało tego ostatniego podania.. aż do 45 min, gdzie właściwie już przy dośrodkowaniu obrona Nixów była spóźniona, i &#39;człowiek z wąsem na czeskiego kopacza&#39; (Doyle) nie dał szans Kurto. Pora na drugą połowę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
grendel 79,2K

grendel

Użytkownik
Witam koledzy były jakieś stykowe sytuacje w 1 połowie , bo zaspałem a chcę spróbować pójść w kartki , warto czy raczej odpuścic .
 
Do góry Bottom