>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

AFC Champions League 2016/2017

Status
Zamknięty.
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Suwon 1 po @ 4,10 za garść centów, może chcieli zrobić łamaka?
Nic z tego nie będzie ???? Mierzej na 1-3 i tak fajnie ???? Ch.. z centami... ????
Edit
FT 1-4 Sydney zawalczylo, skośnych czeka wyjazd do Kashimy więc kto wie?
 
majekx 735,2K

majekx

Znawca A-League
Na jutro:
Ulsan - Victory
(6:2)
ov2,5+bts - @1,8 ✅
Wygrany praktycznie awansuje do następnej rundy. Tutaj nie można przegrać - zatem powinien być ov i wymiana ciosów. Ulsan potrafił urwać punkty SIPG i grają u siebie. Victory - ostatnio złapało wiatr w żagle, a 4 punkty w dwumeczu z Kawasaki mocno podbudowało morale. Pierwszy mecz obu drużyn zakończył się remisem 3:3.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Na jutro:
Ulsan - Victory

ov2,5+bts - @1,8
Wygrany praktycznie awansuje do następnej rundy. Tutaj nie można przegrać - zatem powinien być ov i wymiana ciosów. Ulsan potrafił urwać punkty SIPG i grają u siebie. Victory - ostatnio złapało wiatr w żagle, a 4 punkty w dwumeczu z Kawasaki mocno podbudowało morale. Pierwszy mecz obu drużyn zakończył się remisem 3:3.
Nie będę fiziował, pobiorę kierunek od majekxa, ale będę próbował go wstawić na live. Może coś zmodyfikuję oglądając spotkanie? Dla ścisłości w Big V nieobecni to: Terry Antonis i Rhys Williams. Ulsan bez Jeong Jae-yong. Niech wygra lepszy i byleby były bramki ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Nie będę fiziował, pobiorę kierunek od majekxa, ale będę próbował go wstawić na live. Może coś zmodyfikuję oglądając spotkanie? Dla ścisłości w Big V nieobecni to: Terry Antonis i Rhys Williams. Ulsan bez Jeong Jae-yong. Niech wygra lepszy i byleby były bramki ????
live
Pierwsza poł. się nie skończyła a tu 3-0 ???? kierunek na ✅ Patriotycznie wolałbym odwrotnie, ale pecunia non olet ???? Thx majekx ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Hej, dzis ciekawy pojedynek o wyjscie z grupy rozegraja Sydney i Shenhua.
Gospodarze 5 pkt ,goscie 4. Tylko zwyciestwo Chinczykow daje im nadzieje.
Kurs 12 na bet365 za drobne.typ mega ryzykowny.Pewniejszy jest tu bts za 1.83.
Tam moze byc rowniez wysoki win Sydney ,bo po slabym poczatku w grupie udalo im sie pare wynikow zrobic ale zobaczymy.dzis w meczach duzo walki.
BURIRAM tez niespodziewanie wlaczyl sie do walki,musza wygrac,kurs na nich ok.2.62.Bardzo fajnie bronia i strzelaja niewiele ale zazwyczaj to co leci to wpada w swiatlo bramki.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Hej, dzis ciekawy pojedynek o wyjscie z grupy rozegraja Sydney i Shenhua.
Gospodarze 5 pkt ,goscie 4. Tylko zwyciestwo Chinczykow daje im nadzieje.
Kurs 12 na bet365 za drobne.typ mega ryzykowny.Pewniejszy jest tu bts za 1.83.
Tam moze byc rowniez wysoki win Sydney ,bo po slabym poczatku w grupie udalo im sie pare wynikow zrobic ale zobaczymy.dzis w meczach duzo walki.
BURIRAM tez niespodziewanie wlaczyl sie do walki,musza wygrac,kurs na nich ok.2.62.Bardzo fajnie bronia i strzelaja niewiele ale zazwyczaj to co leci to wpada w swiatlo bramki.
Kursy na Blue Sky pospadały z 1,6 na 1,25. Dlaczego? Jeśli Sydney wygrają, a Kashima nie przegra, to Aussie zameldują się na drugim miejscu w grupie. Zdobywcy Premiers mają zagrać w najsilniejszym zestawieniu, ciekawi mnie za to postawa pozostałych &quot;Skośnych&quot; w grupie ???? Mecze są o 12 i chyba najlepiej będzie śledzić sytuację na live.
Co do Buriram to dzielnie sobie poczynają i sytuacja jest podobna do tej z grupy Sydney. Tajowie muszą wygrać i liczyć, że Osaka nie pokona Guangzhou. Jeśli wygrają Japsi zacznie się liczenie różnicy bramkowej.
Podsumowując kolejka matematyczna ????
 
psychol32 419,2K

psychol32

Użytkownik
Hej, dzis ciekawy pojedynek o wyjscie z grupy rozegraja Sydney i Shenhua.
Gospodarze 5 pkt ,goscie 4. Tylko zwyciestwo Chinczykow daje im nadzieje.
Kurs 12 na bet365 za drobne.typ mega ryzykowny.Pewniejszy jest tu bts za 1.83.
Tam moze byc rowniez wysoki win Sydney ,bo po slabym poczatku w grupie udalo im sie pare wynikow zrobic ale zobaczymy.dzis w meczach duzo walki.
Shenhua bez szans na awans. Gorszy bilans meczów bezpośrednich z Suwonem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
majekx 735,2K

majekx

Znawca A-League
Tabao może zagrać &#39;leniwie&#39;.. czyli na remis albo minimalną porażkę... ja bym tutaj stawiał under:
Evergrande - C-Osaka (3:1) - un2,5 - @2,3 ⛔

Jeju - Buriram
(0:1) - tak jak dj_jones napisał &#39;strzelaja niewiele ale zazwyczaj to co leci to wpada w swiatlo bramki&#39; czyli jak dla mnie opcja ciekawa - bts - @1,7 ⛔
SFC - Shanghai (0:0) - buki chyba wyszły z założenia, że gwiazdy z Chin nie grają o pietruszkę i odpuszczą mecz. Może to być słuszny kierunek. Ja jednak zagram w drugą stronę (zwłaszcza, że kursy na SFC poszybowały jak ta lala): Shanghai Shenhua (Handicap 0:2) ✅ (tutaj kurs był @1,55)
stawki &#39;for fun&#39; więc w razie porażki nie będzie płaczu i zgrzytania zębami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
kuba72 2,7K

kuba72

Użytkownik
Ja zagrałem dzisiaj żenującego, asekuranckiego trebla, wstyd się nawet z nim pokazywać, ale co tam ???? Ostatnio znów przegrałem trochę hajsu, więc próbuję maleńkimi łyżeczkami odrabiać:
Kashima-Suwon ov 0.5 @ 1,06
Sydney-Shanghai Shenhua ov 1.5 @ 1,13
Jeju-Buriram ov 1.5 @ 1,27
AKO: 1,52 - 0,66j ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Ja zagrałem dzisiaj żenującego, asekuranckiego trebla, wstyd się nawet z nim pokazywać, ale co tam ???? Ostatnio znów przegrałem trochę hajsu, więc próbuję maleńkimi łyżeczkami odrabiać:
Kashima-Suwon ov 0.5 @ 1,06
Sydney-Shanghai Shenhua ov 1.5 @ 1,13
Jeju-Buriram ov 1.5 @ 1,27
AKO: 1,52 - 0,66j
Ja tam mam obawy o ten najwyższy kurs ???? A póki co w obecnej sytuacji live przy prowadzeniu Suwonu i remisie w Sydney to Blue Sky jest poza zawodami. Taka to matematyczna rozgrywka ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom