>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

AFC Champions League 2016/2017

Status
Zamknięty.
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Ostatnie mecze australijskich zespołów przed nami. Wczoraj Adelaida mając teoretyczne jeszcze szanse odwaliła kichę, to dziś strach się bać coś postawić. Zrobię więc to co w przypadku Redsów: będę śledził oba te mecze. Poniżej tylko parę słów:
Brisbane Roar (Aus) - Ulsan Hyundai (Kor) - dla obu zespołów mecz o pietruszkę, Roar &quot;zapewniają&quot;, że się zepną na ostatni mecz sezonu. I dadzą dla kibiców z siebie wszystko (ciekawe, czy to kolejne bla, bla, bla...?). Skośni na luzie, może padnie trochę bramek? Na razie 3 ???? Skończyło się 2-3
edit. Roar niezły skład może dziś bez kompromitacji?
WS Wanderers (Aus) - Shanghai SIPG (Chn) Skończyło się 3-2
Chińczyce bez Oscara i Hulka, ale i tak &quot;teoretycznie&quot; powinni pojechać miejscowych. Toczą również korespondencyjny pojedynek z Urawą o zajęcie 1-ego miejsca w grupie.
Wczoraj rezerwy Jiangsu pokazały, że azjatyckie zespoły potrafią dać radę Aussie nawet w okrojonych składach. Zobaczę co się da wycisnąć z tego meczu na live.
edit. WSW skład też nie najgorszy, choć Santalab zaczyna na ławce. U gości jest Elekson i Wu Lei.
Pozdrawiam i GL!
live
Roar 2-1, Wędrowcy 2-2 i niech sobie dalej strzelają ????
Ostatecznie 2-3 i 3-2 postrzelali ????
U Wędrowców ładny gest dla Cole`a, który dziś był kapitanem w ostatnim meczu w barwach WSW.
Podsumowując: dzisiejsze mecze obfitowały w bramki i to był dobry kierunek ???? Pozdrawiam
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina piłka nożna Azja
Godz: 14:00
Spotkanie Guangzhou-Kashima
Typ: x
Kurs 3.85
Buk Forbet
Analiza: Na jutro postanowiłem zagrać spotkanie Play-Off w Azjatyckiej Ligi Mistrzów w którym ekipa Guangzhou na własnym stadionie podejmowała będzie ekipę Kashimy. Gospodarze są faworytem bukmacherów,ale moim zdaniem nie będzie to dla nich łatwe spotkanie, bowiem goście są zespołem poukładanym , który już w fazie grupowej grał dobrze, stwarzał sobie mnóstwo sytuacji podbramkowych , nie przez przypadek potrafił wygrać swoją grupę, gospodarze tego spotkania natomiast zajęli 2 pozycję w tabeli. Moim zdaniem w tym spotkaniu obejrzymy bramki po obu stronach bowiem goście potrafią bramki strzelać na wyjazdach i mogą spokojnie tutaj zremisować, gospodarze natomiast wygrywają na swoim stadionie i rzadko tracą punkty , ale bramki tracą dosyć często, co moim zdaniem też nastąpi w tym spotkaniu, obie ekipy spotykały się ze sobą w roku 2015 dwukrotnie i za każdym razem padło minimum 3 bramki w meczu, myślę że tutaj może ich około 4 bowiem patrzyłem na poprzednie spotkania obu ekip to wygląda to bardzo pozytywnie. Stawiam na remis 2:2 po 90 minutach tego spotkania, co na pewno było b y swego rodzaju niespodzianką, ponieważ jak już wspomniałem ekipa gospodarzy jest faworytem do wygranej .
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
14:00 Shanghai SIPG (Chn) - Jiangsu Suning (Chn)
&quot;Bratobójczy pojedynek&quot; w 1/8 AFC.
Typ z gatunku: &quot;po najmniejszej lini oporu.&quot; Wystarczy wymienić siłę ognia zespołu z Szanghaju: Wu Lei, Elekson, Oscar, Hulk kontra armaty z Nankinu: Ramires, Teixeira, Martinez i przepis na typ gotowy. Overy, bts, strzelcy bramek - to wszystko do rozważenia. Operatorzy i stawki wg. uznania ???? I obyśmy byli świadkami wielu bramek i dobrego widowiska. GL!
PS Oczywiście wyjściowe składy do sprawdzenia przed meczem. Dobrze moim zdaniem obejrzeć sobie ten mecz, może na live można będzie ustrzelić lepsze kursy.
edit. Tutaj poszło wszystko zgodnie z planem - over i bts już w 1 połowie, zaskoczenie w 2 gdzie bramki nie padały.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Wystarczy wymienić siłę ognia zespołu z Szanghaju: Wu Lei, Elekson, Oscar, Hulk kontra armaty z Nankinu: Ramires, Teixeira, Martinez i przepis na typ gotowy.
Oczywiście wyjściowe składy do sprawdzenia przed meczem. Dobrze moim zdaniem obejrzeć sobie ten mecz, może na live można będzie ustrzelić lepsze kursy.
Wszyscy powyżej wymienieni są w składach wyjściowych swoich drużyn.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Azjatycka LM
Godz: 12:00
Spotkanie Kawasaki-Muangthong
Typ: Gospodarze wygrają dokładnie 2 golami
Kurs 4.50
Buk Unibet
Analiza: Rewanżowe spotkanie w piłkarskiej Azjatyckiej Lidze Mistrzów w którym to ekipa Kawasaki na własnym stadionie podejmowała będzie drużynę Muangthong , gospodarze w pierwszym spotkaniu wyjazdowym zwyciężyli 1:3 i w tej konfrontacji również są zdecydowanym faworytem do zwycięstwa, graja na swoim stadionie , gdzie praktycznie nigdy nie ponoszą porażek do tego ich rywalem jest ekipa , która bardzo słabo radzi sobie w spotkaniach wyjazdowych , ostatnio goście zanotowali 2 porażki pod rzą. Tutaj moim zdaniem gospodarze , którzy i tak są w bardzo dobrej sytuacji powinni zaatakować od pierwszych minut spotkania ponieważ nawet kolejna wygrana może tylko podnieść morale w zespole co na pewno będzie przydatne w kolejnej fazie tych zawodów. Goście natomiast mają bardzo małe szanse na awans do kolejnej rundy i moim zdaniem tutaj nawet za bardzo nie podejmą rękawic bowiem Kawaski jest za mocnym zespołem, nie spodziewałbym się w tej kolejce jakiejś niespodzianki, myślę że gospodarze zwyciężą tutaj pewnie i wysoko, mój typ to dokładny wynik 3:1 po 90 minutach tej rywalizacji.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
12:00 Kashima (Jpn) - Guangzhou (Chn)
Osobiście mam obawy, czy aby słusznie pakuję się znowu w mecz Jeleni. Kierunek oczywiście bez zmian - kurs &quot;x&quot; ???? U mojego operatora 3,40 u innych zapewne lepsze przeliczniki. Do tej pory systemem &quot;emeryckim&quot; jestem na plusie grając mecze z udziałem Kashimy jednak singlowo jestem monetę, 2 miedziaki i dukata (postawionego swego czasu na live) w plecy. Czy warto otwierać &quot;singlowo&quot; tę puszkę Pandory?
Argument za (niemerytoryczny) - żadna taśma &quot;emerycka&quot; nie &quot;wypaliła&quot; i jestem dzisiaj przy tym meczu &quot;na golasa&quot; ???? Mogę odpuścić i poczekać na rodzimą ligę (04.06. Hiroshima vs Kashima - przykładowy rozkład kursów 2,9 - 3,2 - 2,25) robiąc klasycznego &quot;emeryta&quot;, którego ten mecz będzie zamykał, albo jako hazardzista zagrać singla dzisiaj za dukata i w przypadku wygranej wyjść w singlach na &quot;0&quot;.
Argument przeciw (merytoryczny) - w ostatnim meczu z Chinolami Jelenie się nie popisały i to, że stracili bramkę dopiero w 75 min. nie znaczy, że mieli pecha. Wręcz przeciwnie. Ewidentnie od kilku spotkań &quot;im&quot; nie idzie, coś się &quot;zacięło&quot;. Chińczycy za to dobrze prezentują się na obydwu frontach. Nawet w lekko &quot;zrotowanym&quot; składzie nie mieli ostatnio żadnych problemów w swojej lidze. A to oznacza, że zapewne w mocnym składzie wystąpią w Japonii - trzeba sprawdzić wyjściową 11. I raczej nie powinni przegrać pucharowej rywalizacji mając zaliczkę jednobramkową z 1-ego meczu. Ba, jeżeli pokażą się z takiej strony jak w poprzednim meczu, a u Japsów nic nie drgnie, to nie dziwi, że typerzy zagraniczni dają śmiało 2/dnb na Guangzhou. A ja? Do du...y ze mnie &quot;łowca jeleni&quot; i tylko jako hazardzista jestem skłonny dać tego dukata na live w tym meczu jeśli zobaczę &quot;naocznie&quot; do tego typu podstawy. A może po 5 min. będzie już 0-2 lub 2-0?, wtedy wystarczy choćby miedziak dla sportu ???? Pozdrawiam i GL!

Update
Oba zespoły w silnych zestawieniach: Chinole: Alan, Gao, Goulart, Paulinho, u Japsów Junior i Suzuki na szpicy.

Live Pedro Junior ale rajd i bomba 1-0! Miedziak na x po 4,60 ???? GL!

Podsumowanie: Samurajowie ambitnie do końca, miedziak na ⛔ ( w 91 min.) ale szacunek dla gospodarzy! Kto chciał mógł zamykać. Do zobaczenia.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Chciałbym pojsc w strone awansu Chinczykow, stąd dwa pytania:
Jak wygląda gra obu ekip?
W przypadku braku goli, dogrywka czy karne od razu?
Z tego co pamiętam to dogrywka i karne. Obraz gry: goście częściej przy piłce, gospodarze kontratakują i udało im się. Samurajowie się nie położyli w tym meczu, grają lepiej niż ostatnio, goście mieli okazje na gola, ale zabrakło szczęścia. Sprawiedliwy ???? by był x ???? Aha w pierwszym meczu było 1-0 dla Chinoli!!!
Live
Właśnie 1-1 - frajersko straciły Jelenie tego gola.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Azjatycka LM
Godz: 12:30
Spotkanie Urawa-Jeju
Typ: Urawa wygra dokładnie 3 golami
Kurs 7.50
Buk Unibet
Analiza: Kolejne spotkanie w Azjatyckiej piłkarskiej Lidze Mistrzów , Urawa na własnym stadionie podejmowała będzie ekipę Jeju. Goście w pierwszym spotkaniu pokonali ekipę Urawy 0:2 ,ale zespołem znacznie lepszym była drużyna z Japonii, która potrafiła stworzyć sobie sporo sytuacji podbramkowych , zabrakło im natomiast skuteczności , moim zdaniem w tym spotkaniu gospodarze są zdecydowanym faworytem do wygranej i jeśli dobrze to spotkanie rozegrają to według mojej oceny są w stanie zniwelować ten niekorzystny wynik z pierwszego spotkania i awansować w tej rywalizacji. Urawa na własnym stadionie gra bardzo dobrze, nie licząc wpadek w dwóch poprzednich spotkaniach to wygrali 7 spotkań po kolei notując bilans bramkowy 29:7 , jest to moim zdaniem rezultat kapitalny ponieważ wychodzi iż strzelali 4.14 bramki na spotkanie , tracili zaledwie 1 gola. Goście natomiast nie przegrywają zbyt często,ale w na tym stadionie gra się bardzo trudno i tutaj myślę że będzie niezwykle ciekawie i gospodarze wygrają w tym meczu , stawiam na wynik 4:1 po 90 minutach tej rywalizacji oraz na awans ekipy gospodarzy, myślę że goście bramkę honorową tutaj będą w stanie strzelić.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Azja, Puchar AFC
Godzina: 15:45
Spotkanie: Abahani Limited Dhaka - AC Mohun Bagan
Typ: 1
Kurs: 4,53
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Wprawdzie to nie rozgrywki Ligi Mistrzów tylko puchar AFC ale nei zakładam nowego tematu tylko wrzucam to tutaj. Spotyka się tutaj drużyna z Bangladeszu z zespołem z Indii. Dla obu drużyn jest to ostatni mecz w tych rozgrywkach i tak naprawdę mecz bez większego znaczenia, bo tabela wygląda tak:

Faworytem jest drużyna gości ale ja stawiam na gospodarzy, bo u siebie są zespołem nieobliczalnym co pokazał mecz z mistrzem Indii zespołem Bengaluru, który wygrali 2-0 a kurs na ich zwycięstwo wynosił wówczas około 9,50 . Wprawdzie było to jak dotąd jedyne zwycięstwo w tej edycji pucharu AFC ale myślę, że stać ten zespół dzisiaj również na zwycięstwo, tym bardziej, że mecz ten będzie rozgrywany bez większej stawki, bo i jedni i drudzy nie mają szans na awans do kolejnej rundy. Dla gospodarzy wygrana w takim meczu, przed własną publiką to dużo większy prestiż niż dla zespołu Mohun Bagan. Raczej spodziewam się tego, że goście tutaj za bardzo wysilać się nie będą a gospodarze jednak trochę bardziej będą szarpać. To tylko moje dywagacje jak będzie to się przekonamy ale faktem jest, że drużyna z Indii przybędzie dzisiaj bez swoich kilku bardzo waznych graczy.
Absencje w Mohun Bagan:
obrońcy Edathodika (17 występów w tym sezonie), Kotal (18 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i Ferreira (15 występów w tym sezonie), pomocnik Sehnaj Singh (13 występów w tym sezonie) i napastnicy Balwant Singh (16 występów w tym sezonie, 4 gole na koncie) i Norde (15 występów w tym sezonie, 3 gole na koncie)
Stawiam na zwycięstwo zespołu Abahani Limited, bo myślę, że im się będzie trochę bardziej chciało powalczyć o zwycięstwo niż zespołowi Mohun Bagan w tym spotkaniu o pietruszkę.
⛔ 1-1
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
14:00 Shanghai SIPG (Chn) - Jiangsu Suning (Chn)
&quot;Bratobójczy pojedynek&quot; w 1/8 AFC.
Typ z gatunku: &quot;po najmniejszej lini oporu.&quot; Wystarczy wymienić siłę ognia zespołu z Szanghaju: Wu Lei, Elekson, Oscar, Hulk kontra armaty z Nankinu: Ramires, Teixeira, Martinez i przepis na typ gotowy. Overy, bts, strzelcy bramek - to wszystko do rozważenia. Operatorzy i stawki wg. uznania ???? I obyśmy byli świadkami wielu bramek i dobrego widowiska. GL!
PS Oczywiście wyjściowe składy do sprawdzenia przed meczem. Dobrze moim zdaniem obejrzeć sobie ten mecz, może na live można będzie ustrzelić lepsze kursy.
edit. Tutaj poszło wszystko zgodnie z planem - over i bts już w 1 połowie, zaskoczenie w 2 gdzie bramki nie padały.
14:00 Jiangsu Suning (Chn) - Shanghai SIPG (Chn)
Dziś rewanż w Nankinie. Pozostaje mi skopiować moje poprzednie przemyślenia. Kierunek do typów ten sam, z tym, że dzisiaj gospodarze &quot;muszą&quot; strzelić bramkę aby myśleć o nawiązaniu walki i awansowaniu do dalszej fazy AFC. Wynik 1-0 nawet ich promuje, bo chociaż przegrali pierwszy mecz to udało im się strzelić gola na wyjeździe. Co do gości to spokojnie stać ich na strzelenie przynajmniej jednej bramki, a to dla odmiany daje im ogromną szansę na spokojny awans do ćwierćfinałów. Moim zdaniem tutaj będzie przynajmniej bts, ale kursy typu 1,48 - 1,55 nie każdemu się podobają.
Do sprawdzenia wyjściowe 11 - ki, można się przyczaić na live i ugrać coś więcej. Pozdrawiam i GL!
Update
Oba zespoły ze swoimi gwiazdami ???? w wyjściowych 11.
edit
Bardzo fajnie, 2-3 ft ????
 
G 693

generalkaman

Użytkownik
Al Hilal vs Al Ain
Typ: Over 2,5 gola
Kurs: 2.01
Buk: Fortuna
Rewanżowe spotkanie ćwierćfinałów Azjatyckiej Ligi Mistrzów. W pierwszym spotkaniu tych drużyn padł wynik bezbramkowy i to właśnie on najbardziej zachęcił mnie do postawienia tego typu. Czemu po 0:0 w pierwszym meczu daję over 2.5 w drugim ? Ponieważ po pierwsze jest to mecz decydujący o awansie i każda bramka jedynie wpłynie na bardziej ofensywną grę. Gospodarze strzelą? Goście muszą odpowiedzieć. Goście strzelą? Gospodarze muszą zdobyć dwie aby awansować. Dodatkowo są to drużyny overowe i jeden, poprzedni mecz nic tu nie zmieni. Al Hilal w swoich ostatnich dziesięciu spotkaniach aż siedmiokrotnie pokrywało linię. Al Ain natomiast uczyniło to aż ośmiokrotnie! Dodatkowo w pięciu ostatnich bezpośrednich spotkaniach ( wliczając pierwszy mecz ) trzy krtonie padał over. Kurs wystawiony jest bardzo wysoki i aż &quot;żal nie spróbować&quot; takiego typu.
Wynik 3:0
Typ: ✅
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
AD 2018, Kilka słów o spotkaniach w AFC, to samo podałem w dziale Australia, zdublowane, bo tematyka idealnie się przeplata w wypadku opisywanych zespołów.
wtorek 09:30 Melbourne Victory (Aus) - Ulsan Hyundai (Kor)
Pod kątem $ goście w jutrzejszym spotkaniu biją gospodarzy dwukrotnie, na szczęście na boisku czasem budżety nie wygrywają spotkań ???? Dla Victory to może być szansa na przełamanie złej passy 3 ostatnich porażek w lidze. Za nimi przemawia mimo wszystko atut własnego stadionu (choć w tym sezonie słabo się na nim spisują), doświadczenie w tego typu spotkaniach, kibice i fakt, że są w rytmie meczowym. Tego może zabraknąć zespołowi z Korei, bo 2 oficjalne sparingi i wyniki z takimi &quot;tuzami&quot; jak Saarbrucken i Mattersburg (bez obrazy ofc) dają przesłankę do tego aby mieć nadzieję, że Big V w tym meczu chociaż nie przegra. Warunkiem jest upilnowanie Toyody i Orsica, pełne zaangażowanie, chęć i wola zwycięstwa (nomen omen) i szczęście..., którego podopiecznym Muscata ewidentnie brakuje. Nie wykluczam też remisu, ale to dalej wpisuje się w moją narrację i &quot;wizję&quot; tych zawodów. Ode mnie taki kierunek póki co.
FT 3-3 ✅
środa 09:30 Sydney FC (Aus) - Suwon (Kor)
Argumenty za gospodarzami mam podobne jak w wypadku powyższego meczu za wyjątkiem ???? dobrej formy, &quot;siły&quot; swojego stadionu i nie oszukujmy się dominacji Blue Sky w rodzimej lidze. Jeśli zobaczymy pojutrze na murawie Bobo, czy Adriana to przypuszczam, że bramek takoż nie zabraknie. Goście z Korei podobnie jak mistrzowie Australii to zespół doświadczony i utytułowany, zagrożeniem będą doświadczony (36 lat) Damjanovic i brazylijczyk Waguininho. Jeśli zostaną zneutralizowani, a gospodarze utrzymają koncentrację i zaangażowanie, to kurs obieram na dnb/1 w stronę mistrza Australii i (ewentualnie) bramki w Sydney.
FT 0-2 ⛔
PS
Warto przed podjęciem jakiś poważniejszych inwestycji prześledzić sytuację kadrową, jeśli będę miał czas i ochotę ???? to postaram się ten temat aktualizować. GL!
 
majekx 699K

majekx

Znawca A-League
V - Ulsan
Naprawdę chciał bym, żeby Victory zaczęło rozgrywki od zdobycia choćby punktu... ale jakoś boję się, że się nie uda...
na korzyść Victory przemawia:
- własne boisko
- rytm meczowy
na korzyść Ulsan:
- skład
Victory w lidze nie prezentuje się najlepiej... i boję się, że i tutaj nie pójdzie najlepiej - dlatego pobieram 2 po zacnym kursie @2,65 ⛔

do tego dodaję wygraną Quanjian @1,22 ✅ i under 3,5 w meczu Persepolis @1,25 ✅
i w sumie mamy taśmę po kursie @4,041 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
majekx 699K

majekx

Znawca A-League
Skład V prawie identyczny jak z meczu z Roar.. Tam sprawę załatwił prawie 40-to letni Maccarone.
To ciekawe jak dziś zagra Orisic - gracz z epizodem w lidze włoskiej i strzelec 2 bramek Roar w zeszłym roku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Nie wiem jak taki nieudacznik George wali 2 bramy,ten gosciu przez ostatnie lata strzelil doslownie kilka bramek...
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Nie wiem jak taki nieudacznik George wali 2 bramy,ten gosciu przez ostatnie lata strzelil doslownie kilka bramek...
&quot;Wspaniały&quot; ???? chłopak ???? ale dla mnie bardzo dobrze. On po prostu &quot;czasami&quot; potrafi się w meczu &quot;ustawić&quot; ???? A potem to już z górki.
edit ale goli ???? Początek 2 poł. a już 3-3 ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom