>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

AFC Champions League 2015

Status
Zamknięty.
homel 918

homel

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - AZJA: AFC Liga Mistrzów
Godzina: 12:00
Spotkanie: Kashiwa (Jpn) - Jeonbuk (Kor)
Typ: over 2,5 ✅
Kurs: 2.0 ✅
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Dzisiaj meczyk w ramach azjatyckiej ligi misstrzow. Gospodarze swietnie w tym roku radza sobie w koreanskiej poludniowej lidze rozgrywek pilkarskich i sa liderami, ostatnio pokonali skromnie 1-0 mecz z Jeju. Gospodarze natomiast ten sezon zaczeli slabo i po 9 kolejkach zajmuja dopiero 12 miejsce, bolączką jest gra obronna druzyny z Japoni - jest to jedna z najbardziej overowych druzyn w Japoni ostatnie wyniki 1-3 porazka Kashiwa, a wczesniej wygrana 3-1 z Yamaga - druzyna potrafi zagrac dobre spotkanie ale przeplata to slabszymi i przez nierowna formie nie mozna powiedziec ze bada dzisiaj faworytem. W lidze misow azjatyckiej w swojej grupie obydwie ekipy maja tyle samo punktow 8 wiec dzisiejsze spotkanie bedzie decydujace , mysle ze kunktatorstwo zostanie odlozone na bok i obydwie ekipy powalcza o wygranie grupy. Lubia strzelac obydwie ekipy w tych rozgrywkach . Jeobunk w LM potrafili wysoko na wyjezdzie pokonac 4-1 Shandong Luneng z CHin, a gospodarze z Japoni 5-1 ograli u siebie Binh Duong. Dzisiaj licze na podobne wyniki.

WYNIK : 3-2 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
stanley-63 801,8K

stanley-63

Typer
Kashima : Seoul / AFC Champions League / 2:3 ✅
over 3.5 gola ✅
Kurs - 3.40 / Unibet

Ostatnia kolejka fazy grupowej w Azjatyckiej LM , ja zaglądam do Japonii gdzie Kashima podejmuje Seoul i jest to mecz o awans do dalszej fazy rozgrywek kto wygra gra dalej a remis może nie dać awansu żadnej z nich , sytuacja w grupie jest następująca , z pierwszego miejsca do dalszej fazy przechodzi Guangzhou Evergrande które ma pkt 10 , druga pozycja należy do Seoulu który ma 6 pkt , tyle samo na 3 miejscu ma Kashima a ostatni w tabeli WS Wanderers ma pkt 5 tak więc może tu zadziałać powiedzenie że gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta bo przy wygranej WS Wanderers z Guangzhou Evergrande ( chociaż to raczej trudna sprawa bo grają na boisku Guangzhou Evergrande ) ale wszystko może się zdarzyć tak więc przyjmując że Wanderers wygrywa i ma pkt 8 to remis pomiędzy Kashimą a Seoulem nie wchodzi w grę , dlatego piszę że zwycięzca gra dalej tak więc mecz w Japonii zapowiada się ciekawie . Dlaczego liczę na over aż 3.5 ? no trochę kłopotliwa sprawa a zwłaszcza ze strony Seoulu bo patrząc na ich dotychczasowy bilans bramkowy to aż się nie chce wierzyć bo Seoul ma bilans 2:2 po 5 kolejkach co może rozwiewać moje nadzieje na tyle bramek jednak bilans Kashimy daje taką nadzieję bo ci z bilansem 8:10 tak więc wszystko chyba zależeć będzie kiedy padnie pierwsza bramka to potem worek może się otworzyć , zaglądając do H2H pomiędzy nimi to mieliśmy już taki mecz w AFC pomiędzy nimi i też tu na boisku Kashimy a wynik 2:2 , w tej edycji AFC Kashima miała dwa mecze z overem 3.5 , na rozpoczęcie rozgrywek przegrali u siebie z Wanderers 1:3 natomiast w meczu wyjazdowym z liderem Guangzhou Evergrande przegrali po szalonym spotkaniu 4:3 ..... no i może dziś coś podobnego ? na to liczę !
Na szaleństwo po cichu liczyłem i było !! ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
misiek12 19

misiek12

Użytkownik
Brisbane over 1.5 @1,66 Bet365 ⛔
Brisbane gra z outsiderem grupy ostatni mecz u siebie. Urawa strzeliła najmniej bramek z całej stawki, przy okazji tracąc najwięcej. Zgromadziła przy tym tylko jeden punkt z Bejing, strzelając bramkę w końcówce. Australijczycy z tylko teoretycznymi szansami na awans, jednak jestem zdania, że dziś powalczą na własnym stadionie i uda im się wpakować co najmniej 2 bramki. Zagrany też over 2.5 Brisbane po 3,25 w becie.
Guangzhou-Wanderers over 3 @2,29 Pinnacle ⛔
Zaczynając od gości-nie mają nic do stracenia. Przy korzystnym wyniku (remisie) w spotkaniu Kashimy z Seulem pojawia się szansa na awans z grupy. Jest tylko jeden warunek-muszą wygrać z Guangzhou. O dziwo na wyjazdach zgromadzili 4 z 5 łącznie zdobytych punktów.
Gospodarze już poza rywalizacją, mają pewne pierwsze miejsce jednak fakt, że grają przed własną publicznością powinien spowodować, że nie odpuszczą tego meczu. W Australii padł wysoki wynik 2:3 dla ekipy z Chin. Sądzę, że dziś może być podobnie, dlatego kieruję się w stronę zakładów na bramki. Jeżeli Wanderersi strzelą jako pierwsi powinno być ciekawie.
 
C 4

clubgowi

Użytkownik
AFC Champions League: Guangzhou Evergrande Taobao -Western Sydney Warriors
The last two winners of this competition meet in Guangzhou , renewing a rivalry from last year when Warriors knocked out Evergrande at the quarter final stage en route to wiining the competition. They were two very tight games, with WSW edging home by the minimum margin in the first leg and then going through on away goals on the back of a 2-1 loss in China. It is now Warriors who are defending the title and that was always going to be a huge ask for them this season, not just to do well in this, but also to compete domestically after a hugely draining 2014. I have reproduced notes from last year&#39;s first meeting below to provide some background information, we did not preview the group game in Australia in March where a GET team, perhaps also out for a little revenge, won 3-2, courtesy of a Ricardo Goulart hat trick. However, the key points today are that the hosts are already group winners and have nothing to play for but pride and possibly a little more revenge, they play the two Shanghai teams in the next week, including Dongya who currently lead GET by one point at the top of the table and are likely to at least play with those games in mind, giving that this is effectively meaningless.
We also know that it is incredibly dangerous and foolhardy to ever write WSW off, they love to surprise and are absolutely certain to give their all and leave nothing on the pitch today. There task is very difficult, they need to win and hope that the FC Seoul- Kashima Antlers game ends in a draw, that is set to be very close with the winner progressing, or a draw being enough for the Korean team if WSM do not win, so it is easy to see a cat and mouse encounter at least through 45 minutes in Kashima, which should give Warriors encouragement. They are missing several players today including suspended trio of striker Kerem Bulut, defender Yusuke Tanaka and midfielder Kearyn Baccus, but that doesn&#39;t really change too much, they will have to gamble and look for goals, as whatever side the hosts put out, they are very difficult to keep out for 90 minutes on home soild, but they are more vulnerable in recent times and have already conceded three at home to Antlers in the group stage ( 4-3) and two to WSW in the reverse leg and the visitors got the away they required here last season, so don&#39;t rule out them at least making a decent stab at this and even if they lose heavily, 4-2 or something similar is possible and I see value, if you can find it, in Western Sydney Warriors to score over 1.5 goals ( two or more) at circa 3.50 ( I unit), far easier to back is &quot;over&quot; 3 goals which is a general 2.29 with Sportmarket Pro/ Pinnacle
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
jozzy22 571,4K

jozzy22

Użytkownik
Jeonbuk - Beijing Guoan
Typ: BTS Kurs: 1.95 STS
Pod lupe bierzemy spotkanie 2 drużyny grupy E(Jeonbuk) ze zwycięzcą grupy G.
Typ jaki stawiam to BTS.Zdaje się to być jedyna sensowna opcja na to spotkanie. Obie ekipy po rozgrywkach grupowych mają identyczny bilans. Gospodarze byli troszkę bardziej nastawieni ofensywnie co dało im w sumie 14 bramek ale i potrafili traćić gole tak więc licze,że goście w tym meczu również się oto postarają. Over 2.5 gola w spotkaniu(2.10) również wygląda smakowicie ale ja ogranicze się tylko do BTS-u!
Wynik: 1:1 ✅✅✅
Suwon - Kashiwa
Typ: BTS Kurs: 1.90 STS
Drugie spotkanie to znów pojedynek przedstawicieli tych samych grup co wyżej i również typuje BTS. Obie ekipy bramkostrzelne w tegorocznych rozgrywkach jak również sporo bramek tracą. Festiwalu strzeleckiego pewnie nie będzie ale te minimum jedną bramke w każdą stronę z miłą chęcią zobaczę ;-)
Wynik: 2:3 ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
jozzy22 571,4K

jozzy22

Użytkownik
Dziś ładnie wszystko siadło więc próbujemy coś ugryźć i jutro
Seongnam Ilhwa - Guangzhou Evergrande
Typ: BTS Kurs: 1.80 STS
Kolejne spotkanie fazy PO w Azjatyckiej Lidze Mistrzów. Naprzeciw siebie staną 2 drużyna grupy F(Seongnam) ze zwycięzcą grupy H. Tak jak wyżej idę w &quot;najpewniejszą&quot; opcje(o ile można użyć takiego stwierdzenia) na to spotkanie czyli BTS. Goście w rozgrywkach grupowych zaliczyli stosunek bramek 9:9,a więc zarówno sporo strzelali jak i tracili. Gospodarze trochę słabiej(7:5) ale nawłasnym boisku powinni pokusić się o choćby jednego gola.
Widze tu jakiś remisik 1:1, a jak będzie to się okaże jutro.
Wynik: 2:1 ✅✅✅

e: do remisu 1:1 było tuż tuż
 
stanley-63 801,8K

stanley-63

Typer
FC Seul : Gamba Osaka 1:3
Gamba Osaka strzeli over 1.5 gola ✅
2.85 / Unibet


Dziś znowu coś z Ligi Mistrzów AFC i tak jak wczoraj pojedynek Korea-Japonia , tym razem zaglądam na Seul World Cup Stadion gdzie miejscowi podejmować będą mistrza Japonii z ubiegłego sezonu Gambę Osaka i liczę że tu także emocji nie powinno zabraknąć , na początek może trzeba zaznaczyć że Koreańskie zespoły w tej fazie finałowej nie zbyt dobrze się pokazali no bo wczoraj Suwon przegrał u siebie z Kashiwą a Jeonbuk także u siebie zaledwie zremisował z Chińskim Beijing Guoan 1:1 tak więc cała nadzieja Koreańczyków dziś w drużynie FC Seul ale czy ograją dziś mistrza Japonii to mam co do tego wątpliwości , zaglądam najpierw do rodzimej ligi FC Seul a tu nie zbyt im się wiedzie bo po 11 kolejkach FC Seul zajmuje dalekie 7 miejsce z bilansem 4-3-4 i br. 12:14 no pewnej części ciała nie rozrywa , wiem powie ktoś że to liga a mecze w AFC to inna bajka no i zgodzę się z taką opinią , teraz jak było w fazie grupowej AFC a tu Seul zajął drugie miejsce a awans uzyskał w ostatniej kolejce gdzie pokonał w meczu wyjazdowym Kashimę Antlers 3:2 i dzięki trzem pkt awansowali dalej natomiast Gamba awansowała z pierwszego miejsca nooo dzięki lepszemu stosunkowi bramek bo miała go 10:7 jednak tu przy Gambie zatrzymam się na jedno zdanie a mianowicie po nie ciekawym początku rozgrywek LM AFC gdzie zaczęli od dwóch porażek to jednak od trzeciej kolejki wszystko zaczęło wracać na właściwy dla Gamby tor i najpierw remis u siebie z Buriram a potem 3 kolejne zwycięstwa w tym dwa wyjazdowe a jedno z nich z Chińskim Guangzhou R&amp;F i wygrana aż 5:0 może robić wrażenie tak więc dziś jak to już pisałem liczę na dobre widowisko a sięgając znowu do ulubionego H2H to obie ekipy spotkały się ze sobą dwukrotnie i choć było to dawno bo w sezonie LM AFC w 2009 roku ale popatrzmy na wyniki i tak Seul przegrywa u siebie 2:4 ale wygrywa na Gambie 2:1 i sumując : jak Kashiwa wczoraj ogrywa Suwon i strzela im 3 bramki to uważam że Gamba która w/g mnie prezentuje się lepiej od Kashiwy ( mam tu na myśli rozgrywki ligowe ) powinna sobie dziś poradzić na Seul World Cup Stadion a osobiście liczę na dwie bramki z ich strony bo akurat jeżeli chodzi o zdobywanie goli to Gamba potrafi to robić !!
Dorzuciłbym jeszcze coś takiego =
- over 2.5 ..... 2.12 / Unibet ✅
- gol w obu połowach 1.86 / Unibet ⛔
- goście zdobędą bramki w obu połowach 4.50 / Unibet ⛔
Pierwsza połowa meczu kompletnie zawiodła ale ostatecznie Gamba górą ...... no ale mają w końcu
T . Usamiego zdobywcy dwóch goli !!
 
stanley-63 801,8K

stanley-63

Typer

Kashiwa Reysol : Suwon Bluewings 1:2 ( 0:1 )
- Suwon Bluewings strzeli gola w obydwu połowach ✅
- Kurs 4.00 / Bet365


Nadszedł czas rewanżów w 1/4 finału LM AFC ja wybieram pojedynek pomiędzy Kashiwą a Suwonem , parę zdań napisał już o tym meczu &quot; Homel &quot; który wspomniał o rzezi i ja również liczę na gole w tym pojedynku , zresztą jak zajrzymy na mecze Kashiwy to ci w tej edycji są raczej bardzo bramkostrzelni no i najważniejsze że jedną nogą są już w 1/2 finału bo wygrali w Korei 3:2 ale wiadomo że dziś trzeba postawić drugą nogę aby w tej 1/2 finału się znależć , goście natomiast na co liczę postawią wysoko poprzeczkę Japończykom i spodziewam się dobrego pojedynku . Kashiwa w fazie grupowej miała okazję gościć na swoim terenie zespół z Korei a był nim Jeonbuk Hyundai Motors a wynik tego pojedynku to 3:2 dla Japończyków , co prawda Jeonbuk oba gole zdobył w drugiej połowie meczu to dziś liczę na to że drugi przedstawiciel Korei Suwon zdoła strzelić w obydwu połowach , w pierwszym pojedynku w Korei pomiędzy nimi do przerwy kibice zobaczyli 3 gole a wynik 2:1 dla Kashiwy jednak pierwszego gola zdobyli Koreańczycy i to już w 1 minucie spotkania , i jeszcze wracając do gości to ci także w tej edycji LM mieli okazję rozegrać mecz na terenie Japonii kiedy w fazie grupowej mieli Urawę a wypad do Japonii wspominają miło bo wygrali 2:1 i też obie bramki tak jak w przypadku Jeonbuk zdobyli w drugiej połowie jednak liczę ze dziś pierwszą bramkę zdołają strzelić już w pierwszej ... a może tak jak u siebie zdobędą pierwszego gola no bo chcąc awansować to niestety wiąże się to ze zdobyczą bramkową !
Oprócz tego głównego mojego typu widział bym jeszcze coś takiego -
- over 2.5 / 1.80 ✅
- obie strzelą / 1.61 ✅
- powyżej 2.5 i BTS / 2.10 ✅
- Suwon Bluewings win i over 2.5 gola / 4.75 ✅✅...... wszystko Bet365
powiem szczerze że na taki wynik po cichu liczyłem . ???? ???? ????
 
