>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

AFC Champions League 2016/2017

Status
Zamknięty.
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Czaiłem się na gola Kashimy ( na live miałem bts), chciałem jeszcze dołożyć bo przewaga po stronie Japsów i jak pisałem to 1-1. ???? A bym &quot;se&quot; oficjalnie odrobił Kangurów. Buu. Zobaczymy co dalej...
edit. Myślę, że chociaż jeszcze jedną bramkę zobaczymy w tym spotkaniu. Z obu stron ma kto strzelać ???? Panowie piłkarze - do dzieła ????
edit Panowie piłkarze robili wszystko co należy oprócz trafienia do siatki - prób było sporo a ft 1-1
live
Co Martins zj...epsuł kontrę ???? Dla odmiany Jelenie (bo &quot;poroża&quot; jakoś nie mogą mi przez usta przejść - nie wiadomo, który przydomek gorszy wg. europejczyka ofc) spi..sali się b. słabo pod chińską bramką.
Ok. po @ 2,1 za drobne pocisnę over 2,5. Jeszcze kilka minut + doliczony.
W 85 &quot;widziałem&quot; już gola na 2-1, chyba ze mnie Kashima chce zrobić &quot;jelenia&quot; ???? dzisiaj ???? 89 min. i .. kiks - to mogła być ostatnia sytuacja na gola... Oj moja potyczka na live (fakt, że za drobne) zakończona na ⛔ (bts-u nie zdążyłem podać więc nie mogę wliczać). Na &quot;jelenia&quot; wyszedłem ja ???? Same Jelenie ???? strzałów ze 15 oddali, kotłowało się za ich sprawą non stop (przeciwnicy rzadziej, ale też dorzucali swoje), ale grali do końca więc żalu nie mam ????
 
lockhit 54

lockhit

Użytkownik
LOL... Sydney brak celnego strzału, a ja pisałem Mierzejewskiego na twitterze, że wygrają grupę jak w 2016 ???? ???? Ekipa która praktycznie co tydzień robi remontadę w A-League... patola. Dyspozycja dnia? Ciężko to wytłumaczyć.
PS. Zróbcie nowy temat.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
LOL... Sydney brak celnego strzału, a ja pisałem Mierzejewskiego na twitterze, że wygrają grupę jak w 2016 ???? ???? Ekipa która praktycznie co tydzień robi remontadę w A-League... patola. Dyspozycja dnia? Ciężko to wytłumaczyć.
PS. Zróbcie nowy temat.
Część kolego, po co nowy temat? Ktoś to czyta? Mam wrażenie, że piszemy tu jako hobbyści sami dla siebie. W większości Stara ???? (to ja ???? ) Gwardia. Następny zryw (jeśli będzie komuś z nas się chciało) to ... jak się uda ofc za tydzień. Pzdr
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
majekx 699,4K

majekx

Znawca A-League
Dziś znowu dzień pod znakiem azjatyckiej ligi mistrzów. Gramy dla zabawy, stawki minimalne.., tak, żeby sobie umilić czas i podnieść &#39;dramaturgie&#39; spotkań:
Kashiwa - Tianijn (1:1)
bts+ov2,5 - @2 ⛔
Al Ain - Al-Rayyan (1:1)
1 - @1,55 ⛔

SIPG - Victory
(4:1)
un3,5 - @1,85 ⛔
un2,5 - @2,95 ⛔

i na jutro:
Buriram - Jeju
1X - @1,6 ⛔
1 - @3,6 ⛔

Co do Victory, jak na tt pojawią się jakieś składy to mam nadzieje dać i tutaj info.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
jak w Szanghaju będzie Oscar, Hulk, Elekson to biorę handi 0:1 po @ 1,80 za monetę i 0:2 po @ 2,80 za drobne. &quot;Niepatriotycznie&quot; więc ubolewam, ale sportowo tak to widzę. A skład Victor? Smutna uwaga, ale chyba nie ma zbyt dużego znaczenia po tym co widziałem ostatnio. GL!
Edit
FT 4-1 ✅ i ✅
Ciężar na sercu z powodu lania jakie dostało MV trochę łagodzi waga sakiewki po dzisiejszym meczu ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Hej,Witam szanownych typerow z egzotycznych lig Swiata!
Dzis do Chin na nic anizeli na wycieczke zjawia sie Melbourne V narazajac sponsorow na koszta.
Kurs 1.3 juz bardzo niski ale wiadomo,ze inwestorzy w Szanghaju oczekuja wynikow na miare inwestycji,w zeszlym roku polfinal rozgrywek przegrany z Urawa Red Diamonds,wierze ,ze w tym roku pilkarze rowniez moga liczyc na solidne premie za wygrane,zwlaszcza na swojej ziemi.
Nie jestem nawet pewien o bramke dla Kangorow,zerkajac na tegoroczne wyniki Chinoli graja do zera i to nie z byle kim,wygrali na wyjezdzie z bardzo mocnymi Japoncami z Kawasaki.Oscar i Elkeson i pod wodza Pereiry ciagna zaprzeg, maja ogromny potencial.
SIPG-VICTORY godz.13.00
1/-2.5
1 wygra do zera.
1/1
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
majekx 699,4K

majekx

Znawca A-League
już są składy na pierwsze spotkanie:
GK キム・ヨンデ DF カン・ミンス イ・ミョンジェ キム・チャンス イ・ジフン ウィンドビッヒラー MF チョン・ジェヨン イ・ヨンジェ FW オルシッチ ス・ミョンウォン 豊田陽平
no dobra... a w zrozumiałym alfabecie:
Jung S-R - Morita, Nara, Taniguchi, Kurumaya - E. Neto, Oshima, Ienaga, H. Abe - Okubo, Kobayashi
https://pbs.twimg.com/media/DWd7lxOV4AAbJSm?format=jpg
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
tylko pytanie czy się będzie Brazylijczykom chciało, bo jeśli tak to nie powinno być żadnego problemu, Hulk w ogórkowej lidze aka super lidze nieraz sam mecze wygrywa, ale no musi mu się chcieć
 
majekx 699,4K

majekx

Znawca A-League
Myślę, że to co dj_jones napisał... SIPG teraz ma jeden cel - dobrze zagrać w ACL. Więc i motywacja powinna być żeby im się chciało. No ale o tym przekonamy się już niedługo ????
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
tym bardziej że na stadionie w shanghaiu zawodnicy łapią wiatr w żagle i grają dużo lepiej niż na wyjazdach - przynajmniej to w tamtym sezonie zaobserwowałem, chyba sam siebie przekonałem, powodzenia ????
@edit
jakieś strimy do afc macie?
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Przy tylu atakach Szanghaju te 2-0 ht to najmniejszy wymiar kary widze.Kursy live na Victory ostro pikowaly w dol z 8 nawet na 5 i nie wiem nawet czemu ale juz jest ok.
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
Forum padło czy tylko ja nie mogłem wejść?
Fajnie że 2:0 do przerwy, ale nie ukrywam że liczę na kilka dodatkowych bramek w drugiej połowie bo do obrony shanghaiu to mam zaufanie jak do mojej byłej, a mam 2 kupony handicap 0:1 i troszkę mniej na 0:2, dobrze że ten napastnik Victory to jakiś nieogar i praktycznie każdą akcję palił i to nie minimalnie, a z 2 metry
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Forum padło czy tylko ja nie mogłem wejść?
Fajnie że 2:0 do przerwy, ale nie ukrywam że liczę na kilka dodatkowych bramek w drugiej połowie bo do obrony shanghaiu to mam zaufanie jak do mojej byłej, a mam 2 kupony handicap 0:1 i troszkę mniej na 0:2, dobrze że ten napastnik Victory to jakiś nieogar i praktycznie każdą akcję palił i to nie minimalnie, a z 2 metry
Hahaha,taka taktyka!
Najlepszy jest i tak ten Holender Leroy George,jak mogli kupic tak bezproduktywnego napastnika do tak overovej ligi Swiata to nadal sie zastanawiam,chlop ma dobrego agenta.
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
Od razu zaznaczam że nie mam pojęcia o lidze australijskiej i nigdy meczu nie oglądałem, ale ostatnio dużo się słyszało o świetnej formie Mierzejewskiego, o tym że jest wręcz gwiazdą tam w Australii i niektórzy już go w kadrze widzieli, ale jak patrze na to Melbourne to to jest inny świat i inny poziom
btw fartowna brameczka Oscara, ale wciąż brameczka
 
majekx 699,4K

majekx

Znawca A-League
Najlepszy jest i tak ten Holender Leroy George,jak mogli kupic tak bezproduktywnego napastnika do tak overovej ligi
Czy ja wiem... w Azerbejdżanie sobie radził. A na poważnie to powinni sprowadzić jakiegoś zawodnika siłowego, lisa pola karnego, jakim jeszcze sezon temu był Berisha czy obecnie Maccarone, McCornack, O&#39;Donovan czy Absalonsen. W tej lidze potrzebna jest siła i masa...
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Od bidy cos jednak wcisneli.Szkoda,bo nastroje mogly byc o wiele lepsze.Jedynie kupon na 1HT/1 FT sie kupy trzyma.3-0 niestety jakas magiczna cyfra ,przy ktorej pada b.czesto gol dla outsidera. za duzy luz w gaciach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
taidio 882

taidio

Użytkownik
wydaje mi się że za bardzo sugerowałeś się ostatnimi meczami shanghai&#39;u, oni u siebie generalnie wciskają w cholere bramek, w tamtym sezonie mieli 4+average jeśli dobrze kojarzę, fajnie że oskar drugą władował, oby kolejny chińczyk sabotażysta nie odjebał czegoś i może się jak dla mnie mecz kończyć
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom