>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Sydney - Phoenix
Sydney i obie strzelą @3,0 Unibet

Faworyt w tym spotkaniu jest jeden, ale osobiście nie lubię grać kursów 1,2-1,3 dlatego postanowiłem poszukać na to spotkanie czegoś atrakcyjniejszego i wybieram win gospodarzy, ale razem z btts. Na 5 ostatnich spotkań pomiędzy zainteresowanymi 4 razy wygrało Sydney i raz był remis, z tego w 3 z 4 wygranych meczy przez Sydney Phoenix również zdobywało minimum gola, kurs na tą opcję ciekawy, a jak będzie przekonamy się rano.

Melbourne Victory - Adelaide United
powyżej 2,5 gola @1,71 Unibet
obie strzela @1,6 Unibet

W tym meczu widzę przede wszystkim bramki, w meczach gospodarzy w tym sezonie pada średnio 3,5 gola, w meczach gości 2,67, w 5 ostatnich bezpośrednich pojedynkach średnia również 2,67. Drugi typ to btts w meczach Melbourne oraz Adelaide w tym sezonie padł w 4 z 6 spotkań, natomiast w 5 ostatnich meczach bezpośrednich 3 razy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
jabolauskas 761

jabolauskas

Użytkownik
Witam. Kiepsko mi idzie w tym sezonie.......ale próbować trzeba. Kilka pomysłów jest ale jak się sporo przegrywa to funta sie liczy z każdej strony. Próbujemy wiec tradycyjnie...
Sydney- Wellington
Karny w meczu
WH kurs 3.75 £10
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Przypominam, że kolejny raz Blues Sky nie gra na swoim stadionie, natomiast bez Kurto Nixi na pewno osłabieni. No i byle dziś Michał nie odpalił ????
Krishna i 0-1... dobrze sobie radzą goście. Sydney ospale choć 2 sytuacje mieli.
30 min. a posiadanie Nix ponad 60% tego się nie spodziewałem przyznaję...
No i są efekty: już 0-3 to jest nokaut proszę państwa. Nie pamiętam w A -league takiego meczu aby faworyt dostawal takie lanie. A ja handi miałem ???? na Sydney...
 
majekx 735,5K

majekx

Znawca A-League
Nixi na pikniku rozbijają SFC.... no tego to ja już dawno nie widziałem. Po dzisiejszym dniu będzie spory minus i dużo do odrabiania.,
 
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
Myślałem, że pogram, ale to raczej pogrom. A skoro tak to chociaż pograłem to gramatyczna forma na dziś: pogromem sobie dziś na SFC :-D
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
No nic, zazwyczaj nie &quot;rozliczam&quot; niczego przed FT ale miedziak w p...u poszedł, największe rozczarowanie tego roku jak dla mnie. No chyba tylko cud może uratować Sydney...
Edit
Dobra, over 4,5 po @ 2,0 ⛔ pobieram. tutaj będą bramki. Come on! Za miedziaka...
edit ft 1-3 chociaż honorową wbili, dodałem to jeszcze pod koniec, ale tu nie zdążyłem napisać.
 
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
Mam pytanie o to jak oceniacie Sydney w perspektywie kolejek kolejki lub 2-3 kolejek.
Co Wasze doświadczenie podpowiada... Czy to planowane podłożenie i warto zagrać w następnej kolejce na takiego lidera po tskiej porazce?
Czy może słaba forma, ponieważ.... i tu zacytuję &quot;analizatora formy&quot; (i dzięki wielkie za ranking!!!):
&quot;
Sydney FC - Mimo wygranej na wyjeździe, słabe spotkanie.
minus: WSW - nie istnieli w meczy z V. Perth - punkt wywalczyli, ale grali bez pomysłu i bez zaangażowania
&quot;
To cenne wskazówki i warto się zastanowić czy nie jest tak, że Sydney FC będzie zawodzic nie tylko dziś ale i w kolejnych meczach, a WSW niby bez pomysłu ale punkt wywalczyli, a dziś raczej kolejne i to &quot;w stylu&quot;.
I czy w związku z punktem w Perth to Perth jest słabe czy mocne.....
Ja nie znam odpowiedzi, ale może Wy przez pryzmat doświadczeń z tą ligą, coś wymyslicie.....
Pozdrawiam
m.
Edit: sorki , nie przeczytałem ze zrozumieniem, to nie WSW wywalczyli punkt w Perth tylko Perth w swoim meczu!!! Czesc mojego pytanis jest wiec bez sensu :-/
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
majekx 735,5K

majekx

Znawca A-League
live 53&#39; ov14,5 rogów - @1,85 - 0,3j
68&#39; - ov4,5 kartki - @1,95 - 0,3j
i tyle na dziś w tym meczu
Victory - Adelaide składy:

Izzo - Galloway, Jakobsem, Elsey, Marrone - Strain, Isaias, Lia - Goodwin, Stamatelopoulos, Halldran
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Mam pytanie o to jak oceniacie Sydney w perspektywie kolejek kolejki lub 2-3 kolejek.
Co Wasze doświadczenie podpowiada... Czy to planowane podłożenie i warto zagrać w następnej kolejce na takiego lidera po tskiej porazce?
Czy może słaba forma, ponieważ.... i tu zacytuję &quot;analizatora formy&quot; (i dzięki wielkie za ranking!!!):
&quot;
Sydney FC - Mimo wygranej na wyjeździe, słabe spotkanie.
minus: WSW - nie istnieli w meczy z V. Perth - punkt wywalczyli, ale grali bez pomysłu i bez zaangażowania
&quot;
To cenne wskazówki i warto się zastanowić czy nie jest tak, że Sydney FC będzie zawodzic nie tylko dziś ale i w kolejnych meczach, a WSW niby bez pomysłu ale punkt wywalczyli, a dziś raczej kolejne i to &quot;w stylu&quot;.
I czy w związku z punktem w Perth to Perth jest słabe czy mocne.....
Ja nie znam odpowiedzi, ale może Wy przez pryzmat doświadczeń z tą ligą, coś wymyslicie.....
Pozdrawiam
m.
Edit: sorki , nie przeczytałem ze zrozumieniem, to nie WSW wywalczyli punkt w Perth tylko Perth w swoim meczu!!! Czesc mojego pytanis jest wiec bez sensu :-/
Żeś namieszal ???? Dziś wygląda na to, że gracze Sydney poszli do buka ???? A na poważnie nikt się nie spodziewał że Nixi pójdą do przodu. Ba udało się Krishnie i dostali goście wiatr w żagle. Do tej pory nic Blues Sky nie wychodzi ot cała tajemnica. No chyba, że poszli do buka jednak ;)
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
No jakby tego nie strzelili to bym się zdziwił ???? ale jest honorowy gol, aczkolwiek trochę szczęścia im teraz dopisało
 
majekx 735,5K

majekx

Znawca A-League
Przynajmniej na końcu się zrobiło wesoło... Najpierw sędziowie od VARu zaczęli się nudzić i każdą sytuację sprawdzają, a w 91&#39; sędzia główny się zagubił i chciał skończyć spotkanie (przy 4 minutach doliczonych).
Plus - Phoenix - pierwsza połowa należała do nich, 2 razy Krishna pokazał swoją prędkość i na koniec gol Taylora po pięknej wrzutce Cacace z głębi boiska, druga połowa - bronienie wyniku.
Minus - Sydney - widoczny tylko Le Fondre, reszta piłkarzy dostosowała się do atmosfery na stadionie - pikniku, SFC statyczne, bez zaangażowania, bez pomysłu, z kłopotami nawet przy przyjęciu piłki (gol dla SFC na 3 dobitki).

Sydney: 0,5
Phoenix: 0
Sydney FC - Phoenix
1 - @1,35 - 2j ⛔
1+bts - @2,61 - 0,2j ⛔
Krishna strzeli gola - @3,6 - 0,2j ✅
live 53&#39; ov14,5 rogów - @1,85 - 0,3j ⛔
68&#39; - ov4,5 kartki - @1,95 - 0,3j ⛔
ogólny stan konta: -2,58j
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Piknik na stadionie, bo to nie rodzima baza, ale to nie wytłumaczenie. Sydney nie przyzwyczajone do tego, że &quot;ktoś&quot; zamiast zwyczajowo murować swoją bramkę rusza do przodu, zakłada wysoki pressing i na dodatek mu się to udaje. Jestem przekonany, że jeszcze trener w szatni ich uspokajał, że Nixi w końcu spuchną, ale tak się nie stało. Mądrze grali w drugiej poł. i klops gotowy. Zimny kubeł im się przyda... No nic 2 miedziaki ujeb... na tym meczu. Pora na Melbourne. Niech sobie postrzelają chłopaki. Na razie...
PS Sorry za kierunek, dla mnie to była porażka roku 2018 ???? Nie finansowo, ale typersko... Nie spodziewałem się czegoś takiego...
Jak wypadł Kopczyński ?
Poprawnie, ale szału nie robił...
live Melbourne - jednak szachy na początek. Czekam co dalej &quot;pokażą&quot;...Biere under po ✅ @ 1,70 za miedziaka. Nie za wiele się dzieje...A jednak, była ręka, ale nie ma karnego dla Big V. No i dobrze ???? Kopanina, nic się nie dzieje... HT 0-0 w końcówce kotłowanina opod bramką Victory i to wszystko... Drugiej nie obejrzę. Na razie...
edit
Widzę, że w drugiej poł. się ruszyło, ale przynajmniej na pocieszenie under wszedł...
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
W Perth ładna pogoda, ale biomet musi być niekorzystny bo ruszają się (oba teamy) jak muchy w smole... Głupio City pogrywa, czerwo bez sensu... kompletnie. W 91 City mieli szanse. Ogólnie słaby mecz... A Perth ciuła punkty, dzisiejsze 1-0 daje im pierwsze miejsce w tabeli. W tym roku poziom A-league jest jeszcze niższy... Kończę nadawanie... Good bye.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
Do góry Bottom