>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

a może konkurs??

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Jeżeli chodzi o konkursy, to chyba jesteśmy w czołówce (o ile nie na 1 miejscu) wśród for o tej tematyce. Naprawdę, dużo ich jest. Może suma nagród nie jest tak wysoka, jak byście sobie życzyli, ale przypomnę, iż większość sponsoruje administracja, z własnej kieszeni.
Nie ukrywam, że kolejne konkursy planujemy. Najbliższy to kolejna edycja Ligi Typerów o bardzo dużej puli nagród.
Później planujemy jeszcze dwa inne konkursy, niezwiązane z piłką nożną, a także jeden sponsorowany przez bukmachera. Więcej informacji nie podam.

Nie wykluczam, iż konkurs z europejskich pucharów się nie odbędzie. Być może w II fazie rozgrywek coś zorganizujemy.

Pozdrawiam
 
W 2

wislak

Forum VIP
Nagrodą w konkursie mogły by być jakieś rangi na forum.
no dokladnie! a za 2 i 3 miejsca np MINI TYPER :p i zrobic jakas galerie typerow ???? przydaloby sie (ja np chetnie bym zobaczyl) kto ma trange TYPER na forum.

a np jak ktos 3x MINI TYPERA zgarnie to ma TYPERA a jak 3x TYPERA to MEGA TYPERA :p fajne to by bylo. userzy z najlepszymi osiagnieciami w konkursie by byli widoczni i by mozna sie na nich wzorowac..

no i ta galeria zeby moc sprawdzic kto co ma ????
 
grzegorz78 0

grzegorz78

Forum VIP
no dokladnie! a za 2 i 3 miejsca np MINI TYPER i zrobic jakas galerie typerow ???? przydaloby sie (ja np chetnie bym zobaczyl) kto ma trange TYPER na forum.

a np jak ktos 3x MINI TYPERA zgarnie to ma TYPERA a jak 3x TYPERA to MEGA TYPERA fajne to by bylo. userzy z najlepszymi osiagnieciami w konkursie by byli widoczni i by mozna sie na nich wzorowac..

no i ta galeria zeby moc sprawdzic kto co ma
Wiślak. To była moja myśl ;) A tak poważnie to też myślałem nad takim czymś. Nad Hall of Fame (czy jakoś tak). Ten kto nie jest od początku na forum widzi na nim sporo &quot;typerów&quot; ale nie wie za co mają oni rangę. Sam ostatnio dowiedziałem się za co rangę ma Sioux, ale za co Skunmen to tego np. już nie wiem.
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Dla mnie to forum i tak przoduje z ilością info, konkursów i promocji.
Nie ma co ukrywać nasi wodzowie dbają o nas panowie i panie i należy im pomagać a nie pod nogi kłody rzucać.
A co do konkursu LM to bajka pomysł-może nawet na wzór konkursu tenisowego GB tam się mierzymy w grupach i potem 1/256 1/128 1/64 1/32... ????
 
Do góry Bottom