stanley-63 801,8K

stanley-63

Typer
LM AFC - faza finałowa
- Gamba Osaka - Seul 3:2
- Seul strzeli over 1.5 gola ✅
- Kurs 3.25 / Bet365


Dziś znowu zaglądam do LM AFC i tak jak wczoraj pojedynek Japonia - Korea jak to się zakończyło wczoraj wiemy i w pewnym momencie gry to goście z Korei byli w półfinale AFC LM bo w 54 min gry wygrywali 2:0 co dawało im awans jednak jedna zdobyta bramka Kashiwy wystarczyła i to oni zagrają w półfinale i los chciał że także spotykają się w tym półfinale z Koreańskim Jeonbuk , no ale wracam do dzisiejszego meczu , jak już pisał kolega wyżej Gamba w swoim pierwszym pojedynku w Korei wygrała z Seulem 3:1 i jest to duży krok w kierunku półfinału ale wiadomo trzeba rozegrać jeszcze 90 min i uzyskać dobry rezultat dający ten awans , w przeciwieństwie do kolegi myślę że dzisiejszy mecz Gamby nie będzie należał do lekkich łatwych i przyjemnych bo w/g mnie goście z Seulu postawią bardzo wysoko poprzeczkę Japończykom i zobaczymy co z tego wyjdzie . Seul co prawda w rodzimej lidze nie radzi sobie dobrze ale w LM AFC już nie wygląda to najgorzej , w fazie grupowej zajęli drugą pozycję i UWAGA w ostatnim meczu dającym im ten awans wygrali także w Japonii z Kashimą 3:2 i to zwycięstwo dało im 3 pkt a Kashima zajęła ostatnią pozycję a mogło być odwrotnie tak więc w dzisiejszym pojedynku liczę na 120 % zaangażowania no a jeżeli myślą o awansie to do tego potrzebne są dwa gole nie tracąc ani jednego i czy tak będzie to też mam spore wątpliwości no bo Gamba to Gamba no i mają Usamiego który w pierwszym ich pojedynku zdobył dwa gole , tak czy siak liczę że goście są w stanie tu zdobyć bramkę a ja jak to w moim zwyczaju podnoszę sobie trochę ciśnienie i liczę na dwa gole , patrząc jeszcze wstecz to obie ekipy dawno bo dawno w 2009 roku miały okazję rywalizować też w AFC LM ale w fazie grupowej wtedy w dwumeczu było tak Gamba wygrywa w Korei 4:2 a w Japonii wygrywa Seul 2:1 a końcowa tabela to Gamba na pierwszym miejscu a Seul na drugim tak więc może dziś powtórka z 2009 a jak już wspomniałem wcześniej wczoraj w konfrontacji Japonii z Koreą lepsza Korea chociaż awans Japończyków i jeszcze z wczorajszego dnia to wygrana Koreańskiego Jeonbuk w meczu wyjazdowym tak więc może w tym coś jest . Życzę sobie i Wam wiele emocji i ze szczęśliwym zakończeniem !!
No i tradycyjnie inne moje propozycje :
- over 2.5 / 1.80 ....✅ ( wydaje mi się że powinno tyle być )
- BTS / 1.66 .... ✅( tu również )
- powyżej 2.5 i BTS ...2.10 ....... ✅( no i tu z poprzednich wychodzi że również )
- Gamba over 1,5 gola / 1.83 ..........✅ ( jest Usami )
.... a co będzie ? zobaczymy ! :jupisdfgdfg::jupisdfgdfg::jupisdfgdfg:​
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom