>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

AFC Champions League 2016/2017

Status
Zamknięty.
taidio 882

taidio

Użytkownik
ameryki nie odkryłeś, chińskie teamy mają obronę chujową jak sam skurwysyn, tak to jest jak się sprowadza samych ofensywnych graczy
Alan w gazie to nie zdziwie się jak pykną jeszcze Jeju, jedna taka stykowa sytuacja była co wydaje mi się że piłka po odbiciu od poprzeczki mogła przekroczyć linię, ale nie mają tam goal line, a boczny nie widział to cholera wie
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
Goulart wyjaśnił, ta czwarta bramka jego ładny lobik i minutę później strzał z dystansu Jeju też przyzwoity, hokejowe wyniki w tych meczach chiny-korea
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
Słaba obrona to jest np. Arsenalu, chciałem dosadniej podsumować to co myślę o obronie Guangzhou, forum traktuje jak luźną rozmowę z kolegą, ale rozumiem że nie każdemu taki styl może odpowiadać
Nie spodziewałem się że Guan -1 może mi siąść po tym jak zaczęło się od 0:2, Zob Ahan niech jeszcze utrzyma dwubramkowe prowadzenie i fajny dubelek mi siądzie, będzie na wieczór
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Słaba obrona to jest np. Arsenalu, chciałem dosadniej podsumować to co myślę o obronie Guangzhou, forum traktuje jak luźną rozmowę z kolegą, ale rozumiem że nie każdemu taki styl może odpowiadać
Nie spodziewałem się że Guan -1 może mi siąść po tym jak zaczęło się od 0:2, Zob Ahan niech jeszcze utrzyma dwubramkowe prowadzenie i fajny dubelek mi siądzie, będzie na wieczór
To jest na rozmnozenie!
 
majekx 740,5K

majekx

Znawca A-League
Jakie tam hokejówki padły ???? .. i Buriram zgarnęło 3 punkty. Zaczyna się robić ciekawie w grupach.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Jakie tam hokejówki padły ???? .. i Buriram zgarnęło 3 punkty. Zaczyna się robić ciekawie w grupach.
Jutro &quot;coś&quot; mnie ciągnie w stronę Japsow. Kashima lubi grę z kontry - na grę z Sydney dobra taktyka, a Victory mam wrażenie (może błędne), że w AFC nie grają na 120 procent, a tylko wtedy mają szansę na punkty w tym sezonie. Do tego na wyjazdach (typu Japonia, Chiny) nie wyglądają olśniewająco ???? Takie kierunki ode mnie. GL!
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
Kurs na kawasaki nie powala, a japońce potrafią czasem odwalić bez powodu, także po tym kursie imo nie warto ryzykować, ja spróbuję Shanghai z handi, u siebie naprawdę robią świetną robotę, może nie będzie takiego wyniku jak ostatnio w lidze(biedny Carrasco, w jednym meczu więcej bramek stracił niż przez cały sezon z Atletico), ale myślę że będzie pewne zwycięstwo i Shanghai włoży z 3-4 bramy
 
majekx 740,5K

majekx

Znawca A-League
ja tam mam 3 pomysły:

Kawasaki Frontale - Melbourne Victory
(2:2)
1 - @1,4 ⛔ - karny w 93&#39;... na prawdę?
Mimo iż taidio ostrzega, ale spróbuje. Zmniejszę tylko stawkę o połowę. Oba zespoły muszą powalczyć co wygraną, oba nie mają nic do stracenia. Remis nikogo nie urządza bo i SIPG i Ulsan uciekają w punktach. Z dotychczasowych meczy w CL to Kawasaki wyglądało lepiej, więc to, plus atut własnego boiska, plus fakt, że V wygląda jak by bardziej zależało na lidze.. wychodzi mi czysta 1.


Shanghai SIPG - Ulsan Hyundai
(2:2)
bts+ov2,5 - @1,60 ✅
Typ głównie ze względu na formę SIPG - zarówno tą w ofensywie jak i tą w defensywie. A siłę ofensywną mamy po obu stronach boiska zacną - Hulk, Oscar, Elkeson vs Orsic i Toyoda.

Sydney FC - Kashima Antlers
(0:2)
bts+ov2,5 - @1,65 ⛔
Sydney jeśli chce coś więcej ugrać niż tylko etap grupowy musi dziś zaatakować i powalczyć o 3 punkty. Z drugiej strony Kashima nie jest wygodnym przeciwnikiem, ale i nie ma najmocniejszej obrony. Liczę na otwarty mecz i wymianę &#39;ciosów&#39; z obu stron.

taidio - co myślisz o Kashimie? to chyba najbardziej grający po &#39;brazylijsku&#39; zespół w lidze japońskiej?
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
taidio 882

taidio

Użytkownik
Leżę i myślę i nie wiem co z tym meczem zrobić, a jak już się przebudzilem to bym rzucił chociaż coś symbolicznie by sie lepiej oglądało, kashima poki co jeszcze nie odpalila, w sumie na 4 mecze 2 w lidze i afc 4 bramki strzelone z czego 3 Kanazaki którego dziś nie ma w kadrze, nie mam pomysłu
@kashime bym nazwał mądrym zespołem, starają sie zdominować przeciwnika, nie napalaja sie na strzelenie bramki otwierając całą obrone dzieki czemu nie tracą wielu bram, w tamtym sezonie wiekszosc ich zwyciestw w lidze to były takie 1:0, 2:0, 2:1, ale jak najbardziej zasłużone, a nie na farcie
Ciężko mi cos obstawiać bo Sydney ogladalem tylko 1 mecz, ten z Shenshua i w sumie grali przyzwoicie, ale myślę że Kashima im na tyle nie pozwoli, moze jakiegos remisu poszukam
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
taidio - co myślisz o Kashimie? to chyba najbardziej grający po &#39;brazylijsku&#39; zespół w lidze japońskiej?
Trochę miałem pod lupą Jeleni to się odezwę ???? Z tą brazylijskością to bym dzisiaj nie przesadzał. To jest elastyczny zespół. Kiedy trzeba wygrywają 1-0, kiedy mogą sobie pozwolić na otwarty mecz to wyniki typu 3-2 nikogo nie dziwią. Kursy poszły w górę na Japsów bo nie ma w składzie Endo, Kanazakiego i Juniora. Ja wobec tego przedmeczowo się wstrzymam (oprócz tego co sobie wrzuciłem w taśmę) i może coś ugryzę na live. GL!
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
taidio 882

taidio

Użytkownik
Cóż, zasłużone zwycięstwo, oprócz pięciominutowego zrywu Sydney nie pokazało nic
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
majekx 740,5K

majekx

Znawca A-League
Niestety... Sydney zostało brutalnie sprowadzone na ziemie... zostało zadowolenie się mistrzostwem krajowym.
\edit: oba gole po rogach... i oba rogi rozegrane przez wrzutkę w pole karne... i tyle w temacie.
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
Sipg full składem gra, próbuję pograć z handi, jak ktoś widzi coś przeciwko to piszcie póki jeszcze nie postawiłem ????
@
już postawiłem jak coś to 3majcie kciuki za powodzenie tej misji, pograłem -1.5 i -2.5 trochę drobniej, niech moc będzie ze mną
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Sipg full składem gra, próbuję pograć z handi, jak ktoś widzi coś przeciwko to piszcie póki jeszcze nie postawiłem ????
@
już postawiłem jak coś to 3majcie kciuki za powodzenie tej misji, pograłem -1.5 i -2.5 trochę drobniej, niech moc będzie ze mną
Nie wiem nie znam ale sprawdzam to kilku zawodnikow z druzyny Ulsan ostatnio bez gry, bramkarz 3 ostatnie mecze na lawce a wcześniejsze poza składem, kilku zawodnikow rowniez lub grali po kilka minut.
Mysle ze handi -1.5 po 1. 95 mozna sprobowac i SIPG over 2.5 po kursie 2.05 również
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Nie wiem nie znam ale sprawdzam to kilku zawodnikow z druzyny Ulsan ostatnio bez gry, bramkarz 3 ostatnie mecze na lawce a wcześniejsze poza składem, kilku zawodnikow rowniez lub grali po kilka minut.
Mysle ze handi -1.5 po 1. 95 mozna sprobowac i SIPG over 2.5 po kursie 2.05 również
No i już mieliśmy poprzeczkę w Szanghaju ???? Szkoda, bo goście defensywnie na maxa grają do tej pory.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom