>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

AFC Champions League 2016/2017

Status
Zamknięty.
lockhit 54

lockhit

Użytkownik
Wybacz alex, ale jak dla mnie to bardzo pobieżnie śledzisz rozgrywki. Co najistotniejsze, wrzucasz wszystkich do jednego wora.
&quot;Japończycy jeszcze jakoś wyglądają, dużo biegają, ale nie idzie za tym żadna jakość piłkarska.&quot; Kashima chyba musiała wygrać z Realem w finale KMŚ (a nie nędzne 2-2 po 90 minutach), żebyś porównał azjatycki futbol chociaż do A klasy. Ja już nie mówię o transferach, które wypływają z Japonii czy Korei do Europy. Zobacz sobie jak jest obstawiona np. Bundesliga.
Dałeś z dupy typ pod ogórki z Hong Kongu. Rozczaruję Cię, ale nawet w europejskiej edycji rok w rok jest drużyna, która zbiera tęgie baty i prześciga się w niechlubnym bilansie bramkowym.
Myślałeś, że nikt oprócz Ciebie nie śledzi rozgrywek w Azji i co powiesz będzie tutaj fundamentem nie do podważenia ;) Ale ja mam ogromne wątpliwości, czy faktycznie śledzisz. Proszę nie traktuj tego jako atak. Pasjonuje mnie japońska piłka, w każdą sobotę i niedzielę od rana jestem z nimi - jest na co patrzeć. Nikt nie kwestionuje rangi europejskiej LM, to zawsze będzie niedościgniony poziom. Obecnie z ACL może konkurować jedynie Copa Libertadores. Jeśli chcesz naprawdę na jakiejś edycji się wyżyć, to polecam afrykańską LM, tam jest większe pole do popisu.
Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - AFC Liga Mistrzów
Godzina: 14:30
Spotkanie: Muangthong United- FC Brisbane Roar
Typ: 1
Kurs: 1,63
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Próbuję tutaj zagrać na zwycięstwo zespołu z Tajlandi, który zmierzy się na własnym stadionie z drużyną australijską. Tabela tej grupy na początek:

Gospodarze u siebie wyglądają bardzo dobrze i zespół ten w tym roku nie przegrał na własnym podwórku meczu ani w Lidze Mistrzów ani w rodzimych rozgrywkach. Sezon w Australii wchodzi w decydujące fazy. Brisbane ostatnio w ćwierćfinałowej fazie o mistrzostwo kraju wygrał u siebie z WS Wanderers dopiero po rzutach karnych, było to 5 dni temu. Teraz czeka ich starcie w azjatyckiej Lidze Mistrzów na trudnym terenie w Tajlandii a za 4 dni półfinałowe spotkanie o mistrzostwo swojego kraju z Melbourne Victory. Myślę, że w tym momencie bardziej im będzie zależeć na rodzimych rozgrywkach. Zespół gości zagra dziś mocno osłabiony ale o tym się nie będę rozpisywał tylko na koniec podam adres stronki, gdzie można trochę na temat tego meczu poczytać ???? Muangthong u siebie w Lidze Mistrzów pokonał silne zespoły południowo koreański Ulsan Hyundai 1-0 i japoński Kashima Antlers a więc zespoły wydawałoby się zdecydowanie mocniejsze a także nieco mocniejsze od Brisbane. Skoro gospodarze poradzili sobie z tymi rywalami to tym bardziej są w stanie dzisiaj wygrać z rywalem, który będzie mocno osłabiony. Więcej na temat tego meczu tutaj:
http://www.couriermail.com.au/sport/football/a-league/brisbane-roar-coach-john-aloisi-reshuffles-team-for-acl-clash-in-thailand/news-story/a116a1569cfb806bf1592f1c537361fa
✅ 3-0
 
A 6,2K

alex.bp

Użytkownik
Myślałeś, że nikt oprócz Ciebie nie śledzi rozgrywek w Azji i co powiesz będzie tutaj fundamentem nie do podważenia
Nie no bez przesady. Tutaj są chłopaki od ligi Australijskiej, którzy mają nieporównywalnie większą wiedzę.
Napisałem, że śledzę nieregularnie, ale jak dla mnie to od 5 lat tam nie ma żadnych postępów. Co do przytoczonego Realu, to Legia tez z nimi zremisowała w bardzo ważnym meczu, a czy to robi z Ekstraklasy mocną ligę? Specjalnie tak pojechałem i specjalnie z grubą przesadą (o MLSie z resztą piszę jeszcze gorzej), ale jeśli oglądasz ekipy z Iranu czy Arabii Saudyjskiej, to czy nie masz wrażenia, że umiejętności czysto piłkarskie są na poziomie gorszym niż u nas w grupie spadkowej?
Ja tu się nie kreuję na żadnego znawcę od Azji, oglądam tylko jak obstawię, stąd może moja przesadzona ocena ;)
 
lockhit 54

lockhit

Użytkownik
@alex,
Nie zrozumieliśmy się do końca. Bliski Wschód omijam szerokim łukiem ???? W AFC interesują mnie tylko grupy ze Wschodniej Azji. Arabusy wygrali ostatni raz edycję w 2011 roku i końca trendu nie widać (choć rok w rok muszą być w finale). Powinni zrobić własne rozgrywki i #w, bo zaniżają poziom ewidentnie.
Australia w tej edycji to jedynie wstyd przynosi (choć Adelaide coś się stara). Brisbane z szansami na awans dzisiaj pojechało do Tajlandii nie wiem po co. Może wolą grać międzynarodowe rozgrywki klubowe z ekipami z Nowej Zelandii, Fidżi czy innych oceanicznych państw.
Ale przyznasz, że jest różnica pomiędzy finałem KMŚ, a meczu, który jest 1/6 w grupie (apropo Legii) ????
To są ciężkie rozgrywki do typowania. W jednym meczu możesz umrzeć ze śmiechu, a potem zobaczyć cudowną bramkę (polecam skrót dzisiejszego meczu, warto zobaczyć. Ulsan H - Kashima - Ulsan zmiotło Brisbane 6-0, a dziś też do zera, tylko, że w pi*de 4.
Jak dla mnie liczy się tutaj tylko Japonia, no i oczywiście Chiny. Jeonbuk zostało zdyskwalifikowane na ten sezon, a z Koreańczyków tylko oni są w ścisłym topie.
Za 2 tyg. ostatnia kolejka, widzimy się z typami ????
Pozdrawiam.
https://www.youtube.com/watch?v=qEiHP9RoyyA)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Azjatycka LM
Godz: 12:30
Spotkanie Kawasaki-Eastern AA
Typ: Kawasaki handi -4
Kurs 2.75
Buk Unibet
Analiza: Na jutro wybrałem spotkanie w ramach ostatniej kolejki Azjatyckiej Ligi Mistrzów grupy G w którym ekipa Kawasaki na własnym stadionie podejmowała będzie drużynę Eastern AA z Honk Kongu. Gospodarze naturalnie są tutaj stawiani w roli 100% faworyta do zdobycia kompletu punktów, grają na swoim stadionie z zespołem najgorszym w ich grupie, który do tej pory strzelił zaledwie 1 bramkę , stracił ich natomiast aż 20, jedynym punktem który udało im się do tej pory zdobyć był punkt, który ugrali na swoim stadionie właśnie z zespołem Kawasaki , padł tam remis po 1 a goście mieli ogromną przewagę w tamtym spotkaniu pomimo iż kończyli mecz w 9 a od 13 minuty grali w osłabieniu , stracili tam bramkę po rzucie karnym , tutaj gospodarze na pewno będą chcieli powetować sobie tamtą wpadkę tym bardziej że teraz to już rozgrywają się kwestie awansu, gospodarze są obecnie na 3 pozycji i remis tutaj im nic nie daje , muszą wygrać , myślę że zdołają to zrobić w bardzo dobrym stylu i jak tamto spotkanie zakończy się jakimkolwiek wynikiem gospodarze awansują do dalszych gier, stawiam na wynik miniumum 5:0 bowiem goście właśnie mnie więcej tyle bramek tracą na wyjazdach.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Adelaide Utd vs Jiangsu Suning
Mam nadzieję, że będzie to emocjonujące spotkanie. Zespół z Adelaidy potrzebuje zwycięstwa oraz korzystnego wyniku pozostałej pary w swojej grupie. Czy to powoduje, że teraz kursy na 1 Redsów osiągnęły poziom 1,3 ? Dodatkowo zespół z Chin wystąpi bez swoich kluczowych graczy. Teixeria i Ramires oraz kapitan Wu Xi nie polecieli do Australii. Wynika to z tego, że nawet przegrywając w Adelaidzie i tak zajmą pierwsze miejsce w grupie. W AFC spisywali się bez zarzutu, ale teraz priorytetem ma być liga, bo tu potentat z Nankinu zajmuje ... ostatnie miejsce. Zapowiedzi przed meczem jasno wskazują, że dla gospodarzy to najważniejszy mecz w ostatnim czasie. Do składu Adelaidy powróciło kilku graczy - trener zadowolony ???? Oczywiście wsparcie Red Army i własny stadion będzie handicapem, ale czy wyjdą zwycięsko z tej próby? Czy może zdarzy się niespodzianka? Mam nadzieję, że obejrzę to spotkanie. Wtedy ew. postawię coś na live, bo po 1,3 przed meczem nie mam odwagi powiedzieć: &quot;sprawdzam&quot; ???? Pozdrawiam
edit Podano składy: Redsi najmocniejszy, goście zmiennicy/drugi garnitur - bramkarz 0 doświadczenia.
Sam jestem ciekawy jak to będzie wyglądało?
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
qowalsky6 oglądasz ten mecz? Jak sobie radzą Kangury? :)
Pobrałem hcp 0:2 na Skośnych (mały ale plus), Redsi biją głową w mur. Mieli już choćby słupek i mnóstwo sytuacji, ale wybitnie im dziś nie idzie. Może podłamani są wynikiem (na razie) w Korei?

edit Jeju 2-0, no to chyba już po Redsach, ale gra się do końca.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
zenada te kangury, wstyd jak cholera nie wygrac z rezerwami
Może jeszcze coś &quot;honorowo&quot; wbiją, wynik z Koreii to dla nich wyrok. Dlatego ten mecz zostawiłem sobie na live. Śledzę i &quot;tu&quot; i &quot;tu&quot; ????
PS Na usprawiedliwienie Aussie dodam, że oprócz szczęścia rezerwy chińskie nieźle się prezentowały. No i ten kurs na 1 - ????
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Oczywiście wsparcie Red Army i własny stadion będzie handicapem, ale czy wyjdą zwycięsko z tej próby? Czy może zdarzy się niespodzianka? Mam nadzieję, że obejrzę to spotkanie. Wtedy ew. postawię coś na live, bo po 1,3 przed meczem nie mam odwagi powiedzieć: &quot;sprawdzam&quot; Pozdrawiam
Co tu dużo napisać po takim meczu. Nic się nie kleiło gospodarzom, niewykorzystane sytuacje się zemściły, wynik z Korei też mógł podciąć skrzydła. Dla mnie uśmiechający się Amor po przegranym meczu jest do wyeb..a. Pozdrawiam
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Adelaide nie grało niestety nic, A Jiangsu swoje ;) Strzelili bramkę a potem loozacko sobie podawali..... Przykre bo zdecydowanie dziś faworytem było Adelaide przy obecnej sytuacji w tabeli.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Azjatycka LM
Godz: 12:00
Spotkanie Kashima-Muangthogn
Typ: Kashima wygra dokładnie 1 golem
Kurs 3.75
Buk Unibet
Analiza Ostatnia kolejka fazy grupowej Azjatyckiej Ligi Mistrzów w grupie E. Japońska Kashima na własnym stadionie podejmowała będzie drużynę Tajlandzkiego Muangthong. Gospodarze w tym spotkaniu występować będą w roli faworyta do zdobycia kompletu punktów co dało by im 1 miejsce w grupie, w tej chwili są na 2 pozycji z dorobkiem 9 oczek na swoim koncie i awans zapewniony do dalszych gier ,ale z pozycji numer 2, dlatego na pewno gospodarzom będzie zależało na zwycięstwie tym bardziej iż na własnym stadionie w tym sezonie grają bardzo dobrze , w Lidze Mistrzów zagrali 2 spotkania oba wygrali stosunkiem bramek 3:0 oraz 2:0 goście natomiast na wyjeździe na chwilę obecną mają bilans 0:0 i moim zdaniem w tym spotkaniu obie ekipy się otworzą i bramki padną, bowiem patrząc na poprzednie spotkania obydwu ekip mało było tych spotkań underowych a znacznie więcej meczy ze sporą ilością bramek, myślę że w tej kolejce gospodarze zapewnią sobie awans z pierwszego miejsca i powinni spokojnie tutaj zdobyć komplet punktów, mój typ to wynik 2:1 dla Kashimy po 90 minutach tej rywalizacji, postawiłbym iż goście bramkę w tym spotkaniu zdobęda bowiem zdarza im się to dosyć często.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Co tu dużo napisać po takim meczu. Nic się nie kleiło gospodarzom, niewykorzystane sytuacje się zemściły, wynik z Korei też mógł podciąć skrzydła. Dla mnie uśmiechający się Amor po przegranym meczu jest do wyeb..a. Pozdrawiam
Długo nie czekałem, trener Adelaidy nie poprowadzi już tego teamu ???? Trwają poszukiwania następcy ????
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Kashima (Jpn) - Muangthong (Tha)
W dziale &quot;japońskim&quot; napisałem po czwartkowym meczu Jeleni, że rozpocznę pseudoprogresję na x dzisiejszych gospodarzy. Słowo się rzekło ???? Kursy na x poszybowały u niektórych operatorów do poziomu &gt; 5,0 ⛔ więc nie muszę dawać na to wydarzenie nawet 2 miedziaków. Pozostanę przy 1- ym. Oczywiście on the paper Kashima powinna zmiażdżyć swojego rywala i może się tak stanie ale...
- oba zespoły mają już awans w kieszeni,
- poprzedni mecz w Tajlandii, skazywany na porażkę zespół Muangthong wygrał, choć szczęścia im nie brakowało,
- Tajowie (o czym już kiedyś pisałem) są dla mnie &quot;czarnym koniem&quot; fazy grupowej tych rozgrywek,
- przypomnę, że statystycznie ???? kiedyś ten remis Kashimy powinien paść (wg. różnych źródeł&quot; mają na koncie bez podziału punktów 41-43 spotkania - z wyłączeniem pucharów właśnie gdzie 2 razy im się &quot;to&quot; przytrafiło ????
edit. Kashima w nienajgorszym składzie, ale tutaj gospodarze są i tak faworytem tego meczu, lecz... to jest piłka ????
Warto przejrzeć jeszcze faktyczne składy meczowe - jeśli w składzie gości znajdzie się mój &quot;pupil&quot; Dangda (strzelił na 1-1) to śmiało stawiam miedziaka ???? na remis w tym spotkaniu. Kursy tak jak wspominałem, w zależności od operatora - można złapać nawet &gt; 5.
Oczywiście dla przypomnienia stawka jest symboliczna, równie dobrze jeśli samurajowie się zawezmą by zmazać plamę na honorze za porażkę w Bangkoku, to po 15 min. może być 3-0 więc ja do typu nie namawiam. Strata miedziaka mnie po kieszeni nie uderzy. Gdyby dziś &quot;nie weszło&quot;, to ostatni raz spróbuję &quot;x&quot; 14.05 w meczu z Kobe. GL!
PS Gdyby po 1 poł. utrzymywał się remis, to zawsze można rozważyć opcję zamknięcia zakładu.
Nie wiem jak się kształtował poziom ewentualnego zwrotu ale do 60 min. było 1-1.
live Od 19 min. 1-0, Suzuki gol
Terasil Dangda na 1-1 w 45 min. mój ulubieniec ????
I znowu Suzuki: 2-1 w 60 min.
Ostatecznie 2-1 , do zobaczenia z Kashimą 14.05 ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom