>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

majekx 740,5K

majekx

Znawca A-League
Sorry, że ttak późno... ogólnie trochę walki jak u anglosasów, ale bez złośliwości... takie bardziej niedzielne granie.
Dopiero po bramce na 1:3 Nixi przesunęli się do przodu i zaczęli atakować.
I składy na drugie spotkanie:
 
grendel 79,2K

grendel

Użytkownik
Sorry, że ttak późno... ogólnie trochę walki jak u anglosasów, ale bez złośliwości... takie bardziej niedzielne granie.
Dopiero po bramce na 1:3 Nixi przesunęli się do przodu i zaczęli atakować.
I składy na drugie spotkanie:
Spoko oglądam drugą połowę , i jednak po 15 minutach się rozmyśliłem .
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Wellington
Już Kurto ratuje d..e Nixom... Redsi bili głową w mur, w końcu samobój pokonał polskiego bramkarza i ht 1-1. Ogólnie kopanina, Ams tradycyjnie nie pomaga ????
Halloran co skrewił, mogło być 1-4...
i znowu, nawet 1-5 tylko Filip znowu na posterunku.
Co Kurto ma pecha, że w takim słabym zespole wylądował, z drugiej strony może się non stop wykazywać ???? Posypali się Nixi po tym samobóju, ja spękałem i na Redsów w końcu nie postawiłem... FT 1-3
 
majekx 740,5K

majekx

Znawca A-League
A jak dla mnie to dobrze, że Kurto wybrał Nixów. Ma szanse się pokazać, w każdym meczu jest pozytywnym graczem... a że traci po kilka bramek, raczej przy strzałach z 2 m. Jest bez szans. Jedyny minus jaki widzę to słaba gra na przedpolu. Na linii jest śświetny, ale jak trzeba wyjść to chyba brak mu pewności.
 
grendel 79,2K

grendel

Użytkownik
Dobra bierzemy się za mecz numer 2 dzisiejszego dnia. Dla zabawy i lepszego oglądania zagram takiego tripla.
Roar-MC
over 3.5 goli @4
over 4.5 [email protected]
over10.5 kornerów 1.90
ako@ 13.93⛔
Plus może coś na live , popatrzymy jak się mecz będzie układał.
Powodzenia wszystkim.
Jakoś to City tak bez jaj podeszło do tej drugiej połowy , myślałem że, będą gonić wynik i trochę mocniej przycisną . Ale ogólnie nie narzekam strat dużych nie poniosłem .
Jutro będzie lepiej , albo nie ;) .
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Dobra bierzemy się za mecz numer 2 dzisiejszego dnia. Dla zabawy i lepszego oglądania zagram takiego tripla.
Roar-MC
over 3.5 goli @4
over 4.5 [email protected]
over10.5 kornerów 1.90
ako@ 13.93
Plus może coś na live , popatrzymy jak się mecz będzie układał.
Powodzenia wszystkim.
Optymistycznie ???? to ja dla na przekór pójdę w under ???? ale GL tradycyjnie... aha @ 1,55 ✅ symbolicznie ofc bo Roar itd... Ale jaja, 1600 postów mi &quot;pękło&quot; właśnie... o Panie jak ten czas zapier.... ee leci ????
PS Do Grendel: wiadomo, wiadomo ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
majekx 740,5K

majekx

Znawca A-League
Live
20&#39; nuuudy, oba zespoły bardziej się badają niż by chciały szybko rozstrzygnąć wynik meczu. Szanse były z obu stron, ale po 1?...jakoś tak.
24&#39; czy oni chcą strzelić gola? Najpierw pogubiła się obrona Roar i strzał City z 11 m... anemiczny, za chwilę rewanż, błąd obrony City, kontra trzech na jednego.. i równie anemiczny strzał
26&#39; nooo wreszczie, róg, Taggart uprzedza obrońcę na krótkim słupku i 1:0
HT 1:0.. niby okazje były z obu stron, ale wykończenie pozostawia sporo do życzenia. Ov/un? - 50/50
46&#39; słupek dla City
48&#39; biją się!!! 2 x żółta powinna być. Będą kartki
65&#39; 2:0 Taggart... kontra Roar, kilka podań w polu karnym City i doświadczenie Taggarta zaowocowało.
85&#39; obraz gry nie ulega zmianie. City bije głową w mur.. strzały z daleka to chyba akt rozpaczy. Roar cierpliwie czeka na kolejne kontry.
FT 2:0 - i tyle tytułem btsa. City zagrało słabo, bez pomysłu i przekonania. Roar, z głową i fartem. Mimo, że mecz był wyrównany to zadecydował o wygranej jeden szczegół - Taggart.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Optymistycznie ???? to ja dla na przekór pójdę w under ???? ale GL tradycyjnie... aha @ 1,55 ✅ symbolicznie ofc bo Roar itd... Ale jaja, 1600 postów mi &quot;pękło&quot; właśnie... o Panie jak ten czas zapier.... ee leci ????
PS Do Grendel: wiadomo, wiadomo ????
Tym razem na moje ???? Pzdr
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live
20&#39; nuuudy, oba zespoły bardziej się badają niż by chciały szybko rozstrzygnąć wynik meczu. Szanse były z obu stron, ale po 1?...jakoś tak.
24&#39; czy oni chcą strzelić gola? Najpierw pogubiła się obrona Roar i strzał City z 11 m... anemiczny, za chwilę rewanż, błąd obrony City, kontra trzech na jednego.. i równie anemiczny strzał
26&#39; nooo wreszczie, róg, Taggart uprzedza obrońcę na krótkim słupku i 1:0
HT 1:0.. niby okazje były z obu stron, ale wykończenie pozostawia sporo do życzenia. Ov/un? - 50/50
46&#39; słupek dla City
48&#39; biją się!!! 2 x żółta powinna być. Będą kartki
65&#39; 2:0 Taggart... kontra Roar, kilka podań w polu karnym City i doświadczenie Taggarta zaowocowało.
85&#39; obraz gry nie ulega zmianie. City bije głową w mur.. strzały z daleka to chyba akt rozpaczy. Roar cierpliwie czeka na kolejne kontry.
FT 2:0 - i tyle tytułem btsa. City zagrało słabo, bez pomysłu i przekonania. Roar, z głową i fartem. Mimo, że mecz był wyrównany to zadecydował o wygranej jeden szczegół - Taggart.
Nie ma Fornaroliego to i problem z bramkami. Jutro czekamy na Glory, a Sydney zostawiam na live.
24.11. 09:50 Brisbane Roar vs Melbourne City - niby City, ale Roar też było ostatnio na kolanach i bang 2-2 zrobili.
25.11. 07:00 Sydney FC vs Melbourne Victory - Dziś Victory 4-1, ale Blues Sky to nie ten rozmiar. Na live temat.
Postawione i jedyne pre (na razie):
Czyli nic się nie zmieniło ???? Poniżej skróty dzisiejszych spotkań:
https://www.a-league.com.au/video/full-time-highlights-wellington-phoenix-v-adelaide-united-0
https://www.a-league.com.au/video/full-time-highlights-brisbane-roar-v-melbourne-city-1
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
majekx 740,5K

majekx

Znawca A-League
BigBlue gra w najlepsze... a tymczasem składy na drugi mecz:
Reddy (gk), Grant, Davidson, Lowry, Franjic, Chianese, Keogh (c), Wilson, Mrcela, Ikonomidis, Kilkenny
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
W derbach Australii w jednym i drugim zespole gola strzelają nowe nabytki. Wynik ht 1-1 i tak mi się wydaje, że do końca w tym kierunku bedzie oscylować. Dla lepszego ogladania x po @ 2,40 ⛔za drobne pobrałem.
edit
karny trochę z d..y i 1-2. po ch.. obrońca ladowal się na Japonca kiedy piłka i tak opuszczała końcową linię boiska? Poszkodowany sam wymierzył karę...
edit2
Big Blue Derby dla Victory, wynik oscylowal wokół x, ale Latający Holender (Linden) spierd...l sprawę. FT 1-2. Szkoda, że ten mecz odbywał się na tak ch..m stadionie. Super widowisko to nie było...
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
W końcu 2-1, się męczyli niemiłosiernie ????
Dobra 2-2 Glory za ch..a nie chcą wygrać z outsiderem ???? A dałem na nich monetę...
Uff w 95 na 3-2... Co nerwy były...
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Kolejka 5
23.11. 09:50 WS Wanderers vs Newcastle Jets - może coś na przebudzenie Jets?
24.11. 07:35 Wellington Phoenix vs Adelaide United - mimo wszystko (dobrze grali choć polegli) dalej w kierunku The Reds.
24.11. 09:50 Brisbane Roar vs Melbourne City - niby City, ale Roar też było ostatnio na kolanach i bang 2-2 zrobili.
25.11. 07:00 Sydney FC vs Melbourne Victory - Dziś Victory 4-1, ale Blues Sky to nie ten rozmiar. Na live temat.
Postawione i jedyne pre (na razie):

25.11. 09:00 Perth Glory vs Central Coast Mariners - z &quot;oczywistych&quot; względów już dziś pobieram 1-kę po @ 1,62 za monetę. GL
Co mnie Glory nerwów napsuly, uff 3-2 w 95 min. Moneta na ✅ ale lekko nie było. Weekend na ????
Już 2-2 ,szybko idzie
Znowu na moje ???? ale fartem przyznaję ???? Pzdr i Dozo ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
Do góry Bottom