>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

majekx 740,5K

majekx

Znawca A-League
Mam pytanie o to jak oceniacie Sydney w perspektywie kolejek kolejki lub 2-3 kolejek.
Co Wasze doświadczenie podpowiada... Czy to planowane podłożenie i warto zagrać w następnej kolejce na takiego lidera po tskiej porazce?
Czy może słaba forma, ponieważ.... i tu zacytuję &quot;analizatora formy&quot; (i dzięki wielkie za ranking!!!):
&quot;
Sydney FC - Mimo wygranej na wyjeździe, słabe spotkanie.
minus: WSW - nie istnieli w meczy z V. Perth - punkt wywalczyli, ale grali bez pomysłu i bez zaangażowania
&quot;
Z drugą częścią pytania się wyjaśniło? ????
Co do pytania o SFC - w meczu z CCM zagrali zwyczajnie słabo - ale tam to zaangażowanie myślę było na 80%, ze względu na to, że oba kluby się lubią (?). Ostatnie 2 sezony to wyrównane mecze i niespodzianki sprawiane przez CCM - i tutaj celowe podłożenie mogło mieć miejsce.
Dzisiejszy mecz - to już Qowal napisał. Ja dodam od siebie, że inny stadion (akcja popularyzacji piłki kopanej), może zlekceważenie przeciwnika, może jakieś rozprężenie... ogólnie SFC chciało wygrać na stojąco i w rezultacie zagrało na 50%. O podłożenie nie sądzę - bardziej jestem za opcją zlekceważenia przeciwnika.
Następne spotkanie z WSW i tutaj myślę zobaczymy dopiero czy to pojedyncza wpadka (i zimny prysznic zmobilizuje Sky Blues) czy większy kryzys (i będzie potrzebne lekkie trzęsienie ziemi w szatni). Ja osobiście jestem za tą pierwszą opcją.

A teraz ranking formy:
plus = +1, neutralny = 0,5, minus = -1 (ostatnia kolejka liczona podwójnie).
plus: Perth - tylko dlatego, że wygrali. Victory - wygrali, niby pewnie.. ale wynik nie odzwierciedla do końca tego ci się działo na boisku. Phoenix - pierwsza połowa należała do nich, 2 razy Krishna pokazał swoją prędkość i na koniec gol Taylora po pięknej wrzutce Cacace z głębi boiska, druga połowa - bronienie wyniku. WSW - prowadzili grę, ataki były groźniejsze, zasłużenie wygrali 2:0 - ale mecz raczej z tych bez historii
minus: City - zupełnie bezbarwni, głupia czerwona kartka. Adelaide - zagubieni, nie mieli pomysłu na Victory. Sydney - widoczny tylko Le Fondre, reszta piłkarzy dostosowała się do atmosfery na stadionie - pikniku, SFC statyczne, bez zaangażowania, bez pomysłu, z kłopotami nawet przy przyjęciu piłki (gol dla SFC na 3 dobitki). CCM - nie istnieli, jedyne szanse po błędach obrony WSW, w końcówce przy stanie 2:0 obrona, wspólnie z bramkarzem rozgrywała sobie spokojnie piłkę.
Co ciekawe, nie dałem punktów neutralnych, chociaż naprawdę mocno się zastanawiałem czy Perth, Victory i WSW nie powinny dostać tej oceny.
Po 3 kolejce:
Victory: 5,5
--Roar: 3 (jeszcze bez oceny w tej kolejce)
Perth: 3
City: 2
WSW: 1,5
--Jets: 1 (jeszcze bez oceny w tej kolejce)
Sydney: 0,5
Adelaide: 0
Phoenix: 0
CCM: -2
Jutrzejszy mecz?...
delikatnie: bts+ov2,5 - @2 - 0,3j ⛔ - przecież to nie może być aż tak nudna kolejka.
Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Co do meczu Big V z Redsami to cud, że mój under tam wszedł ???? Wystarczy popatrzeć:
https://www.a-league.com.au/video/full-time-highlights-melbourne-victory-v-adelaide-united-2
Jutrzejszy mecz to live jeśli ktoś chce grać, dzisiejsza wpadka z Blues Sky odpycha od przedmeczowych ruchów finansowych. Pomijam moje perturbacje, bo od jakiegoś czasu z Roar się przeprosiłem, ale Kurt Ams mnie mocno odpycha od czynnego uczestnictwa w jutrzejszym wydarzeniu. Osobiście chciałbym otwartego meczu z dużą ilością bramek, no ale to życzeniowe gadanie. Grającym GL!
 
jabolauskas 761

jabolauskas

Użytkownik
Witam. Kiepsko mi idzie w tym sezonie.......ale próbować trzeba. Kilka pomysłów jest ale jak się sporo przegrywa to funta sie liczy z każdej strony. Próbujemy wiec tradycyjnie...
Sydney- Wellington
Karny w meczu
WH kurs 3.75 £10
Niestety nie weszlo
Jakaś dziwna ta Australią w tym sezonie.......kursy na Williamie tez sporo niższe jak w poprzednim sezonie. Kolejka bez karnego???? Niemożliwe!!!!!
Newcastle-Brisbane
Karny w meczu
WH kurs 3.75 stawka £30trzeba sobie odbić niepowodzenia Hahah
Oby na zielono.... a tymczasem idę spać.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Newcastle
Pacze ???? sobie na obie 11 i widzę w ataku pomocników i napastników ale bez osiągnięć w tym sezonie. Czy dziś się przelamia?
Edit
Chyba nie. Under za miedziaka pobieram @ 1,65 ✅ kopanina ze wskazaniem na Jets... coraz gorzej się Kangurów ogląda..
Edit FT 2-0 kolejny under i znowu cud...????
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
I jeszcze za drobniaki z kieszeni x po@ 2,75 bo paralityczne szachy oglądam dla potluczonych i kto wie czy trafią w ogóle do bramki?
I jeszcze za drobniaki z kieszeni x po@ ⛔2,75 bo paralityczne szachy oglądam dla potluczonych i kto wie czy trafią w ogóle do bramki?
Wystarczyło napisać i Jetsi w 46 na 1-0. W sumie zasłużyli choć statystyki tego nie oddają.
Edit
58 i 2-0 no to raczej po underze, niech nikt nie myśli, że poziom się podniósł ???? Okropnie grają...
Edit2
Ja nie wiem jakim cudem ten under wszedł ???? Jeszcze Jetsi 2 100-ki w doliczonym po kontrach mieli no ale ✅
Ps Do czego to doszło w Australii żeby ratować weekend rzucam miedziaki na undery, ba dziś na mecz z udziałem Roar i Amsa z gwizdkiem. Koniec świata ???? dzięki tym podrygom ogólnie tylko lekki minus po 7 kolejce...
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Jutrzejszy mecz?...
delikatnie: bts+ov2,5 - @2 - 0,3j - przecież to nie może być aż tak nudna kolejka.
Pozdrawiam.
To była ooookropna kolejka, oczy krwawily ???? Oby następna była lepsza ????
Kolejka 8
14.12. 09:50 Brisbane Roar - Melbourne Victory - on the paper Big V po @ 2,10 ✅- miedziak.
15.12. 07:35 Wellington Phoenix - Central Coast Mariners - powiem sprawdzam dla Nix 1 @ 1,83 - miedziak.
15.12. 09:50 WS Wanderers - Sydney FC - wypadek, czy kryzys Blues Sky? no bet ... derby...
16.12. 07:00 Newcastle Jets - Perth Glory - śmierdzi remisem więc x @ 3,5 za drobne.
16.12. 09:00 Adelaide United - Melbourne City - zaryzykuję 1 po @ 2,30 za miedziaka.
GL &amp; KTF ????
ps Nasza liga z overowej to w undery poszła ???? poziom masakra... Już lepiej mi się choćby Pogoń wczoraj oglądało ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
majekx 740,5K

majekx

Znawca A-League
skrót Jets - Roar:


pierwsza myśl - sponsorem kolejki był McDonalds. Ostatnia myśl - ostatnia akcja z ww mieczu. Reszta jest milczeniem
Ranking formy - całość:
plus = +1, neutralny = 0,5, minus = -1 (ostatnia kolejka liczona podwójnie).
plus: Perth - tylko dlatego, że wygrali. Victory - wygrali, niby pewnie.. ale wynik nie odzwierciedla do końca tego ci się działo na boisku. Phoenix - pierwsza połowa należała do nich, 2 razy Krishna pokazał swoją prędkość i na koniec gol Taylora po pięknej wrzutce Cacace z głębi boiska, druga połowa - bronienie wyniku. WSW - prowadzili grę, ataki były groźniejsze, zasłużenie wygrali 2:0 - ale mecz raczej z tych bez historii. Jets - wygrali.
minus: City - zupełnie bezbarwni, głupia czerwona kartka. Adelaide - zagubieni, nie mieli pomysłu na Victory. Sydney - widoczny tylko Le Fondre, reszta piłkarzy dostosowała się do atmosfery na stadionie - pikniku, SFC statyczne, bez zaangażowania, bez pomysłu, z kłopotami nawet przy przyjęciu piłki (gol dla SFC na 3 dobitki). CCM - nie istnieli, jedyne szanse po błędach obrony WSW, w końcówce przy stanie 2:0 obrona, wspólnie z bramkarzem rozgrywała sobie spokojnie piłkę. Roar - przegrali.
Co ciekawe, nie dałem punktów neutralnych, chociaż naprawdę mocno się zastanawiałem czy Perth, Victory i WSW nie powinny dostać tej oceny. Do tej trójki jeszcze należy dodać Jets.
Po 3 kolejce:
Victory: 5,5
Perth: 3
Jets: 3
City: 2
WSW: 1,5
Roar: 1
Sydney: 0,5
Adelaide: 0
Phoenix: 0
CCM: -2
Co ciekawe, SFC i Adelaide dość nisko są w moim rankingu, ale akurat w przypadku tych zespołów bym był bardzo ostrożny, bo mogą odpalić.
Stan konta: -3,88j

Kolejka wyjątkowo nudna i żenująca (zwłaszcza to drugie w wykonaniu moich typów). Dlatego chyba w ten weekend osiągnęliśmy dno i kolejny już powinien być lepszy. Jasny punkt - Nixi - ale czy oni byli tak dobrzy (raczej poprawni) czy to SFC było tak słabe?


Kierunki na za tydzień:
WSW - SFC - 2 -@1,95 - 0,2j
Jets - Perth - ov2,5+bts - @1,9 - 0,2j
Adelaide - City - 1 - @2,25 - 0,2j oraz ov2,5+bts - @2,1 - 0,2j
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Roar-Victory
Typ 2
Kurs : ok 2.1 u roznych medyceuszy
Mysle,ze trzeba isc za ciosem i kuc zelazo,bo moze ostygnac.
Gospodarze w przeciwienstwie do zawodnikow z Melbourne w zupelnej rozsypce. Jest szansa wbic sie w czolowke dla gosci lub odskoczyc od dolu dla gospodarzy lecz wybieram wieksza sile razenia niz mam liczyc na olsnienie Roar.
Konkretnie to bym zaryzykowal nawet 2/2 ht/ft po 3.4 @ bwin ale to tylko Australia... ???? lepszy wrobel w .... niz ... ????
Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +48
badyll94 278

badyll94

Użytkownik
Panowie co myślicie o pograniu overu korków w meczu Brisbane - Victory?
Jak sprawdzałem h2h to często wpada tam 11 różnych lub więcej.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Roar-Victory
Typ 2
Kurs : ok 2.1 u roznych medyceuszy
Mysle,ze trzeba isc za ciosem i kuc zelazo,bo moze ostygnac.
Gospodarze w przeciwienstwie do zawodnikow z Melbourne w zupelnej rozsypce. Jest szansa wbic sie w czolowke dla gosci lub odskoczyc od dolu dla gospodarzy lecz wybieram wieksza sile razenia niz mam liczyc na olsnienie Roar.
Konkretnie to bym zaryzykowal nawet 2/2 ht/ft po 3.4 @ bwin ale to tylko Australia... ???? lepszy wrobel w .... niz ... ????
Pozdrawiam
U mnie bez zmian, mam ten bet od niedzieli, ale aż taki go pewny nie jestem, bo dobrze pamiętam ile razy Roar mi fixowalo. Czysto sportowo &quot;powinna&quot; być 2-ka... ✅GL! Big V w dobrym zestawieniu pozostaje więc KTF ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
To była ooookropna kolejka, oczy krwawily ???? Oby następna była lepsza ????
Kolejka 8
14.12. 09:50 Brisbane Roar - Melbourne Victory - on the paper Big V po @ 2,10 - miedziak.
U mnie bez zmian, mam ten bet od niedzieli, ale aż taki go pewny nie jestem, bo dobrze pamiętam ile razy Roar mi fixowalo. Czysto sportowo &quot;powinna&quot; być 2-ka... GL! Big V w dobrym zestawieniu pozostaje więc KTF ????
Co tu napisać? Dobra nasza ???? ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Jutro Nix vs CCM ✅
Tak jak pisałem w niedzielę jutro podtrzymuję kierunek na Nix, od niedzieli wiele się nie zmieniło. Do kadry wraca Kurto, choć jego zmiennik nie zawiódł. Roy K rozegrał z Blues Sky super spotkanie, pewnie będzie chciał kontynuować dobrą passę. Do tego wraca Lowry. Słowem kadrowo gospodarze na 5. A goście? MC Cormack wraca do Anglii leczyć kontuzję, Oar nadal niedostępny i gdyby nie to, że Rozbitkom28 ostatnio udało się wygrać w Nowej Zelandii, rzekłbym, iż gościom wróżę pewną porażkę. Ale... CCM są zdesperowani aby odbić się od dna. Kolejny sezon bronią się przed mianem zdobywców wooden spoon i to ostatni dla nich dzwonek aby się przebudzic. No i to tylko mnie martwi. Sportowo gospodarze powinni dominować i wygrać to spotkanie. I na taki scenariusz położyłem miedziaka jeszcze w niedzielę. I oby się udało...GL!
edit FT 2-0 ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
majekx 740,5K

majekx

Znawca A-League
Stan konta: -3,88j

Nixi - CCM
- 1 - @1,7 - 1j ✅ (2:0)
Co tu więcej napisać jak cały temat praktycznie jest wyczerpany powyżej. Jak się pod postem Qowalskyego podpisuję obiema rękami i pobieram typ.
WSW - SFC - 2 - @2,1 - 0,5j ✅ (1:3)
W ostatniej kolejce Sydney się skompromitowało z Nixami... WSW ograło CCM. Dlatego mimo, że obu ekipom na pewno zależy na 3 pkt... ro SFC tą motywację mają zdecydowanie większą.. do tego piłkarsko są lepsi.. i jeżeli nie będzie katastrofy, pikniku piłkarzy SFC czy magicznych zaklęć Babela to celuję w typ, że 3 punkty pobierze ekipa gości.
 
Otrzymane punkty reputacji: +53
D 559

dobryx

Użytkownik
Siemka.
Chciałbym jutro wejść w over rożnych. Mam dwa spotkania. Koledzy może coś doradzicie w którym meczu over roznch jest bardziej prawdopodobny ?
 
badyll94 278

badyll94

Użytkownik
Siemka.
Chciałbym jutro wejść w over rożnych. Mam dwa spotkania. Koledzy może coś doradzicie w którym meczu over roznch jest bardziej prawdopodobny ?
Ja jutro również wchodzę w over cornerów w meczu Wellington vs CCM. Gram w totalbecie także muszę poczekać do live, ale myślę że over 11 dadzą radę pokryć. Jak sprawdzałem h2h to całkiem sporo rogów bili.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
Do góry Bottom