>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

D 559

dobryx

Użytkownik
Ktoś mi może powiedzieć co sie dzieje z ta Australia ? W tym sezonie lipa z overów rożnych.
Kiedyś kręcili lużno ponad 10 rr a teraz ? ledwo 5-9.
1-2 lata temu ładnie sie zarabiało na rożnych w Australii
 
majekx 731,5K

majekx

Znawca A-League
Ktoś mi może powiedzieć co sie dzieje z ta Australia ? W tym sezonie lipa z overów rożnych.
Kiedyś kręcili lużno ponad 10 rr a teraz ? ledwo 5-9.
1-2 lata temu ładnie sie zarabiało na rożnych w Australii
Odeszli przebojowi skrzydłowi, zespoły zaczęły grać bardziej środkiem i do tego już nie atakuje 5-6 zawodników tylko 2-3 wchodzi w pole karne. No ale są i mecze gdzie &#39;norma&#39; kilkunastu rogów jest spełniona z nawiązką. Wczoraj na Nixach z CCM można było zarobić - badyll94 odpisywał na Twój post i to był strzał w 10.
 
majekx 731,5K

majekx

Znawca A-League
Panowie ogląda ktoś mecz? Jest sens grać over 2,5 w przerwie?
Oglądam... do końca 1 połowie sytuacja wyglądała następująco - Adelaida - cały czas ataki skrzydłami i wrzutki w pole karne gdzie praktycznie nikogo nie było.
City - wysoki presing, po przejęciu piłki starali się trzymać piłkę na połowie rywali.
Jasny punkt - w 45&#39; Goodwin z Adelaidy zmarnował setkę.
A właśnie presing City przyniósł rezultat i 0:2.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Panowie ogląda ktoś mecz? Jest sens grać over 2,5 w przerwie?

Nie zdążyłem
Ja na przekór pobrałem wcześniej under 3,5 ✅ ale nie polecam ???? Tradycyjnie chce coś uratować z niedzieli niepopularnym underem... ????
Oglądam... do końca 1 połowie sytuacja wyglądała następująco - Adelaida - cały czas ataki skrzydłami i wrzutki w pole karne gdzie praktycznie nikogo nie było.
City - wysoki presing, po przejęciu piłki starali się trzymać piłkę na połowie rywali.
Jasny punkt - w 45&#39; Goodwin z Adelaidy zmarnował setkę.
A właśnie presing City przyniósł rezultat i 0:2.
Przed chwilą Goodwin znowu zjeb... Jak Redsi chcą wrócić do gry? No chyba nie takim zachowaniem... Na dodatek City mądrze grają. Redsi przycisnęli, ale kaleczą jak wcześniej Jetsi...No i Galekovic wyborny. I znowu centymetry ????
edit
Co za sezon, to 3 mecz w ostatnim czasie gdzie na live poszedłem w under i cudem, ale wchodzą. Wniosek taki, że oprócz pecha np. dzisiejszych gospodarzy, to mamy mega regres skuteczności w A-league.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
D 559

dobryx

Użytkownik
Odeszli przebojowi skrzydłowi, zespoły zaczęły grać bardziej środkiem i do tego już nie atakuje 5-6 zawodników tylko 2-3 wchodzi w pole karne. No ale są i mecze gdzie &#39;norma&#39; kilkunastu rogów jest spełniona z nawiązką. Wczoraj na Nixach z CCM można było zarobić - badyll94 odpisywał na Twój post i to był strzał w 10.
To co tylko NIX i CCM mogą dawać overy rożnych ? Na reszte już nie ma co liczyć ?
 
badyll94 278

badyll94

Użytkownik
Grałem dzisaj rożne,przedmeczowe zakłady na weszły, ale ratowałem się na livie. Wydaje mi się, że nadal można zarobić na rogach w Australii, ale grając live w sprzyjających okolicznościach (czyt. różnica 1-2 bramek).
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
14.12. 09:50 Brisbane Roar - Melbourne Victory - on the paper Big V po @ 2,10 ✅- miedziak.
15.12. 07:35 Wellington Phoenix - Central Coast Mariners - powiem sprawdzam dla Nix 1 @ 1,83 ✅ - miedziak.
15.12. 09:50 WS Wanderers - Sydney FC - wypadek, czy kryzys Blues Sky? no bet ... derby...
16.12. 07:00 Newcastle Jets - Perth Glory - śmierdzi remisem więc x @ 3,5 ⛔ za drobne.
16.12. 09:00 Adelaide United - Melbourne City - zaryzykuję 1 po @ 2,30 ⛔ za miedziaka.
GL &amp; KTF ????
ps Nasza liga z overowej to w undery poszła ???? poziom masakra... Już lepiej mi się choćby Pogoń wczoraj oglądało ????
Podsumowując:
Miedziak na Big V ✅, miedziak na Nixx ✅, drobne na x w Newcastle ⛔, drobniaki na bts Jets ⛔, miedziak na Reds ⛔, live under w Adelaidzie za miedziaka ✅. Może być, Redsi mnie tylko zawiedli... Do zobaczenia...
 
majekx 731,5K

majekx

Znawca A-League
Ranking formy:
plus = +1, neutralny = 0,5, minus = -1 (ostatnia kolejka liczona podwójnie).
plus: Victory - piękne bramki, rozpracowali zupełnie Roar, a rozmiar zwycięstwa pokazuje w jakiej są formie... druga połowa to całkowita dominacja. Sydney FC - początek niemrawy ale gdy przeciwnik zaczął grać w osłabieniu zdominowali go i w efekcie zgarnęli ważne, bo derbowe 3 pkty. Phoenix - plus za wygraną, na swoim boisku Nixi zawsze są groźni, chociaż w tej kolejce zniżyli się stylem do przeciwnika. Perth - szczęśliwie, ale jednak wygrali na wyjeździe z Jets. City - zagrali mądrze, wysokim pressingiem i naprawdę dobrze technicznie i taktycznie.
neutralny: Roar - niby powinien być minus, no ale w pierwszej połowie bliscy objęcia prowadzenia, zupełnie głupie zachowania Bautheac&#39;a, bo przy grze w 11 druga połowa mogła by wyglądać zupełnie inaczej. WSW - mimo porażki do 26&#39; to oni przeważali, grali lepiej i prowadzili 1:0, później głupia postawa bramkarza, czerwona i próba obrony korzystnego wyniku - nie udana. Jets - mieli szansę na korzystny wynik, atakowali, strzelali, niestety zabrakło celności i trochę szczęścia - wynik nie odzwierciedla tego co się działo na boisku.
minus: CCM - poziom meczu z Nixami był bardzo niski, akjce bez ładu i składu, stałe fragmenty bez pomysłu... nawet bez honorowej bramki. Adelaide - zagubieni, nie potrafili rozegrać piłki, przy wysokim pressingu obrońcy się gubili, schemat gry ciągle ten sam, bez efektu i bez pomysłu na grę.
Po 8 kolejce:
Victory: 6,5
City: 5
Perth: 4
Sydney: 3,5
Jets: 3
WSW: 1,5
Roar: 1
Phoenix: 1
Adelaide: -1
CCM: -3
podsumowanie zakładów:
-3,88j
Nixi - CCM - 1 - @1,7 - 1j ✅ = 0,7j
WSW - SFC - 2 - @2,1 - 0,5j ✅ = 0,55j
Jets - Perth - ov2,5+bts - @1,9 ⛔ = -0,3j
live 45&#39; Jets - Perth (0:2) - Jets nie strzeli - @2,4 - 0,2j ✅ = 0,28j
Adelaide - City - 1 - @2,3 - 0,3j ⛔ oraz ov2,5+bts - @2,15 - 0,2j ⛔ = -0,5j
= 0,73j
stan konta = -3,15j
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Tradycyjnie już bramki z poprzedniej rundy:
https://www.a-league.com.au/video/every-goal-round-eight-hyundai-a-league-201819-season

Kolejka 9

21.12. 11:00 Perth Glory - Sydney FC
22.12. 07:35 Wellington Phoenix - Brisbane Roar
22.12. 09:50 Melbourne City - Melbourne Victory
23.12. 07:00 Central Coast Mariners - Newcastle Jets
26.12. 09:50 Adelaide United - WS Wanderers
Ja tam &quot;na sucho&quot; &quot;widzę&quot; ze 3/4 remisy w tej kolejce. No ale to bez rozkmin, na zwyczajową &quot;czutkę&quot; A Wy?

Ins/outs i składy sędziowskie w kolejce nr 9:

https://www.a-league.com.au/news/hyundai-ins-and-outs-round-9
PS Rozbitkowie28 vs Jetsi to F3 derby jakby kogoś to interesowało, w Melbourne to samo ???? w Wellington natomiast sędziuje Kurt Ams więc ;) 2 (Ams) + 2 (Roar) = :bomb:
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Wpisów od za...a, to może ja ???? zacznę, krótko i zwięźle zaczynając od jutra za drobniaki z sakiewki 2 rozpisy remisowe 4/5 i 3/5 ⛔. Kursy w zależności od operatora (wszystkie x spokojnie &gt; 3,15) i on the paper dziś fajnie to wygląda. No ale jak się skończy? Tego najstarsi Aborygeni nie są w stanie w tym sezonie A-league przewidzieć... GL&amp;KTF!
edit
Rozpisy na minus, live na plus. Taka sobie kolejka. Redsów zostawiam na live ????
 
badyll94 278

badyll94

Użytkownik
Ja będę się czaił na korki na livie raczej. Jak coś pogram to dam znać.
Chociaż kusi mnie over bramkowy w jutrzejszym meczu. Co Wy na to?
 
drif 14K

drif

Użytkownik
Perth Glory - Sydney FC
Over 2.5
goals @ 1.94 Betfair 3/10 ✅
First Half Over 1.5 goals @ 3 Betfair 1/10 ⛔
Perth Glory win - @ 2.56 Betfair 1/10 ⛔
Do lidera przylatuje ekipa ktora w na poczatku tego sezonu byla uwazana, za jednego z powazniejszych kandydata do wygrania A-League. A tymczasem graja w kratke jak ospale misie koala.
Perth natomiast nie oglada sie na innych i w tym sezonie bardzo ladnie sobie poczynaja. Wyglada na to, ze jest tam wszystko co potrzebne do tego by w koncu po 23 latach istnienia klub zapisac sie na stale w kartach Australijskego Soccerosa i zdobyc tytul mistrzowski. Maja go juz wszytkie glowne miasta a raczej druzny z tych miast w Australii nawet taka &quot;wioska&quot; jak Gold Coast miala swoj przyslowiowy dzien a raczej sezon.
Dzisiejszy mecz to dopiero 1/3 sezonu a pozniej trzeba jeszcze plays-off. Zobaczymy pozyjemy.
Na czym oparlem moje powyzsze typy dzis. No dokladnie na tym jesli nie dzis to kiedy...? Ostatnie 7 spotkan pomiedzy tymi druzynami to pelna dominacja Sydney i wygrane wszystkie mecze. Czy dzis znow bedziemy swiadkami kleski gospodarzy owego spotkania. Mysle, ze to jest czas kiedy trzeba zagrac na miare prawdziwego lidera i w koncu przelamac wieloletnie niepowodzenia. Uwazam, ze czas jest znakomity gdyz SFC pomimo ostatniego zwyciestwa to dalej nie ta druzyna ktora blyszczala rok temu. Uzytkownicy tego dzialu dokladnie wiedza w jakich okolicznosciach Sydney wygralo swoj mecz.
Pozostale typy na overy bramkowe opieram na czystych statystykach gdyz w siedmiu ostatnich meczach padlo 6 overow FT i 5 razy HT.
Niech zatem dzis wieczorem Perth Glory odczaruje zla passe i oczaruje swoich kibicow!!! GL!
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Witam,
Idac za ciosem i typ raczej bardziej zyczeniowy aczkolwiek jezeli oba teamy pojda na noze...to widze tu:
1 HT typ X kurs ok 2.2 w Uni
1 HT bts kurs 3.8 w Betway
FT Remis X kurs 3.83 w BAH
 
majekx 731,5K

majekx

Znawca A-League
Może ten remis HT?... ogólnie mecz z tych niewygodnych. Po wynikach, Perth widać, że jest mocne, ale sama gra jakoś mnie nie przekonuje. SFC z kolei nie zachwyca, ale jak by nie było, to jednak Sydney.
Wg formy oba zespoły w gazie, ale ostatnie mecze to jednak &#39;ale&#39;. 3 pkty zgarnięte, ale same spotkania szczęście wygrane.
Zagram ten x HT - @2,1 - 0,3j - ale tylko, żeby lepiej mecz się oglądało.
 
kuba72 2,7K

kuba72

Użytkownik
Szukałem w statystykach jakichś prawidłowości, powtarzalności w kartkach, rogach, bramkach i o dziwo nic, ale to nic mi się nie nasunęło. Dzisiejszy arbiter też kartkuje w kratkę, ale raczej nie jest rozrzutny. Jedyne co skłanie mnie do zagrania dzisiejszego beta jest fakt, iż goście są w tym sezonie wybitnie bts-owi. No i kurs całkiem niezły:
Perth-Sydney bts @ 1,74 - 0,52j ✅ 1:2 &#39;90 ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Perth Glory - Sydney FC 1:2 (4-3 RR)
remis @3,45 Unibet
powyżej 11,5 RR @3,25 Unibet
Sydney powyżej 5,5 RR @2,75 Unibet

Gospodarze rewelacyjnie weszli w sezon, jako jedyni nie zaznali jeszcze goryczy porażki, jednak dzisiaj przyjeżdża do nich ekipa, która ewidentnie im nie leży, ostatni raz z Sydney wygrali prawie 3 lata temu, ale aktualny mistrz w tym sezonie gra w kratkę. Z tego wychodzi mi remis i tak spróbuję, dodatkowo może rzuty rożne Sydney oraz ogólny over, odnośnie cornerów gości to liczę, że gospodarze w obecnej formie powinni wyjść na prowadzenie, a goście będą gonić wynik i natłuką trochę cornerów, statystyk nie przywołuję, bo obie ekipy jeśli chodzi o rogi to grają różnie, raz pokaźny over, a innym razem ledwo kilka, jednak dziś mecz na szczycie i liczę na akcje z obu stron.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
uzytkownik-162435 18,5K

uzytkownik-162435

Użytkownik
Perth Glory - Sydney, 2 over 1.5 goli, @2.50 oraz
Rzut karny w meczu, @4.00
Płaska stawka (100j)
A poniżej typ for fun za połowę stawki (williamhill)
Obie drużyny strzelą, Adam le Fondre strzeli gola, powyżej 10 rzutów rożnych, każda druzyna powyżej 1 kartki, @17.00
GL!

edit
@2.50 ✅ (izzzi)
@4.00 ⛔ (brak karnego)
@17.00⛔(zabrakło rzutów rożnych :eek ????
Nie wiem skąd parcie na remis hehe jeden rzucił reszta poszła
 
Do góry Bottom